Daniel Ricciardo

Versenyzők és csapatok
Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.08.04. 07:49

Nem akarom magamat ismételni, de én sem látom úgy, mintha Ricciardo másodszámú lenne. Főként azért, mert Verstappen annyiszor teszi tönkre a saját versenyét, Ricciardo meg annyiszor esik ki technikai okok miatt, hogy nem kell multi21-et alkalmazni.

Az tény, hogy a Red Bull lelátókat tölt meg Verstappennel, és hogy kézenfekvő rá építeni, mivel ekkora hype-ja talán Kiminek volt utoljára, de elég ritka, hogy a mezőnyben egymással csatázzanak.

Nem ugyanaz a helyzet, mint 2009-2013 között, mivel Verstappen sem egy Vettel, és Ricciardo sem egy Webber.

Az, hogy mennyire lesz versenyképes a Red Bull a Hondával, valóban rejtély, de a Renault már tavaly év vége óta vetekszik aHondával elfüstölés terén, idénre talán a Honda vált megbízhatóbbá. Szóval - szerintem - kb. ugyanott fognak tartani, ahol most.
Elég abból kiindulni, hogy a Red Bull már három győzelmet, és hat dobogót szerzett a Renault.. izé... Tag Heuer motorokkal, a második legjobb Renault motoros csapatnak, a gyári Renault-nak egy dobogója sincs, mindkét pilótának egy ötödik hely a legjobbja.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.08.04. 08:45

vollebak írta:
2018.08.03. 23:37
Utánanéztem ennek a "legfiatalabb bajnokot csinálunk Maxiból" dolognak, mert úgy éreztem, hogy valami nem gömbölyű.

Nem nagyon olvasok magyarul F1-es híreket (sem), de ezt találtam:

"Max nekünk köszönheti a debütálását a Formula-1-ben, aztán nálunk érte el első futamgyőzelmét is, most pedig az az eltökélt célunk, hogy minden idők legfiatalabb pilótájaként nálunk lehessen világbajnok."

http://formula.hu/f1/2017/10/21/red-bul ... -szerzodes

Ez szép és jó, csakhogy Marko nem ezt mondta. Közönséges félrefordítás, rossz értelmezés történt.

Így hangzott el a dolog:

"We started with Max in Formula One. He had his first victory, and now we want to achieve the championship title as the youngest ever Formula One driver."

http://www.espn.com/f1/story/_/id/21093 ... s-red-bull

Ez pedig szerintem nem azt jelenti, hogy a legfiatalabb világbajnokot akarják belőle faragni (youngest world champion ever = implikálva ezzel, hogy nyomni fogják 2020 végéig a csapattársával szemben), hanem azt, hogy világbajnoki címet is akarnak a valaha volt legfiatalabb F1-es versenyzőnek (as the youngest ever Formula One driver). Nagy különbség!

Maxi adott, hogy már mindig is megmarad "as the youngest ever Formula One driver", mert 2014 decemberében bevezették, hogy 18 éves kor alatt nem kaphat többé senki szuperlicencet.

Tehát én úgy érzem, hogy semmilyen utalás nem történt a közeljövőre és Maxi az alatti csapaton belüli helyzetére.

Nem is értettem, hogy ezt miért emlegetted, mert ha nem lett volna félrefordítás, akkor sem lett volna sok teteje. Maxinak legkésőbb 2020-ban bajnoknak kéne lennie ahhoz, hogy megdöntse Vettel rekordját (Vettel 1987 júliusában született és 2010-ben lett bajnok, Maxi pedig 1997 szeptemberében született, tehát 2020 végén lehetne két hónappal fiatalabb bajnok, mint Vettel).

De mégis, a tróger szar és ismeretlen Honda motorral hogy is lenne ez lehetséges? Bevallottan kényszermegoldás ez a következő két év a csapatnak, nem is számítanak sok jóra (újabb ok, amiért Ricci úgy érezhette, hogy lépnie kell), amíg 2021-ben nem jönnek a teljesen új motorszabályok. Szerintem senki sem gondolja komolyan, hogy Marko hisz abban, hogy a Hondával világbajnoki esélyes csomagjuk lesz.

Mindegy, a lényeg, hogy szerintem egyértelmű félrefordítás történt.
Véletlenül sem szeretnék vitatkozni az angol tudásoddal, de ...
Ott van az az "as".

1. VB címet akarunk szerezni a valaha volt legfiatalabb versenyzővel.

2. VB címet akarunk szerezni MINT a valaha volt legfiatalabb versenyző.

Melyik a jobb? Nem tudom, de érzésre nekem a második tűnik annak. Márpedig itt a "mint" nem az életpályájára utal - szerintem - hanem arra, hogy ő legyen a legfiatalabb bajnok.
Az apa férfi, a rezsi nő!

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.08.05. 09:51

vollebak írta:
2018.08.03. 23:37
Utánanéztem ennek a "legfiatalabb bajnokot csinálunk Maxiból" dolognak, mert úgy éreztem, hogy valami nem gömbölyű.

Nem nagyon olvasok magyarul F1-es híreket (sem), de ezt találtam:

"Max nekünk köszönheti a debütálását a Formula-1-ben, aztán nálunk érte el első futamgyőzelmét is, most pedig az az eltökélt célunk, hogy minden idők legfiatalabb pilótájaként nálunk lehessen világbajnok."

http://formula.hu/f1/2017/10/21/red-bul ... -szerzodes

Ez szép és jó, csakhogy Marko nem ezt mondta. Közönséges félrefordítás, rossz értelmezés történt.

Így hangzott el a dolog:

"We started with Max in Formula One. He had his first victory, and now we want to achieve the championship title as the youngest ever Formula One driver."

http://www.espn.com/f1/story/_/id/21093 ... s-red-bull

Ez pedig szerintem nem azt jelenti, hogy a legfiatalabb világbajnokot akarják belőle faragni (youngest world champion ever = implikálva ezzel, hogy nyomni fogják 2020 végéig a csapattársával szemben), hanem azt, hogy világbajnoki címet is akarnak a valaha volt legfiatalabb F1-es versenyzőnek (as the youngest ever Formula One driver). Nagy különbség!

Maxi adott, hogy már mindig is megmarad "as the youngest ever Formula One driver", mert 2014 decemberében bevezették, hogy 18 éves kor alatt nem kaphat többé senki szuperlicencet.

Tehát én úgy érzem, hogy semmilyen utalás nem történt a közeljövőre és Maxi az alatti csapaton belüli helyzetére.

Nem is értettem, hogy ezt miért emlegetted, mert ha nem lett volna félrefordítás, akkor sem lett volna sok teteje. Maxinak legkésőbb 2020-ban bajnoknak kéne lennie ahhoz, hogy megdöntse Vettel rekordját (Vettel 1987 júliusában született és 2010-ben lett bajnok, Maxi pedig 1997 szeptemberében született, tehát 2020 végén lehetne két hónappal fiatalabb bajnok, mint Vettel).

De mégis, a tróger szar és ismeretlen Honda motorral hogy is lenne ez lehetséges? Bevallottan kényszermegoldás ez a következő két év a csapatnak, nem is számítanak sok jóra (újabb ok, amiért Ricci úgy érezhette, hogy lépnie kell), amíg 2021-ben nem jönnek a teljesen új motorszabályok. Szerintem senki sem gondolja komolyan, hogy Marko hisz abban, hogy a Hondával világbajnoki esélyes csomagjuk lesz.

Mindegy, a lényeg, hogy szerintem egyértelmű félrefordítás történt.
Én se vitatkoznék az angol tudásoddal, de ha "as" szerepel az eredetiben, akkor a fordítás szerintem jó. Ha "with" szerepelne, vagy esetleg egy kissé erőltetett "being", akkor lenne igazad. Szerintem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.08.08. 13:58

Most értem haza, most olvastam, most vágott fejbe. Egyelőre pihegek.
De legalább abbahagyhatom a RedBull-nak való drukkolást, és lehetek vidám ellendrukker.
A többit majd meglátom.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: High-End » 2018.08.10. 08:57

Undormány.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.03. 12:34

A Renault már kimagyarázta, hogy nem az új motor miatt esett ki, hanem a kuplung miatt. Mintha számítana. 130-118.
Nem tudom, jól döntött-e a csapatváltással, mert lehet, hogy a Honda nagy kérdőjel, de lassan már megbízhatóbb mint a Renault.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.09.03. 14:52

Willy írta:
2018.09.03. 12:34
A Renault már kimagyarázta, hogy nem az új motor miatt esett ki, hanem a kuplung miatt. Mintha számítana. 130-118.
Nem tudom, jól döntött-e a csapatváltással, mert lehet, hogy a Honda nagy kérdőjel, de lassan már megbízhatóbb mint a Renault.
A gyári Renault-al nincs ennyi baj, meglátásom szerint. Az is furcsa hogy Verstappen alatt mennyit bír...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 08:48

Magic írta:
2018.09.03. 14:52
A gyári Renault-al nincs ennyi baj, meglátásom szerint. Az is furcsa hogy Verstappen alatt mennyit bír...
Nincs, de ők legalább lassúak :D

Verstappen alatt is pont elégszer ment tönkre idén, ebből a szempontból "kiegyenlített" a küzdelem. Csak amíg a szezon elején ő volt peches, most Ricciardo. A gond ezzel inkább az, hogy a történelemkönyvekbe ez majd úgy kerül be, hogy Max elverte, miközben zsinórban kétszer rohadt le alatta a járgány. És a közevtekő futamot lehet, hogy megint büntetéssel kezdi.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.09.04. 08:50

Willy írta:
2018.09.04. 08:48
Magic írta:
2018.09.03. 14:52
A gyári Renault-al nincs ennyi baj, meglátásom szerint. Az is furcsa hogy Verstappen alatt mennyit bír...
Nincs, de ők legalább lassúak :D

Verstappen alatt is pont elégszer ment tönkre idén, ebből a szempontból "kiegyenlített" a küzdelem. Csak amíg a szezon elején ő volt peches, most Ricciardo. A gond ezzel inkább az, hogy a történelemkönyvekbe ez majd úgy kerül be, hogy Max elverte, miközben zsinórban kétszer rohadt le alatta a járgány. És a közevtekő futamot lehet, hogy megint büntetéssel kezdi.
A fehér füst nem a motorból jött. Ha jól láttam akkor a váltó vagy a difi.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.09.04. 09:43

Willy írta:
2018.09.04. 08:48
Magic írta:
2018.09.03. 14:52
A gyári Renault-al nincs ennyi baj, meglátásom szerint. Az is furcsa hogy Verstappen alatt mennyit bír...
Nincs, de ők legalább lassúak :D

Verstappen alatt is pont elégszer ment tönkre idén, ebből a szempontból "kiegyenlített" a küzdelem. Csak amíg a szezon elején ő volt peches, most Ricciardo. A gond ezzel inkább az, hogy a történelemkönyvekbe ez majd úgy kerül be, hogy Max elverte, miközben zsinórban kétszer rohadt le alatta a járgány. És a közevtekő futamot lehet, hogy megint büntetéssel kezdi.
csak hogy pontosítsak:
Verstappen a szezon elején tört-zúzott és főként saját hibájából veszített pontokat, míg Ricciardo ha jól emlékszem kb minden esetben műszaki hiba miatt nullázott. azért ez nem mindegy
Kép

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 12:29

Redbull írta:
2018.09.04. 08:50
A fehér füst nem a motorból jött. Ha jól láttam akkor a váltó vagy a difi.
A Renault szerint kuplung, ők tudják. De ez sem garancia arra hogy máskor nem megy tönkre a motor.
trutya írta:
2018.09.04. 09:43
csak hogy pontosítsak:
Verstappen a szezon elején tört-zúzott és főként saját hibájából veszített pontokat, míg Ricciardo ha jól emlékszem kb minden esetben műszaki hiba miatt nullázott. azért ez nem mindegy
Én lennék az egyik utolsó, aki szépíteni akarja a kieséseit :)
Technikai hibák:
Ricciardo: Bahrein (elektronika), Ausztria (kipufogó), Németország (motorerő), Belgium (visszavonulás), Olaszország (kuplung)
Verstappen: Bahrain (differenciálmű), Nagy Britannia (fék), Magyarország (motorerő)

5-3 Ricciardo javára, kiesés tekintetében 5-4, mivel Bakuban egymást ütötték be. Tény, hogy tört-zúzott Max, de sérülés miatt csak egyszer esett ki / nem szerzett pontot. Ricciardo viszont a lehető legrosszabbkor esik ki, így most neki van kevesebb pontja, pedig a teljesítménye nem ezt tükrözi.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.09.04. 12:49

Willy írta:
2018.09.04. 12:29
Redbull írta:
2018.09.04. 08:50
A fehér füst nem a motorból jött. Ha jól láttam akkor a váltó vagy a difi.
A Renault szerint kuplung, ők tudják. De ez sem garancia arra hogy máskor nem megy tönkre a motor.
trutya írta:
2018.09.04. 09:43
csak hogy pontosítsak:
Verstappen a szezon elején tört-zúzott és főként saját hibájából veszített pontokat, míg Ricciardo ha jól emlékszem kb minden esetben műszaki hiba miatt nullázott. azért ez nem mindegy
Én lennék az egyik utolsó, aki szépíteni akarja a kieséseit :)
Technikai hibák:
Ricciardo: Bahrein (elektronika), Ausztria (kipufogó), Németország (motorerő), Belgium (visszavonulás), Olaszország (kuplung)
Verstappen: Bahrain (differenciálmű), Nagy Britannia (fék), Magyarország (motorerő)

5-3 Ricciardo javára, kiesés tekintetében 5-4, mivel Bakuban egymást ütötték be. Tény, hogy tört-zúzott Max, de sérülés miatt csak egyszer esett ki / nem szerzett pontot. Ricciardo viszont a lehető legrosszabbkor esik ki, így most neki van kevesebb pontja, pedig a teljesítménye nem ezt tükrözi.
Bahreint is magának csinálta Verstappen.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 13:08

Krisztián írta:
2018.09.04. 12:49
Bahreint is magának csinálta Verstappen.
Igen, de azt leszámítva nem esett ki baleset miatt. Vesztett miatta pontokat, és tette tönkre mások versenyét, mielőtt még bárki azt hiszi, hogy pártolom.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.09.04. 13:22

Willy írta:
2018.09.04. 13:08
Krisztián írta:
2018.09.04. 12:49
Bahreint is magának csinálta Verstappen.
Igen, de azt leszámítva nem esett ki baleset miatt. Vesztett miatta pontokat, és tette tönkre mások versenyét, mielőtt még bárki azt hiszi, hogy pártolom.
Azerbajdzsán?

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 13:28

Krisztián írta:
2018.09.04. 13:22
Azerbajdzsán?
Írtam két hsz-szel feljebb, hogy egy alkalommal fordult elő nála. Arra gondoltam. De azt leszámítva magának csak időmérőn / szabadedzésen ártott.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.09.04. 14:36

Willy írta:
2018.09.03. 12:34
A Renault már kimagyarázta, hogy nem az új motor miatt esett ki, hanem a kuplung miatt. Mintha számítana. 130-118.
Nem tudom, jól döntött-e a csapatváltással, mert lehet, hogy a Honda nagy kérdőjel, de lassan már megbízhatóbb mint a Renault.
Nem döntött jól, de a maradás sem lett volna sokkal jobb. Máshová meg nem tud most menni (És ha a Renault nem jön be, akkor továbbra sem fog tudni...)
Azért eszembe jut Horner rosszmájú (és kicsit aljas) megjegyzése, hogy Ricsi az új csapatánál nemigen fog pezsgőzni. Miért, most teheti?

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.09.04. 14:41

Willy írta:
2018.09.04. 13:28
Krisztián írta:
2018.09.04. 13:22
Azerbajdzsán?
Írtam két hsz-szel feljebb, hogy egy alkalommal fordult elő nála. Arra gondoltam. De azt leszámítva magának csak időmérőn / szabadedzésen ártott.
De ez kettő, nem egy 😃 Bahrein és Azerbajdzsán. Mindkétszer önhibából esett ki.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 15:44

Krisztián írta:
2018.09.04. 14:41
De ez kettő, nem egy 😃 Bahrein és Azerbajdzsán. Mindkétszer önhibából esett ki.
Na jó, Bakut olvastam Bahrein helyett, ilyen amikor valaki munkaidőben fórumozik :mrgreen:
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.10.29. 07:21

https://hu.motorsport.com/f1/news/ricci ... 8/3204902/

Ricciardo olyannyira kiábrándult a technikából, hogy azt mondta, kész átadni a helyét az utolsó két versenyen Gaslynak, aki jövőre Verstappen csapattársa lesz.

„Rég volt egy olyan hétvégém, amikor minden rendben ment. A mostani remekül kezdődött, aztán… Nem tudom, hogy mi van az autóval. Átadom Gaslynak. Én befejeztem vele.” – tette hozzá rendkívül szomorúan Ricciardo.


Nem tudom, hogy ezt megteheti-e, de szomorú, hogy idáig romlott a helyzet.
Az átlag nézőnek annyi marad meg, hogy Tappancs már 70 ponttal veri :x
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.29. 08:06

Willy írta:
2018.10.29. 07:21
https://hu.motorsport.com/f1/news/ricci ... 8/3204902/

Ricciardo olyannyira kiábrándult a technikából, hogy azt mondta, kész átadni a helyét az utolsó két versenyen Gaslynak, aki jövőre Verstappen csapattársa lesz.

„Rég volt egy olyan hétvégém, amikor minden rendben ment. A mostani remekül kezdődött, aztán… Nem tudom, hogy mi van az autóval. Átadom Gaslynak. Én befejeztem vele.” – tette hozzá rendkívül szomorúan Ricciardo.


Nem tudom, hogy ezt megteheti-e, de szomorú, hogy idáig romlott a helyzet.
Az átlag nézőnek annyi marad meg, hogy Tappancs már 70 ponttal veri :x
Szerződésszegésért gondolom perelhetik ilyenkor...
De amúgy erre gondoltam én is, hogy most azonnal lépni kell onnan.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.10.29. 08:21

Magic írta:
2018.10.29. 08:06
Szerződésszegésért gondolom perelhetik ilyenkor...
De amúgy erre gondoltam én is, hogy most azonnal lépni kell onnan.
Ha az STR-be ül be, talán nem perelhetik. És a Red Bull-nak se jönne rosszul, ha Gasly előbb szerezne tapasztalatot az autóval.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.10.29. 18:10

"Csapatként viszont azért vagyunk frusztráltak, mert nem állhatott fel mind a két versenyzőnk a dobogóra. Bocsánatot kérünk Danieltől, de csapatként küzdünk tovább, hogy mindkét pilótánk annyi pontot szerezzen a hátralévő versenyeken, amennyit csak lehetséges. Gratulálunk Lewisnak, hogy biztosította ötödik egyéni világbajnoki címét.”"
http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-horner ... le-2666233

Namostakkor ha ez nem újságírói akármi, akkor elég sokféle értelmezésre ad lehetőséget...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.10.30. 06:54

Sánta Gepárd írta:
2018.10.29. 18:10
Namostakkor ha ez nem újságírói akármi, akkor elég sokféle értelmezésre ad lehetőséget...
A Red Bull a Mexikói GP-n elért győzelmét követően elismeri a Renault motorját

Ez se semmi. Egy győzelem jóváír nyolc kiesést? Vagy a Red Bull ezzel freudi módon elszólta magát, hogy nem (csak) a Renault motor a ludas?
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.10.30. 07:28

Willy írta:
2018.10.30. 06:54
Sánta Gepárd írta:
2018.10.29. 18:10
Namostakkor ha ez nem újságírói akármi, akkor elég sokféle értelmezésre ad lehetőséget...
A Red Bull a Mexikói GP-n elért győzelmét követően elismeri a Renault motorját

Ez se semmi. Egy győzelem jóváír nyolc kiesést? Vagy a Red Bull ezzel freudi módon elszólta magát, hogy nem (csak) a Renault motor a ludas?
Úgy látom, most éppen nincs rajtuk sapka.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.10.30. 08:09

Willy írta:
2018.10.30. 06:54
Sánta Gepárd írta:
2018.10.29. 18:10
Namostakkor ha ez nem újságírói akármi, akkor elég sokféle értelmezésre ad lehetőséget...
A Red Bull a Mexikói GP-n elért győzelmét követően elismeri a Renault motorját

Ez se semmi. Egy győzelem jóváír nyolc kiesést? Vagy a Red Bull ezzel freudi módon elszólta magát, hogy nem (csak) a Renault motor a ludas?
Azért hozzátették, hogy igazából a ritka levegő lehetett az oka a motor jó teljesítményének... (miközben mindenki azért pampogott, hogy ez milyen nehézségeket okoz.)

Lezárt