Jules Bianchi

Versenyzők és csapatok
t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.07.21. 19:49

Szerintem tulporgeted...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.21. 20:11

t-oom írta:Szerintem tulporgeted...
Szerintem nem így látnád, ha nem lenne Alonso is azok között, akik nem mentek el. Egyébként meg nem akarok én senkit meggyőzni semmiről. Nálam ez egy fontos kérdés és bizonyos irányelvek mentén gondolkodom róla, mindössze ennyi.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.07.21. 20:17

Isten nyugosztalja
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.07.21. 20:21

t-oom írta:Szerintem tulporgeted...
Aaa. Nem pörgeti túl. Igen erős kifogásnak kellene lennie, ha tényleg nem voltak ott. Valami hasonlóan végzetesnek, mert egyébként védhetetlen.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.21. 21:45

Csodálkoztam volna, ha magyarokl között ebből is nem lesz vita. Ez már csak így megy mifelénk....
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.21. 21:51

Lancelot írta:Csodálkoztam volna, ha magyarokl között ebből is nem lesz vita. Ez már csak így megy mifelénk....
Igen. Éppen tegnap gondolkodtam róla, hogy biztosan a temetés után kimazsolázzák majd a képeket, hogy ki volt, ki nem, ki geci és ki a fasza. Igazam lett.

Szerintem nem kell ahhoz temetésre menni, hogy gyászolj valakit még feltétlenül sír sem kell, hogy emlékezz rá akár otthon vagy bárhol, ahol kedved tartja. Mindenki másképpen él meg egy ilyet. Amúgy meg kollégák voltak, mint a TESCO pénztáros is az a csemege feltöltővel, mégse biztos, hogy életükben egyszer is beszéltek már egymással és elmennének a másik temetésére. Ezek ugyanígy kollégák, attól, hogy a TV-ben látjuk őket még csak kollégák és nem barátok.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.07.21. 22:00

összesen 22-en vannak a világon, akkor is mennék, ha rühellem mint a leprát. Bármelyikükkel megtörténhetett volna.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.21. 22:01

Bandee írta:
Lancelot írta:Csodálkoztam volna, ha magyarokl között ebből is nem lesz vita. Ez már csak így megy mifelénk....
Igen. Éppen tegnap gondolkodtam róla, hogy biztosan a temetés után kimazsolázzák majd a képeket, hogy ki volt, ki nem, ki geci és ki a fasza. Igazam lett.

Szerintem nem kell ahhoz temetésre menni, hogy gyászolj valakit még feltétlenül sír sem kell, hogy emlékezz rá akár otthon vagy bárhol, ahol kedved tartja. Mindenki másképpen él meg egy ilyet. Amúgy meg kollégák voltak, mint a TESCO pénztáros is az a csemege feltöltővel, mégse biztos, hogy életükben egyszer is beszéltek már egymással és elmennének a másik temetésére. Ezek ugyanígy kollégák, attól, hogy a TV-ben látjuk őket még csak kollégák és nem barátok.
Ennyi!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.21. 22:02

Lancelot írta:
Igen. Éppen tegnap gondolkodtam róla, hogy biztosan a temetés után kimazsolázzák majd a képeket, hogy ki volt, ki nem, ki geci és ki a fasza. Igazam lett.

Szerintem nem kell ahhoz temetésre menni, hogy gyászolj valakit még feltétlenül sír sem kell, hogy emlékezz rá akár otthon vagy bárhol, ahol kedved tartja. Mindenki másképpen él meg egy ilyet. Amúgy meg kollégák voltak, mint a TESCO pénztáros is az a csemege feltöltővel, mégse biztos, hogy életükben egyszer is beszéltek már egymással és elmennének a másik temetésére. Ezek ugyanígy kollégák, attól, hogy a TV-ben látjuk őket még csak kollégák és nem barátok.
Ennyi! Kurvára nem bírom, ha valamit bárki is túltol! Mijafaszér kell azonnal minősítgetni? Ki így, ki úgy rója le a kegyeletét. Aztán? Magánügy! [/quote] (A fasz szerkesztés gomb helyett, megszokásból sokszor a válasz gombot nyomom meg. Sorry!)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.21. 22:06

Gocpont írta:összesen 22-en vannak a világon, akkor is mennék, ha rühellem mint a leprát. Bármelyikükkel megtörténhetett volna.
Értem. Nem vagyunk egyformák.

Szerintem a legtöbben tavaly eltemették, ott a pálya mellett. Már az első hírek után lehetett tudni, hogy kvázi ott meghalt szerencsétlen ezt szerintem mindenki tudta is. Ez a pár hónap csak a családnak volt borzasztó kín, vergődés.

1994- ben Senna temetésén 1,5 millió ember volt,. Ratzenbergerén a család. Ennyi.

Egyébként azt sem tudom ki és hogyan készített felmérést a jelenlévő aktív pilótákról, de ennyi erővel elő kellene szedni az összes GP2, Gokart és tök tudja melyik szériából még a társait. Ugyan

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.21. 22:15

Bandee írta:
Gocpont írta:összesen 22-en vannak a világon, akkor is mennék, ha rühellem mint a leprát. Bármelyikükkel megtörténhetett volna.
Értem. Nem vagyunk egyformák.

Szerintem a legtöbben tavaly eltemették, ott a pálya mellett. Már az első hírek után lehetett tudni, hogy kvázi ott meghalt szerencsétlen ezt szerintem mindenki tudta is. Ez a pár hónap csak a családnak volt borzasztó kín, vergődés.

1994- ben Senna temetésén 1,5 millió ember volt,. Ratzenbergerén a család. Ennyi.

Egyébként azt sem tudom ki és hogyan készített felmérést a jelenlévő aktív pilótákról, de ennyi erővel elő kellene szedni az összes GP2, Gokart és tök tudja melyik szériából még a társait. Ugyan
Gócponttal értek egyet. Számomra rém antipatikus, hogy Alonso több ízben is a barátjának nevezte, a Ferrari utánpótlás programja miatt közeli viszonyban voltak, Bianchi is többször utalt erre. Mégsem ment el.

Verstappen twitterre írta ki még szombaton, hogy mennyire hiányozni fog neki, mert nemcsak sporttárs, de kivételes ember is volt és az alsóbb szériákban szerzett közös emlékeket mindig őrizni fogja. Szart elmenni.

Érted, akkor legalább ne beszéljenek, ne twitterezzenek, ha erre sem képesek. Ezek a srácok 10+ éve ismerik egymást, kiskamasz koruk óta és most az elitkategóriában voltak egy nagyon szűk társaság tagjai. Akkor is elmegyek egy ilyen régi és az életemet meghatározó tevékenységem részét képező ( = sporttárs, sok esetben kategóriák óta) személy temetésére, ha nem voltunk puszipajtások. Számomra elképzelhetetlen, hogy ne tenném meg hasonló helyzetben.

Ja és ez nem "a magyarok ezen is összevitáznak" kérdése. Nemzetközi fórumokon mindenféle nációjú tagok emlegették, hogy türhő dolog nem elmenni a sporttárs temetésére.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.07.21. 22:23

Először is Isten Nyugosztalja! :(
vollebak írta: Nemzetközi fórumokon mindenféle nációjú tagok emlegették, hogy türhő dolog nem elmenni a sporttárs temetésére.
Másrészt egyetértek. A linkelt brit oldal kommentjei között is jó páran megjegyezték ugyanezt.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.21. 22:26

Willy írta:Először is Isten Nyugosztalja! :(


Másrészt egyetértek. A linkelt brit oldal kommentjei között is jó páran megjegyezték ugyanezt.
Az emberek már csak ilyenek. Semmi sem tetszik nekik. Ha meg beleköthetnek tőlük többre jutókba, azt kéjjel teszik.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.21. 22:29

Lancelot írta:
Willy írta:Először is Isten Nyugosztalja! :(


Másrészt egyetértek. A linkelt brit oldal kommentjei között is jó páran megjegyezték ugyanezt.
Az emberek már csak ilyenek. Semmi sem tetszik nekik. Ha meg beleköthetnek tőlük többre jutókba, azt kéjjel teszik.
Bár ezt Willynek írta, de mivel én is írtam a dolog kapcsán, a magam részéről csak annyit tudok elmondani, hogy valamit nagyon rosszul csináltam eddig, ha ennyire kicsinyesnek ismertél meg.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.07.21. 22:39

Lancelot írta:Ha meg beleköthetnek tőlük többre jutókba, azt kéjjel teszik.
Itt most nagyon nem erről van szó. Vagy ha többre vitték, akkor joga van nem elmenni egy ilyen eseményre? Ez nem esküvő, vagy babaváró. Alapvető dolog, hogy legalább ennyire szolidáris legyen valakivel, akivel együtt versenyzett. Olyanok is ott voltak a temetésen, akik már nem a mezőny tagjai (Sutil, Chilton).
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.21. 22:41

vollebak írta:
Gócponttal értek egyet. Számomra rém antipatikus, hogy Alonso több ízben is a barátjának nevezte, a Ferrari utánpótlás programja miatt közeli viszonyban voltak, Bianchi is többször utalt erre. Mégsem ment el.

Verstappen twitterre írta ki még szombaton, hogy mennyire hiányozni fog neki, mert nemcsak sporttárs, de kivételes ember is volt és az alsóbb szériákban szerzett közös emlékeket mindig őrizni fogja. Szart elmenni.

Érted, akkor legalább ne beszéljenek, ne twitterezzenek, ha erre sem képesek. Ezek a srácok 10+ éve ismerik egymást, kiskamasz koruk óta és most az elitkategóriában voltak egy nagyon szűk társaság tagjai. Akkor is elmegyek egy ilyen régi és az életemet meghatározó tevékenységem részét képező ( = sporttárs, sok esetben kategóriák óta) személy temetésére, ha nem voltunk puszipajtások. Számomra elképzelhetetlen, hogy ne tenném meg hasonló helyzetben.

Ja és ez nem "a magyarok ezen is összevitáznak" kérdése. Nemzetközi fórumokon mindenféle nációjú tagok emlegették, hogy türhő dolog nem elmenni a sporttárs temetésére.
Gondoltam, hogy Gocponttal értesz egyet, ettől függetlenül én nem és az álláspontom, véleményemet továbbra is fenntartom. Akkor is, ha a szakik másképpen látják, írják. Nem vagyunk feketék és fehérek, másképpen működünk. Ki így, ki úgy gyászol, kinek jelent valamit egy temetés kinek nem. Szerintem nagyobb képmutatás elmenni valakinek aki életében nem beszélt vele és megmutatni magát, hogy megfeleljen pl. Neked, mint tenni amit jónak lát.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.21. 22:44

Willy írta:
Lancelot írta:Ha meg beleköthetnek tőlük többre jutókba, azt kéjjel teszik.
Itt most nagyon nem erről van szó. Vagy ha többre vitték, akkor joga van nem elmenni egy ilyen eseményre? Ez nem esküvő, vagy babaváró. Alapvető dolog, hogy legalább ennyire szolidáris legyen valakivel, akivel együtt versenyzett. Olyanok is ott voltak a temetésen, akik már nem a mezőny tagjai (Sutil, Chilton).
+1

És ott volt még Prost, McNish, de la Rosa, Glock, Wurz, Vergne pedig még a koporsóját is vitte. Ennyit arról a hét jelenlegiről, akik nem mentek el.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.21. 22:50

Bandee írta: Gondoltam, hogy Gocponttal értesz egyet, ettől függetlenül én nem és az álláspontom, véleményemet továbbra is fenntartom. Akkor is, ha a szakik másképpen látják, írják. Nem vagyunk feketék és fehérek, másképpen működünk. Ki így, ki úgy gyászol, kinek jelent valamit egy temetés kinek nem. Szerintem nagyobb képmutatás elmenni valakinek aki életében nem beszélt vele és megmutatni magát, hogy megfeleljen pl. Neked, mint tenni amit jónak lát.
Ez nem a megfelelésről szól. Sőt, szerintem alapvetően nem is az illetőről magáról, aki megjelenik. Hanem arról, hogy mit tesz vele és mit képvisel a gyászóló családnak. A jelenléteddel a tiszteletedet és együttérzésedet fejezed ki a család felé. Ha pedig mindenki úgy gyászol, ahogy akar, akkor a szülők és a közeli rokonok is otthonmaradhatnának, mert biztosan ezeknek az embereknek a legfájdalmasabb egy ilyen nap.

Mindegy, nem akarok én győzködni senkit tényleg semmiről. De hidd el, hogy valóban sokaknak (nem magyaroknak) ugyanúgy szúrta a szemét a dolog, mint a miénket Willyvel és Gócponttal.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.07.21. 22:52

vollebak írta:Mindegy, nem akarok én győzködni senkit tényleg semmiről. De hidd el, hogy valóban sokaknak (nem magyaroknak) ugyanúgy szúrta a szemét a dolog, mint a miénket Willyvel és Gócponttal.
Sőt, ennél ordenárébb dologról is megy a vita, de azt inkább fel se hozom, nagyon nem hiányzik ebbe a topicba.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.21. 23:09

vollebak írta:
Ez nem a megfelelésről szól. Sőt, szerintem alapvetően nem is az illetőről magáról, aki megjelenik. Hanem arról, hogy mit tesz vele és mit képvisel a gyászóló családnak. A jelenléteddel a tiszteletedet és együttérzésedet fejezed ki a család felé. Ha pedig mindenki úgy gyászol, ahogy akar, akkor a szülők és a közeli rokonok is otthonmaradhatnának, mert biztosan ezeknek az embereknek a legfájdalmasabb egy ilyen nap.

Mindegy, nem akarok én győzködni senkit tényleg semmiről. De hidd el, hogy valóban sokaknak (nem magyaroknak) ugyanúgy szúrta a szemét a dolog, mint a miénket Willyvel és Gócponttal.
DEL

Témát zártam.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.07.22. 01:03

vollebak írta:
t-oom írta:Szerintem tulporgeted...
Szerintem nem így látnád, ha nem lenne Alonso is azok között, akik nem mentek el. Egyébként meg nem akarok én senkit meggyőzni semmiről. Nálam ez egy fontos kérdés és bizonyos irányelvek mentén gondolkodom róla, mindössze ennyi.
Egyetlen arcra sem emlékszem, mikor 98-ban eltemettem edesapamat...

Nem ott kell mérni...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.07.22. 01:12

Bandee írta:
vollebak írta:
Gócponttal értek egyet. Számomra rém antipatikus, hogy Alonso több ízben is a barátjának nevezte, a Ferrari utánpótlás programja miatt közeli viszonyban voltak, Bianchi is többször utalt erre. Mégsem ment el.

Verstappen twitterre írta ki még szombaton, hogy mennyire hiányozni fog neki, mert nemcsak sporttárs, de kivételes ember is volt és az alsóbb szériákban szerzett közös emlékeket mindig őrizni fogja. Szart elmenni.

Érted, akkor legalább ne beszéljenek, ne twitterezzenek, ha erre sem képesek. Ezek a srácok 10+ éve ismerik egymást, kiskamasz koruk óta és most az elitkategóriában voltak egy nagyon szűk társaság tagjai. Akkor is elmegyek egy ilyen régi és az életemet meghatározó tevékenységem részét képező ( = sporttárs, sok esetben kategóriák óta) személy temetésére, ha nem voltunk puszipajtások. Számomra elképzelhetetlen, hogy ne tenném meg hasonló helyzetben.

Ja és ez nem "a magyarok ezen is összevitáznak" kérdése. Nemzetközi fórumokon mindenféle nációjú tagok emlegették, hogy türhő dolog nem elmenni a sporttárs temetésére.
Gondoltam, hogy Gocponttal értesz egyet, ettől függetlenül én nem és az álláspontom, véleményemet továbbra is fenntartom. Akkor is, ha a szakik másképpen látják, írják. Nem vagyunk feketék és fehérek, másképpen működünk. Ki így, ki úgy gyászol, kinek jelent valamit egy temetés kinek nem. Szerintem nagyobb képmutatás elmenni valakinek aki életében nem beszélt vele és megmutatni magát, hogy megfeleljen pl. Neked, mint tenni amit jónak lát.
Egyetértek...

Ha f1-es pilóta lennék, biztos,hogy ott lettem volna... Ezt saját ertekrendem... Mégis úgy gondolom, hogy ez csak kirakat... Nem itt kell tetszelegni (lásd maldonado, először fel sem ismertem, ki ez a marketinges ... ? Gondoltam magamban a fotókat nézve .. .)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.07.22. 06:36

1. Ami nincs a kirakatban, ez nincs is, ugye?
2. Nem lettek megkérdezve az érintettek, hogy miért nem, én enélkül nem gyalázkodnék.
3. Raikkönen és Alonso esetében el tudom képzelni, hogy nem akarták kitenni a családot a személyük körüli felhajtásnak.
4. Én sem járok már temetésre. Több közeli családtagot elveszítettem már, nem abban mérem az embereket, hogy ott voltak-e a temetésen, én magam pedig nem bírok már többet elviselni.
5. Áthúzva, az összes előző pont. Ha nemzetközi forumokon ezt szóvá tették, akkor biztos nekik van igazuk, hisz annyival különbek nálunk.

(sajnálom, hogy ezt pont ide kellett írnom, egy ilyen esemény kapcsán, nem erről kellene szólnia ennek.)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.22. 08:03

Jadrina írta: 5. Áthúzva, az összes előző pont. Ha nemzetközi forumokon ezt szóvá tették, akkor biztos nekik van igazuk, hisz annyival különbek nálunk.
Nem, csak itt meg lett említve, hogy mi vagyunk, akik magyarként kötekedünk ezzel, mert nekünk semmi nem jó.

Téma részemről is lezárva, kiveséztük.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Jules Bianchi

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.22. 08:27

A gyászt bizony mindenki másképp éli meg.
Attól nálam egyikük se lesz kevesebb mert nem voltak ott.

(Alonso kb egy hete postolta hogy Forza Jules, Keep fighting - ahogy tette azt minden második héten kb)

Lezárt