Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hogy folytatódik a Hamilton - Verstappen csata

Sima Hamilton győzelem
3
50%
Sima Verstappen győzelem
1
17%
Szerencsés Hamilton győzelem
2
33%
Szerencsés Verstappen győzelem
0
0 szavazat
Mindketten kiesnek
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 6

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.20. 16:37

Kicsit csodálkoztam, hogy végül Bottast nem hozták ki a +1 pontért egy kerékcserére, de aztán eszembe jutott a múltkori 36 órás kerékcseréjük. Valószínűleg a Mercinek is. (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.20. 16:50

Öt dolog jutott eszembe a leintéskor.

1) Verstappen világbajnok lesz. Bejött, amit 2017 körül mondtam először, hogy körülbelül egál vagy talán csak egy kicsit gyengébb autó kell neki, mint a Mercedes, és meg fogja verni Hamiltont.

2) Hamiltont ma először hallottam hosszú idő óta úgy, hogy tényleg érzi a fenyegetést. Ez most már nem csak a nyilatkozatok szintjén bajnoki harc a részéről - érzi a Verstappen jelentette veszélyt, és nem nyugodt.

3) Pérez a Red Bullnak aranyat ér. Nem a levegőbe beszélt Bakuban, amikor mondta, hogy mostantól tudja hozni a valós tudását. Gasly és Albon álmában sem tudta volna fenyegetni Bottast és lettek volna a bajnokságban a harmadik helyen lassan a szezon felénél.

4) Norris a nap (és az egész bajnokság) másik embere Verstappen mellett. Megint maximalizálta az autó lehetőségeit, pedig a rajtnál sokat veszített - visszaesett tizenegyediknek, de fantasztikusan kezelte a gumikat az első etapban, gumielőnybe tudta magát hozni, és onnan a pályán előzgetve jött fel ötödiknek. Lassan a szezon felénél járunk, de továbbra is negyedik a bajnokságban, mindössze 8 pontra Pérez mögött - ennél jobban egyszerűen nem lehet menni ezzel a McLarennel.

5) Sainznál is bejön a jóslatom, hogy egyre több fejtörést fog okozni Leclerc-nek, és nagyon alulértékelt volt eddig. Nem vagyok biztos benne, hogy Leclerc fog előrébb végezni a pontversenyben a két ferraris közül.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.06.20. 17:07

Szerintem jo volt. Kezd erdekes lenni ez az ev... (:i

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.20. 17:41

Szerintem is jó futam volt... én legalábbis nem unatkoztam!

ettől függetlenül, egyenlőre még Lulunak adnám az idei címet is, ha nem is vezet az összetettben!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 17:59

vollebak írta:
2021.06.20. 16:50
Norris a nap (és az egész bajnokság) másik embere Verstappen mellett. Megint maximalizálta az autó lehetőségeit, pedig a rajtnál sokat veszített - visszaesett tizenegyediknek, de fantasztikusan kezelte a gumikat az első etapban, gumielőnybe tudta magát hozni, és onnan a pályán előzgetve jött fel ötödiknek. Lassan a szezon felénél járunk, de továbbra is negyedik a bajnokságban, mindössze 8 pontra Pérez mögött - ennél jobban egyszerűen nem lehet menni ezzel a McLarennel.
Egyetértve amit írtál, csak a McLarenes részre reagálnék.
Norris nagyon stabil és gyors, szerintem kihozza a McLarenből amit csak lehet. A mezőny egyik legjobbja, nincs kétségem. Ma bizony Ricciardo is dícséretesen teljesített, a csapatvezetés most nem boldogtalan. Igaz, hogy sok az a 16 milla amit Ricsinek fizettek de remélem 2022-ben úgy értékelhetjük, megérte.
Mi a véleményed róla?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.06.20. 18:00

A zenekar de hamis volt, Istenem! :szom01
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.20. 18:15

vollebak írta:
2021.06.20. 16:50
Öt dolog jutott eszembe a leintéskor.

1) Verstappen világbajnok lesz. Bejött, amit 2017 körül mondtam először, hogy körülbelül egál vagy talán csak egy kicsit gyengébb autó kell neki, mint a Mercedes, és meg fogja verni Hamiltont.

2) Hamiltont ma először hallottam hosszú idő óta úgy, hogy tényleg érzi a fenyegetést. Ez most már nem csak a nyilatkozatok szintjén bajnoki harc a részéről - érzi a Verstappen jelentette veszélyt, és nem nyugodt.

3) Pérez a Red Bullnak aranyat ér. Nem a levegőbe beszélt Bakuban, amikor mondta, hogy mostantól tudja hozni a valós tudását. Gasly és Albon álmában sem tudta volna fenyegetni Bottast és lettek volna a bajnokságban a harmadik helyen lassan a szezon felénél.

4) Norris a nap (és az egész bajnokság) másik embere Verstappen mellett. Megint maximalizálta az autó lehetőségeit, pedig a rajtnál sokat veszített - visszaesett tizenegyediknek, de fantasztikusan kezelte a gumikat az első etapban, gumielőnybe tudta magát hozni, és onnan a pályán előzgetve jött fel ötödiknek. Lassan a szezon felénél járunk, de továbbra is negyedik a bajnokságban, mindössze 8 pontra Pérez mögött - ennél jobban egyszerűen nem lehet menni ezzel a McLarennel.

5) Sainznál is bejön a jóslatom, hogy egyre több fejtörést fog okozni Leclerc-nek, és nagyon alulértékelt volt eddig. Nem vagyok biztos benne, hogy Leclerc fog előrébb végezni a pontversenyben a két ferraris közül.
2022-ben nyer a Fidesz? (:u

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:32

vollebak írta:
2021.06.20. 16:50
Öt dolog jutott eszembe a leintéskor.

1) Verstappen világbajnok lesz. Bejött, amit 2017 körül mondtam először, hogy körülbelül egál vagy talán csak egy kicsit gyengébb autó kell neki, mint a Mercedes, és meg fogja verni Hamiltont.

2) Hamiltont ma először hallottam hosszú idő óta úgy, hogy tényleg érzi a fenyegetést. Ez most már nem csak a nyilatkozatok szintjén bajnoki harc a részéről - érzi a Verstappen jelentette veszélyt, és nem nyugodt.

3) Pérez a Red Bullnak aranyat ér. Nem a levegőbe beszélt Bakuban, amikor mondta, hogy mostantól tudja hozni a valós tudását. Gasly és Albon álmában sem tudta volna fenyegetni Bottast és lettek volna a bajnokságban a harmadik helyen lassan a szezon felénél.

4) Norris a nap (és az egész bajnokság) másik embere Verstappen mellett. Megint maximalizálta az autó lehetőségeit, pedig a rajtnál sokat veszített - visszaesett tizenegyediknek, de fantasztikusan kezelte a gumikat az első etapban, gumielőnybe tudta magát hozni, és onnan a pályán előzgetve jött fel ötödiknek. Lassan a szezon felénél járunk, de továbbra is negyedik a bajnokságban, mindössze 8 pontra Pérez mögött - ennél jobban egyszerűen nem lehet menni ezzel a McLarennel.

5) Sainznál is bejön a jóslatom, hogy egyre több fejtörést fog okozni Leclerc-nek, és nagyon alulértékelt volt eddig. Nem vagyok biztos benne, hogy Leclerc fog előrébb végezni a pontversenyben a két ferraris közül.
Már vártam hogy savazd Ricsit (:v
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:35

Hát nem volt rossz futam. De a Pirelli mondjon le., Russellt a Mercedesbe!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 18:43

KépKép

A Ferrarik versenytempóban lemaradtak, visszavettük a képzeletbeli dobogó alsó fokát.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 19:31

Kép
Statisztikának jó, egyéb mást nem mond.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.20. 21:13

Nagy húzás volt stratégiailag amit a Red Bull csinált.
Nem is emlékszem arra, hogy a futamgyőzelemért utoljára mikor vállalt be ilyet valaki... mert itt gyakorlatilag az első kiállás után mindketten keményre váltottak.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.20. 21:22

rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 21:13
Nagy húzás volt stratégiailag amit a Red Bull csinált.
Nem is emlékszem arra, hogy a futamgyőzelemért utoljára mikor vállalt be ilyet valaki... mert itt gyakorlatilag az első kiállás után mindketten keményre váltottak.
Pl. idén Hamilton Barcelonában...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.06.20. 21:48

rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 21:13
Nagy húzás volt stratégiailag amit a Red Bull csinált.
Nem is emlékszem arra, hogy a futamgyőzelemért utoljára mikor vállalt be ilyet valaki... mert itt gyakorlatilag az első kiállás után mindketten keményre váltottak.
Hami már kétszer eljátszotta ugyanezt a 33-assal :) most csak végre a Red Bullnak is volt esze, és nem várták meg amíg a Merci lépi meg ismét.
bár volt néhány kör, amikor úgy tűnt, nem jön össze nekik.
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.20. 21:54

Phoebe írta:
2021.06.20. 21:22
Pl. idén Hamilton Barcelonában...
ok

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 22:02

Összességében tűrhető futamunk volt. Na jó, legyen egy gyenge jó futam, unalmasabbra számította.
Gratuláció a RedBull csapatnak mert jobb munkát végeztek mint a Mercedesz és ezzel nyertek. Hamilton és Bottas között újból kivillant a bazi nagy minőségi különbség. Sajnos el fognak búcsúzni a fin versenyzőtől nincs erről kétségem. Perez pedig megéri a pénzét nem vitás.

Ma a középmezőnyben voltak a legjobb csaták csak a francos francia rendező csak az elejével volt elfoglalva. A McLaren mai versenytempója gyorsabb volt mint legutóbb itt 2019-ben. Akkor Sainz végzett előrébb Lando meg kört kapott. Kis lépésekkel de közelednek az élmezőny felé.
Nagyon tetszett Vettel és Alonso produkciója is, öreg ember nem vén ember.
:mosoly:

Micsoda két hét vár ránk, két Spielbergi pálya, várom már.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.20. 22:32

rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 18:15
2022-ben nyer a Fidesz? (:u
Minden valószínűség szerint igen, sajnos. De én leszek a legboldogabb, ha ezt a tippemet benézem.
Nigel Hill írta:
2021.06.20. 18:32
Már vártam hogy savazd Ricsit (:v
Lásd a Redbullnak írt választ, de nem gondolom, hogy igazságtalan lettem volna vele. Tényleg nem ment jól eddig.
Redbull írta:
2021.06.20. 17:59
Egyetértve amit írtál, csak a McLarenes részre reagálnék.
Norris nagyon stabil és gyors, szerintem kihozza a McLarenből amit csak lehet. A mezőny egyik legjobbja, nincs kétségem. Ma bizony Ricciardo is dícséretesen teljesített, a csapatvezetés most nem boldogtalan. Igaz, hogy sok az a 16 milla amit Ricsinek fizettek de remélem 2022-ben úgy értékelhetjük, megérte.
Mi a véleményed róla?
Részemről óvatos optimizmus van. Tegnap a kvalin másfél tizedet kapott csak Landótól, és ma a rajtnál lenyomta (nem finomkodott mondjuk, az nem tetszett, hogy ennyire erélyes volt, ott azért kicsit látszott, hogy a mosolygás ellenére nem tetszik neki a házon belüli erősorrend). Amikor cseréltek neki, akkor úgy tűnt, akár az lehet a jobb stratégia, de végül Lando csinálta jól. Mondjuk ahhoz életben is kellett tartani a gumikat az első etapban addig, utána a pályán határozottan előzni (Lando az egyik legtöbbet előző versenyző idén), úgyhogy összességében nem mondanám, hogy peches volt Ricci a stratégiával.

Ausztria utánig várnék, hogy valóban sikerült-e találnia valamit Riccinek. Barcelonában is ez volt, hogy úgy tűnt, elkapja a fonalat, aztán utána ugyanúgy visszaesett. Barcelona és Paul Ricard ugyanúgy kevésbé fékigényes pályák, ezért a pályakarakterisztika miatt nem jött ki az, amivel Ricci egészen idáig nem tudott zöldágra vergődni: a begurítási sebesség magason tatása az erős féktávok után. Ő mondta a verseny után, hogy variáltak valamit az autón, ami miatt most jobban érzi, de hogy ez volt-e a döntő faktor, vagy a pályakarakterisztika, vagy a kettő együtt, az jelenleg megtippelhetetlen. Ezt Ricci tudja mindenkinél jobban, nem véletlenül mondta, hogy Ausztria után okosabbak leszünk. Ausztria tavaly és azelőtt is feküdt a McLarennek, és nagyon fékigényes pálya.

Szóval összességében Ricci ma nagyon jól ment, soha rosszabbat, de még nem tudok örülni olyan értelemben, hogy megnyugodtam, hogy mostantól ez várható tőle. Remek lenne, de az a nyilatkozatából is lejött, hogy még ő maga sem tudja, hol tart valójában. Meglátjuk a két osztrák verseny után.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 22:33



LandoNorris and @PierreGASLY on Sky F1 after the race (Part 1)

Lando és Pierre barátságosan megbeszélték a verseny hevében történt idiótázást.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.20. 22:56

vollebak írta:
2021.06.20. 22:32
rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 18:15
2022-ben nyer a Fidesz? (:u
Minden valószínűség szerint igen, sajnos. De én leszek a legboldogabb, ha ezt a tippemet benézem.
Nigel Hill írta:
2021.06.20. 18:32
Már vártam hogy savazd Ricsit (:v
Lásd a Redbullnak írt választ, de nem gondolom, hogy igazságtalan lettem volna vele. Tényleg nem ment jól eddig.
Redbull írta:
2021.06.20. 17:59
Egyetértve amit írtál, csak a McLarenes részre reagálnék.
Norris nagyon stabil és gyors, szerintem kihozza a McLarenből amit csak lehet. A mezőny egyik legjobbja, nincs kétségem. Ma bizony Ricciardo is dícséretesen teljesített, a csapatvezetés most nem boldogtalan. Igaz, hogy sok az a 16 milla amit Ricsinek fizettek de remélem 2022-ben úgy értékelhetjük, megérte.
Mi a véleményed róla?
Részemről óvatos optimizmus van. Tegnap a kvalin másfél tizedet kapott csak Landótól, és ma a rajtnál lenyomta (nem finomkodott mondjuk, az nem tetszett, hogy ennyire erélyes volt, ott azért kicsit látszott, hogy a mosolygás ellenére nem tetszik neki a házon belüli erősorrend). Amikor cseréltek neki, akkor úgy tűnt, akár az lehet a jobb stratégia, de végül Lando csinálta jól. Mondjuk ahhoz életben is kellett tartani a gumikat az első etapban addig, utána a pályán határozottan előzni (Lando az egyik legtöbbet előző versenyző idén), úgyhogy összességében nem mondanám, hogy peches volt Ricci a stratégiával.

Ausztria utánig várnék, hogy valóban sikerült-e találnia valamit Riccinek. Barcelonában is ez volt, hogy úgy tűnt, elkapja a fonalat, aztán utána ugyanúgy visszaesett. Barcelona és Paul Ricard ugyanúgy kevésbé fékigényes pályák, ezért a pályakarakterisztika miatt nem jött ki az, amivel Ricci egészen idáig nem tudott zöldágra vergődni: a begurítási sebesség magason tatása az erős féktávok után. Ő mondta a verseny után, hogy variáltak valamit az autón, ami miatt most jobban érzi, de hogy ez volt-e a döntő faktor, vagy a pályakarakterisztika, vagy a kettő együtt, az jelenleg megtippelhetetlen. Ezt Ricci tudja mindenkinél jobban, nem véletlenül mondta, hogy Ausztria után okosabbak leszünk. Ausztria tavaly és azelőtt is feküdt a McLarennek, és nagyon fékigényes pálya.

Szóval összességében Ricci ma nagyon jól ment, soha rosszabbat, de még nem tudok örülni olyan értelemben, hogy megnyugodtam, hogy mostantól ez várható tőle. Remek lenne, de az a nyilatkozatából is lejött, hogy még ő maga sem tudja, hol tart valójában. Meglátjuk a két osztrák verseny után.
A fékezési hatékonyság sokat segített itt és sokat fog jelenteni Ausztriában is. Mindkét tavalyi ausztriai futamon erős teljesítménye volt a csapatnak, Norris dobogós lett, a csapat sok pontot gyűjtött. Az MCL35M az elődjétől gyorsabb autó, minden reményünk megvan a jó szerepléshez.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.21. 01:45

Redbull írta:
2021.06.20. 22:56
A fékezési hatékonyság sokat segített itt és sokat fog jelenteni Ausztriában is. Mindkét tavalyi ausztriai futamon erős teljesítménye volt a csapatnak, Norris dobogós lett, a csapat sok pontot gyűjtött. Az MCL35M az elődjétől gyorsabb autó, minden reményünk megvan a jó szerepléshez.
Az oké. De itt a kérdés az, hogy Ricciardo egy olyan pályán, aminek az egyik leginkább olyan a karakterisztikája az egész évben, ami éppen azt igényli, amivel Barcelonát és most a francia versenyt kivéve gondjai voltak eddig (drasztikus féktávok, utána kanyarba bevitt sebesség minél magasabban tartása), hogyan fog tudni teljesíteni.

Lando és a kocsi rendben lesznek. Ricci a kérdőjel, lényegében maga szerint is. Ha hasonlóan fog tudni menni Spielbergben, mint tegnap, akkor nyugodt leszek az év hátralévő részét tekintve is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.21. 08:38

trutya írta:
2021.06.20. 21:48
rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 21:13
Nagy húzás volt stratégiailag amit a Red Bull csinált.
Nem is emlékszem arra, hogy a futamgyőzelemért utoljára mikor vállalt be ilyet valaki... mert itt gyakorlatilag az első kiállás után mindketten keményre váltottak.
Hami már kétszer eljátszotta ugyanezt a 33-assal :) most csak végre a Red Bullnak is volt esze, és nem várták meg amíg a Merci lépi meg ismét.
bár volt néhány kör, amikor úgy tűnt, nem jön össze nekik.
Bennem is felmerült, hogy a merci válaszként az utolsó 10 körre felteszi a lágyat és forditott szereposztásban megy le a végjáték, de valszeg ugy itélték meg, hogy nem lesz meg a tempo hozzá
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.06.21. 09:45

keF1r írta:
2021.06.21. 08:38
trutya írta:
2021.06.20. 21:48


Hami már kétszer eljátszotta ugyanezt a 33-assal :) most csak végre a Red Bullnak is volt esze, és nem várták meg amíg a Merci lépi meg ismét.
bár volt néhány kör, amikor úgy tűnt, nem jön össze nekik.
Bennem is felmerült, hogy a merci válaszként az utolsó 10 körre felteszi a lágyat és forditott szereposztásban megy le a végjáték, de valszeg ugy itélték meg, hogy nem lesz meg a tempo hozzá
valószínű nem véletlen, hogy senki se rakta fel a lágyat, még a végén se... a bal első kb 3 kört bírt volna ki :D
hogy Bottas miért nem hozták ki a végén a leggyorsabb körre, azt mondjuk nem tudom.
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.06.21. 09:47

rdaneelolivaw írta:
2021.06.19. 17:05
Küzdeni kell.
Ja most nem 2sec/körös verdával vitorlázik az élen Hamilton, van kihívó… ráadásul nem lehet hátraparancsolni rádióval mint a nyomorék finnt. :D

Elszokott ettől.
Persze. Tök lúzer. Fasz tudja miért van még itt.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.06.21. 09:53

trutya írta:
2021.06.20. 21:48

Hami már kétszer eljátszotta ugyanezt a 33-assal
Mondták is Verstappen fülére a leintés után, hogy "Kölcsön kenyér visszajárt."
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Formula 1 Emirates Grand Prix De France 2021

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2021.06.21. 10:02

keF1r írta:
2021.06.21. 08:38
trutya írta:
2021.06.20. 21:48


Hami már kétszer eljátszotta ugyanezt a 33-assal :) most csak végre a Red Bullnak is volt esze, és nem várták meg amíg a Merci lépi meg ismét.
bár volt néhány kör, amikor úgy tűnt, nem jön össze nekik.
Bennem is felmerült, hogy a merci válaszként az utolsó 10 körre felteszi a lágyat és forditott szereposztásban megy le a végjáték, de valszeg ugy itélték meg, hogy nem lesz meg a tempo hozzá
Perez útban volt nekik.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Lezárt