Valtteri Bottas

Versenyzők és csapatok
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 18:05

Hát sajnáltam ma szegényt. Az SC kivégezte a dobogós esélyeket :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.28. 01:39

Hát ő aztán csúnyán beszívta az SC-t. Pech. Vannak ilyen futamok is. Ettől még jó ez a srác.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.07.28. 08:16

Alghar írta:Hát ő aztán csúnyán beszívta az SC-t. Pech. Vannak ilyen futamok is. Ettől még jó ez a srác.
Hát igen, neki nagyon nem jól jött.
De így is várakozáson felül (már az enyémen) teljesít.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.28. 08:19

Elég szigorú a csávó már kinézetre is. :)
Igazi versenyző.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.07.28. 08:25

rdaneelolivaw írta:Elég szigorú a csávó már kinézetre is. :)
Igazi versenyző.
Szigorú.
De azért nyert már futamot vigyorgó versenyző is. :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.08.24. 19:18

Ő is megérdemel minden elismerést! Gratulálok! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.13. 10:54

Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
Pedig istentelen nagy tehetség, szerintem legalábbis. Adná az ég hogy javuljon egy kicsit még a Williams jövőre.

bertone

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.13. 11:44

Magic írta:Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
Pedig istentelen nagy tehetség, szerintem legalábbis. Adná az ég hogy javuljon egy kicsit még a Williams jövőre.
Ámen! :mosoly:

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.10.13. 14:09

Magic írta:Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
.
úgy van. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.13. 19:40

Magic írta:Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
Pedig istentelen nagy tehetség, szerintem legalábbis. Adná az ég hogy javuljon egy kicsit még a Williams jövőre.
Jó lenne!!
De így is remek a srác!

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.14. 20:12

Sánta Gepárd írta:
Magic írta:Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
Pedig istentelen nagy tehetség, szerintem legalábbis. Adná az ég hogy javuljon egy kicsit még a Williams jövőre.
Jó lenne!!
De így is remek a srác!
Az. De például Ricciardo valahogy sokkal népszerűbb arc. Bottastól nem sok mindenre emlékszem. Ettől még nagyon tehetséges, de valamiért nem fog meg sok embert.
Kép

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.14. 20:58

maTTeus írta:
Sánta Gepárd írta: Jó lenne!!
De így is remek a srác!
Az. De például Ricciardo valahogy sokkal népszerűbb arc. Bottastól nem sok mindenre emlékszem. Ettől még nagyon tehetséges, de valamiért nem fog meg sok embert.
Kétségtelen, nem vigyorog 32 foggal. Kicsit jellegtelen. (Nekem is Ricsi a gyenge pontom.) De attól még vezetni tud!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.15. 00:13

maTTeus írta:
Az. De például Ricciardo valahogy sokkal népszerűbb arc. Bottastól nem sok mindenre emlékszem. Ettől még nagyon tehetséges, de valamiért nem fog meg sok embert.
Kicsit Mika a srác. Legalábbis nekem. Nem kérdez, nem akadékoskodik, ha nem beűl és csinálja.
2 második 2 harmadik és 1 negyedik hely eddig a mérlege.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.03.13. 08:59

Valtteri Bottas

Ez egy nagyon fontos nap volt számunkra, persze sajnálatos, ami Felipe autójával történt, de nincs szó nagy problémáról, így holnap minden különösebb probléma nélkül visszaülhet az autójába. Természetesen az adatokkal segíteni fogok neki, hogy mindkét autónk versenyképes legyen.

Az autónk nem volt rossz a hosszú és a rövid etapokon. Azt közel sem mondanám, hogy mindent kihoztunk a csomagból, mert nem. Úgy érzem, hogy sokkal több van az autóban, de a mai napon nem erre koncentráltunk. Egyszerűen megpróbáltunk egy erős alappal dolgozni a hétvégét illetően.

A Mercedes gyors volt, de ez nem meglepetés számunkra, ugyanakkor arról sem feledkezhetünk meg, hogy mi még nem futottunk igazán gyors kört. Szóval érdekes lesz látni azt, hogy hol állunk a többiekhez képest.

Ferrari? Nem igazán aggódom miattuk. Persze ott voltak a második helyen a két Mercedes mögött, de ez egy pénteki edzésnap volt. Lehetséges, hogy előre tudtak lépni a tavalyi szezonhoz képest, de pontosat csak szombaton fogunk tudni ezzel kapcsolatban, valamint a pontokat vasárnap osztják ki.

Remélem, hogy elég versenyképesek leszünk, de meglepődnék, ha nem lennék harcban a legjobb helyekért.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.03.13. 09:04

Magic írta:Ez a srác meg tényleg senkit nem érdekel. (:v
Pedig istentelen nagy tehetség, szerintem legalábbis. Adná az ég hogy javuljon egy kicsit még a Williams jövőre.
Fene tudja. Nekem alapvetően szimpatikus (a hangja meg ahh. :D ), de igazából sok extrát én nem láttam eddig tőle. Amikor megszerezhette volna a polet akkor elszúrta, amikor előznie kellett volna a második helyért nem tette. Amikor második erő volt a Williams akkor bejött harmadiknak, én ettől annyira nem tudok elájulni. Nekem Ricsi előzései, felzárkózásai meggyőzőbbek voltak.
Persze még fiatal, meg gyors, meg fejlődhet, de szerintem nem lesz belőle VB.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.03.13. 09:17

Phoebe írta:
Fene tudja. Nekem alapvetően szimpatikus (a hangja meg ahh. :D ), de igazából sok extrát én nem láttam eddig tőle. Amikor megszerezhette volna a polet akkor elszúrta, amikor előznie kellett volna a második helyért nem tette. Amikor második erő volt a Williams akkor bejött harmadiknak, én ettől annyira nem tudok elájulni. Nekem Ricsi előzései, felzárkózásai meggyőzőbbek voltak.
Persze még fiatal, meg gyors, meg fejlődhet, de szerintem nem lesz belőle VB.
A tavalyi év egészét tekintve ide - oda dobálózott hogy ki épp a második erő. Az év elejét leszámítva mert akkor messze jobb volt a RB. Így jött be végül negyediknek nem sokkal Ricciardo mögött.
Szerintem ha lesz alkalma menni egy címért akkor meg fog küzdeni érte. ;)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.03.13. 22:44

Magic írta:Valtteri Bottas

Ez egy nagyon fontos nap volt számunkra, persze sajnálatos, ami Felipe autójával történt, de nincs szó nagy problémáról, így holnap minden különösebb probléma nélkül visszaülhet az autójába. Természetesen az adatokkal segíteni fogok neki, hogy mindkét autónk versenyképes legyen.

Az autónk nem volt rossz a hosszú és a rövid etapokon. Azt közel sem mondanám, hogy mindent kihoztunk a csomagból, mert nem. Úgy érzem, hogy sokkal több van az autóban, de a mai napon nem erre koncentráltunk. Egyszerűen megpróbáltunk egy erős alappal dolgozni a hétvégét illetően.

A Mercedes gyors volt, de ez nem meglepetés számunkra, ugyanakkor arról sem feledkezhetünk meg, hogy mi még nem futottunk igazán gyors kört. Szóval érdekes lesz látni azt, hogy hol állunk a többiekhez képest.

Ferrari? Nem igazán aggódom miattuk. Persze ott voltak a második helyen a két Mercedes mögött, de ez egy pénteki edzésnap volt. Lehetséges, hogy előre tudtak lépni a tavalyi szezonhoz képest, de pontosat csak szombaton fogunk tudni ezzel kapcsolatban, valamint a pontokat vasárnap osztják ki.
Micsoda ökör egy nyilatkozat! Inkább meg se szólalt volna! :szom01
Remélem, hogy elég versenyképesek leszünk, de meglepődnék, ha nem lennék harcban a legjobb helyekért.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.03.14. 09:06

Lancelot írta:Micsoda ökör egy nyilatkozat! Inkább meg se szólalt volna! :szom01
Mi nem tetszik benne?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.03.14. 09:44

Na ne basz már.... :angry01

http://gp-live.hu/f1-hirek/kerdeses-bot ... lff-elott/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.03.14. 09:47

Magic írta:Na ne basz már.... :angry01

http://gp-live.hu/f1-hirek/kerdeses-bot ... lff-elott/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jaj, ne! Egyre jobbna tűnik, és akkor most...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.03.14. 10:07

Magic írta:Na ne basz már.... :angry01

http://gp-live.hu/f1-hirek/kerdeses-bot ... lff-elott/" onclick="window.open(this.href);return false;
A cikk írója nincs képbe a szabályokkal. A tartalék pilóta versenyen csak akkor indulhat ha valamelyik edzésen vagy időmérőn indult. De majd wolfi kedvéért eltekintenek ettő a kis részlettől. Hátha a fakezű feleség szépen megöli magát vagy ami még rosszabb mást.
F0!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.03.14. 10:15

Wolf úr enged nekik egy futamgyőzelmet, ha a zasszony pontot szerezhet.:D kamu hátfájás?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.03.14. 10:31

carlos78 írta:kamu hátfájás?
Szerintem most nem.

Valtteri, akit kórházba szállítottak a különböző vizsgálatok elvégzése miatt, jelenleg annyira rossz állapotban van, hogy a sétálás is komoly fájdalmakat jelent számára.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.03.14. 13:00

Magic írta:
carlos78 írta:kamu hátfájás?
Szerintem most nem.

Valtteri, akit kórházba szállítottak a különböző vizsgálatok elvégzése miatt, jelenleg annyira rossz állapotban van, hogy a sétálás is komoly fájdalmakat jelent számára.
Azt lehet tudni mi történt vele? Volt korábban valamilyen komolyabb balesete vagy miért? Nem jó, hogy ilyen fiatalon, ilyen problémái vannak.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.03.14. 18:30

Phoebe írta:
Azt lehet tudni mi történt vele? Volt korábban valamilyen komolyabb balesete vagy miért? Nem jó, hogy ilyen fiatalon, ilyen problémái vannak.
állítólag bukkanó...
Kép

Lezárt