Kimi Räikkönen > A Megosztó

Versenyzők és csapatok
Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 10:05

[/quote]

Kép

Zolám, ha az álmok valóra válnának akkor most éppend Zimány Linda pattogna rajtam egy bugyborékos kádban miközben Britney szerválná' a Whiskeymet míg a sorára vár. :dorzsi01

Szóval ettől nem kell tartani, bár lehet megengedem nekik ha nagyon szépen kérnek. (:g Legyen egy jó napjuk. (:v[/quote]


A Jó Isten váltsa valóra huncut álmodat tesvérem, de miért ezt a két ronda nőt szeretnéd? Az egyiket nem is sokért valósággá válthatod. :hajra01 :szom01

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.04. 22:00

High-End írta:
A Jó Isten váltsa valóra huncut álmodat tesvérem, de miért ezt a két ronda nőt szeretnéd? Az egyiket nem is sokért valósággá válthatod. :hajra01 :szom01
Akartam mondani! (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.06. 09:52

Meghalt Raikkonen egyik menedzsere.

http://f1vilag.hu//hirek/elhunyt-raikkonen-menedzsere

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.02.06. 10:37

[/quote]


A Jó Isten váltsa valóra huncut álmodat tesvérem, de miért ezt a két ronda nőt szeretnéd? Az egyiket nem is sokért valósággá válthatod. :hajra01 :szom01[/quote]

elkezdtem spórolni :dorzsi01

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.02.06. 11:49

still írta:Meghalt Raikkonen egyik menedzsere.

http://f1vilag.hu//hirek/elhunyt-raikkonen-menedzsere
Valszeg Blundell cége ezért került képbe Kiminél.
Kép

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.06. 11:51

Torrente írta:
still írta:Meghalt Raikkonen egyik menedzsere.

http://f1vilag.hu//hirek/elhunyt-raikkonen-menedzsere
Valszeg Blundell cége ezért került képbe Kiminél.
Mert tudta, hogy az öreg beadja a kulcsot? És az ifjabb Robertson?

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.02.06. 11:59

still írta:
Torrente írta:
Valszeg Blundell cége ezért került képbe Kiminél.
Mert tudta, hogy az öreg beadja a kulcsot? És az ifjabb Robertson?
Egy éve kórházban volt gégerákkal. A halálát nem tudhatta biztosra, de gondolom nem volt már aktív az öreg.
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.02.06. 12:22

Torrente írta:
still írta:Meghalt Raikkonen egyik menedzsere.

http://f1vilag.hu//hirek/elhunyt-raikkonen-menedzsere
Valszeg Blundell cége ezért került képbe Kiminél.
Ja ja.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Antigané
gokartos
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.01.13. 01:12
Mi vagy?: Király

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Antigané » 2014.02.06. 13:08

Szokásos Kimis humor:
Kimi, mit ábrázol a tetoválás a kezeden?
„Semmit.
(:v :mrgreen:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.02.06. 22:30

Antigané írta:Szokásos Kimis humor:
Kimi, mit ábrázol a tetoválás a kezeden?
„Semmit.
(:v :mrgreen:
Miért, ábrázol valamit? :mosoly: Igazat mondott ill. hülye kérdésre hülye a válasz. (:u

bertone

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.15. 07:23

No, most olvastam a grandprix247.com-on, hogy a legfrissebb pletyka szerint Kimi új barátnője, akivel december óta már együtt is él, terhes. Kimiből apa lesz? Ez elég hihetetlen.
Nem, nem a pletyka, hanem maga a tény, hogy a srác annyira megkomolyodjon, hogy ezt bevállalja. :mosoly:

