Kimi Räikkönen > A Megosztó

Versenyzők és csapatok
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.01.01. 18:45

:)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.02. 10:17

(:m

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.01.02. 13:10

Eddig tartalmas a topik. :D :D

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.02. 14:09

eniksz írta:Eddig tartalmas a topik. :D :D

Ő sajnos nem olyan jóképű, hogy 3 hatalmas képet is kirakjunk egy negyed képernyői helyre. (:i

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.01.02. 15:55

... Nézz rám, ez az új szerkó,
Más a music, más szövet, más bélés,
Ez a ...

Kép

Je-je, je-jeje,....
Kép

Eni

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Eni » 2014.01.03. 14:22

High-End írta:
eniksz írta:Eddig tartalmas a topik. :D :D

Ő sajnos nem olyan jóképű, hogy 3 hatalmas képet is kirakjunk egy negyed képernyői helyre. (:i
Ez tény....., de azért legalább egyet, megérdemelt volna... :)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.03. 14:43

Montezemolo: Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous


“Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous. But in Formula 1…everything is potential danger,” he said.

“I think that Fernando knows that he drives not for himself but for Ferrari. And Raikkonen knows that he is in the second half of his career, two very important years for him, with experience and responsibilities.”

Describing Raikkonen as a “very correct guy” who was fully motivated and concentrated, the Italian said that the Finn’s talents would mean that Alonso was no longer fighting a lone battle up front against his rivals and would have someone pushing him hard.


http://grandprix247.com/2014/01/02/mont ... dangerous/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.03. 17:20

High-End írta:Montezemolo: Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous


“Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous. But in Formula 1…everything is potential danger,” he said.

“I think that Fernando knows that he drives not for himself but for Ferrari. And Raikkonen knows that he is in the second half of his career, two very important years for him, with experience and responsibilities.”

Describing Raikkonen as a “very correct guy” who was fully motivated and concentrated, the Italian said that the Finn’s talents would mean that Alonso was no longer fighting a lone battle up front against his rivals and would have someone pushing him hard.


http://grandprix247.com/2014/01/02/mont ... dangerous/" onclick="window.open(this.href);return false;
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy csicskának szerződött...akkor viszont szerződjön a büdös francba inkább...komolyan mondom, ha tényleg kettesnek szerződött oda, akkor én letettem róla...majd szurkolok másnak...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.01.04. 02:07

Szerintem ez ugyanaz a nyilatkozat amelyet már százszor lefordítottak! A lényeg nem változik, változott! Igazából tudjuk, hogy a hispán önállóan is képes VB-t nyerni. Azt is tudjuk, hogy nyílt titok mely szerint No1 státuszt követel magának és már lassan 10 éve ezt meg is kapja. Hazudhatnánk magunknak, de minek? Csicska lesz belőle és valószínűleg mégiscsak tévedtem vele kapcsolatban és a lóvé fontos csak. Sajnos. Szerintem rengeteg rajongót elveszít majd emiatt és sajnos én is köztük leszek. Biztosan nem nézem majd végig Alo fáklyás menetét.

Még azért szorítok majd, hogy jó szar autójuk legyen és ezzel a sztárpárossal együtt se menjenek semmire. Aztán még úgy 20 évig ismételjenek (:n

bertone

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.04. 05:03

Bandee írta:Szerintem ez ugyanaz a nyilatkozat amelyet már százszor lefordítottak! A lényeg nem változik, változott! Igazából tudjuk, hogy a hispán önállóan is képes VB-t nyerni. Azt is tudjuk, hogy nyílt titok mely szerint No1 státuszt követel magának és már lassan 10 éve ezt meg is kapja. Hazudhatnánk magunknak, de minek? Csicska lesz belőle és valószínűleg mégiscsak tévedtem vele kapcsolatban és a lóvé fontos csak. Sajnos. Szerintem rengeteg rajongót elveszít majd emiatt és sajnos én is köztük leszek. Biztosan nem nézem majd végig Alo fáklyás menetét.

Még azért szorítok majd, hogy jó szar autójuk legyen és ezzel a sztárpárossal együtt se menjenek semmire. Aztán még úgy 20 évig ismételjenek (:n
Én nem hiszem el, hogy Räikkönen aláírt egy olyan szerződést, ami deklarálja, hogy ő nem győzhet Alonso ellen. Eljött a Lotustól, mert jól látta, hogy annak a csapatnak nincs stabil jövője. A Red Bull nem akarta Vettel mellé vinni (nem, szerintem nem azért, mert nem akartak erős társat neki, hanem a csapat jövője miatt), hová mehetett volna? Vagy ismét elmegy ralizni, vagy egy erős, a győzelemre képes csapatot kell keressen, ami jelen helyzetben csak a Ferrari volt. Hogy Montezemolo mit dumál, szerintem pont leszarja. Ha sokat szórakoznak majd vele, akkor legfeljebb otthagyja őket a francba.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.01.04. 15:43

Minden csapat szeretne VB pilótát a soraiba. Nem kivétel ez alól a RB sem. De Vettel mellé egy Kimi kaliberű versenyzőt nem mertek szerződtetni. A Ricciardóról szóló kamu csapat nyilatkozatok -meglepetést fog okozni, meg ilyenek - engem nem tévesztenek meg. Az első alkalommal ha megveri Vettelt berendelik raportra.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.04. 17:13

Redbull írta:Minden csapat szeretne VB pilótát a soraiba. Nem kivétel ez alól a RB sem. De Vettel mellé egy Kimi kaliberű versenyzőt nem mertek szerződtetni. A Ricciardóról szóló kamu csapat nyilatkozatok -meglepetést fog okozni, meg ilyenek - engem nem tévesztenek meg. Az első alkalommal ha megveri Vettelt berendelik raportra.
Olyan nem lesz...szerintem. Ricciardo nem Vettel kaliber. Akkor sem verné meg, ha nem lenne "kettes számú". Ellenben Kimi fel tudná venni a harcot Alonsoval szemben. De egyre kevésbé hiszem, hogy ezt a Ferrari hagyja majd :(

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.01.04. 17:18

Alghar írta:
High-End írta:Montezemolo: Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous


“Putting together Alonso and Raikkonen could be dangerous. But in Formula 1…everything is potential danger,” he said.

“I think that Fernando knows that he drives not for himself but for Ferrari. And Raikkonen knows that he is in the second half of his career, two very important years for him, with experience and responsibilities.”

Describing Raikkonen as a “very correct guy” who was fully motivated and concentrated, the Italian said that the Finn’s talents would mean that Alonso was no longer fighting a lone battle up front against his rivals and would have someone pushing him hard.


http://grandprix247.com/2014/01/02/mont ... dangerous/" onclick="window.open(this.href);return false;
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy csicskának szerződött...akkor viszont szerződjön a büdös francba inkább...komolyan mondom, ha tényleg kettesnek szerződött oda, akkor én letettem róla...majd szurkolok másnak...
Nagy lófaszt szerződött oda csicskának, ezt kizártnak tartom. Gondolom azt ígérték megkapja ugyan azt a cuccot ő meg úgy van vele, felkeni vele a padlót oszt csoki. Így is lesz és kész. :twisted:

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.05. 00:07

Alghar írta:
Olyan nem lesz...szerintem. Ricciardo nem Vettel kaliber. Akkor sem verné meg, ha nem lenne "kettes számú". Ellenben Kimi fel tudná venni a harcot Alonsoval szemben. De egyre kevésbé hiszem, hogy ezt a Ferrari hagyja majd :(
Ha így lesz akkor feldughatják a kis micsodájukat oda ahova még a nap se süt. (:s

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.01.05. 00:55

Magic írta:
Alghar írta:
Olyan nem lesz...szerintem. Ricciardo nem Vettel kaliber. Akkor sem verné meg, ha nem lenne "kettes számú". Ellenben Kimi fel tudná venni a harcot Alonsoval szemben. De egyre kevésbé hiszem, hogy ezt a Ferrari hagyja majd :(
Ha így lesz akkor feldughatják a kis micsodájukat oda ahova még a nap se süt. (:s
miből lehet majd tudni hogy így lesz?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.01.05. 08:47

carlos78 írta:
miből lehet majd tudni hogy így lesz?
Majd ha mindig Kimi autója romlik el, ha Kimi autójából kiszedik az alkatrészeket... folytassam?

És a jelek sajnos azt vetítik előre, hogy lesz ilyen.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.05. 09:08

Látom már előre megy a sírás. :roll: :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.01.05. 09:20

Sánta Gepárd írta:
carlos78 írta:
miből lehet majd tudni hogy így lesz?
Majd ha mindig Kimi autója romlik el, ha Kimi autójából kiszedik az alkatrészeket... folytassam?

És a jelek sajnos azt vetítik előre, hogy lesz ilyen.
Massa esetén, ilyen hányszor történt...?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.05. 09:21

rdaneelolivaw írta:Látom már előre megy a sírás. :roll: :D
Hja, addig nem sírtunk, amíg Montezemolo nem kezdett el nyilatkozgatni... (:t

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.01.05. 10:18

Sánta Gepárd írta:
Majd ha mindig Kimi autója romlik el, ha Kimi autójából kiszedik az alkatrészeket... folytassam?

És a jelek sajnos azt vetítik előre, hogy lesz ilyen.
és azt honnan lehet tudni, hogy nem csak úgy elromlik az autója, hanem azért romlik el, mert ő a másodszámú?

és már jelek is vannak?! :D


szerintem olyan dolgon paráztok, ami 1. még meg sem történt, 2. ha megtörténik, akkor sem feltétlen fogunk tudni róla.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Eni

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Eni » 2014.01.05. 13:04

Sánta Gepárd írta:
Majd ha mindig Kimi autója romlik el, ha Kimi autójából kiszedik az alkatrészeket... folytassam?

És a jelek sajnos azt vetítik előre, hogy lesz ilyen.
Ezt pontosítanád? Milyen jelek???? Nem lehet, hogy kevered a Red Bull-al? :)

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.01.05. 13:52

carlos78 írta:
Magic írta: Ha így lesz akkor feldughatják a kis micsodájukat oda ahova még a nap se süt. (:s
miből lehet majd tudni hogy így lesz?
A szél srégen fújja majd az ördögszekereket maranelloban.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.01.05. 15:29

Eni írta:
Sánta Gepárd írta:
Majd ha mindig Kimi autója romlik el, ha Kimi autójából kiszedik az alkatrészeket... folytassam?

És a jelek sajnos azt vetítik előre, hogy lesz ilyen.
Ezt pontosítanád? Milyen jelek???? Nem lehet, hogy kevered a Red Bull-al? :)
Mindossze a nyilatkozatok. Amik erősen arra utalnak, hogy Kimi ketteske lesz.

Eni

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: Eni » 2014.01.05. 16:12

Sánta Gepárd írta:

Mindossze a nyilatkozatok. Amik erősen arra utalnak, hogy Kimi ketteske lesz.


Én ezt értem, de azért ebből olyan következtetéseket levonni, hogy gyakorlatilag kiveszik Kimi alól az autót a futamokon, erős túlzás.
Egyébként meg, mindig van választás. Kiminek is volt és lesz is....., legyen bármilyen helyzetben is majd a Ferrarinál.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Kimi Räikkönen > A Megosztó

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.01.05. 20:26

Eni írta:
Sánta Gepárd írta:

Mindossze a nyilatkozatok. Amik erősen arra utalnak, hogy Kimi ketteske lesz.


Én ezt értem, de azért ebből olyan következtetéseket levonni, hogy gyakorlatilag kiveszik Kimi alól az autót a futamokon, erős túlzás.
Egyébként meg, mindig van választás. Kiminek is volt és lesz is....., legyen bármilyen helyzetben is majd a Ferrarinál.
(:j

Lezárt