Utálom Vettelt :)

Versenyzők és csapatok
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.12.20. 12:04

vollebak írta:Sebastian Vettel döntését, miszerint elhagyja a Red Bullt, befolyásolta a csapattársa, Daniel Ricciardo tempója, mondta a csapatfőnök Christian Horner.

Elmondta, hogy az ausztrál előzése Vettel ellen az Olasz Nagydíjon "eléggé meghatározó momentum volt Sebastiannak".

Ricciardo felültette Vettelt a második sikánban Monzában, úgy téve, mintha jobbról akarna előzni, hogy aztán balról menjen el a német mellett, akit így megvert a verseny ötödik helyéért.

Horner elmondta a BBC F1 szezonértékelő interjújában Vettelről, hogy "rettentően frusztált volt azután a futam után."

"Ez a nyári szünet utáni időszakban volt és mivel annyira ismerem Sebastiant, amennyire, tudtam, hogy valami motoszkál a fejében. És azt hiszem, a Ferrari nagyon udvarolt neki és Spa/Monza környékén hozta meg a döntést, hogy valami mást csinál jövőre."

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30533943

Nem véletlen, azon a két versenyen kapott ki állatira Ricciardótól :lol:

Ahogy a viccben is van, én akkor már csak egy kávét kérek :mosoly:
Sokkal fairebb lett volna a teljes cikket betenni. De hát a fórumozás már csak ilyen :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.20. 19:24

Nigel Hill írta:
vollebak írta:Sebastian Vettel döntését, miszerint elhagyja a Red Bullt, befolyásolta a csapattársa, Daniel Ricciardo tempója, mondta a csapatfőnök Christian Horner.

Elmondta, hogy az ausztrál előzése Vettel ellen az Olasz Nagydíjon "eléggé meghatározó momentum volt Sebastiannak".

Ricciardo felültette Vettelt a második sikánban Monzában, úgy téve, mintha jobbról akarna előzni, hogy aztán balról menjen el a német mellett, akit így megvert a verseny ötödik helyéért.

Horner elmondta a BBC F1 szezonértékelő interjújában Vettelről, hogy "rettentően frusztált volt azután a futam után."

"Ez a nyári szünet utáni időszakban volt és mivel annyira ismerem Sebastiant, amennyire, tudtam, hogy valami motoszkál a fejében. És azt hiszem, a Ferrari nagyon udvarolt neki és Spa/Monza környékén hozta meg a döntést, hogy valami mást csinál jövőre."

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30533943

Nem véletlen, azon a két versenyen kapott ki állatira Ricciardótól :lol:

Ahogy a viccben is van, én akkor már csak egy kávét kérek :mosoly:
Sokkal fairebb lett volna a teljes cikket betenni. De hát a fórumozás már csak ilyen :D
Elképzelem, ahogy a monzai futam után Vettel átkopogott a Ferkához, hogy gyerekek megelőztek, nem mehetnék hozzátok?? Jaa de persze gyere nyugodtan (:i Biztosan nem hónapokig tárgyaltak erről, ill. évekig. :mosoly:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 09:45

Bandee írta:
Elképzelem, ahogy a monzai futam után Vettel átkopogott a Ferkához, hogy gyerekek megelőztek, nem mehetnék hozzátok?? Jaa de persze gyere nyugodtan (:i Biztosan nem hónapokig tárgyaltak erről, ill. évekig. :mosoly:
Nem értem a dolgot. Vettelt frusztrálta, hogy Ricciardo elverte (különösen Monza után) és az ausztrál tempója meghatározó tényező volt a csapatváltásban. Mindezt nem egy kocablogger, vagy "meg nem nevezett forrás" mondta el, hanem Christian Horner a BBC-nek.

Ehhez mit lehet még hozzáfűzni? :mosoly:

Mondjuk nem tudom, mit vártam itt. Ha Vettel vallaná be, hogy Ricciardo gyorsabb nála és ezért eligazolt, nektek arra is lenne valami magyarázatotok (:a Mondjuk, hogy ezt kell mondania valami szponzor miatt, vagy túl sok Red Bullt ivott és ezért kialvatlanul nyilatkozott, esetleg csak viccelt :lol:

Bármit, csak nehogy már tényleg kiderüljön, hogy a rohadék vollebaknak meg Carlosnak igaza volt, attól mentsen meg az üdvhadsereg, mi? ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.12.21. 10:59

vollebak írta:
Bármit, csak nehogy már tényleg kiderüljön, hogy a rohadék vollebaknak meg Carlosnak igaza volt, attól mentsen meg az üdvhadsereg, mi? ;)
:D nem igénylem, hogy mások szerint igazam legyen :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 11:32

carlos78 írta:
vollebak írta:
Bármit, csak nehogy már tényleg kiderüljön, hogy a rohadék vollebaknak meg Carlosnak igaza volt, attól mentsen meg az üdvhadsereg, mi? ;)
:D nem igénylem, hogy mások szerint igazam legyen :)
Különösebben nincs is rá szükség azok után, hogy Horner elmondta azt, amit :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.12.21. 13:28

vollebak írta:
Különösebben nincs is rá szükség azok után, hogy Horner elmondta azt, amit :)
Mi lesz a következő? Elvette az utolsó almás pitét a menzán vagy elfoglalta a parkolóhelyét? Ez már viccnek is rossz .

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 14:18

Magic írta:
vollebak írta:
Különösebben nincs is rá szükség azok után, hogy Horner elmondta azt, amit :)
Mi lesz a következő? Elvette az utolsó almás pitét a menzán vagy elfoglalta a parkolóhelyét? Ez már viccnek is rossz .
Nézd, az nem az én dolgom, ha vannak, akik nem tudják annak a súlyát a helyén kezelni, hogy a Red Bull csapatfőnöke megerősítette azt, amit mi Carlosékkal jó ideje mondogattunk. Azt gondolsz Vettelről, amit akarsz, részemről idén minden lehetséges módon igazolást nyertek a kételyeim vele kapcsolatban.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.21. 14:19

vollebak írta:
Különösebben nincs is rá szükség azok után, hogy Horner elmondta azt, amit :)
Így van. Már vésik is kőtáblába... Marketing duma kizárva, marketing területen a Red Bull úgyis elég gyenge (:v

Lassabb, gyorsabb. Kis fax nagy fax. Hiszel is benne? :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.21. 14:20

vollebak írta:
Nézd, az nem az én dolgom, ha vannak, akik nem tudják annak a súlyát a helyén kezelni, hogy a Red Bull csapatfőnöke megerősítette azt, amit mi Carlosékkal jó ideje mondogattunk. Azt gondolsz Vettelről, amit akarsz, részemről idén minden lehetséges módon igazolást nyertek a kételyeim vele kapcsolatban.
Nagyon helyes! Lényeg, hogy te a helyén kezeled a dolgot és töretlenül hiszel. :mosoly: (:i

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.21. 14:30

vollebak írta: Nézd, az nem az én dolgom, ha vannak, akik nem tudják annak a súlyát a helyén kezelni, hogy a Red Bull csapatfőnöke megerősítette azt, amit mi Carlosékkal jó ideje mondogattunk. Azt gondolsz Vettelről, amit akarsz, részemről idén minden lehetséges módon igazolást nyertek a kételyeim vele kapcsolatban.
A Red Bull csapatfőnökének ez PONT MOST jutott eszébe...miután Vettel eligazolt...nem a futam után azonnal. Jáááájjjj! (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 14:40

Bandee írta: Így van. Már vésik is kőtáblába... Marketing duma kizárva, marketing területen a Red Bull úgyis elég gyenge (:v

Lassabb, gyorsabb. Kis fax nagy fax. Hiszel is benne? :mosoly:
Mondtam, hogy mindig lesz magyarázat :)
Bandee írta:
vollebak írta:
Nézd, az nem az én dolgom, ha vannak, akik nem tudják annak a súlyát a helyén kezelni, hogy a Red Bull csapatfőnöke megerősítette azt, amit mi Carlosékkal jó ideje mondogattunk. Azt gondolsz Vettelről, amit akarsz, részemről idén minden lehetséges módon igazolást nyertek a kételyeim vele kapcsolatban.
Nagyon helyes! Lényeg, hogy te a helyén kezeled a dolgot és töretlenül hiszel. :mosoly: (:i
Nem én vagyok az, aki szembemegy azzal, amit egy éve lát ;)
Alghar írta:
A Red Bull csapatfőnökének ez PONT MOST jutott eszébe...miután Vettel eligazolt...nem a futam után azonnal. Jáááájjjj! (:u
Mi szükség lenne Ricciardo fényezésére, miután elverte Vettelt egyértelműen, minden létező mérce szerint? Úgy csinálsz, mintha Vettel jól helybenhagyta volna Ricciardót, aztán eligazolt volna a dolga végeztével makulátlan mérleggel, az elvert versenyzőjével ottmaradó Horner meg célzatosan benyögné, hogy _egyébként_ ők azért a telemtriából ezt, meg azt látták Ricciardo javára, úgyhogy jól van ez így, hogy inkább az ausztrál maradt.

Csakhogy nem ez a helyzet. De mindegy is, nem engem cáfoltak meg :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.21. 14:42

vollebak írta: Mondtam, hogy mindig lesz magyarázat :)

Nézd, az nem az én dolgom, ha vannak, akik nem tudják annak a súlyát a helyén kezelni, hogy a Red Bull csapatfőnöke megerősítette azt, amit mi Carlosékkal jó ideje mondogattunk. Azt gondolsz Vettelről, amit akarsz, részemről idén minden lehetséges módon igazolást nyertek a kételyeim vele kapcsolatban.
Nagyon helyes! Lényeg, hogy te a helyén kezeled a dolgot és töretlenül hiszel. :mosoly: (:i[/quote]

Nem én vagyok az, aki szembemegy azzal, amit egy éve lát ;)
Alghar írta:
A Red Bull csapatfőnökének ez PONT MOST jutott eszébe...miután Vettel eligazolt...nem a futam után azonnal. Jáááájjjj! (:u
Mi szükség lenne Ricciardo fényezésére, miután elverte Vettelt egyértelműen, minden létező mérce szerint? Úgy csinálsz, mintha Vettel jól helybenhagyta volna Ricciardót, aztán eligazolt volna a dolga végeztével makulátlan mérleggel, az elvert versenyzőjével ottmaradó Horner meg célzatosan benyögné, hogy _egyébként_ ők azért a telemtriából ezt, meg azt látták Ricciardo javára, úgyhogy jól van ez így, hogy inkább az ausztrál maradt.

Csakhogy nem ez a helyzet. De mindegy is, nem engem cáfoltak meg :mosoly:[/quote]

Tavaly mit nyilatkozott Dudás?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.21. 14:44

vollebak írta:
Mi szükség lenne Ricciardo fényezésére, miután elverte Vettelt egyértelműen, minden létező mérce szerint?
Mármint azon kívül, hogy ő maradt a Red Bullnál? Azon kívül semmi. De ez elég is. Ha Vettel maradt volna, akkor soha nem mond ilyet, még akkor sem, ha idén Ricciardo elagyabugyálta Vettelt.

De arra a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, hogy miképp lehet egy versenyző 5 éves pályafutását egyetlen évből megítélni és figyelmen kívül hagyni a másik négyet? Válaszolok: szubjektíven (:u

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.12.21. 14:47

HORNER 2014. július:

„Nos mindig így kezdődnek a pletykák, már szóba hozták a Ferrarival, a McLaren is állítólag komoly ajánlatot tett, illetve a Mercedes is szóba került, mint lehetséges végállomás” – mondta Horner.

„Szóval majd meglátjuk, mi lesz a jövőben. Azonban egy biztos. Sebastian teljes mértékben elkötelezett a csapat mellett, efelől semmi kétségem, és a Red Bull versenyzője lesz jövőre.”

„Elégedett a csapattal, ahogy a csapat is elégedett vele, és biztos vagyok abban, hogy komoly sikereket fogunk még elérni közösen a jövőben.”

„Tudjuk, hogy sok a teendőnk, egyikünk sem elégedett a jelenlegi helyzettel, de mindent megteszünk, hogy ezen változtassunk.”

(:u (:u (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 15:00

Bandee írta:
Tavaly mit nyilatkozott Dudás?
Tavaly Ricciardo volt Vettel csapattársa?
Alghar írta:
Mármint azon kívül, hogy ő maradt a Red Bullnál? Azon kívül semmi. De ez elég is. Ha Vettel maradt volna, akkor soha nem mond ilyet, még akkor sem, ha idén Ricciardo elagyabugyálta Vettelt.

De arra a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, hogy miképp lehet egy versenyző 5 éves pályafutását egyetlen évből megítélni és figyelmen kívül hagyni a másik négyet? Válaszolok: szubjektíven (:u
Szerintetek alja dolog, hogy rugdosva van a döglött oroszlán, azonban most Hornerről simán feltételezed, hogy miután apja helyett apja volt Vettelnek, együtt értek el sikersorozatokat, idén az év végén azért szemrebbenés nélkül megrugdossa a távozó kedvencét. Nem rossz, képzelem, miket tudnátok még kihozni, ha ráfeküdnétek a konteókra :mosoly:

Állandóan az elmúlt éveket emlegetitek, amikor semmi relevanciája nincs, mert a szabálykörnyezet és a házon belüli helyzet mind Vettelnek kedveztek. Emellett azt a hibát is elkövetitek, hogy Vettel sikerei állandó emlegetésével arra céloztok, hogy csak ő lett volna képes megcsinálni azokat.

Pont erről szól ez az egész topik. Pont, hogy rohadtul van még 6-8 másik ember a mezőnyben, aki képes lett volna arra, hogy bajnoki autóban Webber csapattársaként címeket nyerjen. Hamilton nem egyszer, nem kétszer elmondta ezt az évek során és idén a nagyon gyors Rosberg ellen, aki még a leggyengébb formájában is bármikor jobb volt egy csúcsformás Webbernél, sokkal jobban is teljesített, mint Vettel bármikor hasonló helyzetben. Alonso pedig évek óta mutatja, hogyan kell elképesztően menni egy legjobb esetben is második erő vasban.

Vettel ehhez képest mit mutatott a szart a májat elválasztó évben? Megbukott a csapattársa ellen és megbukott a második vonalas autóval való villogásban is.

Én már csak mosolygok rajtatok, ne haragudjatok. Jövőre pedig még jobban fogok, az az érzésem :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 15:01

Alghar írta:HORNER 2014. július:
OLASZ NAGYDÍJ - MONZA
IDŐPONT:2014. SZEPTEMBER 7., VASÁRNAP

:mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.12.21. 16:15

vollebak írta:
Én már csak mosolygok rajtatok, ne haragudjatok. Jövőre pedig még jobban fogok, az az érzésem :mosoly:
No, arrogáns azért ne légy! Tény, érvekkel meggyőzniük nem sikerült és a Vettel-mosdatás is dugába dőlt, de ilyet írni azért nem elegáns tőled és nem is a másik fél minősítéséről szól ez a "játszótér". (:c

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.12.21. 20:25

na majd jövőre a digókkal, olyan mentális maggasságba ér ismét, mint még soha! :)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.12.21. 20:42

szerintem senki nem mondta, hogy Ricciardo nem volt jobb idén. csak egy kicsit túl van lihegve már a bizonyítás.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.21. 21:07

vollebak írta:
Bandee írta:
Tavaly mit nyilatkozott Dudás?
Tavaly Ricciardo volt Vettel csapattársa?
Alghar írta:
Mármint azon kívül, hogy ő maradt a Red Bullnál? Azon kívül semmi. De ez elég is. Ha Vettel maradt volna, akkor soha nem mond ilyet, még akkor sem, ha idén Ricciardo elagyabugyálta Vettelt.

De arra a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, hogy miképp lehet egy versenyző 5 éves pályafutását egyetlen évből megítélni és figyelmen kívül hagyni a másik négyet? Válaszolok: szubjektíven (:u
Szerintetek alja dolog, hogy rugdosva van a döglött oroszlán, azonban most Hornerről simán feltételezed, hogy miután apja helyett apja volt Vettelnek, együtt értek el sikersorozatokat, idén az év végén azért szemrebbenés nélkül megrugdossa a távozó kedvencét. Nem rossz, képzelem, miket tudnátok még kihozni, ha ráfeküdnétek a konteókra :mosoly:

Állandóan az elmúlt éveket emlegetitek, amikor semmi relevanciája nincs, mert a szabálykörnyezet és a házon belüli helyzet mind Vettelnek kedveztek. Emellett azt a hibát is elkövetitek, hogy Vettel sikerei állandó emlegetésével arra céloztok, hogy csak ő lett volna képes megcsinálni azokat.

Pont erről szól ez az egész topik. Pont, hogy rohadtul van még 6-8 másik ember a mezőnyben, aki képes lett volna arra, hogy bajnoki autóban Webber csapattársaként címeket nyerjen. Hamilton nem egyszer, nem kétszer elmondta ezt az évek során és idén a nagyon gyors Rosberg ellen, aki még a leggyengébb formájában is bármikor jobb volt egy csúcsformás Webbernél, sokkal jobban is teljesített, mint Vettel bármikor hasonló helyzetben. Alonso pedig évek óta mutatja, hogyan kell elképesztően menni egy legjobb esetben is második erő vasban.

Vettel ehhez képest mit mutatott a szart a májat elválasztó évben? Megbukott a csapattársa ellen és megbukott a második vonalas autóval való villogásban is.

Én már csak mosolygok rajtatok, ne haragudjatok. Jövőre pedig még jobban fogok, az az érzésem :mosoly:
Ha tényleg azt gondolod Ricsi vagy Alonso ennyivel jobb Vettelnél vagy KIminél, nem tudlak komolyan venni. Most ezt dobta ki a gép, több okból, olvasd el mit nyilatkozott pl. Fry vagy Allison. Megnézném ezeket az arcokat egy olyan verdában, ami éppen ellentétesen működik mint ahogy ők gyorsak.

Jó az avatarod :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.12.21. 21:08

trutya írta:szerintem senki nem mondta, hogy Ricciardo nem volt jobb idén. csak egy kicsit túl van lihegve már a bizonyítás.
Ááá, éppen csak egy kicsit (:v

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.12.21. 22:22

Bandee írta: Jó az avatarod :mosoly:
Köszi :mosoly:

Amikor jött a hír, hogy Buttont megtartják még két évre, annyira megörültem, hogy úgy döntöttem, "begombosodom" a tiszteletére :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.02.20. 21:38

Kép

vettel megvette pavarotti f40-et :)
riszpekt

HowMuchIsTheFish
gokartos
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2015.02.17. 13:38
Mi vagy?: király

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: HowMuchIsTheFish » 2015.02.21. 11:35

Kép

:szom01 :szom01

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Utálom Vettelt :)

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.02.21. 11:57

HowMuchIsTheFish írta:Kép

:szom01 :szom01
Úgy tűnik, nincs sérülés az autón.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt