Michael Schumacher > A Legenda

Versenyzők és csapatok
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.02. 08:14

Clyde írta:
Ja, te is az oktatásom.
Lehet hogy régebb óta, minőségibb szinten tolom, mint te.

Az meg vitán felül áll, hogy nem szakmai oldalról idézett. De majd én is keresek pár Kiskegyedes F1-es hírt hogy megfeleljek az elvárt nívónak.
(:u
Hát nekem miért nem szólt senki hogy ez egy verseny?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.02. 11:21

Clyde írta:
Nigel Hill írta: Ezt ezen a fórumon szerintem mellőzheted.
Ja, te is az oktatásom.
Lehet hogy régebb óta, minőségibb szinten tolom, mint te.

Az meg vitán felül áll, hogy nem szakmai oldalról idézett. De majd én is keresek pár Kiskegyedes F1-es hírt hogy megfeleljek az elvárt nívónak.
Nekem bőven elég amit a fórumokon tolsz. Az minden csak nem minőség, ha már így ezzel jöttél nekem . Úgy gondolom a többiek megválaszolták miért is lényegtelen honnan linkelt cikket. Csak te kezdtél el ezen ércelődni, mert szerinted minden úgy van és úgy jó ahogy te látod és ha nem akkor a másik a hülye, nívótlan stb. Mint egy óvodás kb.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 11:59

trutya írta:
Clyde írta:
Nem mernék erre mérget venni, de ki tudja, lehet hogy a kurucinfónak van technikai rovata, és a tankok mellé belefér ilyen 2014-es furcsa orrú tank is. :D
ó mester, taníts minket... milyen oldalról hozhatunk hírt, és milyenről nem?
Neked ettől komolyabbat nem javaslok: http://egyszervolt.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 12:02

Nigel Hill írta:Nekem bőven elég amit a fórumokon tolsz. Az minden csak nem minőség, ha már így ezzel jöttél nekem . Úgy gondolom a többiek megválaszolták miért is lényegtelen honnan linkelt cikket. Csak te kezdtél el ezen ércelődni, mert szerinted minden úgy van és úgy jó ahogy te látod és ha nem akkor a másik a hülye, nívótlan stb. Mint egy óvodás kb.
ÉRCELŐDNI? Azt maximum a bányában szoktak...

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.02. 12:14

Nézd, Clyde!

Azt gondolom, mindenki elfogadja, ha itt vagy és normálisan írsz. De kioktatást, szakmaiságot és hasonlókat nem kérünk. Mi itt eddig is megvoltunk mindenféle szakmaiság látszata nélkül és ezután is megmaradnánk olyannak, amik az évek során váltunk.

Ne akarj minket megváltoztatni, mert az nehezen viseljük.

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 12:22

bertone írta:Nézd, Clyde!

Azt gondolom, mindenki elfogadja, ha itt vagy és normálisan írsz. De kioktatást, szakmaiságot és hasonlókat nem kérünk. Mi itt eddig is megvoltunk mindenféle szakmaiság látszata nélkül és ezután is megmaradnánk olyannak, amik az évek során váltunk.

Ne akarj minket megváltoztatni, mert az nehezen viseljük.
Szerintem semmi sértőt nem írtam eddig.
Véleményemnek adtam hangot, hogy nem valami hiteles forrást linkelt be egy tag, és feltételezem, ha a szakmasiág nem is érdekel bennetek, a hitelesség minimum. Persze én lettem a helikopter.

Ugyanakkor ha valaki érCelődik velem, akkor én is fogok. Házirendet nem sértettem, pedig majdnem olyan hosszú mint az aktuális alaptörvényünk, asztal nélkül. Végigolvastam.

Védd nyugodtan a kis csapatot, azonban azt ne várd el tőlem, hogy ha szerintem hiteltelen vagy ruppótlan forrásba ütközöm itt, akkor annak ne adjak hangot, még ha magamra is maradok a véleményemmel. Ugyanakkor te is, meg én is pontosan tudod, hogy miért betyárvilágot idézett a pajtid. POLITIKA MENTESEN, ugye... :D


... apropó, még valami! Én spec. örülök neki, ha kijavítanak észérvekkel, mint tette azt Prof úr Mika Häkkinen süketülése témakörében, nem pedig leállok szívózni. Így fejlődik, és halad előre a világ.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.02. 14:29

http://www.mindenegybenblog.hu/fiuk-lan ... map=%5B%5D

Egy újabb szakmaiatlan oldal természetesen! (:j
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 14:34

Lancelot írta:http://www.mindenegybenblog.hu/fiuk-lan ... map=%5B%5D

Egy újabb szakmaiatlan oldal természetesen! (:j
Figyelj, alkalmazkodom:

(:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps (:taps

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.02. 16:18

Clyde írta: Neked ettől komolyabbat nem javaslok: http://egyszervolt.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ilyeneket olvasol? :) én nem ismertem.

kösz, de majd én eldöntöm önállóan, honnan linkelgetek.
motorsportcsatorna nem lesz köztük
Kép

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 17:31

trutya írta:
Clyde írta: Neked ettől komolyabbat nem javaslok: http://egyszervolt.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ilyeneket olvasol? :) én nem ismertem.

kösz, de majd én eldöntöm önállóan, honnan linkelgetek.
motorsportcsatorna nem lesz köztük

Jól megmutattad, kemény vagy!
... bár a nicked nem erre utal. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Clyde 2014.02.02. 17:44-kor.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.02. 17:36

Clyde írta:
bertone írta:Nézd, Clyde!

Azt gondolom, mindenki elfogadja, ha itt vagy és normálisan írsz. De kioktatást, szakmaiságot és hasonlókat nem kérünk. Mi itt eddig is megvoltunk mindenféle szakmaiság látszata nélkül és ezután is megmaradnánk olyannak, amik az évek során váltunk.

Ne akarj minket megváltoztatni, mert az nehezen viseljük.
Szerintem semmi sértőt nem írtam eddig.
Véleményemnek adtam hangot, hogy nem valami hiteles forrást linkelt be egy tag, és feltételezem, ha a szakmasiág nem is érdekel bennetek, a hitelesség minimum. Persze én lettem a helikopter.

Ugyanakkor ha valaki érCelődik velem, akkor én is fogok. Házirendet nem sértettem, pedig majdnem olyan hosszú mint az aktuális alaptörvényünk, asztal nélkül. Végigolvastam.

Védd nyugodtan a kis csapatot, azonban azt ne várd el tőlem, hogy ha szerintem hiteltelen vagy ruppótlan forrásba ütközöm itt, akkor annak ne adjak hangot, még ha magamra is maradok a véleményemmel. Ugyanakkor te is, meg én is pontosan tudod, hogy miért betyárvilágot idézett a pajtid. POLITIKA MENTESEN, ugye... :D


... apropó, még valami! Én spec. örülök neki, ha kijavítanak észérvekkel, mint tette azt Prof úr Mika Häkkinen süketülése témakörében, nem pedig leállok szívózni. Így fejlődik, és halad előre a világ.
Hiteltelen, ruppótlan.... csak mert egy jobboldali hírpotál (és szó sem volt itt politikáról, Te kezdted el a dikurzust) . Másrészt amit Lance linkelt az máshol is megjelent szóval nem mondanám kamunak. A te bajod hogy egy antifa vagy és hisztizel akár egy weboldal ellen ha kell ha nem. Ha ezt nem veszed észre magadon, attól még nem a másik lesz a hülye.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.02. 17:43

Nigel Hill írta:Hiteltelen, ruppótlan.... csak mert egy jobboldali hírpotál (és szó sem volt itt politikáról, Te kezdted el a dikurzust) . Másrészt amit Lance linkelt az máshol is megjelent szóval nem mondanám kamunak. A te bajod hogy egy antifa vagy és hisztizel akár egy weboldal ellen ha kell ha nem. Ha ezt nem veszed észre magadon, attól még nem a másik lesz a hülye.
Sértésnek ne vedd, de így miután jól kiércelődtünk... Mi az az antifa? Szeretem a fákat, állatokat. :3

madár
gokartos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.07. 09:42
Mi vagy?: prolihisztor
Tartózkodási hely: Otthon, (de munkahelyen többet vagyok) Gödöllőn

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: madár » 2014.02.02. 18:10

Clyde írta:
Nigel Hill írta:Hiteltelen, ruppótlan.... csak mert egy jobboldali hírpotál (és szó sem volt itt politikáról, Te kezdted el a dikurzust) . Másrészt amit Lance linkelt az máshol is megjelent szóval nem mondanám kamunak. A te bajod hogy egy antifa vagy és hisztizel akár egy weboldal ellen ha kell ha nem. Ha ezt nem veszed észre magadon, attól még nem a másik lesz a hülye.
Sértésnek ne vedd, de így miután jól kiércelődtünk... Mi az az antifa? Szeretem a fákat, állatokat. :3
Esetleg, ha Bonniet szeretgetnéd, lehet, hogy nem csak Neki
szereznél örörmet arra a kis időre... (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.03. 00:28

Lehet, hogy inkább Schumiért kellene szurkolni...de "jó magyar szokás szerint" ehelyett egymás b********sa folyik

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.03. 08:40

madár írta:Esetleg, ha Bonniet szeretgetnéd, lehet, hogy nem csak Neki
szereznél örörmet arra a kis időre... (:v

Madárné hogy van?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.03. 10:31

Alghar írta:Lehet, hogy inkább Schumiért kellene szurkolni...de "jó magyar szokás szerint" ehelyett egymás b********sa folyik
(:taps

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.03. 12:50

Kép

Nyugi, gyerekek. Nemsokára kezdődik az idény, Schumi is most már remélhetőleg szépen, lassan, de biztosan megnyeri élete legnagyobb versenyét. Chill out :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.02.06. 12:39

Hülye német humor:
http://www.borsonline.hu/20140205_schum ... _nemet_lap" onclick="window.open(this.href);return false;

(:d
Kép

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2014.02.06. 12:52

Torrente írta:Hülye német humor:
http://www.borsonline.hu/20140205_schum ... _nemet_lap" onclick="window.open(this.href);return false;

(:d
Az újság szempontjából a negatív hír is hír, addig is beszélnek róluk.
Kapják be. :hanyas:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.06. 12:58

Torrente írta:Hülye német humor:
http://www.borsonline.hu/20140205_schum ... _nemet_lap" onclick="window.open(this.href);return false;

(:d
nem értem a szóösszetételt.
Kép

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.02.06. 13:11

trutya írta:
Torrente írta:Hülye német humor:
http://www.borsonline.hu/20140205_schum ... _nemet_lap" onclick="window.open(this.href);return false;

(:d
nem értem a szóösszetételt.
Ja!
Ismered a világ legrövidebb könyvét?
-A német humor 2000 éve.
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.06. 15:31

Torrente írta:
Ja!
Ismered a világ legrövidebb könyvét?
-A német humor 2000 éve.

Pedig egészen jó humoristáik vannak. Gyalázat, hogy ilyen megtörténhet és ezt "humornak" próbálják feltűntetni :hanyas:

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.12. 09:18

Most már én is azt mondom, hogy ajaj!

http://sport365.hu/auto-motor,forma-1,s ... ohir,67708

:szom03 :szom03
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Clyde

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.02.12. 10:18

Lancelot írta:Most már én is azt mondom, hogy ajaj!

http://sport365.hu/auto-motor,forma-1,s ... ohir,67708

:szom03 :szom03
Le vagy maradva, mint a borravaló:

http://mcsatorna.hu/hirek/2014_02_12_ke ... ak-pletyka" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2014.02.12. 19:45

Clyde írta:
Le vagy maradva, mint a borravaló:

http://mcsatorna.hu/hirek/2014_02_12_ke ... ak-pletyka" onclick="window.open(this.href);return false;
Két hete a fasznémber azt mondta szó sincs ébresztésről...majd már aznap cáfolta saját magát...
Most azt mondja szó sincs tüdőgyusziról...én csak azon csodálkozom, hogy nem hamarabb kapta, mert magyarhonban max 2-3 hét és már meg is van a lélegeztetett betegnek.
Nyilván ennyivel előrébb van az ottani technika, de hogy megint hazudik a némber az biztos.

Egyébként semmi jó nincs abban ami eddig történt, mert 2 hét alatt simán elveszik az altató/nyugtató gyógyszereit teljesen. Az, hogy nem ébredt eddig fel, nem kecsegtet semmi jóval...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Lezárt