Valtteri Bottas

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.24. 17:16

Jadrina írta:Egyszerűen nem értem mit láttok Bottasban.
Mióta van az F1-ben? 2-3 éve? Semmit nem tudok felidézni a pályafutásából, semmi emlékezetes momentumot.
Massa neki a mérce, ami eleve nem túl magas és még így sem tud meggyőzni. Nem is értem, hogy jön szóba egy ilyen pilótánál a Ferrari.
Tavaly nem sok futamot láttál akkor. De idén se.
És ahogy korábban is irták itt, Massa neki nem mérce ezt is láttuk tavaly. Meg látjuk idén is.
Fejben és gyorsaságban is ott van a srác. Egy vitatható húzása annyi nem volt még mióta itt van. Tőle biztos nem látsz olyat mint ma a kis Max gyerektől Gro mögött...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.05.24. 17:16

Phoebe írta:Lebecsülitek Massát és túlértékelitek Bottast szerintem. Ezért trollkodok itt. Semmi bajom amúgy Bottassal.
Dankson mi a tét? Legyen min izgulnom a futam alatt. :D
Nem izgultál volna sokáig (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.24. 17:22

Nigel Hill írta:
Phoebe írta:Lebecsülitek Massát és túlértékelitek Bottast szerintem. Ezért trollkodok itt. Semmi bajom amúgy Bottassal.
Dankson mi a tét? Legyen min izgulnom a futam alatt. :D
Nem izgultál volna sokáig (:u
Izgulhattam Kvyatért. Az egyetlen ember MO-n. :D

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.24. 20:42

Jadrina írta:Egyszerűen nem értem mit láttok Bottasban.
Mióta van az F1-ben? 2-3 éve? Semmit nem tudok felidézni a pályafutásából, semmi emlékezetes momentumot.
Massa neki a mérce, ami eleve nem túl magas és még így sem tud meggyőzni. Nem is értem, hogy jön szóba egy ilyen pilótánál a Ferrari.
Én azért néhány második és harmadik helyet tudnék említeni. (Mondhatnám, hogy verte a néccerest)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.24. 23:32

ugyan már, pont ugyanolyan izgalmas mint hakkinen volt.
megalszik a tej a szájában és én is, amikor nézem. felejtős.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 06:44

carlos78 írta:ugyan már, pont ugyanolyan izgalmas mint hakkinen volt.
megalszik a tej a szájában és én is, amikor nézem. felejtős.
De akkor felejtsd is el. Nem kell ezt úton útfélen leírnod. Értettük szerintem mindannyian.
Nem értem hogy mi köze a celebkedésnek, az arcozásnak, meg a "kivagyokmivagyokiságnak" a teljesítményhez.
Csendben teszi a dolgát, és jól csinálja. Ez a jó alkalmazott vagy nem? Ezt szajkózod máshol állandóan....

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.25. 11:03

Magic írta:
carlos78 írta:ugyan már, pont ugyanolyan izgalmas mint hakkinen volt.
megalszik a tej a szájában és én is, amikor nézem. felejtős.
De akkor felejtsd is el. Nem kell ezt úton útfélen leírnod. Értettük szerintem mindannyian.
Nem értem hogy mi köze a celebkedésnek, az arcozásnak, meg a "kivagyokmivagyokiságnak" a teljesítményhez.
Csendben teszi a dolgát, és jól csinálja. Ez a jó alkalmazott vagy nem? Ezt szajkózod máshol állandóan....
Nem az a baj, hogy ő ezt szajkózza, hanem az, hogy már Ecclestone is.
http://www.f1vilag.hu/hirek/ecclestone- ... t-uzletnek

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.25. 11:34

Bernie jól érzi, amit már évek óta mondok - a sótlan, karakter nélküli körözgetőművészekkel egy baj van: pótolhatók egy másik ugyanilyennel. az összes német ilyen a rajtrácson, de jön az utánpótlás is. ebből így nem lesz legendák harca, az meg üzletileg is mínuszos buli. ha nem lett volna schumi, alo, senna, csak heidfeldek, meg frentzenek.. ez a sport már 20 éve elhalálozott volna, és mi sem írogatnánk itt.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 11:41

carlos78 írta:Bernie jól érzi, amit már évek óta mondok - a sótlan, karakter nélküli körözgetőművészekkel egy baj van: pótolhatók egy másik ugyanilyennel. az összes német ilyen a rajtrácson, de jön az utánpótlás is. ebből így nem lesz legendák harca, az meg üzletileg is mínuszos buli. ha nem lett volna schumi, alo, senna, csak heidfeldek, meg frentzenek.. ez a sport már 20 éve elhalálozott volna, és mi sem írogatnánk itt.
Ezt ugyanaz a Börni mondja aki szerint a fukszos álrepperkedés oké, de az internet felé nyitás az nem? Innen fogva nincs több kérdésem. Vén hülye.
És azért egy Bottast meg Kvyat-ot Heidfeld-hez hasonlítani, hát elég meredek.
Ezek a srácok betanuló éveikben vannak, mond mire emlékszel Alonso 2003-as szezonjából vagy Schumacher 91-92-es szezonjából?? ....sejtettem.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.25. 11:49

elég sok mindenre emlékszem alonso első szezonjából.. ezt sejtetted? :D

nagyon felcseszted magad, mert nem mindenkinek tetszik a kedvenced. alo drukkerként megszokhattad volna már :D
egyébként az, hogy a német nagydíj anyagilag katasztrófa, azt nem börni mondja, hanem a vén hülye szenilis számok :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 11:51

carlos78 írta:elég sok mindenre emlékszem alonso első szezonjából.. ezt sejtetted? :D

nagyon felcseszted magad, mert nem mindenkinek tetszik a kedvenced. szerintem élj együtt vele, senkit nem szeret mindenki.

egyébként az, hogy a német nagydíj anyagilag katasztrófa, azt nem börni mondja, hanem a számok. a vén hülye számok :D
Ha olyan kritikák lennének amik jogosak hidd el hogy letojnám. De nem azok...

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.25. 12:00

carlos78 írta:Bernie jól érzi, amit már évek óta mondok - a sótlan, karakter nélküli körözgetőművészekkel egy baj van: pótolhatók egy másik ugyanilyennel. az összes német ilyen a rajtrácson, de jön az utánpótlás is. ebből így nem lesz legendák harca, az meg üzletileg is mínuszos buli. ha nem lett volna schumi, alo, senna, csak heidfeldek, meg frentzenek.. ez a sport már 20 éve elhalálozott volna, és mi sem írogatnánk itt.

No igen, csakhogy azért, hogy ilyen lett, ő vastagon tehet. És ez a baj.
Meg az, hogy tehetne valamit ellene. De nem tesz.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.25. 14:38

Magic írta:
carlos78 írta:elég sok mindenre emlékszem alonso első szezonjából.. ezt sejtetted? :D

nagyon felcseszted magad, mert nem mindenkinek tetszik a kedvenced. szerintem élj együtt vele, senkit nem szeret mindenki.

egyébként az, hogy a német nagydíj anyagilag katasztrófa, azt nem börni mondja, hanem a számok. a vén hülye számok :D
Ha olyan kritikák lennének amik jogosak hidd el hogy letojnám. De nem azok...
mi nem jogos, hogy unalmas a csávó? hát ez egyéni vélemény, bár lehet ellene hadakozni.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.25. 17:06

Magic írta: Ezek a srácok betanuló éveikben vannak, mond mire emlékszel Alonso 2003-as szezonjából vagy Schumacher 91-92-es szezonjából?? ....sejtettem.
Ne viccelj már, akkor volt Alonso első győzelme, hogyne emlékeznék rá.
De, hogy közelebbit is mondjak Ricciardo is tett már olyasmit, amire emlékezni lehet.
Az hogy valaki gyorsan körözget, az semmi. Olyan van több száz valószínüleg.
Az, ha valakiben megvan a harciasság, az egyenletes teljesítmény, a versenyintelligencia a gyorsaság és az egyéniség is, az viszont nagyon ritka.
És, hogy visszautaljak, egy másik beszélgetésre, ezért is nem gondolnám azt pl, hogy a Verstappen gyerek túl van hypolva.
Nem elég gyorsan lenni, nem elég csak agresszívnak lenni, nem elég csak agyasnak lenni. Minden össze kell, hogy álljon, hogy fölfigyeljenek rá az emberek.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.05.26. 11:51

Magic írta: És azért egy Bottast meg Kvyat-ot Heidfeld-hez hasonlítani, hát elég meredek.
Ezek a srácok betanuló éveikben vannak, mond mire emlékszel Alonso 2003-as szezonjából vagy Schumacher 91-92-es szezonjából?? ....sejtettem.
soroljam?
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.05.26. 12:20

Tomival értek egyet. Semmi probléma Bottasszal. Értem én, amit carlos mond, hogy jó tud az is lenni, ha valaki kicsit pezsgőbb alkat. Viszont egy csomó ember van, aki magasról tesz arra, hogy ki hogyan feltűnősködik. Nekem például a Hamilton-féle hímpáváskodás rettentő ellenszenves, tíz Bottas viselkedésű embert a mezőnybe inkább, mintsem az efféle újhullámos celeb hozzáállást. Az legyen a lényeg, hogy valaki hogyan teljesít a pályán, Hamilton szerencsére ebben is kimagaslik, nem csak a magamutogatással.

Meg a vérmérsékletnek tényleg semmi köze a teljesítményhez. Montoya egy nagyszájú, jeleneteket rendező tahó volt, ehhez képest a mosolytalan, csendes és "unalmas" Räikkönen a híg szart is kiverte belőle másfél év alatt. Akkor meg kit érdekel, hogy minden második szava a fáking volt, meg mindenkinek beszólt, akit meglátott? Hajára kenhette, ki is vágták idő előtt, mert nem ez számít.

Häkkinen pedig egy nagyon érdekes karakter volt mindenkinek, aki értékeli a régi iskolás gentleman driver viselkedést és a fanyar humort :mosoly: Bernie meg tényleg régóta egy vén barom. Amit mond, annak leginkább az ellentéte az igaz. 85 éves, fogalma sincs már egy csomó dologról, az internet felé nyitás szerinte szükségtelenségétől kezdve a "nekem nem számítanak a fiatal nézők, inkább a Rolexeket vásárló idős emberek kellenek" nyilatkozatáig világos, hogy már fogalma sincs, merre van az előre a 21. században és mi szolgálja a sport érdekeit.

Tomi, viszont egy dologban veled is kötekednék (:y Schumi 1991-es szezonjából emlékezetes: soha nem járt még Spában, mégis hetediknek kvalizott élete első időmérésén, év közben bedobódva a mélyvízbe és simán tartotta a lépést utána a háromszoros bajnok dörzsölt rókával, Piquet-vel a Benettonnál (aki öreg volt már, de akkor is volt még benne kraft, Kanadát kérdés nélkül behúzta és még kétszer állt ezen kívül dobogón). 1992-t meg te sem gondolhattad komolyan, mint "nem emlékezetes Schumi-év". Zseniális első győzelem Spában, ezen kívül még hét dobogó, a világverő Williamsek mögött harmadik a pontversenyben - sőt, sovány 3 pont kellett volna, hogy megelőzze Patresét is és második legyen a domináló Mansell mögött! Sennát viszont így is leverte a pontversenyben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.26. 13:56

ez a bajom Bottassal is, hogy semmi probléma vele. nem zavar vizet. a pályán sem látom, hogy körözgetésnél többet mutatna. persze ebben benne van a kor f1-e is vastagon.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.26. 15:20

Na hírtelen előjött mindenkiből az F1 lexikon. :D
Na de ha már itt tartunk, én is fogok emlékezni Bottas kvalijára kanadában azzal a xar Williams-el. Vagy a tavalyi dobogókra.
És biztos vagyok benne hogy egy nap világbajnoki címért fog hajtani. És remélem meg is szerzi.
És hogy ezt ilyen "nem látványos" vezetéssel fogja megtenni? Öszintén? Teszek rá. Addig jó míg látványosság nélkűl hozza az eredményeket.
Csak űrautója ne legyen soha. Mert az az unalmas...

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.26. 17:43

Magic írta:Na hírtelen előjött mindenkiből az F1 lexikon. :D
Na de ha már itt tartunk, én is fogok emlékezni Bottas kvalijára kanadában azzal a xar Williams-el. Vagy a tavalyi dobogókra.
És biztos vagyok benne hogy egy nap világbajnoki címért fog hajtani. És remélem meg is szerzi.
És hogy ezt ilyen "nem látványos" vezetéssel fogja megtenni? Öszintén? Teszek rá. Addig jó míg látványosság nélkűl hozza az eredményeket.
Csak űrautója ne legyen soha. Mert az az unalmas...
Mélységesen egyetértek.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.08.13. 07:08

Az F1-es karrierje után jelentkezhet terminátornak nyugodtan (:u



Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.26. 08:58

(:taps

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.03.26. 09:12

Magic írta:(:taps
H1-B0

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.26. 09:29

Jadrina írta:
Magic írta:(:taps
H1-B0
(:u

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.03.26. 09:42

Magic írta:(:taps
jól tartotta a feltartott Hami tempóját :D
bravo
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Valtteri Bottas

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.26. 10:00

carlos78 írta:
Magic írta:(:taps
jól tartotta a feltartott Hami tempóját :D
bravo
Ki tartotta fel Hamiltont? A szél? (:v

Lezárt