Kimi Räikkönen > A Megosztó

Versenyzők és csapatok
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.28. 01:16

Alghar írta:
Ezt egy nagyon képzett pr-os megírta, Kimi meg szépen megtanulta és elmondta. Ötös. Mit is mondott? "nem vagyok meggyőződve", "várjuk ki, mi lesz" , "majd a versenyszimulációk során"...közben a Merci, a McLaren, a Williams már versenyszimulációkat futnak.
Nem vagyok egy vészmadár típus, de most mégis az leszek: le van maradva a Ferrari, mint a borravaló...nyilván vannak, akiknél még szarabb a helyzet, de ez engem nem vigasztal....
Már komolyan imádkozom érte hogy durrantson már be egy 1:32-es kört holnap (ma) nem azért hogy nekem legyen jó. Csak legyen már egy kis nyugi.
Egészen biztosan nincsenek másodperces lemaradásban a nyakamat teszem rá.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.28. 09:28

Magic írta:
Alghar írta:
Ezt egy nagyon képzett pr-os megírta, Kimi meg szépen megtanulta és elmondta. Ötös. Mit is mondott? "nem vagyok meggyőződve", "várjuk ki, mi lesz" , "majd a versenyszimulációk során"...közben a Merci, a McLaren, a Williams már versenyszimulációkat futnak.
Nem vagyok egy vészmadár típus, de most mégis az leszek: le van maradva a Ferrari, mint a borravaló...nyilván vannak, akiknél még szarabb a helyzet, de ez engem nem vigasztal....
Már komolyan imádkozom érte hogy durrantson már be egy 1:32-es kört holnap (ma) nem azért hogy nekem legyen jó. Csak legyen már egy kis nyugi.
Egészen biztosan nincsenek másodperces lemaradásban a nyakamat teszem rá.
szerintem sem.
szerintem a motorbefagyasztásig nem is fogják csúcsra járatni a gépet. holnap-holnapután jönnek az időmérős körök. nekem legalábbis van egy ilyen érzésem.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.01. 16:08

Lefutotta ő is a versenyszimulációját.
Nyugodtság van most már. 8-)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.01. 16:48

Magic írta:Lefutotta ő is a versenyszimulációját.
Nyugodtság van most már. 8-)
Amilyen lassú volt, most már nincs is min idegeskedni (:v

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.01. 17:06

Magic írta:Egészen biztosan nincsenek másodperces lemaradásban a nyakamat teszem rá.
2 sec/kör.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.01. 17:56

Magic írta:Lefutotta ő is a versenyszimulációját.
Nyugodtság van most már. 8-)
Nálatok mindenképpen. :mosoly:

"
Nem volt tökéletes a napunk és nem ment minden rendben az autóval. Sajnos gondjaink akadtak, ami miatt nem tudtunk annyi kört megtenni, mint amennyit szerettünk volna. Ma több körben reménykedtem, de mint mondtam, ez egy nehezebb nap volt számunkra.

Reggel kicsivel több időt áldoztunk az autó felkészítésére, mert az nem állt készen arra, hogy teljesítse a programot. Ez időveszteséggel járt, többször is, de a csapat jó munkát végzett és képes voltam valamennyit visszahozni az időből és az elvesztett kilométerekből.

A versenytáv nem volt rossz, miközben figyeltük a gumikopást, stratégiákat dolgoztunk ki, és természetesen a bokszkiállásokat gyakoroltuk. Az erős szél azonban sokszor zavaró volt a pilótafülkében ülve, és olyankor nehéz volt az autóval konstans köröket futnom
Azt nem mondhatom, hogy teljesen elégedett vagyok a tesztemmel, de még mindig van egy nap, és bízom benne, hogy több kört látok majd a csapattól vasárnap. Egyelőre teljesen kényelmesen sem érzem magam az autóban, de megtettünk egy lépést előre, és szerintem Melbourne-ben minden megint jobb lesz.

A teljesítményről továbbra is nehéz beszélnünk, de ezen a területen is fejlődnünk kell. Egyszerűen több megtett körre van szükségünk, és majd Melbourne-ben úgyis kiderül. Addig pedig minden spekuláció."

Egy mondatban: az egész egy rakás szar.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.01. 18:38

rdaneelolivaw írta:
2 sec/kör.
Szeretnéd. (:h

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.01. 18:53

Bandee írta:
Magic írta:Lefutotta ő is a versenyszimulációját.
Nyugodtság van most már. 8-)
Nálatok mindenképpen. :mosoly:

"
Nem volt tökéletes a napunk és nem ment minden rendben az autóval. Sajnos gondjaink akadtak, ami miatt nem tudtunk annyi kört megtenni, mint amennyit szerettünk volna. Ma több körben reménykedtem, de mint mondtam, ez egy nehezebb nap volt számunkra.

Reggel kicsivel több időt áldoztunk az autó felkészítésére, mert az nem állt készen arra, hogy teljesítse a programot. Ez időveszteséggel járt, többször is, de a csapat jó munkát végzett és képes voltam valamennyit visszahozni az időből és az elvesztett kilométerekből.

A versenytáv nem volt rossz, miközben figyeltük a gumikopást, stratégiákat dolgoztunk ki, és természetesen a bokszkiállásokat gyakoroltuk. Az erős szél azonban sokszor zavaró volt a pilótafülkében ülve, és olyankor nehéz volt az autóval konstans köröket futnom
Azt nem mondhatom, hogy teljesen elégedett vagyok a tesztemmel, de még mindig van egy nap, és bízom benne, hogy több kört látok majd a csapattól vasárnap. Egyelőre teljesen kényelmesen sem érzem magam az autóban, de megtettünk egy lépést előre, és szerintem Melbourne-ben minden megint jobb lesz.

A teljesítményről továbbra is nehéz beszélnünk, de ezen a területen is fejlődnünk kell. Egyszerűen több megtett körre van szükségünk, és majd Melbourne-ben úgyis kiderül. Addig pedig minden spekuláció."

Egy mondatban: az egész egy rakás szar.
Egy jó nagy rakás..

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.02. 07:38

Bandee írta:
Magic írta:Lefutotta ő is a versenyszimulációját.
Nyugodtság van most már. 8-)
Nálatok mindenképpen. :mosoly:

"
Nem volt tökéletes a napunk és nem ment minden rendben az autóval. Sajnos gondjaink akadtak, ami miatt nem tudtunk annyi kört megtenni, mint amennyit szerettünk volna. Ma több körben reménykedtem, de mint mondtam, ez egy nehezebb nap volt számunkra.

Reggel kicsivel több időt áldoztunk az autó felkészítésére, mert az nem állt készen arra, hogy teljesítse a programot. Ez időveszteséggel járt, többször is, de a csapat jó munkát végzett és képes voltam valamennyit visszahozni az időből és az elvesztett kilométerekből.

A versenytáv nem volt rossz, miközben figyeltük a gumikopást, stratégiákat dolgoztunk ki, és természetesen a bokszkiállásokat gyakoroltuk. Az erős szél azonban sokszor zavaró volt a pilótafülkében ülve, és olyankor nehéz volt az autóval konstans köröket futnom
Azt nem mondhatom, hogy teljesen elégedett vagyok a tesztemmel, de még mindig van egy nap, és bízom benne, hogy több kört látok majd a csapattól vasárnap. Egyelőre teljesen kényelmesen sem érzem magam az autóban, de megtettünk egy lépést előre, és szerintem Melbourne-ben minden megint jobb lesz.

A teljesítményről továbbra is nehéz beszélnünk, de ezen a területen is fejlődnünk kell. Egyszerűen több megtett körre van szükségünk, és majd Melbourne-ben úgyis kiderül. Addig pedig minden spekuláció."

Egy mondatban: az egész egy rakás szar.
Saccolok: ma Alonso 100 kör felett teljesít probléma nélkül egy autóval, ami készen áll...

(:r

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.03.02. 10:17

kezdődik.. :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.02. 10:31

carlos78 írta:kezdődik.. :)
(:v
Kép

De már zajlik egy ideje.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.02. 10:51

Magic írta:
carlos78 írta:kezdődik.. :)
(:v
Kép

De már zajlik egy ideje.
Megnézném fordítva (:i

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.02. 10:53

Bandee írta:
Megnézném fordítva (:i
Én se örűlnék. De itt most a spekulációkról van szó.
Egyébként a Ferrari topicban ott van minden ami lényeg. De lehet hogy az is csak hazugság. :dorzsi01

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.02. 11:00

Magic írta:
Bandee írta:
Megnézném fordítva (:i
Én se örűlnék. De itt most a spekulációkról van szó.
Egyébként a Ferrari topicban ott van minden ami lényeg. De lehet hogy az is csak hazugság. :dorzsi01
Senki nem spekukált semmiben max Ti. Ettől a tény az tény marad és ugyanazt tudom mondani mint Fibinek, ne várjátok, hogy ennek örüljünk. Fele km. az fele km. Nem műkszik az oldal ahol nézni szoktam a tesztet, de megnézném ma mi a péló van arrafelé :mosoly:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.02. 14:11

Bandee írta:
Senki nem spekukált semmiben max Ti. Ettől a tény az tény marad és ugyanazt tudom mondani mint Fibinek, ne várjátok, hogy ennek örüljünk. Fele km. az fele km. Nem műkszik az oldal ahol nézni szoktam a tesztet, de megnézném ma mi a péló van arrafelé :mosoly:
akkor most mi van? mégiscsak összeesküvés-elméletet kiáltotok?
vagy most még csak az autó szar, és nem a csapat esküdött össze Kimi ellen?
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.02. 14:48

trutya írta:
Bandee írta:
Senki nem spekukált semmiben max Ti. Ettől a tény az tény marad és ugyanazt tudom mondani mint Fibinek, ne várjátok, hogy ennek örüljünk. Fele km. az fele km. Nem műkszik az oldal ahol nézni szoktam a tesztet, de megnézném ma mi a péló van arrafelé :mosoly:
akkor most mi van? mégiscsak összeesküvés-elméletet kiáltotok?
vagy most még csak az autó szar, és nem a csapat esküdött össze Kimi ellen?
Én nem tudok magyarázatot és okot, nem is keresek. Ettől a fele km az fele km és ez hendikep. Itt pontot is teszek a mondat végére mert további okfejtésnek nincs értelme.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.02. 16:02

Alghar írta:
Saccolok: ma Alonso 100 kör felett teljesít probléma nélkül egy autóval, ami készen áll...

(:r
Mea culpa... sem problémamentes, sem 100 körös nem lett az utolsó napja Alonsonak...sőt az autó sem áll készen...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.03. 21:16

szimplán csak egyensúlyba hozták a két pilótát. Kimi annyival tehetségesebb, hogy Alonsonak ennyi körre volt szüksége, hogy egy szinten legyenek...!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.03. 21:20

t-oom írta:szimplán csak egyensúlyba hozták a két pilótát. Kimi annyival tehetségesebb, hogy Alonsonak ennyi körre volt szüksége, hogy egy szinten legyenek...!
(:taps (:taps Jól megmondtad

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.03. 22:28

t-oom írta:szimplán csak egyensúlyba hozták a két pilótát. Kimi annyival tehetségesebb, hogy Alonsonak ennyi körre volt szüksége, hogy egy szinten legyenek...!
No, legalább valaki tisztán látja a szituációt és nem beszél mellé! (:i :dorzsi01 (:n

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.14. 06:38

Kimivel mi volt? Tobb mint egy szek lemaradas mar boven a nyugdíjba vonultatos kategoria. Ver ciki...

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.14. 06:41

Gyilok írta:Kimivel mi volt? Tobb mint egy szek lemaradas mar boven a nyugdíjba vonultatos kategoria. Ver ciki...
Miért, mit vártál ALO ellen? :D

Viccen kívül, abszolút nem mérvadóak most még a dolgok, kár a csapattársakat hasonlítgatni.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.14. 07:04

Decapitated_Midget írta:
Gyilok írta:Kimivel mi volt? Tobb mint egy szek lemaradas mar boven a nyugdíjba vonultatos kategoria. Ver ciki...
Miért, mit vártál ALO ellen? :D

Viccen kívül, abszolút nem mérvadóak most még a dolgok, kár a csapattársakat hasonlítgatni.
Alo ellen? Ugyan ezt csak kimi javara. :) Hat majd kiderul, muszaki gondokat olvastam azert kerdezm.

bertone

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.14. 07:35

Gyilok írta:
Decapitated_Midget írta:
Miért, mit vártál ALO ellen? :D

Viccen kívül, abszolút nem mérvadóak most még a dolgok, kár a csapattársakat hasonlítgatni.
Alo ellen? Ugyan ezt csak kimi javara. :) Hat majd kiderul, muszaki gondokat olvastam azert kerdezm.
Szerintem egyikük sem egy egykörös menő, de Alonso még mindig jobb ebben. Időmérőkön rendre el fogja verni Räikkönent, aztán a versenyen majd meglátjuk.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.14. 08:10

bertone írta: Szerintem egyikük sem egy egykörös menő, de Alonso még mindig jobb ebben. Időmérőkön rendre el fogja verni Räikkönent, aztán a versenyen majd meglátjuk.
Szerintem is.

Lezárt