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.02.16. 15:46

bertone írta:No, most olvastam a grandprix247.com-on, hogy a legfrissebb pletyka szerint Kimi új barátnője, akivel december óta már együtt is él, terhes. Kimiből apa lesz? Ez elég hihetetlen.
Nem, nem a pletyka, hanem maga a tény, hogy a srác annyira megkomolyodjon, hogy ezt bevállalja. :mosoly:
Mért, Kimi az apa? :D
Csak az anya biztos...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.16. 18:06

zola írta:Mért, Kimi az apa? :D
Csak az anya biztos...
Majd ha a kórházban is kétségei lesznek maximum csináltat DNS-tesztet. :mrgreen:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.02.16. 19:41

zola írta:
bertone írta:No, most olvastam a grandprix247.com-on, hogy a legfrissebb pletyka szerint Kimi új barátnője, akivel december óta már együtt is él, terhes. Kimiből apa lesz? Ez elég hihetetlen.
Nem, nem a pletyka, hanem maga a tény, hogy a srác annyira megkomolyodjon, hogy ezt bevállalja. :mosoly:
Mért, Kimi az apa? :D
Csak az anya biztos...
Szőke lesz, láttam az unokatesókat. Kimi jó apa lesz meglássátok. Pont ellenkezője mint várná az ember, bár a finnek amúgy is sajátos módon nevelik a gyerekeiket, nem idegelik agyon magukat mindenen. A gerekek általában k..ott rosszak (:u

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.18. 10:40

rdaneelolivaw írta:
zola írta:Mért, Kimi az apa? :D
Csak az anya biztos...
Majd ha a kórházban is kétségei lesznek maximum csináltat DNS-tesztet. :mrgreen:
Barátom öccse a gyerek 1 éves korában csináltatott...az asszony megbukott...válás...a hülyéje meg még 15 millióval többet akart adni az asszonynak, mint ami járt neki. (:d

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.18. 11:02

High-End írta:Barátom öccse a gyerek 1 éves korában csináltatott...az asszony megbukott...válás...a hülyéje meg még 15 millióval többet akart adni az asszonynak, mint ami járt neki. (:d
Pedig 1 éves korban ha fiú a gyerek, akkor szinte az esetek többségében MÁR nem az apára hasonlít.
Bár gondolom itt még születéskor sem hasonlított. :lol:

bertone

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.18. 13:08

rdaneelolivaw írta:
High-End írta:Barátom öccse a gyerek 1 éves korában csináltatott...az asszony megbukott...válás...a hülyéje meg még 15 millióval többet akart adni az asszonynak, mint ami járt neki. (:d
Pedig 1 éves korban ha fiú a gyerek, akkor szinte az esetek többségében MÁR nem az apára hasonlít.
Bár gondolom itt még születéskor sem hasonlított. :lol:
Vagy pont, hogy nagyon is az APÁRA hasonlított. (:i

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.18. 13:51

bertone írta:Vagy pont, hogy nagyon is az APÁRA hasonlított. (:i
:mrgreen:

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.02.19. 15:48

High-End írta:
Barátom öccse a gyerek 1 éves korában csináltatott...az asszony megbukott...válás...a hülyéje meg még 15 millióval többet akart adni az asszonynak, mint ami járt neki. (:d
Azert az kemeny lehet. Neveled, szereted meg minden. Fene se tudja, hogy eltudnam e engedni. Mindenesetre az asszonyt agybafűbe vernem.

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.20. 22:15

Fűnyíróember:


Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.20. 22:50

Gyilok írta:Azert az kemeny lehet. Neveled, szereted meg minden. Fene se tudja, hogy eltudnam e engedni. Mindenesetre az asszonyt agybafűbe vernem.
Nem létezik, hogy ne sejtette volna akár egy kicsit is...
Szerintem csak 1 év múlva lett bizonyosság a dolgoból és akkor be akarta bizonyítani.

A természet általában arra figyel, hogy a szülőszobán az apára hasonlítson a gyerek.
Legalább részben. :D

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.27. 18:52

Na, erről van szó.

Kimi Räikkönen, Ferrari – 3. hely, 1:36,432 (54 kör):

„Egész jó a helyzet. Persze szívesen mentünk volna több kört, de egy olyan probléma adódott, amelynek a megjavítása több időt vett igénybe. Ami a köridőket illeti, még mindig nem lehet őket összehasonlítani. Szerintem nincs ok az aggodalomra. A megtett körök számra sem tükrözi feltétlenül az autóban rejlő lehetőségeket. Sokan már arról beszélnek, hogy a Mercedes a legesélyesebb, de én nem vagyok erről teljesen meggyőződve. Szerintem mindenki csak találgat, ezért azt mondom, hogy várjuk ki mi lesz. Úgy gondolom, hogy az új elemek előrelépést jelentenek, de hogy pontosan mennyit érnek, azt nehéz lenne most megmondani. Még vannak területek, amelyeken fejlődni kell, de elég sok mindent kipróbálunk ahhoz, hogy tudjuk, milyen irányba kell elindulni. A folytatásban, a versenyszimulációk során majd pontosabb képet kapunk, arról, hogy hol is állunk valójában.”

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.27. 20:50

Magic írta: „Egész jó a helyzet. Persze szívesen mentünk volna több kört, de egy olyan probléma adódott, amelynek a megjavítása több időt vett igénybe. Ami a köridőket illeti, még mindig nem lehet őket összehasonlítani. Szerintem nincs ok az aggodalomra. A megtett körök számra sem tükrözi feltétlenül az autóban rejlő lehetőségeket. Sokan már arról beszélnek, hogy a Mercedes a legesélyesebb, de én nem vagyok erről teljesen meggyőződve. Szerintem mindenki csak találgat, ezért azt mondom, hogy várjuk ki mi lesz. Úgy gondolom, hogy az új elemek előrelépést jelentenek, de hogy pontosan mennyit érnek, azt nehéz lenne most megmondani. Még vannak területek, amelyeken fejlődni kell, de elég sok mindent kipróbálunk ahhoz, hogy tudjuk, milyen irányba kell elindulni. A folytatásban, a versenyszimulációk során majd pontosabb képet kapunk, arról, hogy hol is állunk valójában.”
Na, erről van szó!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.27. 21:33

Magic írta:Na, erről van szó.

Kimi Räikkönen, Ferrari – 3. hely, 1:36,432 (54 kör):

„Egész jó a helyzet. Persze szívesen mentünk volna több kört, de egy olyan probléma adódott, amelynek a megjavítása több időt vett igénybe. Ami a köridőket illeti, még mindig nem lehet őket összehasonlítani. Szerintem nincs ok az aggodalomra. A megtett körök számra sem tükrözi feltétlenül az autóban rejlő lehetőségeket. Sokan már arról beszélnek, hogy a Mercedes a legesélyesebb, de én nem vagyok erről teljesen meggyőződve. Szerintem mindenki csak találgat, ezért azt mondom, hogy várjuk ki mi lesz. Úgy gondolom, hogy az új elemek előrelépést jelentenek, de hogy pontosan mennyit érnek, azt nehéz lenne most megmondani. Még vannak területek, amelyeken fejlődni kell, de elég sok mindent kipróbálunk ahhoz, hogy tudjuk, milyen irányba kell elindulni. A folytatásban, a versenyszimulációk során majd pontosabb képet kapunk, arról, hogy hol is állunk valójában.”
Ezt egy nagyon képzett pr-os megírta, Kimi meg szépen megtanulta és elmondta. Ötös. Mit is mondott? "nem vagyok meggyőződve", "várjuk ki, mi lesz" , "majd a versenyszimulációk során"...közben a Merci, a McLaren, a Williams már versenyszimulációkat futnak.
Nem vagyok egy vészmadár típus, de most mégis az leszek: le van maradva a Ferrari, mint a borravaló...nyilván vannak, akiknél még szarabb a helyzet, de ez engem nem vigasztal....

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.02.27. 22:09

Ha visszaemlékszem:

- 2009-ben a téli tesztek alatt a címvédő McLaren bukdácsolt csak.
Megrőkönyödve néztem mennyire szarul mennek. Jöttek a PR dumák, meg, hogy altatnak.
És mi lett belőle?
Buktuk a címet meg mindent. :szom02

Nem állítom, hogy a Ferrari vagy az RB temetheti az idei bajnokságot, de azt, hogy hendikeppel kezdenek az már tény.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt