Daniel Ricciardo

Versenyzők és csapatok
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.02.08. 17:18

Kép

A múlt héten Daniel meglátogatta az éjszakai műszak dolgozóit. A McLaren központjában találkozott a csapattal és megnézte az MCL35M-t!
A fényképről sajnos hiányzik egy fontos szereplő.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.02.17. 21:47



Ricsi átesett a tűzkeresztségen. Úgy tudni, hogy minden rendben történt.

:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.02.18. 15:09

Kép

Ricciardo szemmel láthatóan élvezi a helyzetet. A csapattal kötött 3 éves szerződése mindenképpen tiszteletet parancsoló, a McLaren vezetése komolyan épít rá. A három év kiválló abból a szempontból, hogy 2022-ben generális aero váltás következik be. A McLaren beruházásai és szerkezeti változásai ez évtől már jelentősen érezhetőek lesznek. Amennyiben a Mercedes projekt és a saját szélcsatorna + modern szimulátor hozzák az elvárt fejlődést, abban az esetben Ricciardo jó eséllyel szállhat ringbe a VB címért, de legalább a futam győzelmekért.


McLaren Arturát is rendesen megküldte. Driftelt keményen.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.02.18. 15:42

Kép

:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.02.18. 17:24

Daniel Ricciardo célja 2021-ben:

„Hogy 100 százalékig biztos vagyok-e a dolog kimenetelében? Nem tudom, de egyértelműen úgy érzem, hogy a McLaren a helyes dolgokat tette az utóbbi években, annak érdekében, hogy felkészüljenek a 2022-es szabályváltoztatásokra.” „A Forma-1 ezen új érájában megvan a potenciál arra, hogy kicsit felforgassa az erősorrendet, és minden, amit csak láttam és amiről csak tudok, nagyon izgatottá tesz azt illetően, hogy merre tart a McLaren” – magyarázta a hétszeres futamgyőztes. Ricciardo azt is elmondta, szerinte jót tett a csapatnak Andreas Seidl és James Key érkezése, és véleménye szerint már idén is elérhetnek kifejezetten jó eredményeket. „Egyértelműen az a célom, hogy már idén megszerezzem az első dobogómat a McLarennel. Látva, hogy mit ért el a csapat tavaly, szerintem idén is képesek lehetünk erre. Persze nem történik semmi egyik pillanatról a másikra, de ha így folytatjuk és én is belerakom a munkát, akkor jó esélyeink lesznek” – mondta Ricciardo.

Ezek első látásra reális célok. Ha a McLaren nem esik vissza a teljesítményben abszolúte hozható. :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.03.12. 22:29



Jó látni, hogy Ricciardo mosolya töretlen.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.03.12. 22:52

Redbull írta:
2021.03.12. 22:29


Jó látni, hogy Ricciardo mosolya töretlen.
:mosoly:
És jó tudni, hogy neked meg röntgen szemeid vannak és átlátsz a maszkon! (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2021.03.14. 21:58

bertone írta:
2021.03.12. 22:52
Redbull írta:
2021.03.12. 22:29


Jó látni, hogy Ricciardo mosolya töretlen.
:mosoly:
És jó tudni, hogy neked meg röntgen szemeid vannak és átlátsz a maszkon! (:v
Az látszik a szemén is...

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.03.14. 22:16

ezt akartam én is írni reakcióként de tudom, hogy csak cikizett Bertone.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.03.15. 07:30

Redbull írta:
2021.03.14. 22:16
ezt akartam én is írni reakcióként de tudom, hogy csak cikizett Bertone.
(:j
(:k
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2021.04.02. 08:38

https://gphirek.origo.hu/f1/20210331-f1 ... a-tet.html

Akkor irány a dobogó! (Aztán, hogy oda is ér-e...)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.06. 23:17

Kép

Daniel nagyon gyorsan beilleszkedett a McLaren csapatba. Ez várható volt, mert a személye nem a konfliktus kereső, inkább az együttműködés jellemzi. Hozni fogja az eredményeket ez szinte biztos, de ehhez a csapatnak stabil, gyors autót kell továbbiaknak is aláraknia. Sajnálatos az első versenyen elszenvedett diffúzor sérülése, mert szerintem Norris idejét tudta volna hozni, legalább is ahhoz közelit. Szerencsés esetben hozhatták volna a 4. - 5. helyezéseket. Ez azonban a tanulás időszaka. Én is szeretném ha hosszabb időre bebetonozná magát a csapatnál és legyen meg a dobogó még az idén.
:mosoly:

