Sergio Perez

Versenyzők és csapatok
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.27. 20:54

Simán többet tudnám emlegetni, így is visszafogtam magam több alkalommal is. :D Egyébként ennyi erővel te is ignorálhatnád már Ricsit, mégis minden alkalommal beleállsz. Szóval szálka, gerenda esete. ;)

A 80-85%-ra. Az a probléma, hogy Perez közelében sincs annak, hogy veszélyes legyen Verstappenre, még annyira sem mint Bottas Hamiltonra. Ez nem azon múlik, hogy most éles a VB csata.

Nem tudom mint néztek, de jó szórakozást hozzá. Ha szereted a hangulatos horrort, akkor a Hang nélkül első része nem olyan rossz, ha elegeded a logikai hülyeségeket. Hangulatteremtésben szerintem elég erős, főleg a film első fele.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.08.27. 22:11

Mikor megláttam Vollebak terjedelmes írásait, azonnal lapozási kényszerem lett. ZTényleg bocs! Kedvelem ezt a fórumot, de sajnos annyi időm nincs rá, hogy ilyen terjedelmeket olvassak. Pedig biztos nagyon tanulságosak, de a munkára fordított időszükséglet miatt ez luxus és nem is fér bele.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.08.28. 15:42

Phoebe írta:
2021.08.27. 20:54
Simán többet tudnám emlegetni, így is visszafogtam magam több alkalommal is. :D Egyébként ennyi erővel te is ignorálhatnád már Ricsit, mégis minden alkalommal beleállsz. Szóval szálka, gerenda esete. ;)

A 80-85%-ra. Az a probléma, hogy Perez közelében sincs annak, hogy veszélyes legyen Verstappenre, még annyira sem mint Bottas Hamiltonra. Ez nem azon múlik, hogy most éles a VB csata.

Nem tudom mint néztek, de jó szórakozást hozzá. Ha szereted a hangulatos horrort, akkor a Hang nélkül első része nem olyan rossz, ha elegeded a logikai hülyeségeket. Hangulatteremtésben szerintem elég erős, főleg a film első fele.
Most csak gyorsan, amíg időmérő megy: de hát én nem is tagadtam soha, hogy nekem bajom van Riccivel :D Emberileg semmi gondom vele, bár kissé fáraszt már ez a kamaszos bohóckodás, de ezen kívül nem tudok olyat mondani, ami miatt ne lenne kedvelhető srác. Viszont a teljesítménye és az, ahogy kezeli a saját jelenlegi helyzetét (utalgatott olyasmire, hogy ő nem tud már többet tenni, és a csapattól vár segítséget, meg nem jó az autó szerinte, meg mittudomén), nagyon nem tetszik, és nem tagadom, hogy szeretném a csapaton kívül látni, mert nem működik ez a Ricci + McLaren házasság. Most nézd meg most is, mekkora a különbség közte és Norris között - semelyik másik csapaton belül nincs ilyen idomtalan difi a két versenyző Q1-es ideje között.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.28. 15:48

Továbbra is azt tudom írni, hogy attól, hogy máshogy ítélem meg a pályán látottakat még nem kell egyből ellenszenvre gondolni. Hidd el, elismerem, ha valakit nem kedvelek. Akit kimondottan ellenszenvesnek találok a jelenlegi mezőnyből az Tsunoda, de őt szerencsére Gasly helyreteszi helyettem is. :D

Hamilton és Verstappen sem kimondottan a szívem csücske, ettől függetlenül a tehetségüket, nem tudom nem elismerni. Vettelt pedig kimondottan kedvelem emberileg, de versenyzőként közel sem tartom a legnagyobbnak, bár 4 címet azért véletlen nem lehet nyerni. Szóval úgy gondolom külön tudom választani a szimpátiát és a teljesítmény megítélését, amikor véleményt alkotok.


Volle. P1-P7, 2.3mp? :D

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.08.28. 18:58

Phoebe írta:
2021.08.28. 15:48

Volle. P1-P7, 2.3mp? :D
6 10 Pierre Gasly AlphaTauri Honda 2:00.387 1:56.440 2:01.164 23
7 11 Sergio Perez Red Bull Racing Honda 1:59.334 1:56.886 2:02.112 22

(:u
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 10:25

Kép

A körülményeket figyelembe véve Checo volt a tegnapi verseny másik hőse. Kiderült, hogy hőemelkedéssel versenyzett, tegnap reggel hasmenése is volt. Mindezt olyan hőmérséklet mellett, amire még a meleget bevallottan szerető és kifejezetten jól bíró Ricciardo is azt mondta, hogy elviselhetetlen volt. Emiatt azzal, hogy inni sem tudott a versenyen a rendszer hibája miatt, a futam végére alig maradt erő a lábában fékezéshez, és elkezdett homályosan látni. Nem túlzott azzal, hogy élete legnehezebb fizikai teljesítményén van túl. Meghallgattam a futam végén a rádiózását is, nagyon elkészült az erejével. Kérte, hogy amint kiszáll az autóból, várják egyből ásványvízzel és Red Bull-lal is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.10.25. 10:32

Azt gondolom, ez minden szempontból egy korrekt hétvége volt tőle. Futamon most sem kapott keveset Maxtól, de ez a körülmények ismeretében ez teljesen érthető is. Sajnáltam, amikor interjút adott, látszott, hogy nincs jó bőrben. Volt egy olyan érzésem, hogy Button is érezte ezt, sokszor inkább beszélt helyette, úgy kérdezte. Amúgy, ha már Austinban ilyen hangulat volt, el nem tudom képzelni, mit művelnek majd a szurkolók Mexikóban. Fantasztikus lesz, már most várom.

Off: Mír, elmúlt pár hétvégéjéről vélemény? Kezd megdőlni, hogy fejben milyen erős, megbízható + soha nem ütközik senkivel (múltkor idén már nem első alkalommal tette ki Millert), most miután kiugrott a rajtnál, az első kör után Petruccit vitte magával. Az az érzésem kezdi felőrölni, hogy ilyen középsze(a)r a Suzuki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2021.10.25. 10:53-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 10:44

Phoebe írta:
2021.10.25. 10:32
Azt gondolom, ez minden szempontból egy korrekt hétvége volt tőle. Futamon most sem kapott keveset Maxtól, de ez a körülmények ismeretében ez teljesen érthető is. Sajnáltam, amikor interjút adott, látszott, hogy nincs jó bőrben. Volt egy olyan érzésem, hogy Button is érezte ezt, sokszor inkább beszélt helyette, úgy kérdezte. Amúgy, ha már Austinban ilyen hangulat volt, el nem tudom képzelni, mit művelnek majd a szurkolók Mexikóban. Fantasztikus lesz, már most várom.

Off: Mír, elmúlt pár hétvégéjéről vélemény? Kezd megdőlni, hogy fejben milyen erős, megbízható + soha nem ütközik senkivel (múltkor idén már nem első alkalommal tette ki Millert), most miután kigurott a rajtnál, az első kör után Petruccit vitte magával. Az az érzésem kezdi felőrölni, hogy ilyen középsze(a)r a Suzuki.
Fogalmam sincs, mi van Mirrel - lényegében mindent fordítva csinál, mint eddig :( Remélem, hogy ez nála is csak olyan dolog, mint Maxnál volt 2018 első hat futama, hogy van egy érthetetlen dip, aztán utána csak még magasabb szinten folytatja. Többet nem tehetek most azon kívül, hogy ebben bízom, mert értékelhetetlen volt tegnap is, amit csinált (szegény Petrucci).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.12.05. 21:48

A mai napról nem tehetett, bár a Leclerc mögé való beragadás nem volt túl impresszív. Viszont egy érdekesség.

Tavaly 2 futamot kihagyott, 15 futam alatt szerzett 125 pontot, ez 8,33-as átlag, idén, 21 alatt 190-et (9,047/verseny). Ennél jövőre több kell. Ez pozíciókban kifejezve 5-6 hely között van, egy olyan autóval, amivel minimum 4-nek kellene lenni mindig, de 2-3. hely is elérhető.

Albon egyébként ennél jóval rosszabb 6,176-os átlagot hozott tavaly egy valamivel gyengébb konstrukcióval.

Nem kelek és fekszem Perezzel, csak megláttam a pontszámot, amikor a tavalyi szezonzárónak néztem utána.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.12.05. 22:32

Jól ment Csekó a héten hisz Gaslyra is vert 2 ezredet az időmérőn :mosoly:

Jó.. hát futamon már nem tudta hozni ezt a hatalmas előnyt (:u
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.04. 12:25

Nem sok szó esett róla tegnap, de nagyot mentett az orrkúpcsere után. Persze lehet mondani, hogy ezzel az autóval kötelező, de szerintem elismerésre méltó volt a tegnapi teljesítménye.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 12:29

Phoebe írta:
2022.07.04. 12:25
Nem sok szó esett róla tegnap, de nagyot mentett az orrkúpcsere után. Persze lehet mondani, hogy ezzel az autóval kötelező, de szerintem elismerésre méltó volt a tegnapi teljesítménye.
Igen de ne feledd Ő az SC-vel nagyot nyert.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sergio Perez

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.08.25. 14:13

Érdekes iromány. Bandi, te ne olvasd el. :D

https://webergabor.blog.hu/2022/08/25/s ... ilagbajnok

Lezárt