Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Versenyzők és csapatok
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.09. 17:38

trutya írta:
2020.08.09. 17:13
már bocsánat, de ha az a gond hogy a kommentátorok nem említették meg... őszintén szólva, én is csak konstatáltam hogy tizedik. OK. de azért persze, örülhetsz, jó versenye lehetett. csak ne kérd számon már máson, ha nem veszik észre, mert az biztos hogy nem volt látványos ma
Részben jogosnak tartom az észrevételed. Nekem elsősorban az a problémám, hogy vannak akiket azonnal hype-olnak, és minden hétvégén meghallgathatom mekkora ászok (a Stroll mekkora egy versenyállat mantrát minden hétvége, minden szabadedzésén előadják Wéberék). Más viszont akkor van csak megemlítve, ha hibázik, vagy azt kell ecsetelni, milyen unalmas ember (ez Ujvári Máté kedvenc szabadedzéses témája), de ha hoz egy jó teljesítményt, az említésre sem méltó.

Szerintem 16-ról 10. helyre feljönni egy kiegyenlített középmezőnyben, úgy hogy a jobb helyről induló csapattársa mögötte végzett, igenis korrekt eredmény. Nyilván nem kell tőle hasraesni, de én értékelem.

Folyamat tolják, hogy Gasly így Gasly úgy, közben a versenytempójuk teljesen hasonló, Kvyat hátrébbról indulva, tavaly is többször legyőzte és pl ma is. Az időmérős különbség közöttük az tényleg gáz.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.09. 19:58

Phoebe írta:
2020.08.09. 17:38
trutya írta:
2020.08.09. 17:13
már bocsánat, de ha az a gond hogy a kommentátorok nem említették meg... őszintén szólva, én is csak konstatáltam hogy tizedik. OK. de azért persze, örülhetsz, jó versenye lehetett. csak ne kérd számon már máson, ha nem veszik észre, mert az biztos hogy nem volt látványos ma
Részben jogosnak tartom az észrevételed. Nekem elsősorban az a problémám, hogy vannak akiket azonnal hype-olnak, és minden hétvégén meghallgathatom mekkora ászok (a Stroll mekkora egy versenyállat mantrát minden hétvége, minden szabadedzésén előadják Wéberék). Más viszont akkor van csak megemlítve, ha hibázik, vagy azt kell ecsetelni, milyen unalmas ember (ez Ujvári Máté kedvenc szabadedzéses témája), de ha hoz egy jó teljesítményt, az említésre sem méltó.

Szerintem 16-ról 10. helyre feljönni egy kiegyenlített középmezőnyben, úgy hogy a jobb helyről induló csapattársa mögötte végzett, igenis korrekt eredmény. Nyilván nem kell tőle hasraesni, de én értékelem.

Folyamat tolják, hogy Gasly így Gasly úgy, közben a versenytempójuk teljesen hasonló, Kvyat hátrébbról indulva, tavaly is többször legyőzte és pl ma is. Az időmérős különbség közöttük az tényleg gáz.
teljesen egyetértek veled... versenyen tényleg Gasly szintjén van.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.06. 17:48

Kemény keverékkel 1mp távolságban követte Gasly-t a kerékcserékig. Ezt követően sikerült a lehető legrosszabb ütemben kihozni kerékcsére és visszaügyeskedni a 15. helyre. Eredmény Gasly 1. Kvyat 9. Nagyon boldog vagyok, szép munka volt.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.09.06. 18:53

lehető legrosszabb ütemben? miért, mikor cseréltek neki?
nem figyeltem, de feltételezem akkor amikor az egész mezőny, tehát elvileg a Gasly-Rai-Ham-Gio-Lec-Latifi csoporton kívül más nem kellett volna hogy megelőzze, hacsak a boxban nem volt valami hiba.
na most ahogy nézem ez pont a 15. hely környéke, na de mindenki más is így járt.
neki a keményen a lehető legrosszabbkor jött ez a féltáv előtti SC, az tény.

de ha őszintén magadba nézel, hogy az idei teljesítmény alapján ki érdemelt volna közülük egy potya győzelmet, ugye nem Kvyatra szavaznál, ha félretesszük a szurkolói szimpátiát?
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.06. 19:03

trutya írta:
2020.09.06. 18:53
lehető legrosszabb ütemben? miért, mikor cseréltek neki?
nem figyeltem, de feltételezem akkor amikor az egész mezőny, tehát elvileg a Gasly-Rai-Ham-Gio-Lec-Latifi csoporton kívül más nem kellett volna hogy megelőzze, hacsak a boxban nem volt valami hiba.
na most ahogy nézem ez pont a 15. hely környéke, na de mindenki más is így járt.
neki a keményen a lehető legrosszabbkor jött ez a féltáv előtti SC, az tény.

de ha őszintén magadba nézel, hogy az idei teljesítmény alapján ki érdemelt volna közülük egy potya győzelmet, ugye nem Kvyatra szavaznál, ha félretesszük a szurkolói szimpátiát?
Nem szavaznék Kvyat-ra, de Gasly sem gondolom, hogy annyit tett volna ma ezért a győzelemért, mint amennyire az egekig van és lesz magasztalva. Így sem hallok mást egész évben, mint Gasly, Gasly Gasly.

Igen, szépen ment a végén, de ha nem pont SC előtt cserélnek neki, esélye sem lett volna a győzelemre. Ehhez képest 10x annyi pontja van 7-1-es időmérő és 5-3-as futam mérleggel. Azért ez sem reális.

Kvyat-nak volt egy alternatív és jól működő stratégiája, jó tempója, és szerzett vele 2 pontot, sajnálom, de ennek nem tudok örülni, míg a másik mázlival a mennybe megy. Simán kint kellett volna hagyni keményen. Akiket kihoztak és szívtak még vele (pl. Maxi, Perez, Russel) nem keményen indultak.

Azt mondjuk azért remélem, hogy Marko-nak kicsit fáj ez a győzelem, ha már Albon szerintük olyan szépen fejlődik és jobban teljesít, mint ahogy tűnik.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.09.06. 19:33

Phoebe írta:
2020.09.06. 19:03
trutya írta:
2020.09.06. 18:53
lehető legrosszabb ütemben? miért, mikor cseréltek neki?
nem figyeltem, de feltételezem akkor amikor az egész mezőny, tehát elvileg a Gasly-Rai-Ham-Gio-Lec-Latifi csoporton kívül más nem kellett volna hogy megelőzze, hacsak a boxban nem volt valami hiba.
na most ahogy nézem ez pont a 15. hely környéke, na de mindenki más is így járt.
neki a keményen a lehető legrosszabbkor jött ez a féltáv előtti SC, az tény.

de ha őszintén magadba nézel, hogy az idei teljesítmény alapján ki érdemelt volna közülük egy potya győzelmet, ugye nem Kvyatra szavaznál, ha félretesszük a szurkolói szimpátiát?
Nem szavaznék Kvyat-ra, de Gasly sem gondolom, hogy annyit tett volna ma ezért a győzelemért, mint amennyire az egekig van és lesz magasztalva. Így sem hallok mást egész évben, mint Gasly, Gasly Gasly.

Igen, szépen ment a végén, de ha nem pont SC előtt cserélnek neki, esélye sem lett volna a győzelemre. Ehhez képest 10x annyi pontja van 7-1-es időmérő és 5-3-as futam mérleggel. Azért ez sem reális.

Kvyat-nak volt egy alternatív és jól működő stratégiája, jó tempója, és szerzett vele 2 pontot, sajnálom, de ennek nem tudok örülni, míg a másik mázlival a mennybe megy. Simán kint kellett volna hagyni keményen. Akiket kihoztak és szívtak még vele (pl. Maxi, Perez, Russel) nem keményen indultak.

Azt mondjuk azért remélem, hogy Marko-nak kicsit fáj ez a győzelem, ha már Albon szerintük olyan szépen fejlődik és jobban teljesít, mint ahogy tűnik.
az első SC-nél hülyeség lett volna kinn hagyni használt keményen, hogy aztán mindenki megelőzze a friss gumin és még ki kelljen jönnie is később. a piros zászlóra tetrmészetesen nem számíthattak, ha tudják, kinn hagyják. Strollnak volt ezzel ordas nagy mázlija.
rosszul jött ki, ennyi..
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.11.01. 14:48

Végre valami pozitív. :) Viszont év végén szerintem akkor is repül.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.11.01. 14:51

Phoebe írta:
2020.11.01. 14:48
Végre valami pozitív. :) Viszont év végén szerintem akkor is repül.
Nagyon jól csinálta (130 volt a végén a pulzusom...)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.11.01. 15:24

Phoebe írta:
2020.11.01. 14:48
Végre valami pozitív. :) Viszont év végén szerintem akkor is repül.
jól ment, de hogy őszinte legyek, ekkora gumielőnnyel illett volna megelőzni Ricsit.
de valószínűleg az sem segített volna a karrierjén, szerintem is kiteszik év végén (gyakorlatilag Marko beismerte a Gasly-Tsunoda párost)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.11.01. 15:31

trutya írta:
2020.11.01. 15:24
Phoebe írta:
2020.11.01. 14:48
Végre valami pozitív. :) Viszont év végén szerintem akkor is repül.
jól ment, de hogy őszinte legyek, ekkora gumielőnnyel illett volna megelőzni Ricsit.
de valószínűleg az sem segített volna a karrierjén, szerintem is kiteszik év végén (gyakorlatilag Marko beismerte a Gasly-Tsunoda párost)
Marko ezt mikor mondta, van cikk? Albon-t hova rakják?

Emil kérdezi: És Pereznek Leclerc-? :)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.11.01. 15:43

Phoebe írta:
2020.11.01. 15:31
trutya írta:
2020.11.01. 15:24


jól ment, de hogy őszinte legyek, ekkora gumielőnnyel illett volna megelőzni Ricsit.
de valószínűleg az sem segített volna a karrierjén, szerintem is kiteszik év végén (gyakorlatilag Marko beismerte a Gasly-Tsunoda párost)
Marko ezt mikor mondta, van cikk? Albon-t hova rakják?

Emil kérdezi: És Pereznek Leclerc-? :)
Nem tudom, hol, de én is olvastam. Azt mondta, Gaslyt nem viszik fel a RedBullba, mert kell egy vezér a fiatal tehetség mellé. Nem mondta ki Tsunoda nevét, de a "fiatal tehetség" nem hiszem, hogy Kvyatot jelentené.


Aha, itt van
"„Gasly kiválóan vezet ebben az évben. Viszont nem kerül át a Red Bullhoz jövőre. Az AlphaTaurinak szüksége van rá, mint a csapat vezetője. Jövőre egy nagyon fiatal pilóta lesz mellette” – tett egyértelmű utalást Marko."
https://hu.motorsport.com/f1/news/marko ... l/4902056/

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.11.01. 15:47

Phoebe írta:
2020.11.01. 15:31


Emil kérdezi: És Pereznek Leclerc-? :)
Talán még inkább. Elvégre ő most a sztárpilóta a középmezőnyben. Mindenki csak az ő érdemeiről zeng balladákat.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.11.01. 15:49

Sánta Gepárd írta:
2020.11.01. 15:43

Nem tudom, hol, de én is olvastam. Azt mondta, Gaslyt nem viszik fel a RedBullba, mert kell egy vezér a fiatal tehetség mellé. Nem mondta ki Tsunoda nevét, de a "fiatal tehetség" nem hiszem, hogy Kvyatot jelentené.
Nyilván nem Kvyat-ról van szó, ő 100%, hogy megy. Igazából itt az érdekesebb, ha jön Tsunoda, hova teszik Albon-t. Ennyi volt fiam lapát? Mondjuk ő ugyanúgy 24 éves, mint Gasly, szóval nála sem áll meg a "fiatal tehetség mellé", amit Marko mondott. Az, hogy ennyit várnak szintén Tsunoda-t vetíti előre, gondolom tutira akarnak menni, hogy lesz elég super license pontja, ehhez a top 5-ben kell végeznie F2-ben.

Ez akkor is király volt:


Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.11.01. 15:55

Phoebe írta:
2020.11.01. 15:49
Sánta Gepárd írta:
2020.11.01. 15:43

Nem tudom, hol, de én is olvastam. Azt mondta, Gaslyt nem viszik fel a RedBullba, mert kell egy vezér a fiatal tehetség mellé. Nem mondta ki Tsunoda nevét, de a "fiatal tehetség" nem hiszem, hogy Kvyatot jelentené.
Nyilván nem Kvyat-ról van szó, ő 100%, hogy megy. Igazából itt az érdekesebb, ha jön Tsunoda, hova teszik Albon-t. Ennyi volt fiam lapát? Mondjuk ő ugyanúgy 24 éves, mint Gasly, szóval nála sem áll meg a "fiatal tehetség mellé", amit Marko mondott. Az, hogy ennyit várnak szintén Tsunoda-t vetíti előre, gondolom tutira akarnak menni, hogy lesz elég super license pontja, ehhez a top 5-ben kell végeznie F2-ben.

Ez akkor is király volt:

Biztos. Kár, hogy csak a versenyen láttam, mert ez nem nyílik.
Ja, yotube-on bejön

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.11.02. 21:02

Nos, akkor itt véget ért a pályafutása.

https://f1vilag.hu/hirek/marko-adunk-m ... e-kell/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.11.02. 21:58

Lancelot írta:
2020.11.02. 21:02
Nos, akkor itt véget ért a pályafutása.

https://f1vilag.hu/hirek/marko-adunk-m ... e-kell/
Ez már nem új infó. :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.12.05. 19:02

Az élet apró örömei. Amúgy szabadedzéseken is látszott fekszik neki a pálya. Go Daniil búcsúzz szépen! :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.12.06. 22:20

Kár, hogy nem lett ebből kicsit jobb eredmény, megint nem volt igazán szerencséje a VSC-vel, de legalább bejött jó helyen. Búcsúnak nem olyan rossz ez.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.12.12. 21:01

Elégedett vagyok a mai teljesítményével, remélem szépen búcsúzik holnap az F1-től. Go Daniil! :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.12.12. 21:50

Phoebe írta:
2020.12.12. 21:01
Elégedett vagyok a mai teljesítményével, remélem szépen búcsúzik holnap az F1-től. Go Daniil! :)
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.12.12. 22:53

utóbbi időben időmérőn is magára talált. de vajon eddig miért rejtegette ezt a formáját? az év eleje azért kurva harmatos volt... (főleg időmérőn)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.12.12. 22:57

trutya írta:
2020.12.12. 22:53
utóbbi időben időmérőn is magára talált. de vajon eddig miért rejtegette ezt a formáját? az év eleje azért kurva harmatos volt... (főleg időmérőn)
Épp most olvastam erről, állítólag sok időbe telt megérteni az autót, az utóbbi néhány futamra valamit alakítottak rajta, ami miatt már neki is fekszik, és érti a viselkedését. Egyébként a 2022-es visszatérésre készül. Nem torpedó ez a srác, hanem bumeráng, ha összejön neki. :lol:

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/12 ... uto-kvjat/

Szerk: Azt nem tudom, hogy esetleg magánéleti dolgok nem játszhattak-e be, bár ő ezekre nem hivatkozik, meg nem is veri nagy dobra a magánéletét. Tavaly karácsony előtt szakítottak a Piquet lánnyal, utána pedig ha minden igaz elég sokáig nem tudott találkozni a kislányukkal sem a Covid korlátozások miatt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2020.12.12. 23:35-kor.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.12.12. 23:25

Phoebe írta:
2020.12.12. 22:57
trutya írta:
2020.12.12. 22:53
utóbbi időben időmérőn is magára talált. de vajon eddig miért rejtegette ezt a formáját? az év eleje azért kurva harmatos volt... (főleg időmérőn)
Épp most olvastam erről, állítólag sok időbe telt megérteni az autót, az utóbbi néhány futamra valamit alakítottak rajta, ami miatt már neki is fekszik, és érti a viselkedését. Egyébként a 2022-es visszatérésre készül. Nem torpedó ez a srác, hanem bumeráng, ha összejön neki. :lol:

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/12 ... uto-kvjat/
Egy nagýon inteligens srác. Sajnálom őt.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.12.13. 16:30

Kicsit többet vártam a tegnapi időmérő után, nem jött jól a kettős kerékcsere és amúgy is gyorsabbnak tűnt ma Gasly. Nekem hiányozni fog, tudom sokaknak nem.

Imola utáni ünneplés Torpedo módra. :D Kívánom, hogy legyen még része ilyesmiben, ha nem is az F1-ben, akkor más sorozatban.


Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.12.13. 16:34

Phoebe írta:
2020.12.13. 16:30
Kicsit többet vártam a tegnapi időmérő után, nem jött jól a kettős kerékcsere és amúgy is gyorsabbnak tűnt ma Gasly. Nekem hiányozni fog, tudom sokaknak nem.

Imola utáni ünneplés Torpedo módra. :D Kívánom, hogy legyen még része ilyesmiben, ha nem is az F1-ben, akkor más sorozatban.

Úgy legyen.

Lezárt