Ui: valahogy úgy érzem, a firkászok mesterségesen keltenek feszültséget a McLaren két pilótája között. Elmennek a búsba. Ameddig nem lesz a McLaren bajnoki kihívó, addig a két pilóta is jól kijön majd, de természetesen más lesz a helyzet ha már a győzelmekért harcolhatnak. De ezt tudjuk, már számtalan csapatnál látható volt.
:angry01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.04.07. 11:59

Redbull írta:
2021.04.06. 23:17
Kép

Daniel nagyon gyorsan beilleszkedett a McLaren csapatba. Ez várható volt, mert a személye nem a konfliktus kereső, inkább az együttműködés jellemzi. Hozni fogja az eredményeket ez szinte biztos, de ehhez a csapatnak stabil, gyors autót kell továbbiaknak is aláraknia. Sajnálatos az első versenyen elszenvedett diffúzor sérülése, mert szerintem Norris idejét tudta volna hozni, legalább is ahhoz közelit. Szerencsés esetben hozhatták volna a 4. - 5. helyezéseket. Ez azonban a tanulás időszaka. Én is szeretném ha hosszabb időre bebetonozná magát a csapatnál és legyen meg a dobogó még az idén.
:mosoly:

Ui: valahogy úgy érzem, a firkászok mesterségesen keltenek feszültséget a McLaren két pilótája között. Elmennek a búsba. Ameddig nem lesz a McLaren bajnoki kihívó, addig a két pilóta is jól kijön majd, de természetesen más lesz a helyzet ha már a győzelmekért harcolhatnak. De ezt tudjuk, már számtalan csapatnál látható volt.
:angry01
Általában véve igazad van, de most én is úgy látom, hogy van alapja.

Annak ellenére, hogy mindenki azt várta, micsoda szituációs komédiába illő bromance lesz Lando és Dan között, kifejezetten hűvös a viszony eddig. Kifejezetten figyeltem ezt, és Landótól érkezik a távolságtartás. Többször volt, hogy Dan „kezdeményezésére” nem reagált, nem nézett oda, nem vette fel a fonalat egy szituációban. A kezdeti meglepődés után világosan látni vélem ennek az okait.

1) Dan sokszor utalgat Lando korára, kezdődött ez ugye a fanszőrzetes poénnal még két éve, és azóta is tart. Lando valószínűleg beleunt ebbe, és esélyes, hogy már tiszteletlenségnek is érzi – elvégre akármennyire is fiatal, már nem egy kisgyerek, akinek kötelező vigyorognia a korára tett célzásokra.
2) Dan beceneve a paddockban a méhészborz mellett a „mosolygó bérgyilkos”. Kedves, közvetlen, bohém figura, aki emellett elhivatott versenyző is. Rögtön kifilézte Vettelt már csapatújoncként is, és Verstappen ellen is küzdött derekasan. Lando ezt pontosan látja, tudja, és joggal tart Dantől, hogy magára irányítja a csapaton belül a fókuszt. Ennek jelei már láthatóak voltak is abban, hogy a tél folyamán a csapat egyértelműen az „új szerzemény” Danre fókuszált, aki nagyon hamar meg is találta a helyét. Minden kommunikációjuk, közösségi médiás tartalmuk többsége Dan körül forgott az év vége óta.
3) Lando úgy érzi, hogy körbe kell pössentenie a területét a csapaton belül és a pályán is. Szokatlan rámenősséggel harcolt Dan ellen Bahreinben is, látszott rajta, hogy ez most az első „éles bevetés során” a határokat kijelölős presztízsharc, nem csupán egyszerű helyezkedés a pályán. Itt most meg kellett alapozni a továbbiakhoz a hangnemet, a miheztartás végett. Ennek egyébként örülök, ezt a versenyzést vártam tőle a kezdetektől fogva. Reméljük meg is marad ennél a szabályokat betartó, de agilis versenyzésnél.
4) Carlosszal tényleg rendkívül jó volt a viszonya a pályán kívül is (a Netflix-féle sorozat ócskán kreált narratívája ellenére). Az idei bahreini szabadedzésről elhíresült mém minden elmondott: a két srác elment egymás mellett a pályán, és átintegettek egymásnak. Mikor látott valaki ilyet két csapat két pilótája között, akár ex-csapattársak között is?



Én 30+ éve nézek F1-et, de sosem láttam hasonlót. Nagyon kedvelték egymást, és az ilyen jó viszonyt nem feltétlenül lehet csak úgy átmenteni a következő csapattársra is, hiába a vigyori bohóc Dan az a bizonyos következő csapattárs.

Részemről nem bánom, hogy ha nem feltétlenül lesz olyan a viszony, mint Carlosszal volt. Annak ott és akkor volt helye, a két szó szerinti nyeretlen, nagyon fiatal srác között, akik mindketten újoncok voltak a csapatnál 2019 elején. Dan más tészta - többszörös futamgyőztes, sokszoros világbajnok csapatnál töltött éveket, lassan 32 éves, több mint tíz év tapasztalattal a háta mögött. Lando most már, mint bejáratott McLaren-versenyző, joggal érzi, hogy vigyáznia kell vele, és a legjobbját kell nyújtania, ez pedig sokszor legfeljebb csak a kölcsönös tiszteletre elég, többre nem. Én is mást vártam, amikor megtudtam, hogy Dan érkezik a csapathoz, de ameddig hajtják egymást és nem akaszkodnak össze a pályán valami hülye kakaskodás miatt, addig számomra sokadlagos részletkérdés, hogy egyébként mennyire (nem) bratyiznak egymással.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.04.07. 12:11

Jó, hogy visszajöttél. :) Legalább be tudom majd hajtani a csokit szezon végén... :dorzsi01 :lol:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.04.07. 12:36

Phoebe írta:
2021.04.07. 12:11
Jó, hogy visszajöttél. :) Legalább be tudom majd hajtani a csokit szezon végén... :dorzsi01 :lol:
Távol fogok maradni a közéleti topiktól, mert amúgy az F1-ről veletek beszélgetek a legszívesebben (szoktam máshol is, de az messze nem olyan, mint itt).

A csokidat meg könnyű lesz behajtani, ha szegény Checo alatt továbbra is lerohad a szekér (:y
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.04.07. 12:47

vole, akcios volt a billentyuzet?
(:k

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.02. 20:58



Ricsi első köre, nagyon ügyesen fogott 2 pozíciót aztán Kimi balesetével még egyet.
A közepes abroncson igazán jó tempót autózott.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.03. 00:36

Redbull írta:
2021.05.02. 20:58


Ricsi első köre, nagyon ügyesen fogott 2 pozíciót aztán Kimi balesetével még egyet.
A közepes abroncson igazán jó tempót autózott.
A közepeseken nagyon jól ment, ez már biztató volt. Viszont megint kapott a végére 24 másodpercet Landótól úgy, hogy Lando 40 kört ment a közepeseken, és közben úgy kellett menedzselnie a tempót és a gumikat, hogy Leclerc ott volt a nyakában.

Ez továbbra is nagyon kevés Dantől, és bevallom, csalódott vagyok. Azért a státuszért, amit képvisel, azért a pénzért, amit kap (a mezőny harmadik legdrágább versenyzője Hamilton és Verstappen után, és háromszor annyiba kerül, mint Lando), ez nagyon sovány, hogy három futam után már 21 pont hátrányban van Landóhoz képest. Biztos vagyok benne, hogy javulni fog a teljesítménye, de sokkal többet vártam tőle. Értek én mindent, hogy új autó, új csapat - de ő elméletileg nem egy nyeretlen kétéves, sőt. Másrészt, éppen azzal robbant be 2014-ben, amire most képtelen. Átült egy jó autóba, és azonnal tempót ment, időmérőn és versenyen is - erre nem elégséges magyarázat, hogy akkor pár nappal többet tudott tesztelni a télen.

Ami aggasztó, hogy időmérőn is egyre nyílik az olló. Nem hogy közeledne Norrisra, hanem mintha egyre távolodna tőle.

