Lando Norris

Versenyzők és csapatok
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.04. 13:41

Redbull írta:
2022.07.04. 12:14
Abszolút egyetértés van köztünk, Ricsi tegnapi teljesítménye megint nem ütötte meg a minimálisan elvárt szintet. Pedig a csapat valamiért mintha neki kedvezne. Jöjjön O'Ward vagy egy ifjú titán az F2-ből mindegy, de Ricciardóból most már elég. Az autóról sem sok jót lehet elmondani ez igaz, azonban a csapattársa mégis ki tud préselni belőle pontokat.
Csak szomorúságot érzek jelenleg, látva ezt a vergődést.
:szom02
Pato egyelőre sajnos nem jöhet, nincs meg a szuperlicence hozzá. De valakire most már tényleg cseréljék le. Lassan ott tartok, hogy mindegy is, kire.

És már Ricciardót is sajnálom. Láttam vele tegnap az interjút a futam után. Teljesen ki van üresedve a szerencsétlen, értelme semmi ennek. Biztos vagyok benne, hogy mindent megpróbált, de valamiért nem megy. Másfél éve az a forgatókönyv, hogy nagyritkán egy-egy futamra hirtelen megtáltosodik, jól megy, és aztán megint eltűnik futamokra, kipotyog Q2-ben, tizensokadik helyeken szerencsétlenkedik, és egy perceket kap Norristól.

Biztos, hogy neki a legszarabb. Másfél éve még parádézott a nem túl acélos Renault-val, és bár sajnáltam Carlos elvesztését, úgy voltam vele, hogy Ricciardóval minimum hasonló kaliberű, ha nem jobb versenyzőt kapunk. Most meg ott tartunk, ahol. Állati frusztráló lehet, hogy akármit próbálsz, felivllanások vannak csak. Idén még rosszabb a helyzet, mint tavaly. Összesítésben a futamokon tavaly Norris 40 hellyel végzett előrébb, mint Ricciardo (és ebben benne van a tavalyi belga futam, ahol hivatalosan +10 hellyel végzett Ricciardo Lando előtt). Most tíz futam után tartunk 28 helynél. Nem javul, nem stagnál a teljesítmény, hanem egyre csak tovább romlik. Nincs már mit erőltetni ezen a munkakapcsolaton.

Azt hiszem, tényleg az a szerencséje Riccinek, hogy nincs egyértelmű és azonnal elérhető választás, kit lehetne beültetni helyette, különben a második félévre sem maradhatna már szerintem. Piastri talán, de kérdés, mennyire lenne szerencsés csak így hirtelen bedobni egy újoncot az év közepén.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.04. 14:09

vollebak írta:
2022.07.04. 13:29
Phoebe írta:
2022.07.04. 12:26
Miért kellene oda Leclerc, hiszen sokat hibázik. :D Csak nem kezd mégis meggyőzni az idei teljesítményével? :)
Nem baj, Lando meg az átlagosnál kevesebbet hibázik, kiegyenlítenék egymást :P

Leclerc tempója mindig is egyértelmű volt. Idén remekül megy, de szerintem továbbra sem olyan biztos kezű, mint mondjuk Max. Most hétvégén is elrontotta a Q3-as körét, megforgott, és mindkét rajtnál is lassan indult, és a szárnyvéglapjának az elvesztésében is benne volt. Szóval igen, vannak még mindig nála ezek a dolgok. Úgy gondolom, hogy mindig lesznek is. Viszont a tempója elég ahhoz, hogy ez adott esetben ne számítson. Tegnap sérült szárnnyal is gyorsabb volt Sainznál, és ha nem balfasz a Ferrari, nyer.

Szóval nem tudom, mennyire kéne meggyőznie bármiről is. Egy kicsit mindig „érdes lesz a széleken” (milyen szépen mondja az angol), de talán a leggyorsabb a mezőnyben, egy körön feltétlenül, ez pedig sok dologra orvosság.
Azért biztos kezű Max is járt itt-ott az időmérőn. :)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.07.04. 15:53

vollebak írta:
2022.07.04. 09:51
Redbull írta:
2022.07.03. 22:03
https://formula.hu/f1/2022/07/03/norris ... -fernandot

