Max Verstappen

Versenyzők és csapatok
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 13:11

vollebak írta:
Bandee írta:Liuzzi amerre járt mindent megnyert. A többit tudjátok.
Csakhogy ő 25 volt már, mire bekerült a F1-be, egy év teljes tesztelgetés és x év formaautózás után. Nagyon nem ugyanaz.
OK, majd meglátjuk. Szerintem többet árt mint használ 17 évesen bekerülni. Eddig futott a szekér és minden összejött, idén az STR is jó de ki tudja ha problémával találja szembe magát, nem úgy jönnek össze a dolgok, megüti magát ne adj Isten akkor mi lesz.. Hogyan dolgozza fel, még a személyisége sincs kiforrva.
Én más véleményen vagyok mint TE, de majd az idő eldönti a sorsát. Nekem amúgy így is meg úgy is jó, nem érdekel az arc.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.29. 13:33

vollebak írta:
Magic írta: 1) Mert Sainz végigtaposta ugyanazokat a lépcsőfokokat amit az F1 pilóták 90%-a.
2) De az F1-ben nyújtott teljesítményük alapján nekem még ugyan egy szint a kettő.
1) Verstappenben meg akkora potenciált láttak, hogy ezt is kihagyatták vele. Ez nem beszédes? :mosoly:

2) Ha így látod, akkor az éppenséggel Sainzra nézve negatív. Verstappen két éve még gokartokban ült és a F1-es pályák közül nem egy van, amit még csak tévéből látott, Sainz meg ahogy mondod, már mindenféle gépekkel járt mindenféle pályán, évek óta. Mégsem látsz köztük különbséget, ez a durva.
Már miért lenne rá nézve negatív?
Ha azt gondolod hogy Sainz nem fog már fejlődni míg Verstappen igen na az a butaság.
A formaautós rutin pedig úgy kell minden pilótának mint egy falat kenyér. Ahogy Monacoban beleszállt Gro-ba olyat hol láttál Ricciardo-tól, Bottas-tól vagy épp Kvyat-tól? Utóbbitól például arra emlékszek hogy szedte össze a vasat a monzai egyenes végén mikor elszállt a fék. Nem arra hogy ledarált valakit hátulról.
Egy szó mint száz jól kicsesztek vele ezzel hogy bedobták szinte null tapasztalattal.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.29. 13:40

Azért ahogy ez a vita indult az nem mindennapi. Nem is értettem, hogyan lehetett belekötni ebbe a szerencsétlen gyerekbe. Tette a dolgát, beszólt a csapatnak. És? Ha ő úgy látta jónak, hát megtette. A döntés úgysem az övé volt. Áááááá.... Ez nálam már a "kákán is csomót keresek" esete volt. Úgy érzem Phoebe-nél, hogy az ő kiszemeltjéhez képest minden egyes újoncra kicsit féltékeny. Ezért ahol lehet igyekszik támadni őket. Tudomásul kell venni, hogy nem azonos esélyekkel indulnak és kész. Kvyat-nak megvan a biztos anyagi háttere, és annyi. No de azért egy Verstappen vagy Sainz névre csak jobban felkapja a fejét az autós- motoros világ már engedtessék meg!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 13:47

Lancelot írta:Azért ahogy ez a vita indult az nem mindennapi. Nem is értettem, hogyan lehetett belekötni ebbe a szerencsétlen gyerekbe. Tette a dolgát, beszólt a csapatnak. És? Ha ő úgy látta jónak, hát megtette. A döntés úgysem az övé volt. Áááááá.... Ez nálam már a "kákán is csomót keresek" esete volt. Úgy érzem Phoebe-nél, hogy az ő kiszemeltjéhez képest minden egyes újoncra kicsit féltékeny. Ezért ahol lehet igyekszik támadni őket. Tudomásul kell venni, hogy nem azonos esélyekkel indulnak és kész. Kvyat-nak megvan a biztos anyagi háttere, és annyi. No de azért egy Verstappen vagy Sainz névre csak jobban felkapja a fejét az autós- motoros világ már engedtessék meg!
Szerintem legalább 20x leírtam hogy tehetségesnek tartom, ahogy a másik kettőt is. Sainzot és Nasrt egyszer nem bántottam. Neked meg szimpa orosz fóbiád van, vagy csak szeretsz belém kötni, te tudod. Egyszer írtam neked hosszabban, mert akkor is ezzel a féltékenység blablával találtál meg, szépen átsiklottál fölötte, ahogy szoktad, ha valamire nem akad válaszod, vagy kínos számodra.
Kiváncsi lennék, hogyha mondjuk Rosberg adta volna ezt elő Hamilton mögött, és a csapat berakja Lewis elé, akkor is így gondolkodnál e. Személyesen tök normális figura vagy, de a fórumos csőlátásod félelmetes. Részemről ennyi.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.29. 13:56

Magic írta:A formaautós rutin pedig úgy kell minden pilótának mint egy falat kenyér. Ahogy Monacoban beleszállt Gro-ba olyat hol láttál Ricciardo-tól, Bottas-tól vagy épp Kvyat-tól?
Láttam ilyet egy 42 éves hétszeres világbajnoktól ;)

http://dai.ly/xlatb9

Meg egy ilyet, amikor már 43 éves volt.

http://dai.ly/xqsskl

És egy ilyet is.



A lényeg, hogy az ilyesmi bárkivel bármikor megesik, a legrutinosabbakkal és a legjobbakkal is.

Egyetlen hibát vétett Verstappen idén eddig tíz verseny és tíz időmérő alatt, ráadásul egy olyat, ami bárkivel megtörténhet és egy olyan pályán, ahol a legjobbak is össze tudják magukat törni. Ezen felül pedig parédásan teljesít.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.29. 14:42

Phoebe írta:
Szerintem legalább 20x leírtam hogy tehetségesnek tartom, ahogy a másik kettőt is. Sainzot és Nasrt egyszer nem bántottam. Neked meg szimpa orosz fóbiád van, vagy csak szeretsz belém kötni, te tudod. Egyszer írtam neked hosszabban, mert akkor is ezzel a féltékenység blablával találtál meg, szépen átsiklottál fölötte, ahogy szoktad, ha valamire nem akad válaszod, vagy kínos számodra.
Kiváncsi lennék, hogyha mondjuk Rosberg adta volna ezt elő Hamilton mögött, és a csapat berakja Lewis elé, akkor is így gondolkodnál e. Személyesen tök normális figura vagy, de a fórumos csőlátásod félelmetes. Részemről ennyi.
Akkor megismétlem: értelmetlen kirohanásnak érzem ezt a vehemens kirohanást (még hányás smiley is van a hsz-od végén) Verstappen ellen a történtek miatt. Lehet, hogy írtál már ez ügyben, amit írtál korábban nekem, de engedtessék meg, hogy amit érzek a hsz-oddal kapcsolatban azt őszintén leírjam. Még ha "csőlátó" vagyok is.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.29. 14:42

Lancelot írta:
Phoebe írta:
Szerintem legalább 20x leírtam hogy tehetségesnek tartom, ahogy a másik kettőt is. Sainzot és Nasrt egyszer nem bántottam. Neked meg szimpa orosz fóbiád van, vagy csak szeretsz belém kötni, te tudod. Egyszer írtam neked hosszabban, mert akkor is ezzel a féltékenység blablával találtál meg, szépen átsiklottál fölötte, ahogy szoktad, ha valamire nem akad válaszod, vagy kínos számodra.
Kiváncsi lennék, hogyha mondjuk Rosberg adta volna ezt elő Hamilton mögött, és a csapat berakja Lewis elé, akkor is így gondolkodnál e. Személyesen tök normális figura vagy, de a fórumos csőlátásod félelmetes. Részemről ennyi.
Akkor megismétlem: értelmetlennek érzem ezt a vehemens kirohanást (még hányás smiley is van a hsz-od végén) Verstappen ellen a történtek miatt. Lehet, hogy írtál már ez ügyben, amit írtál korábban nekem, de engedtessék meg, hogy amit érzek a hsz-oddal kapcsolatban azt őszintén leírjam. Még ha "csőlátó" vagyok is.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2015.07.29. 14:54

vollebak írta:Meg egy ilyet, amikor már 43 éves volt.

http://dai.ly/xqsskl
Ez külön nagy kár, a Monaco-i pole-ja bánta. (5 rajthely bünti)
Lehet ott nyerhetett volna egyet a mercivel. :(

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.07.29. 17:31

Lancelot írta:
Phoebe írta:
Szerintem legalább 20x leírtam hogy tehetségesnek tartom, ahogy a másik kettőt is. Sainzot és Nasrt egyszer nem bántottam. Neked meg szimpa orosz fóbiád van, vagy csak szeretsz belém kötni, te tudod. Egyszer írtam neked hosszabban, mert akkor is ezzel a féltékenység blablával találtál meg, szépen átsiklottál fölötte, ahogy szoktad, ha valamire nem akad válaszod, vagy kínos számodra.
Kiváncsi lennék, hogyha mondjuk Rosberg adta volna ezt elő Hamilton mögött, és a csapat berakja Lewis elé, akkor is így gondolkodnál e. Személyesen tök normális figura vagy, de a fórumos csőlátásod félelmetes. Részemről ennyi.
Akkor megismétlem: értelmetlen kirohanásnak érzem ezt a vehemens kirohanást (még hányás smiley is van a hsz-od végén) Verstappen ellen a történtek miatt. Lehet, hogy írtál már ez ügyben, amit írtál korábban nekem, de engedtessék meg, hogy amit érzek a hsz-oddal kapcsolatban azt őszintén leírjam. Még ha "csőlátó" vagyok is.
Az előző hozzászólásod szerint még minden alkalommal, és minden újoncba belekötök, ami egyébként alaptalan vád, most pedig már csak erre az egy hozzászólásra reagáltál? Ellentmondásos egy kicsit a dolog. Azt már hagyjuk is inkább, hogy rajtam kívül még legalább 4-en fogalmaztak meg kritikát Verstappenel és az őt körülvevő hype-al szemben, őket valahogy mégsem sikerült megtalálnod. Már akkor elkezdtél kóstolgatni, amikor úgy tűnt, hogy a futamhétvége esős lesz. Lelked rajta, nem tudom mit ártottam neked, amikor lehetőség volt rá segítettem.
Azt pedig továbbra is tartom, hogyha egy versenyző önhibájából a csapattársa mögé kerül, akkor ne a csapattól várja a helycserét. Arra nem érkezett válasz, hogy hogy reagálnál, ha Rosberg kezdene el követelőzni Hamilton mögött, és a csapat teljesítené is a kérését. De mindegy is az egész.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.07.29. 19:19

Bandee írta:Liuzzi amerre járt mindent megnyert. A többit tudjátok.
Low fast. Nyert egy F3000 vb címet, azt is második nekifutásra azt jóvan! (Azon kívük volt kemény 2 futamgyőzelme alsóbb kategóriákban. Legalább fasságokat ne irogassunk már (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 19:55

Nigel Hill írta:
Bandee írta:Liuzzi amerre járt mindent megnyert. A többit tudjátok.
Low fast. Nyert egy F3000 vb címet, azt is második nekifutásra azt jóvan! (Azon kívük volt kemény 2 futamgyőzelme alsóbb kategóriákban. Legalább fasságokat ne irogassunk már (:u
A faszt.

Többszörös olasz gokartbajnok, FIA gokart világbajnok, Formula Renault 2. helyezett és F 3000 világbajnok. Ezeken kívül még számos második helye van a világbajnokságokon és győzelme komolyabb sorozatokban, ahol indult. Aztán jött az F1 ahol mégse ment. Úgyhogy nem faszság, nagyjából tudja merre van ez előre

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.07.29. 22:49

Bandee írta:
Többszörös olasz gokartbajnok, FIA gokart világbajnok, Formula Renault 2. helyezett és F 3000 világbajnok. Ezeken kívül még számos második helye van a világbajnokságokon és győzelme komolyabb sorozatokban, ahol indult. Aztán jött az F1 ahol mégse ment. Úgyhogy nem faszság, nagyjából tudja merre van ez előre

HOL???? :roll:

Megjegyzem még az általad leírt is kurva messze van a "amerre járt, mindent megnyert"-től. :mosoly:
Csatolmányok
liuzzy.jpg
liuzzy.jpg (236.14 KiB) Megtekintve 2063 alkalommal
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.30. 01:30

Én ezt néztem. Nem olyan rossz szerintem, mindenképpen jobb mint mit aztán az F1-ben elért. Persze ez sok mindentől függ, nem elég a tehetség.

1991 gokart-pályafutásának kezdete
1993 olasz gokartbajnok
1994 2. hely az olasz gokartbajnokságban (CRG Factory Junior Team)
1995 2. hely a gokart-világbajnokságon; 2. hely az olasz gokartbajnokságban; 5. hely a gokart Európa-bajnokságon
1996 1. hely az olasz gokartbajnokságban
1997 gokart, Senior Formula A kategória; 1. hely a gokart brazil nagydíjon (Sao Paulo); 2. hely az olasz gokartbajnokságban; 7. hely a világbajnokságon
1998 Formula Super A kategória (ez a gokartban a legmagasabb osztály); 3. hely a gokart Európa-bajnokságon; 7. hely a világbajnokságon
1999 1. hely Val D’Argentonban, az Eb második fordulójában; 1. hely az Ayrton Senna emlékversenyen, Szuzukában; Formula Palmer Audi tesztvezetés
2000 6. hely a gokart-világbajnokságon (Braga, Portugália); 2. hely a gokart Világkupában (Motegi); 3. hely a 125 kcm-es világbajnokságon; Formula–3-as tesztvezetés (Van Amersfoort csapat)
2001 FIA-CIK gokart-világbajnok; 2. hely a német Formula–Renault bajnokságban – az első nem gokartos éve
2002 9. hely a német Formula–3-as bajnokságban; 1. hely a San Marinó-i nemzetközi Formula–3-as versenyen; Formula–3000-es teszt a Coloni Motorsportnál; Formula–1-es teszt a BMW Williamsné
2003 2. hely az ötödik Formula–3000-es nemzetközi versenyén (Coloni Motorsport), pole pozíció a Hungaroringen, 2. hely Hockenheimben, 4. hely az összetettben (a legjobb eredményt elérő újonc)
2004 Formula–3000-es bajnok (Arden International) – 7 győzelem 10 futamon (abszolút rekord a szakág történetében), 9 pole pozíció
2005 Formula–1, a Red Bull harmadik számú versenyzője – 4 verseny, 1 pont, 24. hely az összetettben

FreHeiGloRosRen fan
gokartos
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2014.01.22. 18:17
Mi vagy?: Forma-1 fan
Tartózkodási hely: Tura

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: FreHeiGloRosRen fan » 2015.11.03. 21:58

Kép

FreHeiGloRosRen fan
gokartos
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2014.01.22. 18:17
Mi vagy?: Forma-1 fan
Tartózkodási hely: Tura

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: FreHeiGloRosRen fan » 2015.11.03. 22:06

Kép

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.11.03. 22:55

FreHeiGloRosRen fan írta:Kép
Milyen aranyos kertitörpe.
Á itt kell bekapcsolni.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.11.30. 14:25

Büntetőpontok 2015-ben:

Max Verstappen - 8 (Monaco: 2; Magyarország 3; Abu-Dzabi: 3)

Pastor Maldonado - 6 (Malajzia: 3; Magyarország 2; Brazília: 1)

Nico Hülkenberg - 4 (Malajzia: 2; Szingapúr: 2)

Romain Grosjean - 4 (Kanada: 2; Magyarország: 2)

Marcus Ericsson - 4 (Ausztria: 2; Olaszország 2)

Sebastian Vettel - 3 (Kanada)

Kimi Räikkönen - 3 (Oroszország)

Két pont: Sergio Pérez, Felipe Nasr, Fernando Alonso, Jenson Button, Danyiil Kvjat, Lewis Hamilton, Roberto Merhi, Valtteri Bottas

Nulla pont: Daniel Ricciardo, Nico Rosberg, Felipe Massa, Will Stevens, Carlos Sainz, Alexander Rossi

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.11.30. 18:49

Van az a mondás, hogy csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik. (:v
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.12.10. 09:52


Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.12.11. 22:44

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.03.21. 12:40

Rádióbeszélgetés: (itt jegyzem meg, ha én csapatvezető lennék, csírájában folytanám el, hogy a versenyző akarja megmondani mit tegyek, de úgy látom jó úton járnak, hogy rászoktassák Maxot, hogy a hiszti működik, lásd később a TO Sainzak.)

"MV (Sainz és Palmer mögött): Előzhetek?

XP: Igen.

MV: Engedjétek, hogy próbálkozzam, mert ez így sokáig tart!

XP: Csináld!


MV: Valamit tennünk kell. (értsd, tüntessétek el előlem, mert erőből nem megy)



MM: Nyomd Carlos!

CS: Nyomom, nyomom, ne mond, hogy nyomjam!

MM: Rendben van, különben helyet kell cserélni a következő körben." (a hiszti eredménye)

Előzéskirály:

"„Őszintén szólva, nem tudom, és nem érdekel. Ha minden jól megy, mérföldekkel előrébb vagyok, mint ő, szóval minden rendben lesz” – mondta önbizalomtól duzzadva. „Az egész a rádiózással kezdődött, ahol félreértettük egymást. Ki akartam állni, de semmit sem hallottam. Aztán mikor megérkeztem, a gumik sehol sem voltak. Később kértem, hogy engedjenek előzni, de természetesen semmi sem történt. Hát rendben. Tudtam, hogy gyorsabb voltam ma, és nem is aggódom a tempóm miatt. Egyszerűen volt egy rossz kiállásunk, aztán hátrébb csúsztam. Szóval részemről valójában minden rendben van. Úgy érzem, mindent az irányításom alatt tartok. Nem érzem, hogy nyomást gyakorolna rám (Sainz – a szerk.). Én előre tekintek.”"

Csodagyereknek innen is üzenem, ha nem előz, holott megengedte a csapat, akkor így járt. Sainz így is megkapta a TO-t, amit kihisztizett, csak hamarabb előzte Palmert, mint, hogy sor került volna rá.

Csoda, ha irritáló, úgy, hogy Szujóék nyáladzása is társul hozzá? Nekik még ez is imponál, Kvyatnál meg fél szezonon keresztül tolta Wéber, hogy "kinyilt a csipája" 10-ed ennyi szövegelésért.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.03.21. 12:50

Alonso 2. Igazi kis takonyarc

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.03.21. 13:49

Rocco írta:Alonso 2. Igazi kis takonyarc
Alonso mára már levetkőzte ezeket a jellemhibáit, hál' Isten.

De ez a Verstappen egy igazi kis gennygóc. Beképzelt majom mint az apja.
Nem az új Senna lesz hanem az új Maldonado...

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.03.21. 13:50

Phoebe írta:Rádióbeszélgetés: (itt jegyzem meg, ha én csapatvezető lennék, csírájában folytanám el, hogy a versenyző akarja megmondani mit tegyek, de úgy látom jó úton járnak, hogy rászoktassák Maxot, hogy a hiszti működik, lásd később a TO Sainzak.)

Csoda, ha irritáló, úgy, hogy Szujóék nyáladzása is társul hozzá? Nekik még ez is imponál, Kvyatnál meg fél szezonon keresztül tolta Wéber, hogy "kinyilt a csipája" 10-ed ennyi szövegelésért.
Még Vettel sem irritált ennyire, pedig ő is megtette a magáét.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Max Verstappen

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.03.21. 14:32

Olyan szinten hergelitek egymást a srác ellen, hogy az nevetséges, közben mindannyian elfelejtitek a legfontosabb tényt (szándékosan, vagy csak azért, mert a nagy utálkozásban kimaradt, azt csak ti tudjátok): Verstappen jobban időmérőzött, Sainz elől indult és végig a futamon is Sainz előtt volt. Sainz azért került elé, mert a F1 íratlan szabályaival teljesen szembemenve őt hozták ki elsőnek a boxba az utolsó stintre.

Az egész innen indult, Max ezért hisztizett. És azon lehet rugózni, hogy Verstappen így, meg úgy rádiózott, de magát az okot tekintve kurvára igaza volt. A 19-ik körben cseréltek lágyra mindketten, Verstappen ellépett Sainztól, folyamatosan gyorsabb volt. Két másodperccel járt már Sainz előtt, amikor Sainzot hirtelen behozták előtte a 32-ik körben közepesekért.

Abszolút igazságtalanok vagytok, és az, ahogy egymásnak bólogatva erről a tényről elfeledkeztek, nem korrekt. Nekem sem tetszett Verstappen hangneme, de alapvetően rohadtul igaza volt abban, hogy nem volt jogos, hogy Sainznak ezzel kedvezőbb taktikát adtak úgy, hogy egész hétvégén mögötte volt, ráadásul emiatt rontották el az ő kerékcseréjét is, mert nem voltak felkészülve. Neki lett volna joga előbb bejönni, mégis Sainzot hívták be elsőnek.

Majd megnézem, mit szól mondjuk Lance, amikor Hamilton jobb időmérős teljesítménnyel, jobb rajttal végig Rosberg előtt haladva kerül olyan helyzetbe, hogy kihozzák mögüle Rosberget előbb cserélni, ezért a pályán előnyben lesz vele szemben Rosberg és csak mögé ér vissza, aztán ezt szóvá is teszi Lewis. Gyanítom, hogy akkor másképp fog állni a helyzethez.

De mentem is, olyan lincshangulat van itt, hogy felesleges bármit mondani, mert egyértelmű, hogy Verstappent a sátán szarta a világra.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt