Utálom Vettelt :)

Versenyzők és csapatok
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.29. 11:00

vollebak írta:
rdaneelolivaw írta:Ez tényleg kezd egyre fárasztóbb lenni. :lol:
Én a lolozásoddal vagyok így, olyanok lesznek tőle az írásaid, mint egy tinipicsa sms-ei :) Szerintem kezdj el OMG-ozni is (:v
Nem vagy partner a vitában, ez a baj. Nincs rá szándék.
Ezt vetik a szemedre, csak nem veszed észre. Bandee is ezt veti fel, de még csak nem is érted miről beszélnek a többiek.
Carlos és Nulla nem fog belemenni ilyen részletesen ebbe, mert a statoddal és észrevételeideel alapvetően egyetért.

Teljesen mindegy, hogyan sértegetsz, nem fogom felvenni.
(:lol:)

Ahogy Rokkónak szoktad mondani: "azért többet vártam".

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.29. 11:02

Vettelnél zavar a lazulás, Nadalnál nem.
Oké.
:)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.29. 11:17

rdaneelolivaw írta:
Nem vagy partner a vitában, ez a baj. Nincs rá szándék.
Ezt vetik a szemedre, csak nem veszed észre. Bandee is ezt veti fel, de még csak nem is érted miről beszélnek a többiek.
Carlos és Nulla nem fog belemenni ilyen részletesen ebbe, mert a statoddal és észrevételeideel alapvetően egyetért.

Teljesen mindegy, hogyan sértegetsz, nem fogom felvenni.
(:lol:)

Ahogy Rokkónak szoktad mondani: "azért többet vártam".
Partner vagyok, most is vitázunk :) Szándék nélkül le sem szarnám, miket írtok.

Nem sértegetlek, nem szokásom. Csak jó ideje _látszólag_ azt gondolod, hogy a cinizmus az intellektuális fölényt kölcsönzi neked. Nem így van, mindössze erre akartam rámutatni.

És elbasztad, most nem nevetsz, hanem kávézol :lol:
rdaneelolivaw írta:Vettelnél zavar a lazulás, Nadalnál nem.
Oké.
:)
Vettel is és Nadal is kibaszott gyengék voltak idén. Téged nem zavar, ha Nadalra ezt mondom (mert számos alkalommal mondtam), de az igen, ha Vettelre ugyanúgy.
Oké.
:)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.29. 11:23

vollebak írta:
bertone írta: Ezt a logikát nem értem. Hangsúlyozom, hogy most (és már korábban is elméletről beszélek, nem Vettel benne az érdekes!)
Ha Te állítasz valamit, amit ezer adattal támasztasz alá, s ezek között van EGY, ami nem helyes, miért kellene a vitapartnernek az ÖSSZES adatodat cáfolni, ha az az EGY is pont elegendő az eredeti állításod cáfolatára?
Tehát, ha Te azt állítod, hogy egy parkolóban kizárólag csak fehér autók vannak, majd valaki rámutat egyre, ami zöld, azzal már megcáfolta az eredeti állításodat. Miért kellene még a többiről is bebizonyítani, hogy azok nem fehérek?
De menjünk tovább, mert ez így még nem teljes.
Azt állítod, hogy soha nem gyártottak más színű autót, csak fehéret, s ENNEK bizonyítására hozol fel a példákat, rengeteg fotót, mely szerint az adott parkolókban (lehet ez akár a világ összes parkolója), kizárólag fehér autók állnak. Ha ezek után valaki rámutat egyre, ami történetesen zöld, azzal nem csak azt bizonyítja, hogy abban a parkolóban nem csak fehér autók állnak, hanem azt is, amit eredetileg állítottál. Miért kellene neki ezek után még az összes többi parkolóban is keresnie nem fehér színű autót?
Ez az utolsó írásom abban a témában, hogy vollebak hogyan fórumozik, mert elegem van belőle, hogy már te is ezen rugózol.

Jelen esetben most röhejes módon a trutya-féle Lauda vitánkra utalsz. Lauda olyan pechsorozatot élt meg '85-ben, amire ritkán van példa, pláne nem történt meg soha egész életében Vettelnél. Az osztrák ráadásul 36 éves is volt és visszavonulás előtt állt, míg Vettel 27 és karrierje csúcsán van.

Na most, hogy a példádra visszatérjek, olyan ez, hogy lefotózom a parkolót este, hogy nézd meg, csak fehér autók vannak benne. Te pedig éjszaka odasettenkedsz és egyetlen kék csíkot rápingálsz az egyikre, majd reggel lefotózod és azt mondod kaján vigyorral, hogy de hát nem igaz, nézd csak meg, AZ ott nem fehér - nagyrészt az, de azért nem teljesen, vagyis MÁR nem fehér, vagyis nem csak fehér kocsi van a parkolóban.

Ez a másik totálisan hülyének nézése sumák módon, amikor nyilvánvaló tények nincsenek figyelembe véve, csak az, hogy_technikailag_ bele legyen kötve az eredeti állításba, aminek az igazságtartalma attól még ugyanaz és ezt MINDKÉT fél tudja. Részemről undorítónak tartom ezt a fajta érvelést.

Mondok rá egy példát én is. Elüt egy kocsi, össze-vissza töröd magad, élet-halál között vagy sokáig. Heteket-hónapokat vagy kórházban, mire felépülsz, még otthon is sokáig lábadozol utána. Van egy munkatársad, aki világéletében makkegészséges volt, még csak lúdtalpa sincs, vagy tömött foga, erre kifejezetten büszke is, sokszor a kollégák orra alá dörgöli. Amikor visszatérsz a munkába hosszú idő után, odamegy hozzád, hogy mennyire együttérez veled, hogy kórházban voltál, tudja, milyen érzés.

Erre elképedve mondod, hogy miről beszélsz, Pista, te még életedben nem voltál kórházban. Mire ő buzgón bólogatva rávágja, hogy ó, dehogynem, a múlt héten szült az asszony, be kellett vinni a kórházba, meg utána el is menni érte és hazahozni a gyerekkel.

Érted, VOLT kórházban. Ahogy te is. Innentől fogva nem mondhatod, hogy nem tudja, milyen kórházban lenni, mert volt már bent. Sőt, nem is egyszer, mint te, hanem többször is.

Újra mondom, szerintem ez gusztustalan vitastílus, de ha már te is egyetértesz vele, akkor lehet, hogy nekem kell elgondolkoznom, hogy mit keresek még itt.
Értem, mi kezdünk személyeskedni - mondottad volt korábban. Az undorító, sumák és gusztustalan jelzők nyilván nem a személyeskedés részei. Köszi, végeztem ezzel az egész szarral, rohadjak meg, ha még egyszer írok bármit is egy vitában, amit kezdeményezel. Na, csáó!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.12.01. 21:03

Most kezdem utálni Vettelt.
Értem én, hogy piár, meg hogy nyalni kell az új csapatnak, de azért amit most csinál, attól kerülget a hányinger. Tündérmese, meg hihetetlen, meg minden.

Elfeledkezik arról, hogy tündérmesében előbb a gonosz boszorkány jön??

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.02. 10:52

Sánta Gepárd írta:Most kezdem utálni Vettelt.
Értem én, hogy piár, meg hogy nyalni kell az új csapatnak, de azért amit most csinál, attól kerülget a hányinger. Tündérmese, meg hihetetlen, meg minden.

Elfeledkezik arról, hogy tündérmesében előbb a gonosz boszorkány jön??
Miért... mit csinált már megint Vettel?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.02. 11:11

rdaneelolivaw írta:
Sánta Gepárd írta:Most kezdem utálni Vettelt.
Értem én, hogy piár, meg hogy nyalni kell az új csapatnak, de azért amit most csinál, attól kerülget a hányinger. Tündérmese, meg hihetetlen, meg minden.

Elfeledkezik arról, hogy tündérmesében előbb a gonosz boszorkány jön??
Miért... mit csinált már megint Vettel?
Nagyon bekezdett a Ferrarinál, meg akarja fejelni az instant Ferrari-rajongásban Schumit és Alonsót is. Furcsa, én sem gondoltam volna, hogy így fog csinálni. Valahogy bohémabb srác annál, mint hogy nekiálljon ennek a vérkomoly tifosiskodásnak. Előbb gondoltam volna, hogy inkább egy Berger-féle felszabadult bohóc lesz ott, mint ezt az Alonso-féle "hálás vagyok a csodáért, hogy betehettem a lábam Maranellóba" vonalat viszi tovább.

A fene tudja, lehet, hogy valami szerződés köti.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.02. 11:30

vollebak írta:Nagyon bekezdett a Ferrarinál, meg akarja fejelni az instant Ferrari-rajongásban Schumit és Alonsót is. Furcsa, én sem gondoltam volna, hogy így fog csinálni. Valahogy bohémabb srác annál, mint hogy nekiálljon ennek a vérkomoly tifosiskodásnak. Előbb gondoltam volna, hogy inkább egy Berger-féle felszabadult bohóc lesz ott, mint ezt az Alonso-féle "hálás vagyok a csodáért, hogy betehettem a lábam Maranellóba" vonalat viszi tovább.

A fene tudja, lehet, hogy valami szerződés köti.
Nagyon nagy múltú a csapat.
Az Alfa Romeo versenytörténetét valamennyire ismerem, ott találkozni gyakran a Ferrari nevével.
Mondjuk az Alfa annyi szériában képviseltette magát, hogy majdnem csődbe ment a gyár. :) Ha a FIAT nem veszi meg őket a 80-as években, ma már sehol nem lennének.

Különlegesebb a többi csapatnál, ezzel nem sokat lehet vitatkozni. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.02. 11:33

Ha mégis motivációs hiánya volt, akkor azt itt meglelheti.
Ráadásul az elmúlt években szart szarra halmozott a csapat.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.12.02. 11:49

már bocsi, de ha egy vb 2. konstrukcióval, 4 év sorozatos győzelem után motivációs gondjai voltak, akkor a folyamatos 8-10. hely környék miaat, még az élettől is el fog menni a kedve... :)

az első két sorból való rajtolást pedig még most felejtse el...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.02. 12:02

t-oom írta:már bocsi, de ha egy vb 2. konstrukcióval, 4 év sorozatos győzelem után motivációs gondjai voltak, akkor a folyamatos 8-10. hely környék miaat, még az élettől is el fog menni a kedve... :)

az első két sorból való rajtolást pedig még most felejtse el...
Jah ez mind szép is lenne amit írsz, csak egyvalamit véletlenül elfelejtesz.
Az volt a VB 2. konstrukció amivel 4 éven keresztül nyert. Ugyanaz a kocsi, ugyanaz a csapat. :)

Mellesleg ezt számtalanszor úgy állítjátok be, mintha a második konstrukció 1-2 tizedre lett volna körönként a győztestől.
Csakhogy nem ennyire volt, hanem 1-2 secre. :lol:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.02. 12:49

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:már bocsi, de ha egy vb 2. konstrukcióval, 4 év sorozatos győzelem után motivációs gondjai voltak, akkor a folyamatos 8-10. hely környék miaat, még az élettől is el fog menni a kedve... :)

az első két sorból való rajtolást pedig még most felejtse el...
Jah ez mind szép is lenne amit írsz, csak egyvalamit véletlenül elfelejtesz.
Az volt a VB 2. konstrukció amivel 4 éven keresztül nyert. Ugyanaz a kocsi, ugyanaz a csapat. :)

Mellesleg ezt számtalanszor úgy állítjátok be, mintha a második konstrukció 1-2 tizedre lett volna körönként a győztestől.
Csakhogy nem ennyire volt, hanem 1-2 secre. :lol:
Ez tény, viszont te meg azt felejted el, hogy messze a legmegbízhatatlanabb vasak is voltak a Mercedesek az élmezőnyben. Három alkalom is volt az évben lepattanózni, mindháromszor Ricciardo volt ott és élt a lehetősséggel. Azért ez nem véletlen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.02. 12:50

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Nagyon bekezdett a Ferrarinál, meg akarja fejelni az instant Ferrari-rajongásban Schumit és Alonsót is. Furcsa, én sem gondoltam volna, hogy így fog csinálni. Valahogy bohémabb srác annál, mint hogy nekiálljon ennek a vérkomoly tifosiskodásnak. Előbb gondoltam volna, hogy inkább egy Berger-féle felszabadult bohóc lesz ott, mint ezt az Alonso-féle "hálás vagyok a csodáért, hogy betehettem a lábam Maranellóba" vonalat viszi tovább.

A fene tudja, lehet, hogy valami szerződés köti.
Nagyon nagy múltú a csapat.
Az Alfa Romeo versenytörténetét valamennyire ismerem, ott találkozni gyakran a Ferrari nevével.
Mondjuk az Alfa annyi szériában képviseltette magát, hogy majdnem csődbe ment a gyár. :) Ha a FIAT nem veszi meg őket a 80-as években, ma már sehol nem lennének.

Különlegesebb a többi csapatnál, ezzel nem sokat lehet vitatkozni. :)
Ezt lássa meg HE, kapsz majd érte, ne félj (:v
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.12.02. 16:50

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:már bocsi, de ha egy vb 2. konstrukcióval, 4 év sorozatos győzelem után motivációs gondjai voltak, akkor a folyamatos 8-10. hely környék miaat, még az élettől is el fog menni a kedve... :)

az első két sorból való rajtolást pedig még most felejtse el...
Jah ez mind szép is lenne amit írsz, csak egyvalamit véletlenül elfelejtesz.
Az volt a VB 2. konstrukció amivel 4 éven keresztül nyert. Ugyanaz a kocsi, ugyanaz a csapat. :)

Mellesleg ezt számtalanszor úgy állítjátok be, mintha a második konstrukció 1-2 tizedre lett volna körönként a győztestől.
Csakhogy nem ennyire volt, hanem 1-2 secre. :lol:
és 3 mp lemaradásban már sokkal motiváltabb lesz...? nemá... ezt Te magad sem hiheted el!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.12.02. 21:39

vollebak írta:
Ez tény, viszont te meg azt felejted el, hogy messze a legmegbízhatatlanabb vasak is voltak a Mercedesek az élmezőnyben. Három alkalom is volt az évben lepattanózni, mindháromszor Ricciardo volt ott és élt a lehetősséggel. Azért ez nem véletlen.
Vettel alatt a RB különösen nem volt megbízható, pláne ha hozzávesszük hogy Ricciardo alatt alig fostolt meg a technika.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 11:48

Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.12.12. 12:27

vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
Hülkenberg és Massa pl. milyen rendkívülit hajtott végre? És Bottas? Amikor második erő volt a Williams, bejött 3-nak. Zseniális.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 13:29

Phoebe írta:
vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
Hülkenberg és Massa pl. milyen rendkívülit hajtott végre? És Bottas? Amikor második erő volt a Williams, bejött 3-nak. Zseniális.
Tehát az a bajod, hogy Vettel miért nem hatodik lett az értékelésben kilencedik helyett? Ez azért beszédes :)

Massa éve nem volt kimagasló, de az osztrák pole-jával, a brazíliai teljesítményével és a csaknem győztes abu dhabi futamával máris többet tett le az asztalra, mint a dobogóra is alig odataláló, egyébként második erő és győzelmekre jó technikában ülő Vettel.

Még, hogy mit csinált Bottas? Nézted te az évet? Hat dobogót szerzett, vagyis kettővel többet, mint Vettel. Három dobogót szerzett zsinórban Ausztria és Németország között (ennél többre csak a két Mercedes volt képes), köztük két második helyet a konstruktőri harmadik kocsival. Mindössze két alkalommal nem lett pontszerző, ezzel a legtöbbször pontszerző helyen célbaérő versenyző volt idén Alonsóval együtt. Mindezt másodévesként érte el. Megfordítom a kérdésed: mi a fenét kellett volna még ennél is többet tennie?

Hülkenberg tizenötször volt pontszerző és ha ő nincs, a McLarennek sima a konstruktőri ötödik hely még a balfaszkodó Magnussennel is. Csaknem kétszer annyi pontot szerzett, mint a hétszer nullázó Pérez. Mit kell ehhez még hozzátenni? Nem klasszis évet futott, de Vettelnél a lehetőségeihez mérten egyértelműen jobbat.

Egyébként pedig utóbbi kettő simán elverte a csapattársát :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.12. 14:59

vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
A kiemelt rész annyira korrekt...megelégedésükre, b+...ennél nagyobb örömük ne legyen az életben...
Egyébként is...Kimi hányadik? 20? Értem...akkor 19-en bizonyára jobbak nála.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 15:25

Alghar írta:
vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
A kiemelt rész annyira korrekt...megelégedésükre, b+...ennél nagyobb örömük ne legyen az életben...
Egyébként is...Kimi hányadik? 20? Értem...akkor 19-en bizonyára jobbak nála.
Az első tíz volt megnevezve, abban nem volt benne Kimi. Az éves teljesítménye alapján jogos is, a lista erről szólt. Más kérdés, ha szándékosan nem akarjátok értelmezni ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.12. 16:17

vollebak írta:
Az első tíz volt megnevezve, abban nem volt benne Kimi. Az éves teljesítménye alapján jogos is, a lista erről szólt. Más kérdés, ha szándékosan nem akarjátok értelmezni ;)
Nem, nem...nem mi vagyunk azok, akik Vettel idei egy éves teljesítménye alapján értékelik az előző 4 éves teljesítményét. (:n

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 16:36

Alghar írta:
vollebak írta:
Az első tíz volt megnevezve, abban nem volt benne Kimi. Az éves teljesítménye alapján jogos is, a lista erről szólt. Más kérdés, ha szándékosan nem akarjátok értelmezni ;)
Nem, nem...nem mi vagyunk azok, akik Vettel idei egy éves teljesítménye alapján értékelik az előző 4 éves teljesítményét. (:n
Mikor nehezítették meg leginkább Vettel dolgát a F1-es karrierje során a körülmények? Idén. Na és hogyan is teljesített? ;)

Az a durva, hogy ti tényleg el is hiszitek, hogy nincs sok jelentősége ennek az évnek :mosoly:

Csak gondolj bele ebbe: 105 nap telt a tavalyi élen körbevitorlázós sorozat és az idei szánalmas csetlés-botlás kezdete között, mégis úgy csináltok, mintha olyan lenne ezt a kérdést körbejárni, mintha valaki a 2011-es éve alapján kritizálná Schumacher 2001-es évét.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.12. 16:44

vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
Jajj de kurva jó. :mosoly: Szebb a napom

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.12. 16:50

Phoebe írta:
vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
Hülkenberg és Massa pl. milyen rendkívülit hajtott végre? És Bottas? Amikor második erő volt a Williams, bejött 3-nak. Zseniális.
:mosoly: Mindig az a jó, aki az elmúlt versenyeken jó volt. És az a béna, akinek valamiért lenne. Szerintem multi orgazmusa volt idén pl. a Vettel és Kimi utálóknak.

Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység. (:n

Amúgy 100% egyetértek veled.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.12. 16:52

vollebak írta:
Az első tíz volt megnevezve, abban nem volt benne Kimi. Az éves teljesítménye alapján jogos is, a lista erről szólt. Más kérdés, ha szándékosan nem akarjátok értelmezni ;)
Ez a lista egy lista, amit nem Isten küldött közénk. Messzemenő következtetéseket kár levonni belőle.

Lezárt