Őszinte nyilatkozat Landotól mint mindig.
De mennie kell, nincs mese. Bízom benne, hogy ez talán már a nyári szünet alatt megtörténik....
Én mintha valami olyasmit olvastam volna a múlt héten Browntól, hogy Herta azért nem jön 23-ra mert Ricciardo marad. Nem tudom ez mennyire valós.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 18:46

Nigel Hill írta:
2022.07.04. 15:53
vollebak írta:
2022.07.04. 09:51

De mennie kell, nincs mese. Bízom benne, hogy ez talán már a nyári szünet alatt megtörténik....
Én mintha valami olyasmit olvastam volna a múlt héten Browntól, hogy Herta azért nem jön 23-ra mert Ricciardo marad. Nem tudom ez mennyire valós.
Ezt a nekünk szurkolóknak egyébként érzelmi kérdést a McLaren tulajdonosi csoportja dönti el (vagy esetleg döntötte el). A döntést Zak Brown fogja közölni Daniellel előbb vagy utóbb.
A jelenlegi állapotok között nagyon kevés esélyt látok, hogy Daniel marad jövőre is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Redbull 2022.07.04. 19:11-kor.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.07.04. 19:03

Redbull írta:
2022.07.04. 18:46
Nigel Hill írta:
2022.07.04. 15:53


Én mintha valami olyasmit olvastam volna a múlt héten Browntól, hogy Herta azért nem jön 23-ra mert Ricciardo marad. Nem tudom ez mennyire valós.
Ezt a nekünk szurkolóknak egyébként érzelmi kérdést a McLaren tulajdonosi csoportja dönti el (vagy esetleg döntötte el). A döntést Ross Brown fogja közölni Daniellel előbb vagy utóbb.
A jelenlegi állapotok között nagyon kevés esélyt látok, hogy Daniel marad jövőre is.
Ross?
Vagy Zak?
Esetleg Dan?
(:n
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 19:11

bertone írta:
2022.07.04. 19:03
Redbull írta:
2022.07.04. 18:46


Ezt a nekünk szurkolóknak egyébként érzelmi kérdést a McLaren tulajdonosi csoportja dönti el (vagy esetleg döntötte el). A döntést Ross Brown fogja közölni Daniellel előbb vagy utóbb.
A jelenlegi állapotok között nagyon kevés esélyt látok, hogy Daniel marad jövőre is.
Ross?
Vagy Zak?
Esetleg Dan?
(:n
Köszi!
Javítottam.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.04. 19:48

Phoebe írta:
2022.07.04. 14:09
vollebak írta:
2022.07.04. 13:29


Nem baj, Lando meg az átlagosnál kevesebbet hibázik, kiegyenlítenék egymást :P

Leclerc tempója mindig is egyértelmű volt. Idén remekül megy, de szerintem továbbra sem olyan biztos kezű, mint mondjuk Max. Most hétvégén is elrontotta a Q3-as körét, megforgott, és mindkét rajtnál is lassan indult, és a szárnyvéglapjának az elvesztésében is benne volt. Szóval igen, vannak még mindig nála ezek a dolgok. Úgy gondolom, hogy mindig lesznek is. Viszont a tempója elég ahhoz, hogy ez adott esetben ne számítson. Tegnap sérült szárnnyal is gyorsabb volt Sainznál, és ha nem balfasz a Ferrari, nyer.

Szóval nem tudom, mennyire kéne meggyőznie bármiről is. Egy kicsit mindig „érdes lesz a széleken” (milyen szépen mondja az angol), de talán a leggyorsabb a mezőnyben, egy körön feltétlenül, ez pedig sok dologra orvosság.
Azért biztos kezű Max is járt itt-ott az időmérőn. :)
A nagycsapatok minden versenyzője. De Max a legbiztosabb kezű közülük, hiába trollkodsz :P A versenyeken metronóm. Leclerc-nek volt már egy Imola, és tegnap is szárnyat tört, kétszer is rajtot rontott.

Szóval igen, Leclerc-hez képest Max továbbra is biztosabb kezű.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.04. 20:12

vollebak írta:
2022.07.04. 19:48

A nagycsapatok minden versenyzője. De Max a legbiztosabb kezű közülük, hiába trollkodsz :P A versenyeken metronóm. Leclerc-nek volt már egy Imola, és tegnap is szárnyat tört, kétszer is rajtot rontott.

Szóval igen, Leclerc-hez képest Max továbbra is biztosabb kezű.
Abban a szárnytörésben azért Perez is benne volt. Később pedig Maxi is ráhúzott. Perez egyébként szépen leterelte később is a futam végén, ahogy pl. Maxi kis Schumit is, de ezek most nem érték el senki ingerküszöbét.

Én továbbra is úgy érzem, hogy a hibáit felnagyítod, az érdemeit viszont nem feltétlenül kezeled a helyén. Nem sokan vívtak volna úgy a lágy gumisok ellen, mint ahogy ő tegnap, főleg azok után, ahogy kicseszett vele a saját csapata, de ez említésre sem méltó. Az, hogy egyszer megforgott azon az időmérőn, ahol a vizenjáró holland is hibázott, azonnal szarvashiba.

Valószínű kicsivel jobb és stabilabb a holland, de azért számold össze, Leclercnek, hány sima, élen vitorlázós győzelem jutott eddig top autóval, és hányszor szívott eddig. Ja, és továbbra is jóval kevesebb futam van mögötte.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.07.04. 22:00

Redbull írta:
2022.07.04. 18:46
Nigel Hill írta:
2022.07.04. 15:53


Én mintha valami olyasmit olvastam volna a múlt héten Browntól, hogy Herta azért nem jön 23-ra mert Ricciardo marad. Nem tudom ez mennyire valós.
Ezt a nekünk szurkolóknak egyébként érzelmi kérdést a McLaren tulajdonosi csoportja dönti el (vagy esetleg döntötte el). A döntést Zak Brown fogja közölni Daniellel előbb vagy utóbb.
A jelenlegi állapotok között nagyon kevés esélyt látok, hogy Daniel marad jövőre is.
A reális az kéne legyen hogy megy. Ma a haverommal kielemeztük Ricciardo-t és egyetértettünk abban, hogy kedveljük meg minden de ez kezd nagyon gáz lenni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 22:01

Phoebe írta:
2022.07.04. 20:12
vollebak írta:
2022.07.04. 19:48

A nagycsapatok minden versenyzője. De Max a legbiztosabb kezű közülük, hiába trollkodsz :P A versenyeken metronóm. Leclerc-nek volt már egy Imola, és tegnap is szárnyat tört, kétszer is rajtot rontott.

Szóval igen, Leclerc-hez képest Max továbbra is biztosabb kezű.
Abban a szárnytörésben azért Perez is benne volt. Később pedig Maxi is ráhúzott. Perez egyébként szépen leterelte később is a futam végén, ahogy pl. Maxi kis Schumit is, de ezek most nem érték el senki ingerküszöbét.

Én továbbra is úgy érzem, hogy a hibáit felnagyítod, az érdemeit viszont nem feltétlenül kezeled a helyén. Nem sokan vívtak volna úgy a lágy gumisok ellen, mint ahogy ő tegnap, főleg azok után, ahogy kicseszett vele a saját csapata, de ez említésre sem méltó. Az, hogy egyszer megforgott azon az időmérőn, ahol a vizenjáró holland is hibázott, azonnal szarvashiba.

Valószínű kicsivel jobb és stabilabb a holland, de azért számold össze, Leclercnek, hány sima, élen vitorlázós győzelem jutott eddig top autóval, és hányszor szívott eddig. Ja, és továbbra is jóval kevesebb futam van mögötte.
Max Verstappen eddigi pályafutása során kerék a kerék elleni harcban szerintem még soha nem volt tiszta. Egyet tud, vagabund módon belemegy a piszkos akcióba azzal, hogy majd a másik visszavonul. Megpróbál ezzel félelmet kialakítani a csapattársakban de remélem emberére talál.
Amikor ez nem jön be láthatóak a nagy balesetek. Ez az ő védjegye, a gerinctelen játék, amit az apjától tanult. Van egy bírói hibából eredő címe. Soha az életben nem tudom elismerni őt igazi bajnoknak.
Az én igazi bajnokaim (nincsenek sokan) Nigel (kibaszott) Mansel - Mika Hakkinen - Lewis Hamilton . Jenson button.
Mansel Williamsos időszakától figyelem az F-1-et ezért a korábbi pilótákról nincs elegendő személyes élményem.
Visszatérve a topic eredeti témájához Lando Norrishoz. Szeretném ha egyszer bajnok esélyes autót kapna mert szerintem képes a cím megszerzésére egy alkalmas géppel. A versenyzése is abszolút korrekt.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 22:04

Nigel Hill írta:
2022.07.04. 22:00
Redbull írta:
2022.07.04. 18:46


Ezt a nekünk szurkolóknak egyébként érzelmi kérdést a McLaren tulajdonosi csoportja dönti el (vagy esetleg döntötte el). A döntést Zak Brown fogja közölni Daniellel előbb vagy utóbb.
A jelenlegi állapotok között nagyon kevés esélyt látok, hogy Daniel marad jövőre is.
A reális az kéne legyen hogy megy. Ma a haverommal kielemeztük Ricciardo-t és egyetértettünk abban, hogy kedveljük meg minden de ez kezd nagyon gáz lenni.
Más fórumokon is ez a helyzet. Én is nagyon sajnálom de nincs nagyon más alternatíva csak a távozása. Ricsi nem jött be, mint néhány éve a Honda motor.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.04. 23:36

Phoebe írta:
2022.07.04. 20:12
vollebak írta:
2022.07.04. 19:48

A nagycsapatok minden versenyzője. De Max a legbiztosabb kezű közülük, hiába trollkodsz :P A versenyeken metronóm. Leclerc-nek volt már egy Imola, és tegnap is szárnyat tört, kétszer is rajtot rontott.

Szóval igen, Leclerc-hez képest Max továbbra is biztosabb kezű.
Abban a szárnytörésben azért Perez is benne volt. Később pedig Maxi is ráhúzott. Perez egyébként szépen leterelte később is a futam végén, ahogy pl. Maxi kis Schumit is, de ezek most nem érték el senki ingerküszöbét.

Én továbbra is úgy érzem, hogy a hibáit felnagyítod, az érdemeit viszont nem feltétlenül kezeled a helyén. Nem sokan vívtak volna úgy a lágy gumisok ellen, mint ahogy ő tegnap, főleg azok után, ahogy kicseszett vele a saját csapata, de ez említésre sem méltó. Az, hogy egyszer megforgott azon az időmérőn, ahol a vizenjáró holland is hibázott, azonnal szarvashiba.

Valószínű kicsivel jobb és stabilabb a holland, de azért számold össze, Leclercnek, hány sima, élen vitorlázós győzelem jutott eddig top autóval, és hányszor szívott eddig. Ja, és továbbra is jóval kevesebb futam van mögötte.
Természetesen lehet ez a véleményed. Szerintem reálisan ítélem meg, és te vagy vele túl engedélyeny :D

Fantasztikusan gyors srác, gyorsabb még Maxnál is egy körön, de nem olyan stabil, még a „tapasztalatkorrekció” után sem. Szerintem ezeket a dolgokat nem fogja kinőni, ezekről már írtam egyszer azt hiszem, hogy szerintem miért nem. Ettől még a mezőny kimagasló versenyzője.

Mivel csúcspilóta, nem érzem úgy, hogy minden pozitívumát folyton említeni kéne. Hamiltonnál, Verstappennél sem teszem. Egyszerűen ezeknél a srácoknál máshol van az elvárási szint. Viszont a hibák épp is azért említésre méltóbbak, mert alfahímek. Leclerc Hamiltonnál és Maxnál hajlamosabb hibázni, én így látom, ezért az, hogy ezeket megemlítem, szerintem jogos, és nem von le az érdemeiből, hogy nem ájuldozom egy-egy jó körén, mert az várható el tőlük úgymond.

Most úgy érezheted, hogy szigorú vagyok vele, de ha visszaemlékszel, volt idő, amikor mindenki itt a fórumon Maxot szidta, hozzátéve, hogy még csak nem is akkora etwas a gyerek, mint az arca. Egyedül Adrival mi álltunk ki mellette. Azért Leclerc esetében messze nem erről van szó. Itt még Max 2016-os brazil esős teljesítménye vagy az az osztrák győzelme is túlértékeltnek volt tartva többek között például Magic által, amiket ilyen év teljesítményének szavaztak meg aztán a szakírók is. Szóval szerintem az, hogy nem tekintek Leclerc-re úgy, ahogy mondjuk te, messze nem olyan, mint amit mondjuk annak idején én Max miatt kaptam (szerintem tőled is párszor), hogy ezt most a szememre vesd irődől időre ;)

A mezőny jelenlei második legjobbja szerintem, Max mögött. Ez azért nem egy rossz vélemény szerintem. Főleg úgy, hogy Norrisszal is szerintem többször vagyok kritikus, mint ahányszor arról lelkendezem, hogy megint milyen jót időmérőzött :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.07.05. 09:22

Redbull írta:
2022.07.04. 22:01

Max Verstappen eddigi pályafutása során kerék a kerék elleni harcban szerintem még soha nem volt tiszta. Egyet tud, vagabund módon belemegy a piszkos akcióba azzal, hogy majd a másik visszavonul. Megpróbál ezzel félelmet kialakítani a csapattársakban de remélem emberére talál.
Amikor ez nem jön be láthatóak a nagy balesetek. Ez az ő védjegye, a gerinctelen játék, amit az apjától tanult. Van egy bírói hibából eredő címe. Soha az életben nem tudom elismerni őt igazi bajnoknak.
Totálisan egyetértek.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.24. 18:32

Hát, ebben ma nem volt több. A McLaren tisztán ötödik erőnek csúszott vissza, már az Alpine is gyorsabb. Norris mindent megtesz, amit tud.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.24. 19:14

Ocon letötötte a büntetését, mit tudsz róla?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.10.27. 18:41

https://hu.motorsport.com/f1/news/igy-e ... /10386836/

A 22 éves pilótának 19 futamot követően 109 pontja van, amivel szintén elmarad a tavaly elért pontszámtól, ennek ellenére az Auto, Motor und Sport kérdésére 8,9 pontot adott magának a 2022-es teljesítményére, el is mondta, miért:

Én azt mondanám, a gépből szinte mindig kihozza a maximumot. Ha Ricsi szintjén teljesítene akkor a sereghajtókkal csatázna a McLaren, vele legalább a középcsapatok élén küzd.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.11.24. 13:44

Kép

Lando 2022-es teljesítménye, önmagában elmarad az előző évtől, azonban a versenyautó alapjaiban behatárolja a lehetőségeket.
Tisztességes munkát végzett, csapaton belül egyértelműen dominált. Ő volt a McLaren húzó embere, sokat fejlődött és a versenyzői intelligenciája is remek. Bízok egy jobb McLaren MCL 37-es versenygépben és hogy összejön neki a futamgyőzelem is.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.24. 14:38

Redbull írta:
2022.11.24. 13:44

Lando 2022-es teljesítménye, önmagában elmarad az előző évtől, azonban a versenyautó alapjaiban behatárolja a lehetőségeket.
Tisztességes munkát végzett, csapaton belül egyértelműen dominált. Ő volt a McLaren húzó embere, sokat fejlődött és a versenyzői intelligenciája is remek. Bízok egy jobb McLaren MCL 37-es versenygépben és hogy összejön neki a futamgyőzelem is.
Nyugodtan tegyük még hozzá, hogy a 3 élcsapat pilótáin kívül egyedül Ő tudott felállni a dobogóra! (:p
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.11.24. 14:56

bertone írta:
2022.11.24. 14:38
Redbull írta:
2022.11.24. 13:44

Lando 2022-es teljesítménye, önmagában elmarad az előző évtől, azonban a versenyautó alapjaiban behatárolja a lehetőségeket.
Tisztességes munkát végzett, csapaton belül egyértelműen dominált. Ő volt a McLaren húzó embere, sokat fejlődött és a versenyzői intelligenciája is remek. Bízok egy jobb McLaren MCL 37-es versenygépben és hogy összejön neki a futamgyőzelem is.
Nyugodtan tegyük még hozzá, hogy a 3 élcsapat pilótáin kívül egyedül Ő tudott felállni a dobogóra! (:p
Ez így van. Nem akartam már tovább dicsérni, nem biztos, hogy mindenkinek tetszik. De valóban, ezek tények.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Lando Norris

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.24. 19:58

Redbull írta:
2022.11.24. 14:56
bertone írta:
2022.11.24. 14:38


Nyugodtan tegyük még hozzá, hogy a 3 élcsapat pilótáin kívül egyedül Ő tudott felállni a dobogóra! (:p
Ez így van. Nem akartam már tovább dicsérni, nem biztos, hogy mindenkinek tetszik. De valóban, ezek tények.
hát igen, nem tetszik, de "a versenyautó alapjaiban behatárolja a lehetőségeket" :D
Kép

Lezárt