Max Verstappen

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.06.07. 23:50

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.06.08. 10:58

haha, egy harmad szezon után így ki van borulva a kis ideggyenge, mi lesz, ha 2-3 ponttal marad majd le a vb-ről??

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.06.08. 17:59

"Elég fárasztó már az a sok vélemény, miszerint változtatnom kellene a hozzáállásomon” – mondta Verstappen.
„Soha nem fogom ezt megtenni, mert ennek a hozzáállásnak köszönhetem, hogy most itt vagyok."


Hát igen. Pontosan ennek a hozzáállásnak köszönhető, hogy most ott van, ahol.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.03. 18:10

Az alábbi cikk a wtf1.com-on jelent meg, ott szedegették össze, hogy nézne ki a bajnokság, ha Maxi a hibák nélkül ott végez, ahol lehetett volna.

https://wtf1.com/post/how-would-verstap ... -mistakes/

A lényeg: az elmúlt három futamon harmadik, második, első helyeken végzett, ezzel több pontot szerzett bárkinél a mezőnyben. Ennek okán jött az ötlet, hogy ha év elején is hasonlóan konzisztens, hogyan állhatna most.

Ausztrália: 4 pontot vesztett, hatodik helyen végzett a lehetséges negyedik helyett.
Bahrein: 12 pont, nullázott egy újabb lehetséges negyedik hely helyett.
Kína: 15 pont. Nyerhetett volna, de csak ötödik lett.
Baku: nem egyértelműen az ő hibája, versenybaleset, marad a DNF.
Monaco: 16 pont (minimum, ezzel számoltak). A Red Bull a legjobb csomag volt, alsó hangon is bejöhetett volna másodiknak Ricci mögött.

Ez így 47 pont összesen, ami azt jelentené, hogy a bajnokság a következőképp festene most:

1. Vettel 149
2. Verstappen 140
3. Hamilton 138
4. Räikkönen 96
5. Ricciardo 87
6. Bottas 87

Szó szerint harcban állna a világbajnoki címért. Nagyon sokba került az a négy elrontott futam :(
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.03. 18:30

vollebak írta:
2018.07.03. 18:10
Az alábbi cikk a wtf1.com-on jelent meg, ott szedegették össze, hogy nézne ki a bajnokság, ha Maxi a hibák nélkül ott végez, ahol lehetett volna.

https://wtf1.com/post/how-would-verstap ... -mistakes/

A lényeg: az elmúlt három futamon harmadik, második, első helyeken végzett, ezzel több pontot szerzett bárkinél a mezőnyben. Ennek okán jött az ötlet, hogy ha év elején is hasonlóan konzisztens, hogyan állhatna most.

Ausztrália: 4 pontot vesztett, hatodik helyen végzett a lehetséges negyedik helyett.
Bahrein: 12 pont, nullázott egy újabb lehetséges negyedik hely helyett.
Kína: 15 pont. Nyerhetett volna, de csak ötödik lett.
Baku: nem egyértelműen az ő hibája, versenybaleset, marad a DNF.
Monaco: 16 pont (minimum, ezzel számoltak). A Red Bull a legjobb csomag volt, alsó hangon is bejöhetett volna másodiknak Ricci mögött.

Ez így 47 pont összesen, ami azt jelentené, hogy a bajnokság a következőképp festene most:

1. Vettel 149
2. Verstappen 140
3. Hamilton 138
4. Räikkönen 96
5. Ricciardo 87
6. Bottas 87

Szó szerint harcban állna a világbajnoki címért. Nagyon sokba került az a négy elrontott futam :(
30 pontot felirhatsz Kiminek is kb. a ket nullazasert

Ezeknek nem sok ertelme van, MV eseteben azert sem mert mind a sajat hibaja volt

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.03. 18:44

Bandee írta:
2018.07.03. 18:30
30 pontot felirhatsz Kiminek is kb. a ket nullazasert

Ezeknek nem sok ertelme van, MV eseteben azert sem mert mind a sajat hibaja volt
Azért nem, mert a lista lényege az, hogy elkerülhető, a versenyzőn múló esetek nélkül ki hogyan állna. Kimi nem veszített idén önhibából pontokat. Ugyanígy látod, hogy Bottasnak sem karcolták be a bakui győzelmet, maradt Hamiltonnál a számítás szerint, mert Bottas semmit sem tehetett volna azért, hogy ne ez történjen.

A lista lényege, hogy látod, hogy a többiek az önhibákon kívül is nagyjából ugyanúgy állnak, tehát nem sokkal tehettek volna többet a sorsukért, mint ahogy eddig tették a dolgukat. Maxi a kakukktojás, nem véletlenül (sajnos).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.03. 20:11

vollebak írta:
2018.07.03. 18:44
Bandee írta:
2018.07.03. 18:30
30 pontot felirhatsz Kiminek is kb. a ket nullazasert

Ezeknek nem sok ertelme van, MV eseteben azert sem mert mind a sajat hibaja volt
Azért nem, mert a lista lényege az, hogy elkerülhető, a versenyzőn múló esetek nélkül ki hogyan állna. Kimi nem veszített idén önhibából pontokat. Ugyanígy látod, hogy Bottasnak sem karcolták be a bakui győzelmet, maradt Hamiltonnál a számítás szerint, mert Bottas semmit sem tehetett volna azért, hogy ne ez történjen.

A lista lényege, hogy látod, hogy a többiek az önhibákon kívül is nagyjából ugyanúgy állnak, tehát nem sokkal tehettek volna többet a sorsukért, mint ahogy eddig tették a dolgukat. Maxi a kakukktojás, nem véletlenül (sajnos).
Hála az égnek:)) (:z

Egyébként mi miért nem nézzük az angol meccset együtt a városban?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.03. 20:27

Bandee írta:
2018.07.03. 20:11
Hála az égnek:)) (:z

Egyébként mi miért nem nézzük az angol meccset együtt a városban?
Kiváló kérdés. Ha ma továbbjutnak, a következőt nézhetjük :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.03. 20:28

vollebak írta:
2018.07.03. 20:27
Bandee írta:
2018.07.03. 20:11
Hála az égnek:)) (:z

Egyébként mi miért nem nézzük az angol meccset együtt a városban?
Kiváló kérdés. Ha ma továbbjutnak, a következőt nézhetjük :)
Hol nézed?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.03. 20:43

Bandee írta:
2018.07.03. 20:28
vollebak írta:
2018.07.03. 20:27


Kiváló kérdés. Ha ma továbbjutnak, a következőt nézhetjük :)
Hol nézed?
Most itthonról, nemrég ért át az asszony. De a következőhöz kereshetünk valami helyet a környéken, szerintem van egy csomó, ahol lehet nézni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.03. 20:43

vollebak írta:
2018.07.03. 20:43
Bandee írta:
2018.07.03. 20:28


Hol nézed?
Most itthonról, nemrég ért át az asszony. De a következőhöz kereshetünk valami helyet a környéken, szerintem van egy csomó, ahol lehet nézni.
OKsi, ha van kedvetek a Szabadság téren +találtok. Telefon minek Neked?:)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.09.06. 09:47

https://formula.hu/f1/2018/09/06/horner ... erstappent

„Max kiválóan rajtolt, megelőzte Bottast a sikánban, majd elkerülte a koccanásokat is a kanyarban. Az első kört a harmadik pozícióban fejezte be (Vettel megperdült és utolsóként folytathatta csak). Megszilárdította pozícióját és az első etapban maga mögött tartotta Valtterit” – emlékezett vissza Christian Horner, a Red Bull csapatfőnöke.

„Egyszer cseréltünk kereket, jöhetett a lágy keverék, Max tempója pedig elég erős volt ahhoz, hogy a jóval frissebb gumikkal hátulról érkező Valtteri Bottast maga mögött tartsa. Miközben védte a pozícióját a Mercedesszel szemben az egyes kanyar előtt, a versenybírók meglátása szerint szabálytalanul nem hagyott elég helyet, így sajnos megbüntették öt másodpercre.”

„Emiatt a harmadikról az ötödik pozícióba zuhant vissza. Mindennek ellenére Max mindent kisajtolt az autóból, ami csak lehetséges volt, remek munkát végzett” – dicsérte pilótája teljesítményét Horner.


Maximálisan tiszteletben tartom Horner véleményét, csak egy aprócska megjegyzést engedek magamnak: amennyiben Max nem szorítja le Bottast akkor kevesebbet bukott volna és a 4. hely az övé. Tehát a csapat vonatkozásában pontokat dobott el. Még mindig nem elég érett, hogy átlássa a teljes versenyt és az indulatai vezérlik.
(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.10.23. 19:29

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... rt-tolem
Hamilton az újságíróknak is azt nyilatkozta, tudatosan engedékeny volt Verstappennel. „Próbáltam megnyerni a versenyt, de amikor két olyan fickót látok magam előtt, akik nem küzdenek a bajnoki címért, akkor muszáj nagyon-nagyon óvatosnak lennem, hogyan küzdök velük. A bajnokságokat nem úgy nyerjük, hogy harcolunk, és buta hibákat vétünk. Maxnak túl sok helyet hagytam, csak hogy biztos legyek benne, nem jön nekem, ha alulkormányzottá válik az autója, vagy agresszív lesz” – indokolt. A Sky Sportsnak még azt is hozzátette mosolyogva: Maxnak nagyon sok helyet kell adni… Inkább legyen távolabb és lássam őt, mint hogy ütközzünk.”

Úgy is értelmezhetnénk, hogy tart tőle. A holland pedig ezt örömmel látja. „Ezt jónak tartom. Lehet, hogy úgy hathat belőle, hogy én veszélyesebb vagyok, de én csak keményen versenyzem” – kommentálta Hamilton rá tett megjegyzéseit.
Szerintem minden értelmes embernek ebből az jön le, amit Hamilton burkoltan a holland tudtára is adott. Igyekszik mindenki megfelelő távolságra tartani magát tőle ezekben a helyzetekben, mert nem normális. Se Istent, se embert nem néz. Neki nincs kockáztatni valója, sőt egyfajta rosszul értelmezett bizonyítási vágy van benne. A technikai felkészültsége pedig még bizonytalan ahhoz, hogy az ilyen helyzetekből mindig megfelelőképpen ki tudjon jönni mindkét résztvevő De láthatóan ebből sem tudta levonni a megfelelő konzekvenciát.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.10.23. 21:24

Lancelot írta:
2018.10.23. 19:29
https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... rt-tolem
Hamilton az újságíróknak is azt nyilatkozta, tudatosan engedékeny volt Verstappennel. „Próbáltam megnyerni a versenyt, de amikor két olyan fickót látok magam előtt, akik nem küzdenek a bajnoki címért, akkor muszáj nagyon-nagyon óvatosnak lennem, hogyan küzdök velük. A bajnokságokat nem úgy nyerjük, hogy harcolunk, és buta hibákat vétünk. Maxnak túl sok helyet hagytam, csak hogy biztos legyek benne, nem jön nekem, ha alulkormányzottá válik az autója, vagy agresszív lesz” – indokolt. A Sky Sportsnak még azt is hozzátette mosolyogva: Maxnak nagyon sok helyet kell adni… Inkább legyen távolabb és lássam őt, mint hogy ütközzünk.”

Úgy is értelmezhetnénk, hogy tart tőle. A holland pedig ezt örömmel látja. „Ezt jónak tartom. Lehet, hogy úgy hathat belőle, hogy én veszélyesebb vagyok, de én csak keményen versenyzem” – kommentálta Hamilton rá tett megjegyzéseit.
Szerintem minden értelmes embernek ebből az jön le, amit Hamilton burkoltan a holland tudtára is adott. Igyekszik mindenki megfelelő távolságra tartani magát tőle ezekben a helyzetekben, mert nem normális. Se Istent, se embert nem néz. Neki nincs kockáztatni valója, sőt egyfajta rosszul értelmezett bizonyítási vágy van benne. A technikai felkészültsége pedig még bizonytalan ahhoz, hogy az ilyen helyzetekből mindig megfelelőképpen ki tudjon jönni mindkét résztvevő De láthatóan ebből sem tudta levonni a megfelelő konzekvenciát.
Hamilton eseteben ez kicsit a visszanyalo fagyi tortenete. Na nem mintha kettejuk geciseg faktorat egy kalap ala szeretnem venni, mert Maxi katergoriakkal rosszabb eset, mitn Hamilton, de Hamiltonhoz egy idoben pont ugyanigy kellett a piltoaknak hozzaallniuk. Fostak tole, mert tudtak, hogy paraszt, es sokszor sportszerutlen.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.24. 10:35

Lancelot írta:
2018.10.23. 19:29
https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... rt-tolem
Hamilton az újságíróknak is azt nyilatkozta, tudatosan engedékeny volt Verstappennel. „Próbáltam megnyerni a versenyt, de amikor két olyan fickót látok magam előtt, akik nem küzdenek a bajnoki címért, akkor muszáj nagyon-nagyon óvatosnak lennem, hogyan küzdök velük. A bajnokságokat nem úgy nyerjük, hogy harcolunk, és buta hibákat vétünk. Maxnak túl sok helyet hagytam, csak hogy biztos legyek benne, nem jön nekem, ha alulkormányzottá válik az autója, vagy agresszív lesz” – indokolt. A Sky Sportsnak még azt is hozzátette mosolyogva: Maxnak nagyon sok helyet kell adni… Inkább legyen távolabb és lássam őt, mint hogy ütközzünk.”

Úgy is értelmezhetnénk, hogy tart tőle. A holland pedig ezt örömmel látja. „Ezt jónak tartom. Lehet, hogy úgy hathat belőle, hogy én veszélyesebb vagyok, de én csak keményen versenyzem” – kommentálta Hamilton rá tett megjegyzéseit.
Szerintem minden értelmes embernek ebből az jön le, amit Hamilton burkoltan a holland tudtára is adott. Igyekszik mindenki megfelelő távolságra tartani magát tőle ezekben a helyzetekben, mert nem normális. Se Istent, se embert nem néz. Neki nincs kockáztatni valója, sőt egyfajta rosszul értelmezett bizonyítási vágy van benne. A technikai felkészültsége pedig még bizonytalan ahhoz, hogy az ilyen helyzetekből mindig megfelelőképpen ki tudjon jönni mindkét résztvevő De láthatóan ebből sem tudta levonni a megfelelő konzekvenciát.
Addig szájal a 33-as, amig nem lesz VB aspiráns. ahogy azzá válik, ő is óvatos lesz...
Esélytelenek nyugalmával eléggé tré dolog keménykedni

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.10.24. 11:19

9_46_20 írta:
2018.10.24. 10:35
Addig szájal a 33-as, amig nem lesz VB aspiráns. ahogy azzá válik, ő is óvatos lesz...
Esélytelenek nyugalmával eléggé tré dolog keménykedni
erre nem vennék azért mérget... nem tudom, lesz-e annyi esze, hogy erre rájöjjön, hogy nem mindig érdemes feleslegesen keménykedni.
talán majd pár koppanás/kiesés után. de felőlem ráér, nem kell sietnie a vb-aspiránssá válással.
Kép

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.10.24. 11:55

Lancelot írta:
2018.10.23. 19:29
amit Hamilton burkoltan a holland tudtára is adott.
laci, lehetetlenseg max tudatara adni barmit is, burkoltam meg aztan plane.

egyebkent ezert lesz hami ujra vilagbajnok - nem all le foloslegesen kakaskodni maxszal, amibol nem lehet ep borrel kijonni. az elso kerekcsereje utan kimit is csak esszel kostolgatta, pedig ott biztos lehetett benne, hogy nem rakja ki a palyarol, de egy apro kocc vagy palyaelhagyas mindig benne van a pakliban - riziko nelkul nem tudott volna elozni. vettel meg mar onmaga verstappenje.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.10.24. 15:05

mudd írta:
2018.10.24. 11:55
vettel meg mar onmaga verstappenje.
(:v

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.10.25. 02:31

mudd írta:
2018.10.24. 11:55

laci, lehetetlenseg max tudatara adni barmit is, burkoltam meg aztan plane.

egyebkent ezert lesz hami ujra vilagbajnok - nem all le foloslegesen kakaskodni maxszal, amibol nem lehet ep borrel kijonni. az elso kerekcsereje utan kimit is csak esszel kostolgatta, pedig ott biztos lehetett benne, hogy nem rakja ki a palyarol, de egy apro kocc vagy palyaelhagyas mindig benne van a pakliban - riziko nelkul nem tudott volna elozni. vettel meg mar onmaga verstappenje.
(:v (:k
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.10.30. 08:49

"A 21 esztendős Verstappen egy rendkívül intenzív karakter, amit időről időre a pályán is láthatunk."
https://hu.motorsport.com/f1/news/verst ... 8/3205551/

Hát... izé... így is lehet mondani. Elegánsan.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.30. 14:05

Sánta Gepárd írta:
2018.10.30. 08:49
"A 21 esztendős Verstappen egy rendkívül intenzív karakter, amit időről időre a pályán is láthatunk."
https://hu.motorsport.com/f1/news/verst ... 8/3205551/

Hát... izé... így is lehet mondani. Elegánsan.
Amúgy kezd teljesen olyan lenni mint Vettel. Na nem személyiségében. Vettelt nem kedveltem igazán soha de, egy -két nem tetsző húzását leszámítva nem volt emberileg bajom vele. Ilyen szempontból Verstappen sose fog hasonlítani rá.
A pályán viszont nagyon hasonló. Az élen autózva gyakorlatilag hibátlan, mindent kontrolál, tudja hogy mikor mennyit kell menni stb.
Viszont egy kevésbé versenyképes autóval már akadnak gondok, jön a frusztráltság, a görcsösség és a vállalhatatlan manőverek...


Ja és nem tetszett neki hogy Ricciardo szombaton ünnepelt? De akkor gondolom nem volt baja mikor zsinórban kiesett ő meg verte magát a dobogón...a gyökér...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.10.30. 15:01

Nagyon fiatal még, sokat változhat ami a személyiségét illeti.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.10.30. 15:06

Bandee írta:
2018.10.30. 15:01
Nagyon fiatal még, sokat változhat ami a személyiségét illeti.
Az nem valoszinu.
De nalam pl. mar amugyis bearazta magat ez a kis patkany.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.10.30. 15:22

Magic írta:
2018.10.30. 14:05
Sánta Gepárd írta:
2018.10.30. 08:49
"A 21 esztendős Verstappen egy rendkívül intenzív karakter, amit időről időre a pályán is láthatunk."
https://hu.motorsport.com/f1/news/verst ... 8/3205551/

Hát... izé... így is lehet mondani. Elegánsan.
Amúgy kezd teljesen olyan lenni mint Vettel. Na nem személyiségében. Vettelt nem kedveltem igazán soha de, egy -két nem tetsző húzását leszámítva nem volt emberileg bajom vele. Ilyen szempontból Verstappen sose fog hasonlítani rá.
A pályán viszont nagyon hasonló. Az élen autózva gyakorlatilag hibátlan, mindent kontrolál, tudja hogy mikor mennyit kell menni stb.
Viszont egy kevésbé versenyképes autóval már akadnak gondok, jön a frusztráltság, a görcsösség és a vállalhatatlan manőverek...


Ja és nem tetszett neki hogy Ricciardo szombaton ünnepelt? De akkor gondolom nem volt baja mikor zsinórban kiesett ő meg verte magát a dobogón...a gyökér...
Miután Ricsi kiesett picsogott a csapatnak, mit csináljon, hogy vele ne történjen hasonló. Erre a vége előtt egy két körrel még lila szektorokat fut és a csapat szól rá, hozza haza az autót ne szórakozzon. Úgyhogy nincs ő még teljesen rendben. Abban igazad van, élről jól menedzseli a futamokat, egyébként sokat hibázik.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.10.30. 20:50

Bandee írta:
2018.10.30. 15:01
Nagyon fiatal még, sokat változhat ami a személyiségét illeti.
Nem fog. Nem azért, mert nem változhatna (hiszek az emberekben), hanem mert a környezete is ezt a magatartást dédelgeti.

Lezárt