Utálom Vettelt :)

Versenyzők és csapatok
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:04

Bandee írta:
vollebak írta:Az Autosport az év végi pilótaértékelőjében csak a kilencedik helyre rangsorolta Ricciardo, Hamilton, Rosberg, Bottas, Alonso, Massa, Button és Hülkenberg mögött.

Pablo Elizalde: A bírálói már régóta várták, hogy Vettel négy év dominancia után ne a mezőny legjobb autójában üljön. 2014-ben a kívánságuk teljesült és megelégedésükre, a négyszeres világbajnok szenvedett is. A befújt diffúzor hiányához való adaptálódás kifogása talán érvényes volt a szezon elején, de még az utolsó versenyen is mérföldekre volt Ricciardótól.
Jajj de kurva jó. :mosoly: Szebb a napom
Nem értem, hogy mi a célotok az ide írással. Ha belezöldültök is a polkorrekt korteskedésbe sem fogom másképp értékelni a fickót (ezen csak ő változtathat a pályán mutatott teljesítményével, senki és semmi más), de ezt szerintem ti is tudjátok, tehát ez nem lehet a cél. Ezért nem igazán értem a motivációt. Kicsit okafogyott idejárkálnotok, de ti tudjátok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:10

Bandee írta:
vollebak írta:
Az első tíz volt megnevezve, abban nem volt benne Kimi. Az éves teljesítménye alapján jogos is, a lista erről szólt. Más kérdés, ha szándékosan nem akarjátok értelmezni ;)
Ez a lista egy lista, amit nem Isten küldött közénk. Messzemenő következtetéseket kár levonni belőle.
A világ legnagyobb és legjelentősebb technikai sportújságjának nemzetközi szakzsurnalisztái állították össze a listát. Kicsit nagyobb súlya van annál, mint ahogy megpróbálod beállítani ;)

Egyébként ateista vagyok, számomra senkit és semmit nem küldött semmiféle isten :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.12.12. 17:23

tavaly hanyadik volt ugyanezen listan vettel?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.12. 17:33

vollebak írta:
A világ legnagyobb és legjelentősebb technikai sportújságjának nemzetközi szakzsurnalisztái állították össze a listát. Kicsit nagyobb súlya van annál, mint ahogy megpróbálod beállítani ;)

Egyébként ateista vagyok, számomra senkit és semmit nem küldött semmiféle isten :mosoly:
Nem igazán érdekel, hogy ki állította össze. Az USA minősítő cégek is kiválónak láttak mindent 2008-ban..

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.12.12. 17:37

vollebak írta: Mikor nehezítették meg leginkább Vettel dolgát a F1-es karrierje során a körülmények? Idén. Na és hogyan is teljesített? ;)

Az a durva, hogy ti tényleg el is hiszitek, hogy nincs sok jelentősége ennek az évnek :mosoly:

Csak gondolj bele ebbe: 105 nap telt a tavalyi élen körbevitorlázós sorozat és az idei szánalmas csetlés-botlás kezdete között, mégis úgy csináltok, mintha olyan lenne ezt a kérdést körbejárni, mintha valaki a 2011-es éve alapján kritizálná Schumacher 2001-es évét.
Buttonnak egy valag gagyi eve volt mar, megis szopod a faszat.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:39

mudd írta:tavaly hanyadik volt ugyanezen listan vettel?
Első.

Azonban a kérdésemet ez nem változtatja meg. Hogy egy köznapi példával éljek, a bal alkarom ki van tetoválva csuklótól könyékig. Emiatt korábban évekig folyamatosan kérdőre vonogattak korábban, hogy miért, mire jó ez nekem, micsoda hülyeség ez, egyebek.

Akkor kezdték abbahagyni, amikor szép türelmes magyarázgatás helyett elkezdtem egyszerűen annyival letudni a választ, hogy azt feleltem, az egyetlen különbség egy tetovált és egy nem tetovált ember között, hogy a tetováltat nem érdekli, mások miért nem azok.

Ugyanez van ennek a topiknak a tartalmával is. Nem én vagyok az, akit zavar, hogy más nem úgy gondolja, mint én, különben nem kizárólag csak ide írnék ezzel kapcsolatban.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:40

Rocco írta:
vollebak írta: Mikor nehezítették meg leginkább Vettel dolgát a F1-es karrierje során a körülmények? Idén. Na és hogyan is teljesített? ;)

Az a durva, hogy ti tényleg el is hiszitek, hogy nincs sok jelentősége ennek az évnek :mosoly:

Csak gondolj bele ebbe: 105 nap telt a tavalyi élen körbevitorlázós sorozat és az idei szánalmas csetlés-botlás kezdete között, mégis úgy csináltok, mintha olyan lenne ezt a kérdést körbejárni, mintha valaki a 2011-es éve alapján kritizálná Schumacher 2001-es évét.
Buttonnak egy valag gagyi eve volt mar, megis szopod a faszat.
Mosdatlan szájú tahó.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.12.12. 17:42

vollebak írta:
mudd írta:tavaly hanyadik volt ugyanezen listan vettel?
Első.
ha tavaly lofaszt se ert a lista, akkor az iden miert erne tobbet?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:45

mudd írta: ha tavaly lofaszt se ert a lista, akkor az iden miert erne tobbet?
Ki beszélt a tavalyi listáról? A válasz többi részét ügyesen lecsípted :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 17:49

A csapatfőnökök anonim szavazása az idei top pilótákról. A jelenlegi pontrendszer szerint a tíz csapatfőnök listáját összesítették, mintha egy tíz futamos fiktív világbajnokság lett volna.

1. LEWIS HAMILTON (194 points)
2. FERNANDO ALONSO (155 points)
3. DANIEL RICCIARDO (135 points)
4. VALTTERI BOTTAS (119 points)
5. NICO ROSBERG (115 points)
6. FELIPE MASSA (55 points)
7. SEBASTIAN VETTEL (53 points)
8. JULES BIANCHI (44 points)
9. JENSON BUTTON (40 points)
10. DANIIL KVYAT (28 points)


Akik szavaztak

Christian Horner, Red Bull
Toto Wolff, Mercedes
Federico Gastaldi, Lotus
Marco Mattiacci, Ferrari
Eric Boullier, McLaren
Vijay Mallya, Force India
Monisha Kaltenborn, Sauber
Franz Tost, Toro Rosso
Claire Williams, Williams
Graeme Lowdon, Marussia
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.12.12. 17:53

vollebak írta: Buttonnak egy valag gagyi eve volt mar, megis szopod a faszat.
Mosdatlan szájú tahó.[/quote]

buzi

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.12.12. 17:59

vollebak írta:A csapatfőnökök anonim szavazása az idei top pilótákról. A jelenlegi pontrendszer szerint a tíz csapatfőnök listáját összesítették, mintha egy tíz futamos fiktív világbajnokság lett volna.

1. LEWIS HAMILTON (194 points)
2. FERNANDO ALONSO (155 points)
3. DANIEL RICCIARDO (135 points)
4. VALTTERI BOTTAS (119 points)
5. NICO ROSBERG (115 points)
6. FELIPE MASSA (55 points)
7. SEBASTIAN VETTEL (53 points)
8. JULES BIANCHI (44 points)
9. JENSON BUTTON (40 points)
10. DANIIL KVYAT (28 points)


Akik szavaztak

Christian Horner, Red Bull
Toto Wolff, Mercedes
Federico Gastaldi, Lotus
Marco Mattiacci, Ferrari
Eric Boullier, McLaren
Vijay Mallya, Force India
Monisha Kaltenborn, Sauber
Franz Tost, Toro Rosso
Claire Williams, Williams
Graeme Lowdon, Marussia
tavaly ezt is vettel nyerte. :D

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.12.12. 18:04

egyebkent a mar a topic nevebol is nyilvanvalo, hogy ez egy troll-topik. en meg idejarok tollkodni - hogy ez most ellentrollkodas-e, az vegsosoron lenyegtelen. a forum nyilvanos, azt olvasok belole amit akarok, es ugy osztom az eszt (en is), ahogy kedvemszotty.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.12. 18:16

mudd írta:egyebkent a mar a topic nevebol is nyilvanvalo, hogy ez egy troll-topik. en meg idejarok tollkodni - hogy ez most ellentrollkodas-e, az vegsosoron lenyegtelen. a forum nyilvanos, azt olvasok belole amit akarok, es ugy osztom az eszt (en is), ahogy kedvemszotty.
(:k

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.12.12. 18:24

Alghar írta: (:k
(:k

bertone

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.12.12. 18:46

mudd írta:
Alghar írta: (:k
(:k
(:k

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 19:23

mudd írta:egyebkent a mar a topic nevebol is nyilvanvalo, hogy ez egy troll-topik. en meg idejarok tollkodni - hogy ez most ellentrollkodas-e, az vegsosoron lenyegtelen. a forum nyilvanos, azt olvasok belole amit akarok, es ugy osztom az eszt (en is), ahogy kedvemszotty.
Akkor miért vontok kérdőre?

Ülök a nagyszobában, Motorheadet gitározok. Odajössz te, bertone, Bandi, Magic, Alghar, hogy ez szar zene, ne gitározzál már. Bertone rámutat egy kisszobára, hogy így van, ha valaki ilyet akar gitározni, menjen oda. Erre én bevonulok és onnantól fogva csak ott hangicsálok. Úgymond részemről megteszem a magamét.

De ti a kisszobába is utánam jöttök és ugyanúgy toljátok, hogy minek gitározol még mindig. Hogy működik ez? Erre még egyikőtök sem tudott értelmes választ adni a nagy koccintgatás közepette.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.12. 19:37

vollebak írta:
mudd írta:egyebkent a mar a topic nevebol is nyilvanvalo, hogy ez egy troll-topik. en meg idejarok tollkodni - hogy ez most ellentrollkodas-e, az vegsosoron lenyegtelen. a forum nyilvanos, azt olvasok belole amit akarok, es ugy osztom az eszt (en is), ahogy kedvemszotty.
Akkor miért vontok kérdőre?

Ülök a nagyszobában, Motorheadet gitározok. Odajössz te, bertone, Bandi, Magic, Alghar, hogy ez szar zene, ne gitározzál már. Bertone rámutat egy kisszobára, hogy így van, ha valaki ilyet akar gitározni, menjen oda. Erre én bevonulok és onnantól fogva csak ott hangicsálok. Úgymond részemről megteszem a magamét.

De ti a kisszobába is utánam jöttök és ugyanúgy toljátok, hogy minek gitározol még mindig. Hogy működik ez? Erre még egyikőtök sem tudott értelmes választ adni a nagy koccintgatás közepette.
Kihallatszik a zene a kisszobából (:v

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.12.12. 19:44

vollebak írta:A csapatfőnökök anonim szavazása az idei top pilótákról. A jelenlegi pontrendszer szerint a tíz csapatfőnök listáját összesítették, mintha egy tíz futamos fiktív világbajnokság lett volna.

1. LEWIS HAMILTON (194 points)
2. FERNANDO ALONSO (155 points)
3. DANIEL RICCIARDO (135 points)
4. VALTTERI BOTTAS (119 points)
5. NICO ROSBERG (115 points)
6. FELIPE MASSA (55 points)
7. SEBASTIAN VETTEL (53 points)
8. JULES BIANCHI (44 points)
9. JENSON BUTTON (40 points)
10. DANIIL KVYAT (28 points)


Akik szavaztak

Christian Horner, Red Bull
Toto Wolff, Mercedes
Federico Gastaldi, Lotus
Marco Mattiacci, Ferrari
Eric Boullier, McLaren
Vijay Mallya, Force India
Monisha Kaltenborn, Sauber
Franz Tost, Toro Rosso
Claire Williams, Williams
Graeme Lowdon, Marussia
Vicc lista már a 2. helynél :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.12.12. 20:44

vollebak írta:
mudd írta:egyebkent a mar a topic nevebol is nyilvanvalo, hogy ez egy troll-topik. en meg idejarok tollkodni - hogy ez most ellentrollkodas-e, az vegsosoron lenyegtelen. a forum nyilvanos, azt olvasok belole amit akarok, es ugy osztom az eszt (en is), ahogy kedvemszotty.
Akkor miért vontok kérdőre?

Ülök a nagyszobában, Motorheadet gitározok. Odajössz te, bertone, Bandi, Magic, Alghar, hogy ez szar zene, ne gitározzál már. Bertone rámutat egy kisszobára, hogy így van, ha valaki ilyet akar gitározni, menjen oda. Erre én bevonulok és onnantól fogva csak ott hangicsálok. Úgymond részemről megteszem a magamét.

De ti a kisszobába is utánam jöttök és ugyanúgy toljátok, hogy minek gitározol még mindig. Hogy működik ez? Erre még egyikőtök sem tudott értelmes választ adni a nagy koccintgatás közepette.
Mert Motorhead-et gitározol. Játsz AC /DC-t (:v

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.12. 21:40

Magic írta:
vollebak írta:
Akkor miért vontok kérdőre?

Ülök a nagyszobában, Motorheadet gitározok. Odajössz te, bertone, Bandi, Magic, Alghar, hogy ez szar zene, ne gitározzál már. Bertone rámutat egy kisszobára, hogy így van, ha valaki ilyet akar gitározni, menjen oda. Erre én bevonulok és onnantól fogva csak ott hangicsálok. Úgymond részemről megteszem a magamét.

De ti a kisszobába is utánam jöttök és ugyanúgy toljátok, hogy minek gitározol még mindig. Hogy működik ez? Erre még egyikőtök sem tudott értelmes választ adni a nagy koccintgatás közepette.
Mert Motorhead-et gitározol. Játsz AC /DC-t (:v
Pedig nem is igazi férfi az, akinek ez nem tetszik (:v

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.13. 12:37

vollebak írta:Pedig nem is igazi férfi az, akinek ez nem tetszik (:v
A zene jó, de az "ének" nagyon gyenge. :)
Pedig csípem a sörmetált de a Motörhead nekem sem tetszett soha, kizárólag Lemmy hangja miatt.
A faszi viszont nagy arc. :lol:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.12.13. 12:39

Vettel témában pedig megint eltelt 2-3 hét és ismét a történet elejére ugrottunk. :) :lol:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.13. 13:44

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Pedig nem is igazi férfi az, akinek ez nem tetszik (:v
A zene jó, de az "ének" nagyon gyenge. :)
Pedig csípem a sörmetált de a Motörhead nekem sem tetszett soha, kizárólag Lemmy hangja miatt.
A faszi viszont nagy arc. :lol:
Nem is énekes, magát sem tartja annak :D Én csípem ezt a rekedt, széviszkizett-szétcigizett hangot. Van elég aranytorkú csávó, kell egy Lemmy. Ráadásul 40 éve ilyen a hangja, ez már védjegy :lol: És igen, ő maga a rákenroll :lol:

Egész biztos szarabb hely lenne nélküle a világ.
rdaneelolivaw írta:Vettel témában pedig megint eltelt 2-3 hét és ismét a történet elejére ugrottunk. :) :lol:
Egyébként már az elején sem értettem azt a megjegyzést, hogy forgatókönyv szerint zajlik ez a topik. Bassza meg, az _egész_ fórumozás, mint olyan, forgatókönyv alapján zajlik :) Ugyanazok a körök vannak lefutva. A hírekkel alig foglalkozunk, komoly benyomásuk nincs a prekoncepcióinkra. A tavalyi szabályváltozásokról nem esett annyi komment összesen, mint egy átlagos örökzöld vitatémáról.

Te Alonsót ugyanúgy lekistáskázod lolozva kéthetente, bármi van, szóval hülyeség kihegyezni a jelenséget erre a topikra :mosoly:

Hozzáteszem, szerintem ez nem baj. Ha nem lennének bejáratott panelek, nem is kommunikálnánk ennyit.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.19. 13:26

Sebastian Vettel döntését, miszerint elhagyja a Red Bullt, befolyásolta a csapattársa, Daniel Ricciardo tempója, mondta a csapatfőnök Christian Horner.

Elmondta, hogy az ausztrál előzése Vettel ellen az Olasz Nagydíjon "eléggé meghatározó momentum volt Sebastiannak".

Ricciardo felültette Vettelt a második sikánban Monzában, úgy téve, mintha jobbról akarna előzni, hogy aztán balról menjen el a német mellett, akit így megvert a verseny ötödik helyéért.

Horner elmondta a BBC F1 szezonértékelő interjújában Vettelről, hogy "rettentően frusztált volt azután a futam után."

"Ez a nyári szünet utáni időszakban volt és mivel annyira ismerem Sebastiant, amennyire, tudtam, hogy valami motoszkál a fejében. És azt hiszem, a Ferrari nagyon udvarolt neki és Spa/Monza környékén hozta meg a döntést, hogy valami mást csinál jövőre."

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30533943

Nem véletlen, azon a két versenyen kapott ki állatira Ricciardótól :lol:

Ahogy a viccben is van, én akkor már csak egy kávét kérek :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt