Max Verstappen

Versenyzők és csapatok
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.07.29. 09:49

vollebak írta:Fura, hogy ennyire ellenszenveztek vele. Szerintem az ég tudja, mikor volt utoljára ekkora potenciál egy fiatalban és óriási bajnok lesz belőle. Sainznak nem egy szint vele összességében, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy három évvel idősebb és a hatodik évét tölti formaautózással, Verstappen pedig két éve (!) még gokartozott. Nincs semmi bajom Sainzzal, de nem egy liga a két srác, az egészen világos.
ennyi. :)
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.29. 09:54

vollebak írta:Fura, hogy ennyire ellenszenveztek vele. Szerintem az ég tudja, mikor volt utoljára ekkora potenciál egy fiatalban és óriási bajnok lesz belőle. Sainznak nem egy szint vele összességében, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy három évvel idősebb és a hatodik évét tölti formaautózással, Verstappen pedig két éve (!) még gokartozott. Nincs semmi bajom Sainzzal, de nem egy liga a két srác, az egészen világos.
Mert Sainz végigtaposta ugyanazokat a lépcsőfokokat amit az F1 pilóták 90%-a.
De az F1-ben nyújtott teljesítményük alapján nekem még ugyan egy szint a kettő.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 10:11

vollebak írta:Fura, hogy ennyire ellenszenveztek vele. Szerintem az ég tudja, mikor volt utoljára ekkora potenciál egy fiatalban és óriási bajnok lesz belőle. Sainznak nem egy szint vele összességében, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy három évvel idősebb és a hatodik évét tölti formaautózással, Verstappen pedig két éve (!) még gokartozott. Nincs semmi bajom Sainzzal, de nem egy liga a két srác, az egészen világos.
Szerintem pedig ugyanazt tudják, sőt ha az időmérőket és a futamokat nézem egy kicsivel előtte jár Sainz. Sainz esett már ki pontszerző helyről, most is benne volt a pontszerzés, akár egy jó helyezés is, főleg ha a csodagyerek nem hisztizi ki az elévágást. Tehetséges mindkettő úgy gondolom ez látszik.

Már leírtam máshol is, nekem a problémám azzal a hype-al van, ami körülveszi. Semmivel sem mutatott többet mint a csapattársa vagy akár Nasr, de mégis agyon ajnározzák. Erről oké, nem tehet. De hogy emellé hisztizés, és kemény 10 futam után már előjogok követelése párosul az nekem sok. Ami még tetézi a dolgot, de valószínű neked az kimarad, amit Szujóék tolnak minden futamhétvégén. Nagyjából végig Max fenekében van a nyelvük, és már akkor visítanak, ha szabadedzésen, lágy gumin, pillanatnyilag mondjuk 5. Afelett persze nagyvonalúan átsiklanak, ha mondjuk defektet okoz Bottasnak.

Tudom, rá fogsz kérdezni a hisztire... Volt egy futamhétvége, már nem emlékszem melyik, mert ehhez hülye vagyok, ahol mindketten piszok jól mentek szabadedzésen, aztán szombatra elment a tapadás, és visszaestek. Verstappen végigrádiózta az időmérőt, hogy így nem tapad, úgy nem tapad, és jól ki is esett Q2-ben tizenxedik helyen, míg Sainz ha kínlódva is, de bejutott Q3-ba. Nekem ez árulkodó azért a hozzáállásról. A rajtjait egyébként rendre elszúrja, most is annak köszönhette, hogy Sainz a rosszabb rajthelye ellenére elékerült. Nem a csapattól kellene várni, hogy kompenzálja a bealudt rajtját.

Ha egyenlően lennének kezelve az újoncok, ahogy szerintem tehetségük alapján kellene, akkor nem bökné ennyire a csőröm a dolog, de így nagyon irritál, főleg Szujóékkal súlyosbítva. Azt azért nem kellene Sainz ellen felhozni, hogy végigjárta azt a ranglétrát, amit a régebbi nagy nevek is végigjártak, mert mondjuk apuci nem tolja be a gokart pályáról az F1-be a sztárcsinálás jegyében.

Szerk: egyébként egyik hétvégén kettejük teljesítményével kapcsolatban Michelisz Norbi is ezt a véleményt fogalmazta meg, magyarul, hogy nagyon közel vannak egymáshoz, ugyanazt tudják, amikor Szujóék épp nem láttak a holland ködtől. Nem mondom, hogy szentírás, de mégiscsak egy versenyző véleménye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2015.07.29. 10:15-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 10:12

Magic írta: 1) Mert Sainz végigtaposta ugyanazokat a lépcsőfokokat amit az F1 pilóták 90%-a.
2) De az F1-ben nyújtott teljesítményük alapján nekem még ugyan egy szint a kettő.
1) Verstappenben meg akkora potenciált láttak, hogy ezt is kihagyatták vele. Ez nem beszédes? :mosoly:

2) Ha így látod, akkor az éppenséggel Sainzra nézve negatív. Verstappen két éve még gokartokban ült és a F1-es pályák közül nem egy van, amit még csak tévéből látott, Sainz meg ahogy mondod, már mindenféle gépekkel járt mindenféle pályán, évek óta. Mégsem látsz köztük különbséget, ez a durva.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 10:17

Phoebe írta:
vollebak írta:Fura, hogy ennyire ellenszenveztek vele. Szerintem az ég tudja, mikor volt utoljára ekkora potenciál egy fiatalban és óriási bajnok lesz belőle. Sainznak nem egy szint vele összességében, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy három évvel idősebb és a hatodik évét tölti formaautózással, Verstappen pedig két éve (!) még gokartozott. Nincs semmi bajom Sainzzal, de nem egy liga a két srác, az egészen világos.
Szerintem pedig ugyanazt tudják, sőt ha az időmérőket és a futamokat nézem egy kicsivel előtte jár Sainz. Sainz esett már ki pontszerző helyről, most is benne volt a pontszerzés, akár egy jó helyezés is, főleg ha a csodagyerek nem hisztizi ki az elévágást. Tehetséges mindkettő úgy gondolom ez látszik.

Már leírtam máshol is, nekem a problémám azzal a hype-al van, ami körülveszi. Semmivel sem mutatott többet mint a csapattársa vagy akár Nasr, de mégis agyon ajnározzák. Erről oké, nem tehet. De hogy emellé hisztizés, és kemény 10 futam után már előjogok követelése párosul az nekem sok. Ami még tetézi a dolgot, de valószínű neked az kimarad, amit Szujóék tolnak minden futamhétvégén. Nagyjából végig Max fenekében van a nyelvük, és már akkor visítanak, ha szabadedzésen, lágy gumin, pillanatnyilag mondjuk 5. Afelett persze nagyvonalúan átsiklanak, ha mondjuk defektet okoz Bottasnak.

Tudom, rá fogsz kérdezni a hisztire... Volt egy futamhétvége, már nem emlékszem melyik, mert ehhez hülye vagyok, ahol mindketten piszok jól mentek szabadedzésen, aztán szombatra elment a tapadás, és visszaestek. Verstappen végigrádiózta az időmérőt, hogy így nem tapad, úgy nem tapad, és jól ki is esett Q2-ben tizenxedik helyen, míg Sainz ha kínlódva is, de bejutott Q3-ba. Nekem ez árulkodó azért a hozzáállásról. A rajtjait egyébként rendre elszúrja, most is annak köszönhette, hogy Sainz a rosszabb rajthelye ellenére elékerült. Nem a csapattól kellene várni, hogy kompenzálja a bealudt rajtját.

Ha egyenlően lennének kezelve az újoncok, ahogy szerintem tehetségük alapján kellene, akkor nem bökné ennyire a csőröm a dolog, de így nagyon irritál, főleg Szujóékkal súlyosbítva. Azt azért nem kellene Sainz ellen felhozni, hogy végigjárta azt a ranglétrát, amit a régebbi nagy nevek is végigjártak, mert mondjuk apuci nem tolja be a gokart pályáról az F1-be a sztárcsinálás jegyében.
Nem a hisztivel van problémám, elhiszem nektek. Hanem azzal, hogy elfelejtitek tényleg, hogy ez a kisgyerek mennyire nulla formaautós tapasztalattal rendelkezik és ehhez képest hogy teljesít úgy, hogy még nincs 18. Ennek szól a hype, jogosan. Személyesen beszéltem olyan gokartos veteránnal, aki azt mondta, hogy soha a büdös életben nem látott senkit úgy gokartozni, mint őt. Vagyis a hype nem csak a média szintjén meg a kocanézők körében van, hanem a szakmán belül is, ahol nincs lózung - ez a nem mindegy.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 10:20

Szerintem meg majd meglátjuk, bár tippem szerint pár év és úgy is valami nagy csapatnál köt ki már csak a Pr miatt is. Volt már aki más szériában kiemelkedő volt és az F1-ben elvérzett, és ugyanez fordítva is.
Szerintem ha vállalta, hogy a nagyfiúkkal versenyez, mert ő is nagyfiú akkor kezeljük egyenlően, és ne attól kelljen elájulnom, hogy 17 éves és kétszáztizen x napos.
A potenciált milyen pénznemben mérik? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2015.07.29. 10:25-kor.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.07.29. 10:23

Aztán persze vannak azok a zsörtölődő vén f*szok (mint én is), akik inkább férfiakat látnának szívesen versenyezni, nem éretlen kisfiúkat.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2015.07.29. 10:25

az apjáról is azt mondták micsoda tehetség...
amúgy engem is zavar a magyar közvetítés verstapen orientáltsága, egyre jobban.

plusz ez a kihagyom a lépcsőfokokat nagyon fasza legendagyártásra,. de van egy ilyen pilóta a mezőnyben, raikkonen.
kihagyott mindent, és szeirntem ez az oka annak, hogy képtelen egy egész évet összerakni, szeirntem nála legnagyobb a az ampitudó, amivel kileng egy évben és szeirntem ez azért van, mert nem ezt csinálta 6 éves korától

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.07.29. 10:34

gaborc írta:Aztán persze vannak azok a zsörtölődő vén f*szok (mint én is), akik inkább férfiakat látnának szívesen versenyezni, nem éretlen kisfiúkat.
Gyors, erőszakos, hisztis, magabiztos és már most előjogokat követel?
Őőőő, kire is hasonlít?? (:v

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 10:38

Phoebe írta: Ha egyenlően lennének kezelve az újoncok, ahogy szerintem tehetségük alapján kellene, akkor nem bökné ennyire a csőröm a dolog, de így nagyon irritál, főleg Szujóékkal súlyosbítva. Azt azért nem kellene Sainz ellen felhozni, hogy végigjárta azt a ranglétrát, amit a régebbi nagy nevek is végigjártak, mert mondjuk apuci nem tolja be a gokart pályáról az F1-be a sztárcsinálás jegyében.
Erre elfelejtettem reagálni.

Nem Sainz ellen van felhozva, hogy ranglétrát járt végig, hanem Verstappen mellett, hogy neki a szakik döntöttek úgy, hogy nem kell és átültették. Nincs az a sztárcsinálás, amiért cserébe a Red Bull juniorprogramjába kerülve egyből bejutsz a F1-be. Ez még ordas nagy pénzeszsákoknak sem sikerült, nem véletlenül, mert ott sem hülyék ülnek. Nincs olyan, hogy "ha bevállalta, ő is nagyfiú". Ez nem az egyéni bevállaláson múlik, különben jó pár millió F1-es versenyzőnk lenne :) Onnan lehet megfogni jól a dolgot, hogy mi az, ami miatt Verstappent annak ellenére beültettek annak ellenére, hogy micsoda óriási kockázat ez a RB juniorprogramnak, a Red Bullnak, a Toro Rossónak, a mezőnynek - egy kamasz, aki 2013 októberében még gokartozott.

Márciusban írta egy ismerősöm: "Nagyon nagy váltás ez. Tavaly ott voltunk a DTM-en a boxukban, a lenti placcon leghátul, egy kis családi csapatban versenyzett, kis sátor, pár szerelő, Jos mindent szerelt, felügyelt, itt-ott lebaxta a gyereket, ott volt még a nagymamája, meg egy kislány. Innen a f1 óriási váltás egy kisfiúnak, mert ő szó szerint az."

Az meg, hogy kinek ki az apucija, hát ... :) Sainzéknál a zseton és a név is nagyobb, ezt elhiheted. Ha ezen múlt volna, épp, hogy ellentétes utat járnak be.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 10:43

vollebak írta:
Phoebe írta: Ha egyenlően lennének kezelve az újoncok, ahogy szerintem tehetségük alapján kellene, akkor nem bökné ennyire a csőröm a dolog, de így nagyon irritál, főleg Szujóékkal súlyosbítva. Azt azért nem kellene Sainz ellen felhozni, hogy végigjárta azt a ranglétrát, amit a régebbi nagy nevek is végigjártak, mert mondjuk apuci nem tolja be a gokart pályáról az F1-be a sztárcsinálás jegyében.
Erre elfelejtettem reagálni.

Nem Sainz ellen van felhozva, hogy ranglétrát járt végig, hanem Verstappen mellett, hogy neki nem kellett. Nincs az a sztárcsinálás, amiért cserébe a Red Bull juniorprogramjába kerülve egyből bejutsz a F1-be. Ez még ordas nagy pénzeszsákoknak sem sikerült, nem véletlenül, mert ott sem hülyék ülnek. Onnan lehet megfogni jól a dolgot, hogy mi az, amit Verstappent annak ellenére beültettek, hogy micsoda óriási kockázat ez a RB juniorprogramnak, a Red Bullnak, a Toro Rossónak, a mezőnynek - egy kamasz, aki 2013 októberében még gokartozott.

Márciusban írta egy ismerősöm: "Nagyon nagy váltás ez. Tavaly ott voltunk a DTM-en a boxukban, a lenti placcon leghátul, egy kis családi csapatban versenyzett, kis sátor, pár szerelő, Jos mindent szerelt, felügyelt, itt-ott lebaxta a gyereket, ott volt még a nagymamája, meg egy kislány. Innen a f1 óriási váltás egy kisfiúnak, mert ő szó szerint az."

Az meg, hogy kinek ki az apucija, hát ... :) Sainzéknál a zseton és a név is nagyobb, ezt elhiheted. Ha ezen múlt volna, épp, hogy ellentétes utat járnak be.
Erre azt tudom mondani, hogyha nem válik be, akkor pedig rá lehet fogni az életkorára. Amennyit cikkeztek róla és a koráról már bőven megérte pr szempontból. Itt szerintem továbbra sem az a téma, hogy tehetséges-e vagy sem, mert az, de ami körülötte zajlik, és amekkora már most az arca az túlzás. Nekem amúgy az sem szimpatikus, ahogy az apukája teszi-veszi magát a csapatnál, kb. mint amikor Anthony atyáskodott Lewis fölött. Az is elég ellenszenves volt.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.07.29. 10:51

Phoebe írta:Nekem amúgy az sem szimpatikus, ahogy az apukája teszi-veszi magát a csapatnál, kb. mint amikor Anthony atyáskodott Lewis fölött. Az is elég ellenszenves volt.
Ugyan Anthony tényleg egy irritáló fazon volt, de szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy apa ott van és segít a gyerekének.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 10:55

Jadrina írta:
Phoebe írta:Nekem amúgy az sem szimpatikus, ahogy az apukája teszi-veszi magát a csapatnál, kb. mint amikor Anthony atyáskodott Lewis fölött. Az is elég ellenszenves volt.
Ugyan Anthony tényleg egy irritáló fazon volt, de szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy apa ott van és segít a gyerekének.
Nekem nem szimpatikus a kiállása. Versenyző apukák közül Button papáját szeretettem, ő jó arc volt, és valahogy nem éreztem rajta semmi fontoskodást, pöffeszkedést, mint az előbb említett kettőnél. Ezek persze már totál szubjektív dolgok.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.07.29. 11:03

Jadrina írta:
gaborc írta:Aztán persze vannak azok a zsörtölődő vén f*szok (mint én is), akik inkább férfiakat látnának szívesen versenyezni, nem éretlen kisfiúkat.
Gyors, erőszakos, hisztis, magabiztos és már most előjogokat követel?
Őőőő, kire is hasonlít?? (:v
:lol: Valami hasonlót akartam írni én is. :D Lesz utánpótlás, ha az a bizonyos személy visszavonul (:v
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 11:07

Phoebe írta: Erre azt tudom mondani, hogyha nem válik be, akkor pedig rá lehet fogni az életkorára. Amennyit cikkeztek róla és a koráról már bőven megérte pr szempontból.
Ami pont semmit nem ér, ha a tapasztalatlansága miatt csinál egy olyan balesetet, amiben megsérül/meghal ő és/vagy egy pályatársa/pályamunkás. Ha egy olyan sportról beszélünk, mint a tenisz, ahol a legnagyobb kockázat az, hogy a túlhájpolt fiatal esetleg felsül. Ezzel szemben itt vastag kockázata van annak, hogy bedobták a középmezőnybe, amit semmilyen píár nem ellensúlyoz, ha balul sikerül - sőt, a RB juniorprogramja konkrétan lehúzhatná a rolót.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.07.29. 11:12

Jadrina írta:
gaborc írta:Aztán persze vannak azok a zsörtölődő vén f*szok (mint én is), akik inkább férfiakat látnának szívesen versenyezni, nem éretlen kisfiúkat.
Gyors, erőszakos, hisztis, magabiztos és már most előjogokat követel?
Őőőő, kire is hasonlít?? (:v
A párhuzam ott bukik meg, h az említett személy mégse 17 évesen került be 2 év formaautós tapasztalattal. Valamint utána képes volt 1 évet tesztpilótaként türelmesen kiülni, mert Briós azt mondta, h az jó lesz neki. Ezt egy Maxról nehezen tudom elképzelni, hiszen neki eddig kb minden nem is első, de nulladik próbálkozásra jött össze, nem nagyon találkozott még akadályokkal.

Amint már korábban írtam, Alonso visszavonulásával nálam kb vége lesz a F1nek, talán még Ricciardo szimpatikus, de ezekkel a "szupertinikkel" semmilyen szinten nem tudok azonosulni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 11:14

Amúgy a hisztizéssel, meg az egyebekkel kapcsolatban azt azért nem árt tudnotok, hogy Maxnak nemigen volt normális a cseperedése. Jos rendszeresen büntetgette, ha hiba csúszott abba az elképzelésébe, hogy márpedig a srácból ha akarja az, ha nem, csúcsversenyzőt csinál pelenkás korától kezdve, ez pedig sosem jelent vidám gyerekkort. Hol elverte a gyereket, hol az volt az ukász, hogy ha nem nyersz, nincs internet. Kábé, ahogyan Michael Jacksonnal viselkedett az apja. Mondták többen, hogy látták őket együtt a színfalak mögött, Jos teljesen uralja a terepet. Semmiféle általunk megszokott apa-fiú kapcsolatra nem hasonlít ez, ismerőseim mondták, akik látták őket paddockokban és tesztek alatt, hogy se egy mosoly, se egy ölelés akkor sem, ha csak ketten vannak. Beosztott-szigorú köcsög főnök hangulatot árasztanak.

Az vesse rá az első követ, akinek ne lenne kiforratlan 17 évesként ettől néhány defektje, például, hogy hisztizik egy versenyen (mert mondjuk megszokta, hogy egész életében basztatták, ha nem nyert).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2015.07.29. 11:22-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 11:18

Phoebe írta: Nekem nem szimpatikus a kiállása. Versenyző apukák közül Button papáját szeretettem, ő jó arc volt, és valahogy nem éreztem rajta semmi fontoskodást, pöffeszkedést, mint az előbb említett kettőnél. Ezek persze már totál szubjektív dolgok.
Ebben totál egyetértek. Az öreg Button olyan jókedélyű laikusnak tűnt, mindig ott volt a fiáért, de sosem tolakodva vagy agresszíven. Tegnapelőtt is kitett egy képet Button a fészbúkon, hogy Jessicával koccintottak a papa szülinapjára "egy könnycseppel a szememben, de mosollyal az arcomon". Rajtuk tényleg látszott, mennyire szoros és szeretetteljes kapcsolatban álltak és nem a sportsiker tartotta egyben a családot.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.07.29. 11:33

vollebak írta:
Phoebe írta: Nekem nem szimpatikus a kiállása. Versenyző apukák közül Button papáját szeretettem, ő jó arc volt, és valahogy nem éreztem rajta semmi fontoskodást, pöffeszkedést, mint az előbb említett kettőnél. Ezek persze már totál szubjektív dolgok.
Ebben totál egyetértek. Az öreg Button olyan jókedélyű laikusnak tűnt, mindig ott volt a fiáért, de sosem tolakodva vagy agresszíven. Tegnapelőtt is kitett egy képet Button a fészbúkon, hogy Jessicával koccintottak a papa szülinapjára "egy könnycseppel a szememben, de mosollyal az arcomon". Rajtuk tényleg látszott, mennyire szoros és szeretetteljes kapcsolatban álltak és nem a sportsiker tartotta egyben a családot.
Nekem Massa papa is szimpatikus, de nem nekünk kell megválogatni, hogy ki legyen ott a fia mellett és ki nem.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.07.29. 11:42

gaborc írta: A párhuzam ott bukik meg, h az említett személy mégse 17 évesen került be 2 év formaautós tapasztalattal. Valamint utána képes volt 1 évet tesztpilótaként türelmesen kiülni, mert Briós azt mondta, h az jó lesz neki. Ezt egy Maxról nehezen tudom elképzelni, hiszen neki eddig kb minden nem is első, de nulladik próbálkozásra jött össze, nem nagyon találkozott még akadályokkal.

Amint már korábban írtam, Alonso visszavonulásával nálam kb vége lesz a F1nek, talán még Ricciardo szimpatikus, de ezekkel a "szupertinikkel" semmilyen szinten nem tudok azonosulni.
Ebben igazad van. Én ettől még nem tudok rá haragudni, bár Sainz pont szimpatikusabb..... de majd meglátjuk.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 12:46

Phoebe írta:Szerintem meg majd meglátjuk, bár tippem szerint pár év és úgy is valami nagy csapatnál köt ki már csak a Pr miatt is. Volt már aki más szériában kiemelkedő volt és az F1-ben elvérzett, és ugyanez fordítva is.
Szerintem ha vállalta, hogy a nagyfiúkkal versenyez, mert ő is nagyfiú akkor kezeljük egyenlően, és ne attól kelljen elájulnom, hogy 17 éves és kétszáztizen x napos.
A potenciált milyen pénznemben mérik? :)
Centiben (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 12:49

[quote="Phoebe"]

Az borzasztó volt, mikor az öreg Anthonyt láttuk 10 percenként a fülessel. Hála az égnek annak már vége.

Valóban hasonlít a dolog, az öreg Verstappent is mutatják ha kell ha nem. Az új Raikkönenné mutogatása is kezd sok lenni, örültem, hogy az ő pereputtyát nem mutogatják folyton erre ez a hülye p. felrúgja a rági jó hagyományokat (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 12:53

Phoebe írta:
Ugyan Anthony tényleg egy irritáló fazon volt, de szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy apa ott van és segít a gyerekének.
Nekem nem szimpatikus a kiállása. Versenyző apukák közül Button papáját szeretettem, ő jó arc volt, és valahogy nem éreztem rajta semmi fontoskodást, pöffeszkedést, mint az előbb említett kettőnél. Ezek persze már totál szubjektív dolgok.[/quote]

Nagy arc volt, és tudta hol a helye ebben az egészben. 100% egyetértek veled ebben a témában. Annyival kiegészíteném, hogy az öreg Buttonnal anno még Johnyval ittunk együtt (ill. én) a rascasse mellett, ahol éppen a kukákat támasztotta a haverjával. Óriási forma volt.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 13:00

Liuzzi amerre járt mindent megnyert. A többit tudjátok.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 13:06

Bandee írta:Liuzzi amerre járt mindent megnyert. A többit tudjátok.
Csakhogy ő 25 volt már, mire bekerült a F1-be, egy év teljes tesztelgetés és x év formaautózás után. Nagyon nem ugyanaz.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt