Max Verstappen

Versenyzők és csapatok
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.25. 12:24

Lancelot írta:
Redbull írta:Soha nem értettem azokat akik a hátulról balesetet okozó pilótát próbálják tisztára mosni.
Akkor még gyakorold. Esküszöm sikerül.

A közlekedési baleseteknél és legtöbbször a belerohanót hozzák ki vétkesnek pedi ...

... pedig az elöl haladó sokszor olyan bénázást vagy szándékosságot követ el, hogy kivédhetetlen. Mondjuk ott még a kötelező követési távolság be nem tartásával lehet némi mentséget adni. No de egy autóversenypályán az már milyen komolytalan érv lenne!....
Nem tudsz ezzel meggyőzni. (:v
Idézhetnélek ha volna kedvem mert voltak már ilyen és ehhez hasonló esetek amikor nem az okozót védted. (:i (:i
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.25. 12:51

Jól ment tegnap (is) Verstappen, de túl van lihegve a gyerek. Nem azért, mert nem tehetséges. Az. De a csapattársa legalább annyira az és Nasr is, csak pechükre, egyikük sem kiskorú. Michelisz Norbival értek egyet, bár lehet unalmas és tárgyilagos lesz a véleményem, de kb. ugyanazt tudják, az látszik Sainzal, és pályáról, pályára változik, hol melyikük kerül kicsit előrébb.
Ehhez képest tegnap már az egekig magasztalták Verstappent, hogy fú, de mennyire lát a pályán, és még az is csodás, ahogy hibázik. A csapattársa bejött pontszerzőnek a boxból indulva, az smafu. Ő akart F1-be jönni, a kora nem látszik a pályán mégis folyamatosan ezen kell rugózni, piszkosul idegesítő. Kezeljék egyenlőként a többiekkel, és kész.
A másik ami még eszembe jutott az Kobayashi. Gondolom emlékszik mindenki, hogy indított a Toyotával, majd a Sauberrel mit művelt Japánban, aztán meg lehet nézni hol van. Ő is tehetségként indult, aztán szépen megszívta, és már nincs sehol. Verstappen gondolom jövőre már a RedBullnál lesz, és nem jut hasonló sorsra. Arra akarok kilyukadni, hogy 2-3 verseny alapján, kár kikiáltani valakit a jövő világbajnokának.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 14:18

Phoebe írta:Jól ment tegnap (is) Verstappen, de túl van lihegve a gyerek. Nem azért, mert nem tehetséges. Az. De a csapattársa legalább annyira az és Nasr is, csak pechükre, egyikük sem kiskorú. Michelisz Norbival értek egyet, bár lehet unalmas és tárgyilagos lesz a véleményem, de kb. ugyanazt tudják, az látszik Sainzal, és pályáról, pályára változik, hol melyikük kerül kicsit előrébb.
Ehhez képest tegnap már az egekig magasztalták Verstappent, hogy fú, de mennyire lát a pályán, és még az is csodás, ahogy hibázik. A csapattársa bejött pontszerzőnek a boxból indulva, az smafu. Ő akart F1-be jönni, a kora nem látszik a pályán mégis folyamatosan ezen kell rugózni, piszkosul idegesítő. Kezeljék egyenlőként a többiekkel, és kész.
A másik ami még eszembe jutott az Kobayashi. Gondolom emlékszik mindenki, hogy indított a Toyotával, majd a Sauberrel mit művelt Japánban, aztán meg lehet nézni hol van. Ő is tehetségként indult, aztán szépen megszívta, és már nincs sehol. Verstappen gondolom jövőre már a RedBullnál lesz, és nem jut hasonló sorsra. Arra akarok kilyukadni, hogy 2-3 verseny alapján, kár kikiáltani valakit a jövő világbajnokának.
Akkor sorban:

1./ Nem hiszem, hogy "túl van lihegve a gyerek". Egyszerűen valóban lát a pályán, ezt tegnap bizonyította, és a spiritusz is megvan benne ahhoz, hogy végrehajtsa, amit akar. A hibájáért ő is megkapja, ami jár neki, ha hibázik, senki sem magasztalja érte.
2./ Nem tudom ki magasztalja azért, hogy kiskorú. Az csak egy tény. Ettől még ugyanolyan, mint a többi. Bár kétségkívül, ha véghezvisz olyasmit, ami a sok éve itt lévő pilótáktól is meglepő lenne, akkor külön érdemes megemlíteni a korát, és tapasztalatlanságát is, mint további érdemleges szempontot.
3./ Valaki már kikiáltotta a jövő világbajnokának? Akkor arról lemaradtam. Az igencsak korai lenne.

Azért valahogy a vele kapcsolatos írásaidból mindig érzek némi kis irigységet vele szemben, amit én arra vezetek vissza, hogy a te kedvencedről töredékét nem írják, töredék ennyi akcióban nincs benne, és feltehetően valóban nem fog bejárni közel olyan ívű pályát, mint Verstappen. De te választottad őt, így a mások által meghatározott értékével is együtt kell tudni élni.... (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.25. 14:51

Lancelot írta:
Phoebe írta:Jól ment tegnap (is) Verstappen, de túl van lihegve a gyerek. Nem azért, mert nem tehetséges. Az. De a csapattársa legalább annyira az és Nasr is, csak pechükre, egyikük sem kiskorú. Michelisz Norbival értek egyet, bár lehet unalmas és tárgyilagos lesz a véleményem, de kb. ugyanazt tudják, az látszik Sainzal, és pályáról, pályára változik, hol melyikük kerül kicsit előrébb.
Ehhez képest tegnap már az egekig magasztalták Verstappent, hogy fú, de mennyire lát a pályán, és még az is csodás, ahogy hibázik. A csapattársa bejött pontszerzőnek a boxból indulva, az smafu. Ő akart F1-be jönni, a kora nem látszik a pályán mégis folyamatosan ezen kell rugózni, piszkosul idegesítő. Kezeljék egyenlőként a többiekkel, és kész.
A másik ami még eszembe jutott az Kobayashi. Gondolom emlékszik mindenki, hogy indított a Toyotával, majd a Sauberrel mit művelt Japánban, aztán meg lehet nézni hol van. Ő is tehetségként indult, aztán szépen megszívta, és már nincs sehol. Verstappen gondolom jövőre már a RedBullnál lesz, és nem jut hasonló sorsra. Arra akarok kilyukadni, hogy 2-3 verseny alapján, kár kikiáltani valakit a jövő világbajnokának.
Akkor sorban:

1./ Nem hiszem, hogy "túl van lihegve a gyerek". Egyszerűen valóban lát a pályán, ezt tegnap bizonyította, és a spiritusz is megvan benne ahhoz, hogy végrehajtsa, amit akar. A hibájáért ő is megkapja, ami jár neki, ha hibázik, senki sem magasztalja érte.
2./ Nem tudom ki magasztalja azért, hogy kiskorú. Az csak egy tény. Ettől még ugyanolyan, mint a többi. Bár kétségkívül, ha véghezvisz olyasmit, ami a sok éve itt lévő pilótáktól is meglepő lenne, akkor külön érdemes megemlíteni a korát, és tapasztalatlanságát is, mint további érdemleges szempontot.
3./ Valaki már kikiáltotta a jövő világbajnokának? Akkor arról lemaradtam. Az igencsak korai lenne.

Azért valahogy a vele kapcsolatos írásaidból mindig érzek némi kis irigységet vele szemben, amit én arra vezetek vissza, hogy a te kedvencedről töredékét nem írják, töredék ennyi akcióban nincs benne, és feltehetően valóban nem fog bejárni közel olyan ívű pályát, mint Verstappen. De te választottad őt, így a mások által meghatározott értékével is együtt kell tudni élni.... (:n
Én pedig orosz gyűlöletet a tiédből. :) Mindig megragadod a lehetőséget, hogy odaszúrj. Gondolom a tegnapi közvetítés alatt vagy aludtál, vagy nem a magyar közvetítést hallgattad. Amit Szujó és Wéber tol vele kapcsolatban év eleje óta, minden objektív ember számára visszatetsző. Michelisz Norbi is biztos Kvyat drukker ugye? :) Én semmi mást nem kérek, mint, hogy ne azt kelljen hallgatnom, hogy bezzeg a 17 éves 169 napos Max, amikor a csapattársa ugyanazt megcsinálja 19 évesen. De ott van a Sauberes Nasr, aki szintén újonc, és rendre veri a csapattársát.
Ami Kvyatot illeti nem várok tőle csodát, de legalább jól meg is szívta az igazolásával. Gondolom, neked hatalmas örömet okoz. Annyit azért megjegyeznék, hogy az a Ricsi a csapattársa, akivel a 4-szeres VB Vettel nem tudott mit kezdeni, egy teljes szezon alatt sem. Verstappent pedig a szintén újonc csapattársához lehet mérni. Kvyat már most a 4. motornál jár, szinte egy sima hétvégéje nem volt eddig. Ez aztán az ideális környezet, de legalább még a sajtó is rászállt. Vedd le a szemellenzőt és értelmezd is, amit írtam.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.25. 15:49

Igazat kell adjak Phoebenek.
Nézzük a tényeket.
Kvyat a rajtnál lenyomta Ricsit és nem torpedózta meg Vettelt akinek a Nicoval való küzdelemben hirtelen lassítania kellett. Milyen érdekes az orosz megoldotta nem csinált tömegkarambolt. Persze mondhatni ez a dolga.
Maxnak meg az lett volna a dolga, hogy nem száguld bele az előtte lévőbe sokkal tisztább és egyszerűbb helyzetben. Nem tudta megoldani.
Ezek után Max nem lehet semmilyen hőse a tegnapi futamnak amit a bírák szerencsére megfelelően honoráltak is. Abban bízok, hogy tanul belőle.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.05.25. 16:03

Kép

A kép nagyon beszédes. :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.05.25. 16:21

Magic írta:
Lancelot írta:Úgy, mint akinek az általuk "összehozott" eset miatt szívott a kedvenc pilótája is kiállok mellette.

OTT és AZT tette, amit kellett AZON a pályán! Ment előtte a lassabb Grosjean, aki láthatóan körök óta feltartotta. Előzni a DRS-el külöünösen ott lehetett. Ő ment a "normális" íven. Grosjean meg gondolta - amúgy francia gőgösen! - "egy faszt fog egy tacskó engem megelőznhi, legyen vagy a baba vagy a labda" és betartotta az autója seggét elé, majd ott fékezett, ahol nem lehetett rá számítani. (Különösen nem egy újoncnak!) Így aztán Grosjean megkapta, amit meg is érdelemt. Sajnálom, hogy Verstappen is odalett miatta.

Ahogy már írtam, Hamilton vesztés önmaga és a csapat okozta. Én teljes mértékben felmentem Verstappent az esetért, és egyre inkább Grosjeant hibáztatom. Benne benne vannak ezek a hülye megmozdulások (lsd. Spa Schumi eset!)
Semmi mást nem csinált Grosjean csak védte a pozicióját.
És jó hogy előbb fékezett. Az ő autóján lévő gumik nem volták ám olyan frissek mint azé a Vettelé akit a Max gyerek körökön át kergetett. És szépen hozzá is szokott hogy Vettel tud rövid féktávot venni, csakhát Grosjean már nem. És az ív választás joga (meg amúgy is a féktáv választásé is) hadd maradjon már meg az elől haladónak.
Mint kiderült, semmivel sem fékezett előbb, mint az előző körben...

Ha nincs az ütközés, akkor sem tudott volna befordulni Max...

Igazi amatőr hiba volt, de még fiatal... Majd kinovi...

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.25. 19:33

Phoebe írta: Én pedig orosz gyűlöletet a tiédből. :) Mindig megragadod a lehetőséget, hogy odaszúrj. Gondolom a tegnapi közvetítés alatt vagy aludtál, vagy nem a magyar közvetítést hallgattad. Amit Szujó és Wéber tol vele kapcsolatban év eleje óta, minden objektív ember számára visszatetsző. Michelisz Norbi is biztos Kvyat drukker ugye? :) Én semmi mást nem kérek, mint, hogy ne azt kelljen hallgatnom, hogy bezzeg a 17 éves 169 napos Max, amikor a csapattársa ugyanazt megcsinálja 19 évesen. De ott van a Sauberes Nasr, aki szintén újonc, és rendre veri a csapattársát.
Ami Kvyatot illeti nem várok tőle csodát, de legalább jól meg is szívta az igazolásával. Gondolom, neked hatalmas örömet okoz. Annyit azért megjegyeznék, hogy az a Ricsi a csapattársa, akivel a 4-szeres VB Vettel nem tudott mit kezdeni, egy teljes szezon alatt sem. Verstappent pedig a szintén újonc csapattársához lehet mérni. Kvyat már most a 4. motornál jár, szinte egy sima hétvégéje nem volt eddig. Ez aztán az ideális környezet, de legalább még a sajtó is rászállt. Vedd le a szemellenzőt és értelmezd is, amit írtam.
Sainz tegnap nagyon beleszürkült a mezőnybe, ez részben a taktikának, részben a tempónak is köszönhető. A pontszerzése azért jött össze, mert kb mindenki kiesett előle, akivel versenyben volt. (Alonso, Lotusok, Verstappen), a Sauber meg most nem volt ellenfél tempóban. Nasr meg nem tudom, mi mást tehetne Ericcsonnal, aki a pénzén kívül eddig még nem mutatott értékelhetőt. Még fel is tarotta Kimit és Ricciadot is lekörözésnél. Az viszont valóban igaz, hogy Szujóék marhára túltolják, szerintem is nagyon visszataszító. Enélkül is lehetne értékelni azt amit csinál. Egyébként egy szurkolót már biztosan szerzett magának, Alonso után nagyon valószínű, hogy ő lesz az elsőszámú kedvencem, hacsak nem jön addig valaki más. :D
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 19:45

maTTeus írta:
Sainz tegnap nagyon beleszürkült a mezőnybe, ez részben a taktikának, részben a tempónak is köszönhető. A pontszerzése azért jött össze, mert kb mindenki kiesett előle, akivel versenyben volt. (Alonso, Lotusok, Verstappen), a Sauber meg most nem volt ellenfél tempóban. Nasr meg nem tudom, mi mást tehetne Ericcsonnal, aki a pénzén kívül eddig még nem mutatott értékelhetőt. Még fel is tarotta Kimit és Ricciadot is lekörözésnél. Az viszont valóban igaz, hogy Szujóék marhára túltolják, szerintem is nagyon visszataszító. Enélkül is lehetne értékelni azt amit csinál. Egyébként egy szurkolót már biztosan szerzett magának, Alonso után nagyon valószínű, hogy ő lesz az elsőszámú kedvencem, hacsak nem jön addig valaki más. :D
Sainz beleszürkült igen...na de ő behozta az autót. És 9:6-os pontállással eddig simázza. Én az év végére se várok mást. Valahol egyszer már beírtam hogy be fogja ő árazni a szupertinédzsert nagyon hamar.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.25. 19:50

Magic írta:
maTTeus írta:
Sainz tegnap nagyon beleszürkült a mezőnybe, ez részben a taktikának, részben a tempónak is köszönhető. A pontszerzése azért jött össze, mert kb mindenki kiesett előle, akivel versenyben volt. (Alonso, Lotusok, Verstappen), a Sauber meg most nem volt ellenfél tempóban. Nasr meg nem tudom, mi mást tehetne Ericcsonnal, aki a pénzén kívül eddig még nem mutatott értékelhetőt. Még fel is tarotta Kimit és Ricciadot is lekörözésnél. Az viszont valóban igaz, hogy Szujóék marhára túltolják, szerintem is nagyon visszataszító. Enélkül is lehetne értékelni azt amit csinál. Egyébként egy szurkolót már biztosan szerzett magának, Alonso után nagyon valószínű, hogy ő lesz az elsőszámú kedvencem, hacsak nem jön addig valaki más. :D
Sainz beleszürkült igen...na de ő behozta az autót. És 9:6-os pontállással eddig simázza. Én az év végére se várok mást. Valahol egyszer már beírtam hogy be fogja ő árazni a szupertinédzsert nagyon hamar.
Jó ég... 9-6??? Hát innentől kezdve esélyes sem lesz Verstappennek... Lehet, hogy célbaér, de nem tesz semmi extrát. Most is mázlija volt csak a pontszerzéssel, egyébként esélye sem lett volna rá, legalábbis nem tett érte. Sainz 1-2 pontot szerezgethet, de hosszabb távon ezzel semmire sem fog menni. Itt nagyon kiugró eredmény kell, Bottas is sokra megy a kiegyensúlyozottságával. Sainz ilyet nem fog tudni, Verstappen simán. Ez a hiba (még mindig azt mondom, hogy 50-50) meg mindenkivel megeshet, még a legnagyobbakkal is. Plusz ő VERSENYZETT egy autóversenyen, vonatozás helyett. Látom ez is baj...
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 19:58

maTTeus írta:
Jó ég... 9-6??? Hát innentől kezdve esélyes sem lesz Verstappennek... Lehet, hogy célbaér, de nem tesz semmi extrát. Most is mázlija volt csak a pontszerzéssel, egyébként esélye sem lett volna rá, legalábbis nem tett érte. Sainz 1-2 pontot szerezgethet, de hosszabb távon ezzel semmire sem fog menni. Itt nagyon kiugró eredmény kell, Bottas is sokra megy a kiegyensúlyozottságával. Sainz ilyet nem fog tudni, Verstappen simán. Ez a hiba (még mindig azt mondom, hogy 50-50) meg mindenkivel megeshet, még a legnagyobbakkal is. Plusz ő VERSENYZETT egy autóversenyen, vonatozás helyett. Látom ez is baj...
Nem a pontok mennyisége a lényeg. Hanem hogy bejött ide a kisgyerek ááá hát ő mindenkit porba fog döngölni a gigatehetség. Aztán kapott egy csapattársat akinek negyed ennyi sajtója nem volt, se hypolás se semmi, és nem hogy a lépést tartja vele de mind pontok mind időmérők tekintetében jobban áll eddig.
Ja és Bottas az lassan kiegyensúlyozgat magának egy Ferrari szerződést de hagyjad csak...

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.25. 20:21

Magic írta:
maTTeus írta:
Jó ég... 9-6??? Hát innentől kezdve esélyes sem lesz Verstappennek... Lehet, hogy célbaér, de nem tesz semmi extrát. Most is mázlija volt csak a pontszerzéssel, egyébként esélye sem lett volna rá, legalábbis nem tett érte. Sainz 1-2 pontot szerezgethet, de hosszabb távon ezzel semmire sem fog menni. Itt nagyon kiugró eredmény kell, Bottas is sokra megy a kiegyensúlyozottságával. Sainz ilyet nem fog tudni, Verstappen simán. Ez a hiba (még mindig azt mondom, hogy 50-50) meg mindenkivel megeshet, még a legnagyobbakkal is. Plusz ő VERSENYZETT egy autóversenyen, vonatozás helyett. Látom ez is baj...
Nem a pontok mennyisége a lényeg. Hanem hogy bejött ide a kisgyerek ááá hát ő mindenkit porba fog döngölni a gigatehetség. Aztán kapott egy csapattársat akinek negyed ennyi sajtója nem volt, se hypolás se semmi, és nem hogy a lépést tartja vele de mind pontok mind időmérők tekintetében jobban áll eddig.
Ja és Bottas az lassan kiegyensúlyozgat magának egy Ferrari szerződést de hagyjad csak...
De VB sohasem lesz, ha jó lesz a csapattársa. Nem VB alkat, egyáltalán nem. Rosberg sem az, nem is lesz VB. Hamilton, Vettel, Alonso, ők azok voltak.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 20:28

maTTeus írta:
De VB sohasem lesz, ha jó lesz a csapattársa. Nem VB alkat, egyáltalán nem. Rosberg sem az, nem is lesz VB. Hamilton, Vettel, Alonso, ők azok voltak.
Ezt így a fotelból megmondod? (:r

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.25. 20:33

Közben többször is megnéztem, én bár tartom továbbra is, hogy Grosjean hamarabb fékezett, de Verstappen volt hibás mindenképpen. Belül már a boxkijárat volt csak, mégis arra húzott. Ha a francia nem is fékez be elé, akkor sem tudott volna elfordulni szabályosan, kifelé kellett volna húznia a kívülről körbeautózni. Hirtelen kellett döntenie, mert Gorsjean manővere nagyon gyorsan jött, de ezen a szinten ezt meg kell tanulni. Tényleg hibázott, de ezzel együtt is többre tartom eddig, mint a többi újoncot, aztán majd az idő eldönti kinek lesz igaza.
Kép

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.25. 20:58

Magic írta:
maTTeus írta:
De VB sohasem lesz, ha jó lesz a csapattársa. Nem VB alkat, egyáltalán nem. Rosberg sem az, nem is lesz VB. Hamilton, Vettel, Alonso, ők azok voltak.
Ezt így a fotelból megmondod? (:r
Hát egyedül Rosberg miatt kockázatos a kijelentés, de amíg Hamilton a csapattársa csak mérsékelten... szerintem balgaság tagadni, hogy a másik három VB alkat (:v
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.25. 20:59

Gocpont írta:Hát egyedül Rosberg miatt kockázatos a kijelentés, de amíg Hamilton a csapattársa csak mérsékelten... szerintem balgaság tagadni, hogy a másik három VB alkat (:v
Mázlival bárkinek összejöhetne. (:v
Kép

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.25. 21:09

MagicNando írta:2 éve, írtam egy cikket Verstappenről, számomra elég egyértelmű,hogy itt a helye.
Ha esetleg érdekel valakit.
http://papirvb.reblog.hu/ugroiskola-ut- ... ategoriaba
Impozáns. Mindenesetre önbizalma biztosan erős. Liuzzi volt hasonlóan sikeres. Az F1 előtt.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.05.26. 11:41

számomra ő volt a verseny embere. senki más nem előzött rajta kívül normálisan (Ricciardo-Raikkonen nem volt az). kár volt a hibáért, na de előtte már a csapat elbaszta neki a boxkiállását. nem tudom tévéből mennyire jött le, de miután megelőzte Maldonadot, folyamatosan közeledett a Kvyat-Perez négyesre, utóbbit teljesen utol is érte a kiállása előtt. egy jó erős pontszerzés benne volt a srácban, a hiba meg simán a rutintalanság és az ifjonti hév, biztos vagyok benne hogy tanul majd belőle. érdemes lesz rá figyelni!
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.06.01. 18:57

Azért a fater igencsak feszül :D

"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.06.01. 21:30

Nigel Hill írta:Azért a fater igencsak feszül :D

Nahát! Még sosem mentem ilyen gyorsan körbe itt Kisfiam, nagyon-nagyon aggódtam... :-) [mivel ismerlek jól]
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.28. 16:08

Nagyon szimpatikus volt ahogy kihisztizte a kedvezőbb stratégiát futam közben... :hanyas:

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2015.07.28. 18:28

Phoebe írta:Nagyon szimpatikus volt ahogy kihisztizte a kedvezőbb stratégiát futam közben... :hanyas:
Csodagyerek, neki jár... (:u (:u (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.28. 22:25

Phoebe írta:Nagyon szimpatikus volt ahogy kihisztizte a kedvezőbb stratégiát futam közben... :hanyas:
Elhitte magáról.. Szegény, mekkora pofára esés lesz ebből.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.29. 08:56

Ha a sors végre úgy dönt hogy befejezi Sainz csesztetését akkor tuti hogy a spanyol ad majd a kis hisztis szájának...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 09:17

Fura, hogy ennyire ellenszenveztek vele. Szerintem az ég tudja, mikor volt utoljára ekkora potenciál egy fiatalban és óriási bajnok lesz belőle. Sainznak nem egy szint vele összességében, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy három évvel idősebb és a hatodik évét tölti formaautózással, Verstappen pedig két éve (!) még gokartozott. Nincs semmi bajom Sainzzal, de nem egy liga a két srác, az egészen világos.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt