Kimi Räikkönen > A Megosztó

Versenyzők és csapatok
Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.02.26. 23:23

Rocco írta:pedig szerintem tudni kell, hogy mikor elengedni azt, aki nem melto a ragaszkodashoz
Ez sosem volt eredmeny vagy qvalitas orientalt. Egyszeruen csak csipem a fickot amiota betette a labat az f1be. Igy aztan, ha kijon a lepes boldogsag van, ha nem meg szivjuk a fogunk. :) Ha a legszarabb pilota lenne akkor is neki szurkolnek, nem szamit.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.02.26. 23:25

Gyilok írta:
Rocco írta:pedig szerintem tudni kell, hogy mikor elengedni azt, aki nem melto a ragaszkodashoz
Ez sosem volt eredmeny vagy qvalitas orientalt. Egyszeruen csak csipem a fickot amiota betette a labat az f1be. Igy aztan, ha kijon a lepes boldogsag van, ha nem meg szivjuk a fogunk. :) Ha a legszarabb pilota lenne akkor is neki szurkolnek, nem szamit.
Igen ertem, de szamomra emberileg is nagy csalodas. nem az a csoka mar, vagy nem is volt soha, aki sikereert szurkolni tudnek. pedig anno aludni is alig birtam rajtok elott, annyira szurkoltam neki...

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.02.27. 00:19

Kép
Nnnem... tudom leszedni ezt a... sssz@rt!
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.02.27. 00:31

Rocco írta:pedig szerintem tudni kell, hogy mikor elengedni azt, aki nem melto a ragaszkodashoz
te, megelhetesi szurkolo, te... akkor szurkolj a real madridnak, az tuti (vagymittomen)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.02.27. 00:58

mudd írta:
Rocco írta:pedig szerintem tudni kell, hogy mikor elengedni azt, aki nem melto a ragaszkodashoz
te, megelhetesi szurkolo, te... akkor szurkolj a real madridnak, az tuti (vagymittomen)
Nekem csak Federer maradt. de maradektalanul kielegit. Szintekkel van Kimi felett minden szempontbol. Ossze sem lehet hasonlitani kettejukkel.
Es az elozo idoszakban 5 evig nem nyert semmi komolyat. Nem elsosorban az eredmenyei miatt erzem ezt. O egy igazi harcos, egy ostehetseg, mindig hajlando fejlodni es megoldast talalni, intelligens, kitarto es egy igazi eros karizmatikus jellem, egy elo legenda. tehat midnen, ami Kimi nem. Kiveve talan az ostehetseget. De valojaban arra volt az is eleg, hogy pa rjo evet leszamitva egy tulertekelt pilota legyen, bajnokok labtorloje, egy megelhetesi kurva akinek annyi jelleme nincs, hogy egy Massa ne tudja elnyomni csapaton belul. mert ez tortent. nem beszelve akkor, ha egy Alonsoval kerul szembe..lathattuk. Nyilvan nem az a kulcs itt, hogy egy oylan gusztustalan patkanynak kell lenni, mitn Alonso, de ekozott, es akozott, hogy kussban elturok midnent es akarmit elfogadok amit a szamba kulaznak hatalmas a kulonbseg. Mara pedig mar csak egy nyilvanvalo vizhordo lett, egy csicska, egy kurva, akirol anno elkepzelni nem tudtuk, hogy akar 32-33 eves koraig is itt legyen, erre lassan 40 eves letere is itt egeti magat. Ha nektek ez jo, egeszsegetekre, de nekem ez lett a velemenyem rola. Ettol fuggetlenul ne ertsetek felre, nem tartom rossz dolognak, hogy kitartotok. De en talan kicsit mas vagyok.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.02.27. 11:58

Rocco írta:
Igen ertem, de szamomra emberileg is nagy csalodas. nem az a csoka mar, vagy nem is volt soha, aki sikereert szurkolni tudnek. pedig anno aludni is alig birtam rajtok elott, annyira szurkoltam neki...
Tudod mit gondolok? Hogy neked ez egy vedekezo reflex. Igy veded magad a csalodastol. Ertem, megertem, de amint erre rajossz ahogy en ujra ugyan ugy szorkolsz neki. Nincs elvaras csak orulunk a jo dolgojnak.

Anno amikor hill az arrowsal egy jo huzassal ephogy lecsuszott a gyozelemrol a valto miatt azt hittem kiugrom a borombol. Emlekszem ugyan ugy orultem egy jobb idomeros edzesnek mintha nyert vokna. :)

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.02.27. 12:08

Rocco írta:
Nekem csak Federer maradt. de maradektalanul kielegit. Szintekkel van Kimi felett minden szempontbol. Ossze sem lehet hasonlitani kettejukkel.
Es az elozo idoszakban 5 evig nem nyert semmi komolyat. Nem elsosorban az eredmenyei miatt erzem ezt. O egy igazi harcos, egy ostehetseg, mindig hajlando fejlodni es megoldast talalni, intelligens, kitarto es egy igazi eros karizmatikus jellem, egy elo legenda. tehat midnen, ami Kimi nem. Kiveve talan az ostehetseget. De valojaban arra volt az is eleg, hogy pa rjo evet leszamitva egy tulertekelt pilota legyen, bajnokok labtorloje, egy megelhetesi kurva akinek annyi jelleme nincs, hogy egy Massa ne tudja elnyomni csapaton belul. mert ez tortent. nem beszelve akkor, ha egy Alonsoval kerul szembe..lathattuk. Nyilvan nem az a kulcs itt, hogy egy oylan gusztustalan patkanynak kell lenni, mitn Alonso, de ekozott, es akozott, hogy kussban elturok midnent es akarmit elfogadok amit a szamba kulaznak hatalmas a kulonbseg. Mara pedig mar csak egy nyilvanvalo vizhordo lett, egy csicska, egy kurva, akirol anno elkepzelni nem tudtuk, hogy akar 32-33 eves koraig is itt legyen, erre lassan 40 eves letere is itt egeti magat. Ha nektek ez jo, egeszsegetekre, de nekem ez lett a velemenyem rola. Ettol fuggetlenul ne ertsetek felre, nem tartom rossz dolognak, hogy kitartotok. De en talan kicsit mas vagyok.
Ertem en.. csalodtal. Dehat pont ettol emberi, nem tokeletes. Egy kicsit olyan mint mi. :) Mindamellett, hogy egy zseni a maga modjan.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.02.27. 12:24

Gyilok írta:
Rocco írta:
Igen ertem, de szamomra emberileg is nagy csalodas. nem az a csoka mar, vagy nem is volt soha, aki sikereert szurkolni tudnek. pedig anno aludni is alig birtam rajtok elott, annyira szurkoltam neki...
Tudod mit gondolok? Hogy neked ez egy vedekezo reflex. Igy veded magad a csalodastol. Ertem, megertem, de amint erre rajossz ahogy en ujra ugyan ugy szorkolsz neki. Nincs elvaras csak orulunk a jo dolgojnak.

Anno amikor hill az arrowsal egy jo huzassal ephogy lecsuszott a gyozelemrol a valto miatt azt hittem kiugrom a borombol. Emlekszem ugyan ugy orultem egy jobb idomeros edzesnek mintha nyert vokna. :)
Nem, tenyleg nem errol van szo. Mar hosszu evekkel ezelott csalodtam benne. Abszolut nem erdekel mar. Amugy az egesz Forma1 sem.
Ugy gondolom tulertekeltem, illetve nem az a srac, akinek gondoltam. Sosem tudtam volna elkepzelni, hogy 38 evesen itt fogja egetni magat no2-kent boldogan. Mar 2008 eloremutato volt, de azt meg elneztem.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.02.27. 21:49

Ezt igy elfogadom. Ez van :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.03.12. 19:46

Kép
Barcelona, a téli tesztek során Kimi néha szundikált egy picit. Sosem volt egy kapkodó idegbeteg, őt a nyugalom jellemzi.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.03.12. 21:12

Mi van a talpára tetoválva? 38-42? király...
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.03.12. 21:15

Gocpont írta:Mi van a talpára tetoválva? 38-42? király...
dikoda... az nem zokni? :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.03.12. 23:37

:mosoly: De.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.03.13. 06:58

Vaze, ugyanolyan kínai zoknit hord amilyet én? (:v
Az gáz. :mosoly:

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.03.13. 07:02

Magic írta:Vaze, ugyanolyan kínai zoknit hord amilyet én? (:v
Az gáz. :mosoly:
Tizenévvel ezelőtt mondta egy ismerősöm: minden hamisítvány, ami nem kínai! (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.03.13. 09:38

A célnak megfelel :):) Tényleg olyan mint amit en is hordok

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.03.13. 10:57

Bandee írta:A célnak megfelel :):) Tényleg olyan mint amit en is hordok
Bizony bizony. Kimit rengetegen szeretik, mivel kevésbé megosztó személyiség mint mondjuk Lewis. Ő olyan mint egy srác közülünk, semmi hivalkodás semmi gagyi.
Én is imádom, nem számít, hogy a Ferrarinak vezet.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.03.13. 11:51

Magic írta:Vaze, ugyanolyan kínai zoknit hord amilyet én? (:v
Az gáz. :mosoly:
na bazz, azt azért nem gondoltam volna, hogy eljön az idő amikor valaki a zoknijába köt bele :D
nem teljesen mindegy? kényelmesek azok :D
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.03.13. 14:09

trutya írta:
Magic írta:Vaze, ugyanolyan kínai zoknit hord amilyet én? (:v
Az gáz. :mosoly:
na bazz, azt azért nem gondoltam volna, hogy eljön az idő amikor valaki a zoknijába köt bele :D
nem teljesen mindegy? kényelmesek azok :D
Nem tudtátok, zokniba gatyába, egyszóval fehérneműben a kínai a király.
Tényleg.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.03.14. 07:15

trutya írta:
Magic írta:Vaze, ugyanolyan kínai zoknit hord amilyet én? (:v
Az gáz. :mosoly:
na bazz, azt azért nem gondoltam volna, hogy eljön az idő amikor valaki a zoknijába köt bele :D
nem teljesen mindegy? kényelmesek azok :D
Sok mindent eltűrtem az évek során, "szarni voltam"-ot, fotósok/gyerekek felrúgását, instagram csatlakozást, na de azért van egy határ. (:v

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.03.19. 17:39

:D
Kép
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.03.24. 09:38

Na, ennel rosszab sose legyen! :)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.03.24. 09:40

Gyilok írta:Na, ennel rosszab sose legyen! :)
Én is szeretném!
(Holnap vajon hátrébb teszik-e - még nem kell a vélt világbajnokot segíteni - s ha igen, hogyan?)

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2018.03.24. 10:33

Sánta Gepárd írta:
Gyilok írta:Na, ennel rosszab sose legyen! :)
Én is szeretném!
(Holnap vajon hátrébb teszik-e - még nem kell a vélt világbajnokot segíteni - s ha igen, hogyan?)
Nagyon eros a merci igy muszaly, hogy legalabb csapaton belul helyzetbe hozzak bar nem hiszem, hogy szuksege lenne ra alapvetoen. Szoval igen, valahogy megoldjak. Bar ahogy nezem, az is csak annyit er mint halottnak a csok a gyozelem szempontjabol.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.03.24. 12:40

Ki is rajtol mögöttük?

(:m
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt