Utálom Vettelt :)

Versenyzők és csapatok
bertone

Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.04. 16:16

Gondoltam, nyitok egy "Itt lehet lúzerezni Sebastian Vettelt" topikot, és akkor nem kell mindenhová odaszarni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.09.04. 16:31

Ej, micsoda örömet Vettel el tőlem (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.09.04. 17:17

bertone írta:Gondoltam, nyitok egy "Itt lehet lúzerezni Sebastian Vettelt" topikot, és akkor nem kell mindenhová odaszarni.
Na de ha van neki helye, akkor nem esik olyan jól.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.09.04. 17:24

Sánta Gepárd írta:
bertone írta:Gondoltam, nyitok egy "Itt lehet lúzerezni Sebastian Vettelt" topikot, és akkor nem kell mindenhová odaszarni.
Na de ha van neki helye, akkor nem esik olyan jól.
Ó, dehogynem (:v
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.04. 18:22

yesssssssssssss!

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.04. 19:22

Szimplán "legszebb öröm a káröröm" kategória ez...lehet itt "utálni Vettelt", gondolom baromira érdekli a 4 vb-címe mellett. Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont? Semmi, mert nincsenek egy csapatban, így soha nem tudjuk meg. Csak most jó dolog ennyi ínséges esztendő után belevigyorogni virtuálisan Vettel arcába. Ne haragudjatok, de ez gusztustalan.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.04. 19:27

Alghar írta:Szimplán "legszebb öröm a káröröm" kategória ez...lehet itt "utálni Vettelt", gondolom baromira érdekli a 4 vb-címe mellett. Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont? Semmi, mert nincsenek egy csapatban, így soha nem tudjuk meg. Csak most jó dolog ennyi ínséges esztendő után belevigyorogni virtuálisan Vettel arcába. Ne haragudjatok, de ez gusztustalan.
Én érthető módon nagyon nem csíptem anno, de most tényleg sajnálom. Tele van műszaki hibával, és a kocsi sem fekszik neki. Nekem nagyon szimpatikus Ricciardo, de azért várnék azzal, hogy rögtön Vettel fölé helyezzük, vagy Vettelt alá. És ez is a kérdés, ahogy Alghar is felvetette, hogy a kettő közül melyik, mert egyáltalán nem mindegy.
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.09.04. 19:41

Alghar írta:Szimplán "legszebb öröm a káröröm" kategória ez...lehet itt "utálni Vettelt", gondolom baromira érdekli a 4 vb-címe mellett. Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont? Semmi, mert nincsenek egy csapatban, így soha nem tudjuk meg. Csak most jó dolog ennyi ínséges esztendő után belevigyorogni virtuálisan Vettel arcába. Ne haragudjatok, de ez gusztustalan.
Ugyan már, nem a halálát akarjuk. Egy makkegészséges, fiatal dollármilliomosról beszélünk, nem egy rákos kisgyerekről.

Egyébként meg részemről tavaly Malajzia és az azt követő műsor volt a gusztustalan Vetteltől, úgyhogy akkor egálban vagyunk a sráccal (:y
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.04. 20:27

Alghar írta:Szimplán "legszebb öröm a káröröm" kategória ez...lehet itt "utálni Vettelt", gondolom baromira érdekli a 4 vb-címe mellett. Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont? Semmi, mert nincsenek egy csapatban, így soha nem tudjuk meg. Csak most jó dolog ennyi ínséges esztendő után belevigyorogni virtuálisan Vettel arcába. Ne haragudjatok, de ez gusztustalan.
(:o

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.04. 20:33

Alghar írta:Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont?.
mi a garancia hogy én nem verném Ricsit és Vettelt is? semmi.
na hát akkor én vagyok a legjobb f1-es pilóta ilyen alapon. de jó.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.04. 20:35

ez ugye valami rossz vicc?
ne süllyedjünk már ilyen mélyre.
Kép

bertone

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.04. 20:37

trutya írta:ez ugye valami rossz vicc?
ne süllyedjünk már ilyen mélyre.
A "rossz vicc" az, hogy nem lehet találni már olyan topikot, amiben ne menne a Vettel-fika.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.09.04. 20:43

bertone írta:
trutya írta:ez ugye valami rossz vicc?
ne süllyedjünk már ilyen mélyre.
A "rossz vicc" az, hogy nem lehet találni már olyan topikot, amiben ne menne a Vettel-fika.
Ha ez megnyugtat, én szívesen fogok ide szorítkozni :dorzsi01
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.04. 20:46

bertone írta:
trutya írta:ez ugye valami rossz vicc?
ne süllyedjünk már ilyen mélyre.
A "rossz vicc" az, hogy nem lehet találni már olyan topikot, amiben ne menne a Vettel-fika.
és topikok összekoszolása zavar, vagy a vettel fika?

adtál ennek egy címet, miszerint írjon ide aki utálja vettelt.
és aki nem utálja, de szarnak tartja a teljesítményét az hová írjon? mert akkor nagyon egyedül leszek itt :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2014.09.04. 20:57-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.04. 20:57

bertone írta:
trutya írta:ez ugye valami rossz vicc?
ne süllyedjünk már ilyen mélyre.
A "rossz vicc" az, hogy nem lehet találni már olyan topikot, amiben ne menne a Vettel-fika.
az is elég gáz. én nem veszem ki a részem belőle ;)
Kép

bertone

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.04. 21:08

carlos78 írta: és topikok összekoszolása zavar, vagy a vettel fika?

adtál ennek egy címet, miszerint írjon ide aki utálja vettelt.
és aki nem utálja, de szarnak tartja a teljesítményét az hová írjon? mert akkor nagyon egyedül leszek itt :D
A trend zavar. Lehet "koszolni" a topikokat, arról már sokszor beszéltünk, hogy a cím az inkább csak tájékoztató jellegű. De az, hogy bárhova kattintok, ömlik a szar Vettelre, az rohadt unalmas. Akkor is unalmas lenne, ha Vettel helyett bárki más lenne. Egyszerűen hánynom kell attól, hogy bármilyen téma kerül elő, 2-3 hsz után már Vettel szarozás megy. Tényleg ennyire fáj nektek?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.04. 21:31

carlos78 írta:
Alghar írta:Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont?.
mi a garancia hogy én nem verném Ricsit és Vettelt is? semmi.
na hát akkor én vagyok a legjobb f1-es pilóta ilyen alapon. de jó.
Majdnem sikerült értelmezned, amit írtam.
F1-es pilóta vagy? Mióta? Mert, ha igen, akkor jogos, amit írtál. Ha nem, akkor meg butaság.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.09.04. 21:33

bertone írta: A trend zavar. Lehet "koszolni" a topikokat, arról már sokszor beszéltünk, hogy a cím az inkább csak tájékoztató jellegű. De az, hogy bárhova kattintok, ömlik a szar Vettelre, az rohadt unalmas. Akkor is unalmas lenne, ha Vettel helyett bárki más lenne. Egyszerűen hánynom kell attól, hogy bármilyen téma kerül elő, 2-3 hsz után már Vettel szarozás megy. Tényleg ennyire fáj nektek?

Ez csak nézőpont kérdése.
Nekem meg úgy tűnik, hogy mindenhol Hami szarozás megy.
Most is rohadtul úgy tűnt, mikor épp neki kellett feladnia a versenyt...

De persze ez nem így van, itt csak szegény Vettelt báncccsa mindenki. (:f

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.04. 21:35

vollebak írta:
Alghar írta:Szimplán "legszebb öröm a káröröm" kategória ez...lehet itt "utálni Vettelt", gondolom baromira érdekli a 4 vb-címe mellett. Mi a garancia arra, hogy Ricciardo nem verné ugyanennyivel Kimit, Alonsot, Hamiltont? Semmi, mert nincsenek egy csapatban, így soha nem tudjuk meg. Csak most jó dolog ennyi ínséges esztendő után belevigyorogni virtuálisan Vettel arcába. Ne haragudjatok, de ez gusztustalan.
Ugyan már, nem a halálát akarjuk. Egy makkegészséges, fiatal dollármilliomosról beszélünk, nem egy rákos kisgyerekről.

Egyébként meg részemről tavaly Malajzia és az azt követő műsor volt a gusztustalan Vetteltől, úgyhogy akkor egálban vagyunk a sráccal (:y
Hát persze. Volt valaha egy úgynevezett AKR is valamikor, az sem volt gusztustalan...csak én gondolom annak.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.09.04. 21:39

Alghar írta:
Hát persze. Volt valaha egy úgynevezett AKR is valamikor, az sem volt gusztustalan...csak én gondolom annak.
Na ne már, hogy az AKR-hez hasonlítasz engem, mert tényleg megmordulok :angry01 (:s

Náluk trend volt, hogy Räikkönen egy emberi hulladék és a panelparaszt agyhalott szurkereit is leginkább a Dunába kéne lőni. Emellett tehetségtelen és lassú is volt a gyüli szerint, talán még Kennedyt is ő lőtte le.

Hol láttál engem így vélekedni Vettel témában? :pf01
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.04. 21:55

bertone írta:
carlos78 írta: és topikok összekoszolása zavar, vagy a vettel fika?

adtál ennek egy címet, miszerint írjon ide aki utálja vettelt.
és aki nem utálja, de szarnak tartja a teljesítményét az hová írjon? mert akkor nagyon egyedül leszek itt :D
A trend zavar. Lehet "koszolni" a topikokat, arról már sokszor beszéltünk, hogy a cím az inkább csak tájékoztató jellegű. De az, hogy bárhova kattintok, ömlik a szar Vettelre, az rohadt unalmas. Akkor is unalmas lenne, ha Vettel helyett bárki más lenne. Egyszerűen hánynom kell attól, hogy bármilyen téma kerül elő, 2-3 hsz után már Vettel szarozás megy. Tényleg ennyire fáj nektek?
okot ad rá, hogy rossz pilótának tartsuk, igen. megjegyezzük lépten nyomon, igen, hát pont most történik, aktuális minden versenyen. mikor mondjuk? rosszul esik, hogy nyert 4 címet? igen, degradálja a szeretett sportunkat, ahogy idén megy. úgy néz ki, mint ha itt akárki jöttment nyerhetne 4 címet.


de még egyszer: aki nem utálja Vettelt (rajtam kívül gyk. mindenki), az írhat továbbra is a Vettel topikba, vagy az aktuális futam topikba?

nyitsz rá egy topikot? nagyon erőltetett ez.. bölcs embernek tűnsz, miért nem fogadod el, ha valaki nem azt gondolja Vettelről mint te? utálatként érzékeled, vagy kezeled a teljesítményértékelést. ez érzelmi kötődést feltételez. olyan, mint ha neked ez fájna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2014.09.04. 22:03-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.04. 21:57

KisVadász írta:
bertone írta: A trend zavar. Lehet "koszolni" a topikokat, arról már sokszor beszéltünk, hogy a cím az inkább csak tájékoztató jellegű. De az, hogy bárhova kattintok, ömlik a szar Vettelre, az rohadt unalmas. Akkor is unalmas lenne, ha Vettel helyett bárki más lenne. Egyszerűen hánynom kell attól, hogy bármilyen téma kerül elő, 2-3 hsz után már Vettel szarozás megy. Tényleg ennyire fáj nektek?

Ez csak nézőpont kérdése.
Nekem meg úgy tűnik, hogy mindenhol Hami szarozás megy.
Most is rohadtul úgy tűnt, mikor épp neki kellett feladnia a versenyt...

De persze ez nem így van, itt csak szegény Vettelt báncccsa mindenki. (:f
Nyissunk egy "utálom Lajost" topikot is? :D Nem hiszem, hogy a brit témája ilyen szinten lenne. Az ő képességeit és rátermettségét senki sem kérdőjelezte meg, maximum Rosberg hozzá viszonyított képességéről volt vita. Utálni meg lehet bárkit, attól még ugyanúgy győzni fog.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.04. 21:58

Alghar írta:
Majdnem sikerült értelmezned, amit írtam.
F1-es pilóta vagy? Mióta? Mert, ha igen, akkor jogos, amit írtál. Ha nem, akkor meg butaság.
jó fölényesen válaszoltál most, ügyes vagy.

helyettesítsd be a nevem helyére Maldonadot. :) szólj ha így már nem butaság.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.04. 22:02

carlos78 írta:
Alghar írta:
Majdnem sikerült értelmezned, amit írtam.
F1-es pilóta vagy? Mióta? Mert, ha igen, akkor jogos, amit írtál. Ha nem, akkor meg butaság.
jó fölényesen válaszoltál most, ügyes vagy.

helyettesítsd be a nevem helyére Maldonadot. :) szólj ha így már nem butaság.
így is butaság.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.04. 22:03

trutya írta: jó fölényesen válaszoltál most, ügyes vagy.

helyettesítsd be a nevem helyére Maldonadot. :) szólj ha így már nem butaság.
így is butaság.[/quote]

szerinted. :) Alghar szerint így már jogos. meg az ő állítása is.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Lezárt