Max Verstappen

Versenyzők és csapatok
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.04.13. 10:26

csodálkozva látom, hogy még nincs neki topikja.

amit eddig idén művelt azelőtt le a kalappal! a faternak is szurkoltam az arrowsos évek alatt, őt is figyelni fogom :)
a két feladott futamán is bőven pontokat szerzett volna, alaposan a fejére nőtt a kis Sainznak...
a tegnapi előzései ugyan kicsit túl bátrak voltak, de egy ennyivel lassabb autóval máshogy nem lehetett előrejutni. eddig jól bemutatott a kritikusainak. reszpekt!
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.04.13. 10:34

trutya írta:csodálkozva látom, hogy még nincs neki topikja.

amit eddig idén művelt azelőtt le a kalappal! a faternak is szurkoltam az arrowsos évek alatt, őt is figyelni fogom :)
a két feladott futamán is bőven pontokat szerzett volna, alaposan a fejére nőtt a kis Sainznak...
a tegnapi előzései ugyan kicsit túl bátrak voltak, de egy ennyivel lassabb autóval máshogy nem lehetett előrejutni. eddig jól bemutatott a kritikusainak. reszpekt!
Már miért nőtt volna a fejére?
Még ugyancsak egyenlő partnere a hypegyereknek.

Én már csak a fater okán is inkább neki szurkolok (Sainz-nak)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.04.13. 11:19

Magic írta: Már miért nőtt volna a fejére?
Még ugyancsak egyenlő partnere a hypegyereknek.

Én már csak a fater okán is inkább neki szurkolok (Sainz-nak)
eddig szerintem mindhárom versenyen ő volt az összeszedettebb, és tempóban is kicsit gyorsabb nála.
épp most mutatja meg, hogy nem hypegyerek.
(és vedd hozzá, hogy mennyivel több rutinja van Sainznak formulaautókkal)
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.04.13. 18:30

Magic írta:
trutya írta:csodálkozva látom, hogy még nincs neki topikja.

amit eddig idén művelt azelőtt le a kalappal! a faternak is szurkoltam az arrowsos évek alatt, őt is figyelni fogom :)
a két feladott futamán is bőven pontokat szerzett volna, alaposan a fejére nőtt a kis Sainznak...
a tegnapi előzései ugyan kicsit túl bátrak voltak, de egy ennyivel lassabb autóval máshogy nem lehetett előrejutni. eddig jól bemutatott a kritikusainak. reszpekt!
Már miért nőtt volna a fejére?
Még ugyancsak egyenlő partnere a hypegyereknek.

Én már csak a fater okán is inkább neki szurkolok (Sainz-nak)
Nem értem ezt a hypeot, ugyanis pont hogy elenne lázadt fel a fél F1-es internet, hogy miazmár, hogy ennyi idősen autót kap, meg amúgy is törni-zúzni fog. Hát nem jött be. :mosoly:
Kép

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.04.13. 19:58

Nekem szimpatikus és eléggé meggyőző mindkét kölyök, talán a nevük miatt figyelek rájuk jobban, de most úgy tűnik, hogy érdemes is rájuk figyelni. De majd kiderül.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.04.13. 20:35

maTTeus írta: Nem értem ezt a hypeot, ugyanis pont hogy elenne lázadt fel a fél F1-es internet, hogy miazmár, hogy ennyi idősen autót kap, meg amúgy is törni-zúzni fog. Hát nem jött be. :mosoly:
hát nem. kurva ügyes eddig a gyerek, remélem nem fog elszállni magától.
el se merem képzelni, a Főnök otthon milyen kiképzést tarthatott neki... asszem nem szívesen lettem volna gyerek a Verstappen családban :D
Kép

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.24. 17:16

Ha egyszer Alonso visszavonul és érdekel még az F1, mit most erősen kétlek, akkor lehet, hogy neki fogok szurkolni.
Na meg Sainz-nak is ugyan úgy, mert gyakorlatilag egyformán szimpatikus mindkettő. Betalált a Torro Rosso ismét!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.05.24. 17:19

Jadrina írta:Ha egyszer Alonso visszavonul és érdekel még az F1, mit most erősen kétlek, akkor lehet, hogy neki fogok szurkolni.
Na meg Sainz-nak is ugyan úgy, mert gyakorlatilag egyformán szimpatikus mindkettő. Betalált a Torro Rosso ismét!
Ja. Csak nehogy az legyen hogy kinyírnak két fiatal karriert...ismét.
Amit meg ma csinált, az a várható amatőrködés. Na de hát senki sem sebezhetetlen. Eddig jól állta a sarat, most majd kap egy kis savat. Nem a kvalitás hiánya miatt baj hogy ilyen korán került az F1-be.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.24. 17:21

Nigel Hill írta:
Jadrina írta:Ha egyszer Alonso visszavonul és érdekel még az F1, mit most erősen kétlek, akkor lehet, hogy neki fogok szurkolni.
Na meg Sainz-nak is ugyan úgy, mert gyakorlatilag egyformán szimpatikus mindkettő. Betalált a Torro Rosso ismét!
Ja. Csak nehogy az legyen hogy kinyírnak két fiatal karriert...ismét.
Amit meg ma csinált, az a várható amatőrködés. Na de hát senki sem sebezhetetlen. Eddig jól állta a sarat, most majd kap egy kis savat. Nem a kvalitás hiánya miatt baj hogy ilyen korán került az F1-be.
Szerintem Kvyat lesz akit kinyirnak.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.24. 17:24

Nigel Hill írta:
Jadrina írta:Ha egyszer Alonso visszavonul és érdekel még az F1, mit most erősen kétlek, akkor lehet, hogy neki fogok szurkolni.
Na meg Sainz-nak is ugyan úgy, mert gyakorlatilag egyformán szimpatikus mindkettő. Betalált a Torro Rosso ismét!
Ja. Csak nehogy az legyen hogy kinyírnak két fiatal karriert...ismét.
Amit meg ma csinált, az a várható amatőrködés. Na de hát senki sem sebezhetetlen. Eddig jól állta a sarat, most majd kap egy kis savat. Nem a kvalitás hiánya miatt baj hogy ilyen korán került az F1-be.
Ettől én is tartok sajnos, de ha meg Vettelre, vagy Riccardora gondolok, akkor meg jó kis ugródeszka ez.
Bár manapság már a Red Bull is leáldozóban van...

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.24. 17:48

Ha nincs ma ez a fiú, akkor valamennyien átalusszuk a délutánt. Nem történt semmi említésre méltó, amíg nem szivatta meg Bottas-t és nem figyelmeztették Grosjean-t a trükkös besurranásra. Aztán már csak bízni kellett az adrenalinban. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2015.05.24. 20:05

Gocpont írta:Ha nincs ma ez a fiú, akkor valamennyien átalusszuk a délutánt. Nem történt semmi említésre méltó, amíg nem szivatta meg Bottas-t és nem figyelmeztették Grosjean-t a trükkös besurranásra. Aztán már csak bízni kellett az adrenalinban. :-)
Legalább valaki versenyzett ma...

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.05.24. 20:24

Eltolta, tultolta, ratolta. Ravasz egy goreny lesz, ha majd felno, az tuti. Remelem nem olik ki belole a "rafkossagot".

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.24. 20:51

Alghar írta:
Gocpont írta:Ha nincs ma ez a fiú, akkor valamennyien átalusszuk a délutánt. Nem történt semmi említésre méltó, amíg nem szivatta meg Bottas-t és nem figyelmeztették Grosjean-t a trükkös besurranásra. Aztán már csak bízni kellett az adrenalinban. :-)
Legalább valaki versenyzett ma...

Ez neked verseny volt? Akkor miért büntették meg?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.24. 21:01

Redbull írta:Ez neked verseny volt? Akkor miért büntették meg?
Mert vén g_cik irányítják az F1-t és a FIA-t. (Bocsánat) :angry01
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.24. 21:04

Az VERSENY, HA LEGYALULOM AZ ELŐTTEM LÉVŐKET???
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2015.05.24. 21:33

Redbull írta:Az VERSENY, HA LEGYALULOM AZ ELŐTTEM LÉVŐKET???
Kiket gyalult még le? Sorold...

Meg nézd újra, hogy miképp szívatta meg Bottast..

Mit tett a kiscsávó, hogy ennyire gyűlölöd?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.24. 21:52

Gyűlöli a rosseb. Esztelenséget viszont nem csipem.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.24. 23:30

szeretném szeretni, vagy utálni, de ugyanolyan érdektelen számomra, mint a sainz, kvyat, és egyéb újhullámos napközi.

lesz belőlük egy jó kis uncsi hülkenberg-bottas féle vonal, vagy rosszabb esetben maldonado.

ki kíváncsi erre..
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 06:38

carlos78 írta:szeretném szeretni, vagy utálni, de ugyanolyan érdektelen számomra, mint a sainz, kvyat, és egyéb újhullámos napközi.

lesz belőlük egy jó kis uncsi hülkenberg-bottas féle vonal, vagy rosszabb esetben maldonado.

ki kíváncsi erre..
Unalmas közegbe unalmas lesz a nevelés is. Hiába jönnek be a srácok, ügyesen, gyorsan tele hévvel, ha ez a spórolós szar kiöl belőlük minden akarást.
Nézd meg egy pár régi versenyüket. ;) Nem véletlenül vannak ők itt.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 11:11

Úgy, mint akinek az általuk "összehozott" eset miatt szívott a kedvenc pilótája is kiállok mellette.

OTT és AZT tette, amit kellett AZON a pályán! Ment előtte a lassabb Grosjean, aki láthatóan körök óta feltartotta. Előzni a DRS-el külöünösen ott lehetett. Ő ment a "normális" íven. Grosjean meg gondolta - amúgy francia gőgösen! - "egy faszt fog egy tacskó engem megelőznhi, legyen vagy a baba vagy a labda" és betartotta az autója seggét elé, majd ott fékezett, ahol nem lehetett rá számítani. (Különösen nem egy újoncnak!) Így aztán Grosjean megkapta, amit meg is érdelemt. Sajnálom, hogy Verstappen is odalett miatta.

Ahogy már írtam, Hamilton vesztét önmaga és a csapat okozta. Én teljes mértékben felmentem Verstappent az esetért, és egyre inkább Grosjeant hibáztatom. Benne benne vannak ezek a hülye megmozdulások (lsd. Spa Schumi eset!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2015.05.25. 12:13-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
MagicNando
gokartos
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.12.28. 18:57
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: MagicNando » 2015.05.25. 11:39

2 éve, írtam egy cikket Verstappenről, számomra elég egyértelmű,hogy itt a helye.
Ha esetleg érdekel valakit.
http://papirvb.reblog.hu/ugroiskola-ut- ... ategoriaba

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 11:48

Lancelot írta:Úgy, mint akinek az általuk "összehozott" eset miatt szívott a kedvenc pilótája is kiállok mellette.

OTT és AZT tette, amit kellett AZON a pályán! Ment előtte a lassabb Grosjean, aki láthatóan körök óta feltartotta. Előzni a DRS-el külöünösen ott lehetett. Ő ment a "normális" íven. Grosjean meg gondolta - amúgy francia gőgösen! - "egy faszt fog egy tacskó engem megelőznhi, legyen vagy a baba vagy a labda" és betartotta az autója seggét elé, majd ott fékezett, ahol nem lehetett rá számítani. (Különösen nem egy újoncnak!) Így aztán Grosjean megkapta, amit meg is érdelemt. Sajnálom, hogy Verstappen is odalett miatta.

Ahogy már írtam, Hamilton vesztés önmaga és a csapat okozta. Én teljes mértékben felmentem Verstappent az esetért, és egyre inkább Grosjeant hibáztatom. Benne benne vannak ezek a hülye megmozdulások (lsd. Spa Schumi eset!)
Semmi mást nem csinált Grosjean csak védte a pozicióját.
És jó hogy előbb fékezett. Az ő autóján lévő gumik nem volták ám olyan frissek mint azé a Vettelé akit a Max gyerek körökön át kergetett. És szépen hozzá is szokott hogy Vettel tud rövid féktávot venni, csakhát Grosjean már nem. És az ív választás joga (meg amúgy is a féktáv választásé is) hadd maradjon már meg az elől haladónak.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.25. 12:10

Soha nem értettem azokat akik a hátulról balesetet okozó pilótát próbálják tisztára mosni.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 12:15

Redbull írta:Soha nem értettem azokat akik a hátulról balesetet okozó pilótát próbálják tisztára mosni.
Akkor még gyakorold. Esküszöm sikerül.

A közlekedési baleseteknél és legtöbbször a belerohanót hozzák ki vétkesnek pedi ...

... pedig az elöl haladó sokszor olyan bénázást vagy szándékosságot követ el, hogy kivédhetetlen. Mondjuk ott még a kötelező követési távolság be nem tartásával lehet némi mentséget adni. No de egy autóversenypályán az már milyen komolytalan érv lenne!....
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Lezárt