Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.11.01. 22:23

Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.11.01. 22:25

Lancelot írta:Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
Hasraesni nem kell. Azt majd akkor, ha tudja ezt hozni következetesen is (:n

De el kell ismerni, ha valaki jól megy. És ma ő nagyon jól ment.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.11.01. 22:37

vollebak írta:
carlos78 írta:ügyes ez a gyerek.
ahhoz képet hogy év elején lefizetősöztem.. :D
de ami igaz, az igaz.
Nekem még a tavalyi verdikted tetszett, hogy most akkor Vettelt kidobták a kis szovjet miatt :lol:
minőségi csere volt, látjuk.. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.11.01. 22:37

Lancelot írta:Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
egész évben tartja ricsivel a tempót, akit én tavaly óta erős pilótának tartok
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.11.01. 22:39

carlos78 írta:
egész évben tartja ricsivel a tempót, akit én tavaly óta erős pilótának tartok
Akkor jól van! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.01. 23:10

Lancelot írta:Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
Kvyat: 88

Ricciardo: 84


Egyeb hulyeseg?

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.01. 23:11

carlos78 írta:
Lancelot írta:Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
egész évben tartja ricsivel a tempót, akit én tavaly óta erős pilótának tartok
Te, ez a Kvyat is siman jobb volna Bukdacsnal, nem? :D

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.11.01. 23:26

úgy tűnik :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.11.01. 23:50

Rocco írta:

Egyeb hulyeseg?
Oszt mi ez a fölényeskedő fasz duma? Gondolod nálam ezt nyomhatod? Ápoltasd magad! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.01. 23:53

Lancelot írta:
Rocco írta:

Egyeb hulyeseg?
Oszt mi ez a fölényeskedő fasz duma? Gondolod nálam ezt nyomhatod? Ápoltasd magad! :mosoly:
Ebben semmi folenyeskedes nem volt. Tudatlanul puffogtatod az ilyen marhasagokat, aztan neven neveztem a hulyeseget. En is szoktam hulyesegeket mondani, aztan megesik, hogy neven nevezik. Es? Nem birod elviselni? Oszinten, az eredmeny tukreben amit irtal az hulyeseg volt, vagy nem? Nos? Erre az egyszeru kerdesre valaszolj, ha sikerul.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.11.02. 07:32

Lancelot írta:Volt egy futama, ahol nem bukdácsolt. Akkor most essünk hasra? De jó lenne már elszakadni attól az anakronisztikus teóriától, hogy annyit érsz, amennyi az utolsó futamod.
Hamilton űrautózásának rózsaszín ködében azért ne vessz el.

FreHeiGloRosRen fan
gokartos
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2014.01.22. 18:17
Mi vagy?: Forma-1 fan
Tartózkodási hely: Tura

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: FreHeiGloRosRen fan » 2015.11.03. 22:00

Kép
Engem egy picit Häkkinenre emlékeztet. :D

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.11.29. 17:03

No, hát 95-92 lett a javára, egy elég káosz évben. Elégedett is lehetnék, de nem vagyok különösebben. Sok volt mindkettejük számára a hátráltató körülmény, rajta a plusz, nyomás, hogy szinte folyamatosan azzal nyomasztották, hogy elküldik. Ricsit meggyőzőbbnek éreztem a táblázat ellenére is. Persze, nem szégyen vele szemben alul maradni (főleg, ha a pontok ezt nem mutatják), de azért jobban örülnék, ha ez nem így lenne. Láttam nagyon ígéretes futamokat tőle, jó előzéseket, és a tempója meg van, a kiegyensúlyozottság viszont még hiányzik.

Jó lenne jövőre egy simább és harapósabb év, olyan futamokkal, mint pl. a mexikói volt. Mindenesetre második évben, nyomás alatt, nem top kocsiban semmi szégyenkezni valója nincs, de jövőre jó lenne fejlődni magabiztosság és kiegyensúlyozottság terén.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.11.29. 18:35

Phoebe írta:No, hát 95-92 lett a javára, egy elég káosz évben. Elégedett is lehetnék, de nem vagyok különösebben. Sok volt mindkettejük számára a hátráltató körülmény, rajta a plusz, nyomás, hogy szinte folyamatosan azzal nyomasztották, hogy elküldik. Ricsit meggyőzőbbnek éreztem a táblázat ellenére is. Persze, nem szégyen vele szemben alul maradni (főleg, ha a pontok ezt nem mutatják), de azért jobban örülnék, ha ez nem így lenne. Láttam nagyon ígéretes futamokat tőle, jó előzéseket, és a tempója meg van, a kiegyensúlyozottság viszont még hiányzik.

Jó lenne jövőre egy simább és harapósabb év, olyan futamokkal, mint pl. a mexikói volt. Mindenesetre második évben, nyomás alatt, nem top kocsiban semmi szégyenkezni valója nincs, de jövőre jó lenne fejlődni magabiztosság és kiegyensúlyozottság terén.
Korrekt értékelés, tempóban én is meggyőzőbbnek éreztem Ricciardót, ez főleg időmérőkön jött ki. De tényleg hozzátartozik a képhez, hogy a RB darálója még egy évet sem hagy nyugodtan a fiataloknak, ezért szerintem nagyon nagy teljesítmény volt, hogy legyőzte pontokban Ricciardót ilyen lelki körülmények mellett. Alábecsültem a fiút, nem tagadom, de őszintén le a kalappal előtte. Kíváncsi vagyok, jövőre hogyan folytatja.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.11.29. 19:49

tényleg ügyes.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.11.29. 19:54

carlos78 írta:tényleg ügyes.
Mindig röhögök azon, amikor eszembe jut, hogy az első reakviód az volt tavaly, amikor kiderült, hogy Vettel --> Ferrari, Kvyat --> RB, hogy "jól értem, hogy kirúgták a néccerest a kis szovjetért"? :lol: :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.11.29. 20:00

Paraszt logika szerint:
Ricsi jobb volt Vettelnél 2014-ben
Danyil jobb volt Ricsinél 2015-ben
Ez szerint Danyil jobbb Vettelnél.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.03.13. 19:56

vollebak írta:
Phoebe írta:No, hát 95-92 lett a javára, egy elég káosz évben. Elégedett is lehetnék, de nem vagyok különösebben. Sok volt mindkettejük számára a hátráltató körülmény, rajta a plusz, nyomás, hogy szinte folyamatosan azzal nyomasztották, hogy elküldik. Ricsit meggyőzőbbnek éreztem a táblázat ellenére is. Persze, nem szégyen vele szemben alul maradni (főleg, ha a pontok ezt nem mutatják), de azért jobban örülnék, ha ez nem így lenne. Láttam nagyon ígéretes futamokat tőle, jó előzéseket, és a tempója meg van, a kiegyensúlyozottság viszont még hiányzik.

Jó lenne jövőre egy simább és harapósabb év, olyan futamokkal, mint pl. a mexikói volt. Mindenesetre második évben, nyomás alatt, nem top kocsiban semmi szégyenkezni valója nincs, de jövőre jó lenne fejlődni magabiztosság és kiegyensúlyozottság terén.
Korrekt értékelés, tempóban én is meggyőzőbbnek éreztem Ricciardót, ez főleg időmérőkön jött ki. De tényleg hozzátartozik a képhez, hogy a RB darálója még egy évet sem hagy nyugodtan a fiataloknak, ezért szerintem nagyon nagy teljesítmény volt, hogy legyőzte pontokban Ricciardót ilyen lelki körülmények mellett. Alábecsültem a fiút, nem tagadom, de őszintén le a kalappal előtte. Kíváncsi vagyok, jövőre hogyan folytatja.
No, hát Marko már most elkezdte, hogy bárki repülhet. Mondjuk a bárki az érzéseim szerint úgy is csak Kvyat lehet. Kell a hely a csodagyereknek. Ő max, akkor maradhat, ha Ricsi megpattan a Ferrarihoz. Szerintem idén látom őt utóljára normális csapatnál. Örülnék egy 2-0-nak Ricsivel szemben, de úgy sem fog összejönni.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.03.13. 22:42

Kemény gyerek ez a Kvyat. Én nem féltem.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.03.19. 08:22

Le kellene cserélni a fekete macskát.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.03.20. 11:37

Elektronikai hiba. Fogta magát az autó és kikapcsolt. Lehet megörökölte Webber autóját.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.03.20. 12:50

Phoebe írta:Elektronikai hiba. Fogta magát az autó és kikapcsolt. Lehet megörökölte Webber autóját.
Ha az autóját nem is, de a szerencséjét...

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.03. 13:29

Roppant csalódott vagyok, pedig a szabadedzések bíztatóak voltak. Az én véleményem az, hogy az ausztrál időmérő után szimplán rágörcsölt a mostani ugyanolyan lebonyolítású időmérőre, és az az érzésem, hogy nem tud mit kezdeni azzal sem, hogy állandóan a helyére akar ültetni valakit a sajtó. Az előző időmérő után az volt a gondolatom, hogy szép dolog mondani, hogy erősebb lett fejben, és ki tudja zárni ezeket a dolgokat, a gyakorlat sajnos más. Ezek a dolgok dolgoznak tudat alatt. Neki ennyi volt. Hasonló szituációban lehet, hogy másoknak is. :szom02
"Újabb nagy csalódás érte Danyiil Kvjatot. Melbourne-ben már a Q1-ben búcsúzott a küzdelemtől, és ezúttal sem jutott sokkal messzebbre. Miután a Q2-ben nem sikerült jól a köre, már nem volt ideje javítani, s csak 15. lett azzal a Red Bull-lal, amely Daniel Ricciardóval az 5. rajtkockába került.

„Egyszerűen nem voltam elég gyors. Nem tudom, még sosem voltam ennyire nehéz helyzetben pályafutásom során. Nagyon elégedett voltam az autóval egész hétvégén, aztán jön az időmérő, és hirtelen sehol sem vagyok. Ez elég kínos” – ismerte el az orosz, hozzátéve, tudja, hogy nem lassabb ennyivel Ricciardónál.

Miközben a Toro Rossónál két tehetséges fiatal is arra vár, hogy 2017-ben esélyt kapjon a Red Bulltól, Kvjatra extra nyomás nehezedik – főleg azok után, hogy 2015-ös éve is hasonlóan gyengén indult, s akkor Helmut Marko is figyelmeztette, ideje ráncba szedni magát. „Természetesen könnyebb, ha egyszer már átmentél ilyesmin, de én már k***** * belefáradtam ebbe a sok sz**ságba” – mondta ki nyíltan. „Nem akarom újra így indítani a szezont, nem akarom, hogy újra megtörténjen. Annyira jó helyzetben voltunk a múlt év végén, most pedig elég kínosnak tűnik a helyzet.”
"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.04.03. 16:58

Váltani kell. A Toro Rossonál ven két tehetség.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Daniil Kvyat - Az oroszok már a spájzban vannak

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 10:20

Szép rajt, néhány szép előzés és szerencse. Örülök, de reálisan nem lett volna ott a helye. Klassz lenne, ha sima futamon is látnék ilyen eredményt tőle. :)
A mutogatás nem tetszett. Semmi értelme nem volt.

Lezárt