Szóval igen, biztató volt a közepeseken mutatott tempója. Utána viszont megint sehol nem volt. A Ferrari legyőzéséhez ennél sokkal több kell Dantől, csak 11 pont az előnyünk Maranellóval szemben. Nagyon remélem, hogy Barcelonában, ahol már mindenki ismer minden métert, annyit teszteltek ott, közelebb lesz Landóhoz, és pontokat vesz el a Ferraritól végre.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2021.05.03. 07:27

Én is ebben reménykedem, mert ez így bizony kevés.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.03. 21:58



Ricciardo előzései.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.03. 22:30

Ami Danben nagyon pozitív, az az, hogy mennyire alázattal kezeli az egész helyzetet. Vitathatatlanul ő a mezőny egyik legjobb versenyzője, ezt a népszerűsége és a piaci értéke is kiválóan mutatja. Ennek ellenére zokszó nélkül megtette, amikor a csapat megkérte az imolai cserére, és minden eredménye érétkelésekor elmondja, hogy igen, sok munka vár még rá, türelmet kér, meg a csapattól elnézést, satöbbi.

Mindig is egy nagyon szimpatikus srác volt, és tényleg remélem, hogy hamar fel tudja venni a fonalat. Lehet, hogy Lando egy kicsit jobb és gyorsabb nála alapvetően is, a fene tudja, de a lényeg, hogy Danre nagy szükség van a konstruktőri harmadik helyre. Leclerc és Sainz erős páros, és a Ferrari is jobb formában van, mint tavaly. Le kell őket gyűrni. Dan hat-hét futamot mondott, hogy addigra várja magától azt, hogy tökéletesen érezze magát az új autóban, tehát Azerbajdzsán vagy Törökország után már nem lehet kifogás, hogy idő kell, amíg felveszi a ritmust. Nagyon várom már, hogy két autóval ostromoljuk idén a dobogó környékét, hajrá!
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.03. 22:38

vollebak írta:
2021.05.03. 22:30
Ami Danben nagyon pozitív, az az, hogy mennyire alázattal kezeli az egész helyzetet. Vitathatatlanul ő a mezőny egyik legjobb versenyzője, ezt a népszerűsége és a piaci értéke is kiválóan mutatja. Ennek ellenére zokszó nélkül megtette, amikor a csapat megkérte az imolai cserére, és minden eredménye érétkelésekor elmondja, hogy igen, sok munka vár még rá, türelmet kér, meg a csapattól elnézést, satöbbi.

Mindig is egy nagyon szimpatikus srác volt, és tényleg remélem, hogy hamar fel tudja venni a fonalat. Lehet, hogy Lando egy kicsit jobb és gyorsabb nála alapvetően is, a fene tudja, de a lényeg, hogy Danre nagy szükség van a konstruktőri harmadik helyre. Leclerc és Sainz erős páros, és a Ferrari is jobb formában van, mint tavaly. Le kell őket gyűrni. Dan hat-hét futamot mondott, hogy addigra várja magától azt, hogy tökéletesen érezze magát az új autóban, tehát Azerbajdzsán vagy Törökország után már nem lehet kifogás, hogy idő kell, amíg felveszi a ritmust. Nagyon várom már, hogy két autóval ostromoljuk idén a dobogó környékét, hajrá!
Ebben bízunk itt mi McLaren szurkolók.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.10. 16:03

Na, ez már olyan, amit ki lehet tenni az ablakba. Kár, hogy Pérezt nem sikerült tartani, de nem is volt reális elvárás. A hétvégén most gyorsabb Ferrarik közül legalább az egyiket legyőzte, soha ennél rosszabb teljesítményt tőle :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.12. 17:35

vollebak írta:
2021.05.10. 16:03
Na, ez már olyan, amit ki lehet tenni az ablakba. Kár, hogy Pérezt nem sikerült tartani, de nem is volt reális elvárás. A hétvégén most gyorsabb Ferrarik közül legalább az egyiket legyőzte, soha ennél rosszabb teljesítményt tőle :)


Ricsi Barcelónai versenyhétvégéjéről egy kis videó összefoglaló és elemzés.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniel Ricciardo

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.21. 19:51

Kép

Már megjelentek a retro cuccos grafikák!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt