Michael Schumacher > A Legenda

Versenyzők és csapatok
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.19. 08:45

vollebak írta:Valami nem gömbölyű az egész történetben. Nem értek a síeléshez, sosem volt még léc a lábamon, de hogy 10-12 km/órával megbotolva nem repül senki 10 métert, az biztos. Sokkal nagyobb sebességnél eshetett el.
Ezen már rugóztunk párszor.
10-12 km/h síelés közben NINCS, nem létezik. Ilyen sebesség mellett el sem indulsz!

MS pedig azért nem volt jó síző, de kezdő sem.
Nála az utazósebesség biztosan 30-40 km/h környékén vagy efelett volt kényelmes.
Viszont a fizika az könyörtelen, tehát ha 50-60-nal ment akkor már iszonyatosat lehet zakózni.
Ha azt kérded, hogy 50-60 km/h-val ment az gyors?
Nem, nem az.
Lehet ekkorát esni ilyen sebességnél, megfelelő lejtő esetében? Igen, lehet.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.19. 12:32

keF1r írta:Nem történt meg DE!

Ha igaz a 10 méteres repülés, akkor nem igaz a lassan sielés elmélete...

Ennél sokkal nagyobb baj, ha igaz a hir, hogy nincs önálló légzése, nyelése stb...melyek agytörzsi reflexek. Ha ez igy van, az igazolja azt az elméletet, hogy már a helikopteres szállitás során "beékelődött" és olyan károsodásokat szenvedett, melyekből nem nagyon lehet felépülni vagy csak emberi roncsként.
Vagy sehogy.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2014.02.19. 14:26

De ködös az egész, mert ha nincs nyelési reflexed, amit egyébként is csak éber állapotban tudna hasznositani, akkor csak gyomorszondán lehet táplálni...de nyelőcsövön keresztül levezetett gyomorszondát max pár hétig alkalmaznak, mert a levezetett cső felfekvéseket okozhat a nyelőcsövön...
Ezért a hasfalon keresztül un. gastrostomát készitenek és azon keresztül juttatják direkt a gyomorba a pépes táplálékot.
Kicsit korrektebb lenne, ha nem terelnének össze-vissza. Ennyit megérdemelnének akik izgulnak érte...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.19. 18:53

keF1r írta:De ködös az egész, mert ha nincs nyelési reflexed, amit egyébként is csak éber állapotban tudna hasznositani, akkor csak gyomorszondán lehet táplálni...de nyelőcsövön keresztül levezetett gyomorszondát max pár hétig alkalmaznak, mert a levezetett cső felfekvéseket okozhat a nyelőcsövön...
Ezért a hasfalon keresztül un. gastrostomát készitenek és azon keresztül juttatják direkt a gyomorba a pépes táplálékot.
Kicsit korrektebb lenne, ha nem terelnének össze-vissza. Ennyit megérdemelnének akik izgulnak érte...
Nem az életéért izgulók számítanak elsődleges szempontnak ezt elhiheted. Első a család, aztán a pénz. Ez egy ilyen világ. Én így 2 és fél hónap és megannyi félrebeszélés után sajnos biztosra veszem a legrosszabb forgatókönyvek egyikét :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.19. 19:03

Nigel Hill írta:
keF1r írta:De ködös az egész, mert ha nincs nyelési reflexed, amit egyébként is csak éber állapotban tudna hasznositani, akkor csak gyomorszondán lehet táplálni...de nyelőcsövön keresztül levezetett gyomorszondát max pár hétig alkalmaznak, mert a levezetett cső felfekvéseket okozhat a nyelőcsövön...
Ezért a hasfalon keresztül un. gastrostomát készitenek és azon keresztül juttatják direkt a gyomorba a pépes táplálékot.
Kicsit korrektebb lenne, ha nem terelnének össze-vissza. Ennyit megérdemelnének akik izgulnak érte...
Nem az életéért izgulók számítanak elsődleges szempontnak ezt elhiheted. Első a család, aztán a pénz. Ez egy ilyen világ. Én így 2 és fél hónap és megannyi félrebeszélés után sajnos biztosra veszem a legrosszabb forgatókönyvek egyikét :(
Tudom, szőrszálhasogatok, de ez még "csak" másfél hónap.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.20. 08:40

bertone írta: Tudom, szőrszálhasogatok, de ez még "csak" másfél hónap.
Az, fel sem tűnt h elgépeltem. A lényegen nem változtat. Piszok sok idő öntudatlanul :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2014.02.23. 09:57

A Massa által reménytkeltőnek nevezett szájmozgások sajnos inkább rossz jelnek tekinthetők mint jónak...
A rágó, csámcsogó szájmozgások egy agysérültnél agytörzsi károsodásra utalhatnak és messze nem az ébredést jelzik.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.23. 14:41

keF1r írta:A Massa által reménytkeltőnek nevezett szájmozgások sajnos inkább rossz jelnek tekinthetők mint jónak...
A rágó, csámcsogó szájmozgások egy agysérültnél agytörzsi károsodásra utalhatnak és messze nem az ébredést jelzik.
Kefír!

Engem már semmiről sem kell meggyőznöd. Sajnos a legrosszabra is fel vagyok készülve. Volt egypár orvosi műhibás, stb. perem, olvastam már egynéhány igazságügyi orvosszakértői véleményt, így nem ringatok illúziókat. Fatális, ami történt, fatális, és ez az, amit nehéz megemészteni. Aki sok-sok éven át 300-al kísérti a sorsot, annak egy 60-70 km-es esés okozza a végzetét? Döbbenetes! Ehhh!....
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.23. 14:56

Lancelot írta:
keF1r írta:A Massa által reménytkeltőnek nevezett szájmozgások sajnos inkább rossz jelnek tekinthetők mint jónak...
A rágó, csámcsogó szájmozgások egy agysérültnél agytörzsi károsodásra utalhatnak és messze nem az ébredést jelzik.
Kefír!

Engem már semmiről sem kell meggyőznöd. Sajnos a legrosszabra is fel vagyok készülve. Volt egypár orvosi műhibás, stb. perem, olvastam már egynéhány igazságügyi orvosszakértői véleményt, így nem ringatok illúziókat. Fatális, ami történt, fatális, és ez az, amit nehéz megemészteni. Aki sok-sok éven át 300-al kísérti a sorsot, annak egy 60-70 km-es esés okozza a végzetét? Döbbenetes! Ehhh!....
Én ahányszor eszembe jut Schumi, mindannyiszor elátkozom azt a pillanatot, amikor az első híradásról még azt gondoltam, hogy biztos egy semmiség az egész, csak a média felfújja, mert Schumival történt, és vélhetően karcolás nélkül úszta meg, talán el sem esett, csak megbotlott. :szom01

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.23. 22:39

bertone írta: Én ahányszor eszembe jut Schumi, mindannyiszor elátkozom azt a pillanatot, amikor az első híradásról még azt gondoltam, hogy biztos egy semmiség az egész, csak a média felfújja, mert Schumival történt, és vélhetően karcolás nélkül úszta meg, talán el sem esett, csak megbotlott. :szom01
Ugyanígy érzek én is. Még morogtam is magamban, hogy mi a fenének kell ekkora csinnadrattát csapni, csak azért, mert ő F1-es világsztár. Emberek milliói esnek el szerte a világon minden évben a sípályákon és ütik meg egy kicsit magukat, biztos itt is csak arról van szó, gondoltam.

Ha tudtam volna, amit most ... :(
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.24. 06:14

Állítólag meg kellett szakítani Schumi ébresztési folyamatát.

http://sport.hir24.hu/forma-1/2014/02/2 ... reszteset/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.focus.de/sport/formel1/news- ... 81847.html" onclick="window.open(this.href);return false;

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.24. 08:40

basszus...
drukkolok neki, de egyre kevésbé tudok reménykedni. így inkább legyen vége, egy hétszeres bajnoknak nem lehet alternatíva egy ilyen vegetatív élet :(
Kép

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.24. 08:44

trutya írta:basszus...
drukkolok neki, de egyre kevésbé tudok reménykedni. így inkább legyen vége, egy hétszeres bajnoknak nem lehet alternatíva egy ilyen vegetatív élet :(
Én azt gondolom, hogy sajnos neki már régen vége, és ami zajlik hetek óta, az nem más, mint a család, az orvosok és még nem tudom kiknek a harca a valósággal, a megváltoztathatalannal.

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.24. 21:32

bertone írta:Állítólag meg kellett szakítani Schumi ébresztési folyamatát.

http://sport.hir24.hu/forma-1/2014/02/2 ... reszteset/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.focus.de/sport/formel1/news- ... 81847.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Az a Kehm picsa szokás szerint már cáfolt.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.02.24. 22:11

Állítólag 2013 novemberében Spanyolországban balesetet okozott, gyalogost gázolt. Eljárás is folyik ellene.
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

bertone

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.25. 06:37

Redbull írta:Állítólag 2013 novemberében Spanyolországban balesetet okozott, gyalogost gázolt. Eljárás is folyik ellene.
:szom01
Megnéztem a hivatkozott Daily Mail hírt. Ott egy körforgalomba történt motorossal való ütközésről és rendőrségi vizsgálatról írnak csak. Nincs szó benne gyalogosról, sem arról, hogy Schumi ELLEN folyna a vizsgálat.
German news magazine said doctors had 'put on hold' waking up process
But manager said attempts to bring him out of coma remained 'unchanged'
Schumacher has lain in an artificially induced coma since December 29
The F1 driver was reportedly involved in road accident in November
Allegedly driving a hire car when he knocked motorbike rider to ground
Court still looking into circumstances surrounding crash in Seville, Spain

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.02.25. 07:36

bertone írta:
Redbull írta:Állítólag 2013 novemberében Spanyolországban balesetet okozott, gyalogost gázolt. Eljárás is folyik ellene.
:szom01
Megnéztem a hivatkozott Daily Mail hírt. Ott egy körforgalomba történt motorossal való ütközésről és rendőrségi vizsgálatról írnak csak. Nincs szó benne gyalogosról, sem arról, hogy Schumi ELLEN folyna a vizsgálat.
German news magazine said doctors had 'put on hold' waking up process
But manager said attempts to bring him out of coma remained 'unchanged'
Schumacher has lain in an artificially induced coma since December 29
The F1 driver was reportedly involved in road accident in November
Allegedly driving a hire car when he knocked motorbike rider to ground
Court still looking into circumstances surrounding crash in Seville, Spain
Szegény embert az ág is húzza. :szom02
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.25. 11:18

Kehm gőzerővel cáfol, még mindig azt szajkózza, hogy milyen "hosszú és nehézkes folyamat" az ébresztés, amit "sajnos sok félreértelmezéshez tud vezetni" (wtf?).

http://tinyurl.com/nz2eaqf

Nem tudom, mi folyik ott pontosan, de hogy ez a F1 történetének legrosszabbul kezelt és kommunikált krízishelyzete, az már most biztos. Érthetetlenek ezek a felbukkanó rémhírek, aztán a hirtelen és heves cáfolatok rögtön utána Kehmtől. Két cáfolt rémhír között meg a nagy büdös semmi, teljes hallgatás van bármilyen konkrét hírről. Nem igaz, hogy nincsenek érdemi fejlemények, vagy közölnivalók hetekig, ilyen egyszerűen nincs. Ha rossz hírt kell közölni, akkor a rajongóknak és az érte aggódó millióknak is joguk van megtudniuk végre, ha pedig jót, akkor meg pláne.

Nem értem, hogy gondolja Kehm, hogy Schumi sajtósaként jól kezeli ezt az egészet. Szégyen, amit művelnek szerencsétlennel és a rajongóival is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.02.25. 11:21

Szerintem sokkal nagyobb a baj mint amit kommunikálnak, és valószínű a család kérése, hogy ne szivárogjanak ki infók. Aztán a hírzárlatra jönnek a találgatások, amire muszáj reagálni valamit, ekkor jön a tagadás.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.28. 20:34

Ha még valami szennylap lenne, mint a Daily Mail vagy a Mirror, azt mondom, nem is érdemes megemlíteni - de mindez a brit Eurosport hivatalos sporthírei között jelent meg :(

"Schumacher teljes felépülése “nem valószínű”

Már csaknem két hónapja, hogy Michael Schumachert gyógyszerekkel előidézett kómában tartják, miután súlyos fejsérüléseket szenvedett, idegsebészek véleménye szerint valószínűtlen, hogy teljesen felépüljön.

A 45 éves Schumacher síelés közben esett el Franciaországban és fejének jobb oldalát ütötte be egy sziklába, amely elrepesztette a sisakját.

Az orvosok vérrögöket távolítottak el az agyából, de néhányat bent kellett hagyniuk, mert túl mélyre ágyazódtak be.

Schumacher állapota stabilizálódott, miután kómába helyezték és az orvosok nemrég megkezdték felélebresztését az altatók kivonásával.

Ügynöke, Sabine Kehm pénteken azt mondta, “Michael még mindig a felébredés fázisában van” és hogy ez egy “hosszú fázis lehet”.

Schumacher családja kevés információt adott közzé az állapotáról, nyugalmuk megőrzése érdekében.

“Hát ez nem néz ki túl jól”, mont dr. Tipu Aziz, az Oxfordi Egyetem idegsebészetének professzora, aki nem tagja Schumacher orvoscsapatának.

“A tény, hogy még mindig nem ébredt fel, arra utal, hogy a sérülése rendkívüli súlyosságú és a teljes felépülés valószínűtlen.”

Azok a betegek, akik súlyos fejsérülést szenvednek, néha gyógyszerekkel előidézett kómás állapotba kerülnek, hogy az agynak legyen esélye meggyógyulni; a kóma lecsökkenti az agyban a véráramot, amely segíthet a duzzanatot lelohasztani.

Aziz elmondta, hogy az orvosok általában néhány nap után megpróbálják az ilyen betegeket felébreszteni.

“Ha nem kezdünk el pozitív jeleket kapni, akkor az nagyon aggodalomra okot adó helyzetté válik”, mondta, hozzátéve, hogy Schumacher orvosai valószínűleg rendszeres koponya CT-ket végeznek, hogy az agyi aktivitás jeleit keressék – azonban ezeket a jeleket behéz észrevenni, amíg a beteg még altatásban van.

Más szakértők szerint még korai pontos prognózissal előállni.

“A felépülések 90%-a kilenc és tizenkét hónap közé esik, tehát még mindig korai bármit mondani”, mondta dr. Anthony Strong, a King’s College London volt idegsebésze.

“Minél tovább van azonban valaki kómában, a felépülés annál rosszabb.”

Most, hetekkel a baleset után, az orvosoknak talán már jobb elképzelésük van arról, hogy Schumacher agyának sértetlen része hogyan működik.

“Az MRI felvételek meg tudják mutatni, hogy vannak-e az agyi struktúrában másodlagos leépülések”, mondta dr. Colin Shieff, a londoni Nemzeti Kórház Neurológia és Idegsebészeti Osztályának sebésze és a Headway, az agysérülésekkel foglalkozó brit orvoskamara tagja.

Elmondása alapján Schumacher agyának azon részei is, amelyeket nem érintett közvetlenül a baleset, mostanra aggodalomra okot adó jeleket mutathatnak, melyeket korábban esetleg nem lehetett látni.
Sheiff szerint ha Schumacher idővel fel is ébred a kómából, valószínűleg súlyos fogyatékosságokkal kell szembenéznie az altatásban töltött hosszú idő miatt.

Habár volt rá példa, hogy emberek hónapokkal és évekkel később a ébredtek fel kómából kommunikációra képesen, Shieff kétli, hogy Schumacher esetében ez lenne a helyzet.
Azt mondta, hogy azok a kómából felébredt betegek, akik csodával határos felépülést értek el, többnyire mérgezést, stroke-ot vagy sikertelen újraélesztést szenvedtek el egy súlyos károsodásokkal járó baleset helyett."

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/form ... 8--f1.html
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.07. 10:00

A La Gazzetta dello Sport szerint Schumachert lekapcsolták a lélegeztetőgépről, és egyedül lélegzik, odafigyel "az ismerős hangokra".

De mindjárt jön Kehm kisasszony és még engem is megcáfol.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.07. 15:31

Magic írta:A La Gazzetta dello Sport szerint Schumachert lekapcsolták a lélegeztetőgépről, és egyedül lélegzik, odafigyel "az ismerős hangokra".

De mindjárt jön Kehm kisasszony és még engem is megcáfol.
Sabine Kehm pedig ezúttal is cáfolt.

„Michael állapota változatlan, továbbra is az ébresztési fázisban van. A kezelő orvosai nem erősítették meg azt, amit az olaszok állítanak” - mondta.


(:u (tudom, nem ildomos nevetni, de ez a nő egy vicc...)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.03.07. 17:47

Alghar írta:
Magic írta:A La Gazzetta dello Sport szerint Schumachert lekapcsolták a lélegeztetőgépről, és egyedül lélegzik, odafigyel "az ismerős hangokra".

De mindjárt jön Kehm kisasszony és még engem is megcáfol.
Sabine Kehm pedig ezúttal is cáfolt.

„Michael állapota változatlan, továbbra is az ébresztési fázisban van. A kezelő orvosai nem erősítették meg azt, amit az olaszok állítanak” - mondta.


(:u (tudom, nem ildomos nevetni, de ez a nő egy vicc...)
Sajnos, ebben az esetben valószínűleg Kehm kisasszony mond igazat.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.07. 20:38

Sánta Gepárd írta: Sajnos, ebben az esetben valószínűleg Kehm kisasszony mond igazat.
Kehm kisasszony általában utólag helyesbíti magát, a korábbi híreszteléseknek megfelelően.
én reménykedem még... ha valaki, ő megcsinálja.
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Michael Schumacher > A Legenda

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.07. 21:37

Magic írta:A La Gazzetta dello Sport szerint Schumachert lekapcsolták a lélegeztetőgépről, és egyedül lélegzik, odafigyel "az ismerős hangokra".

De mindjárt jön Kehm kisasszony és még engem is megcáfol.
Pletyka(sport)lap, de nagyon sokszor igazuk volt.
Eddig.

Lezárt