Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Versenyzők és csapatok
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.09. 13:06

rdaneelolivaw írta:
2022.05.09. 11:33
Lancelot írta:
2022.05.08. 23:31
Már nincs meg az eszköze ahhoz, hogy MV-t feltertóztassa. Jönnek a Ferraris lemaradások, lezserségek. A másik oldalon meg ott van Newey, stb. Nem lesz irgalom. Egy álma fog hamarosan szertefoszlani. A romantikus hőst ledarálja a robotember és csapata.
Lökler lenne a romantikus hős?!? :D
Van itt még más baj is bőven ezzel a színpadias szösszenettel.

1) „Már nincs meg az eszköze ahhoz, hogy MV-t feltartóztassa” - nincs hát, talán csak az utóbbi tíz év legjobb Ferrarija, ami pályatípustól függően hol első, hol második erő, úgy, hogy most jön majd Barcelonára az első komoly frissítési csomagjuk.
2) „Jönnek a Ferraris lemaradások, lezserségek.” – Igen, ez jól látszik abból, hogy 0 technikai hibájuk volt eddig, szemben a Red Bull-lal, ahol eddig ötből két versenyen is technikai gondok voltak, az egyiken mindkét kocsijuk kiesett.

Meg ez a Newey, stb. Valahogy nem számított Newey semmit 2014 és 2020 között, most meg hirtelen mégis :D Meg a romantikus hős mögött nincs ott 600 ember a maranellói gyárban, csak ez a gonosz Verstappen ilyen imperialista, hogy egy csapatot gyűjtött maga mögé? :D

Értem én, hogy ez ilyen kincstári ellenszurkerkedés, mert most Verstappen maga a sátánfattyú, aki miatt Hamilton nem nyolcszoros, és akkor hajrá mindenki, akinek más a neve, jelen esetben ez most Leclerc, különben Lance-t a kutya nem érdekli a saját kedvencén kívül a mezőnyből. Ha Barcelonától Norris lenne a bajnokaspiráns, akkor azt akarná, hogy ő győzze le Maxot :D

Azt meg már nem is lehet elégszer hangsúlyozni, hogy egy huszonhárom versenyes idényből öt futam után kiosztogatni a címeket, meg lefutott bajnokságról beszélni... Ettől mindig a falnak megyek, és Lance az, aki ezt évről évre eljátssza. Jellemzően azzal a sormintával, hogy ha Hamilton hátrányban van = lefutott a bajnokság, vége a világnak, ha Hamilton vezet = úgyis elveszti majd, jajaj. Most annyi a különbség, hogy Hamilton nem bajnokesélyes, Verstappent viszont utálja, ezért máris neki adja a címet. Én pontosan emlékszem még, hogy épp tíz éve, 2012-ben is Spa után teljes biztonsággal odaadta a címet Alonsónak, és mindenkivel vitatkozott, aki szerint talán nem kéne a szezon közepén már bajnokot avatni :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.05.09. 14:01

vollebak írta:
2022.05.09. 13:06
rdaneelolivaw írta:
2022.05.09. 11:33


Lökler lenne a romantikus hős?!? :D
Van itt még más baj is bőven ezzel a színpadias szösszenettel.

1) „Már nincs meg az eszköze ahhoz, hogy MV-t feltartóztassa” - nincs hát, talán csak az utóbbi tíz év legjobb Ferrarija, ami pályatípustól függően hol első, hol második erő, úgy, hogy most jön majd Barcelonára az első komoly frissítési csomagjuk.
2) „Jönnek a Ferraris lemaradások, lezserségek.” – Igen, ez jól látszik abból, hogy 0 technikai hibájuk volt eddig, szemben a Red Bull-lal, ahol eddig ötből két versenyen is technikai gondok voltak, az egyiken mindkét kocsijuk kiesett.

Meg ez a Newey, stb. Valahogy nem számított Newey semmit 2014 és 2020 között, most meg hirtelen mégis :D Meg a romantikus hős mögött nincs ott 600 ember a maranellói gyárban, csak ez a gonosz Verstappen ilyen imperialista, hogy egy csapatot gyűjtött maga mögé? :D

Értem én, hogy ez ilyen kincstári ellenszurkerkedés, mert most Verstappen maga a sátánfattyú, aki miatt Hamilton nem nyolcszoros, és akkor hajrá mindenki, akinek más a neve, jelen esetben ez most Leclerc, különben Lance-t a kutya nem érdekli a saját kedvencén kívül a mezőnyből. Ha Barcelonától Norris lenne a bajnokaspiráns, akkor azt akarná, hogy ő győzze le Maxot :D

Azt meg már nem is lehet elégszer hangsúlyozni, hogy egy huszonhárom versenyes idényből öt futam után kiosztogatni a címeket, meg lefutott bajnokságról beszélni... Ettől mindig a falnak megyek, és Lance az, aki ezt évről évre eljátssza. Jellemzően azzal a sormintával, hogy ha Hamilton hátrányban van = lefutott a bajnokság, vége a világnak, ha Hamilton vezet = úgyis elveszti majd, jajaj. Most annyi a különbség, hogy Hamilton nem bajnokesélyes, Verstappent viszont utálja, ezért máris neki adja a címet. Én pontosan emlékszem még, hogy épp tíz éve, 2012-ben is Spa után teljes biztonsággal odaadta a címet Alonsónak, és mindenkivel vitatkozott, aki szerint talán nem kéne a szezon közepén már bajnokot avatni :)
Pedig a lényeget tekintve igaza van Lacinak.

A Ferrari futamok óta alkalmatlan és esélytelen a győzelemre. Így érzésre három futamot mondok, de lehet, hogy csak kettő. A szaudiaknál is kikerülték végül is Leclercet, csak legalább volt némi csata. Tegnap úgy kerülte ki a Ferrarit a Verstappen mint én reggel a platós Transitot, ami elém fordult. De a múltkor is ha jól emlékszem simán DRS-el kikerülték.

Egy körön gyorsabb a Ferrari de ez mit sem ér, ha láthatóan a gumikkal nem tudnak bánni. Lehet, hogy ez összefüggésben van, a gyorsabb melegítés és durvább használat egy körön kifizetődik, de a futamokon káros. Nem tudom.

Az lehet, hogy Monacoban pl. ha összejön az időmérő akkor tudnak nyerni mert ott előzni nem lehet, de az meg annyira más pálya és kompletten más autó megy oda, nem biztos, hogy tudnak egyáltalán polet szerezni. Pluszban ott a kockázat is, ott hamar el lehet dobni.

Semmi nem lesz, 2-4 futam maximum és Verstappen stabilan vezetni fog, őszre unalmas 2014-2020 közötti győzelmeket várok.

Persze ne legyen igazam és maradjon esély, de sem az elmúlt évek tapasztalatai sem az elmúlt futamok nem igazolják a várakozásaidat szerintem. A Ferrari általában visszafelé lépdel az elmúlt futamokon pedig simán verték őket.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.09. 14:22

Most itt arra gondoltam, hogy Lancelot elég ismert arról, hogy előre világvégét lát mindig (és akkor finom voltam). Tudod te, mire gondolok.

Amíg Rosberg ment, addig neki is mindig odaadta a címeket előre Hamilton ellen, amikor 2017-2018-ban épkézlábnak tűnt a Ferrari, akkor Vettelé volt már a cím szerinte féltávnál, tavaly Mr. Maccsasincsen Hamilton az utolsó futam utolsó kanyarjáig esélyes volt, pedig Lancelot már úgy Barcelona környékén jött ezzel a #maccsasincsennel. Ez már nem is borúlátás, meg pesszimizmus. Nem is tudom, mi a jó szó rá, de amióta együtt fórumozunk 10 éve legalább), azóta csinálja minden évben. Mondd, hogy nincs igazam :)

Ha most véletlenül a Red Bull tényleg lelépné év végéig a Ferrarit, attól nem lenne kevésbé igazam ebben. Ha folyton farkast kiáltasz, előbb-utóbb törvényszerűen bejön egyszer, de attól még nem mondhatod annál az egyetlen alkalomnál, hogy na ugye.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.05.09. 14:33

vollebak írta:
2022.05.09. 14:22
Most itt arra gondoltam, hogy Lancelot elég ismert arról, hogy előre világvégét lát mindig (és akkor finom voltam). Tudod te, mire gondolok.

Amíg Rosberg ment, addig neki is mindig odaadta a címeket előre Hamilton ellen, amikor 2017-2018-ban épkézlábnak tűnt a Ferrari, akkor Vettelé volt már a cím szerinte féltávnál, tavaly Mr. Maccsasincsen Hamilton az utolsó futam utolsó kanyarjáig esélyes volt, pedig Lancelot már úgy Barcelona környékén jött ezzel a #maccsasincsennel. Ez már nem is borúlátás, meg pesszimizmus. Nem is tudom, mi a jó szó rá, de amióta együtt fórumozunk 10 éve legalább), azóta csinálja minden évben. Mondd, hogy nincs igazam :)

Ha most véletlenül a Red Bull tényleg lelépné év végéig a Ferrarit, attól nem lenne kevésbé igazam ebben. Ha folyton farkast kiáltasz, előbb-utóbb törvényszerűen bejön, de attól még nem mondhatod, hogy na ugye, én előre megmondtam.
Ezért írtam, hogy a lényeget illetően egyetértek vele, a vitátokba nem kívánok belefolyni.

Komolyabb pénzt tennék arra, hogy nyár végére elillannak Leclerc és a Ferrari esélyei.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 15:43

Hát ez kurva nagy blamázs.

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.15. 17:29

Biztos kamuzik, hiszen egy tehetségtelen lúzer.

"Jacky Ickx szerint Leclerc arról beszélt utána, hogy beragadt a fék. Érdekesség, hogy egy évvel ezelőtt ugyanezen a rendezvényen Jean Alesi is összetörte a 312 B3-at."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.05.15. 19:25

(:e
Phoebe írta:
2022.05.15. 17:29
Biztos kamuzik, hiszen egy tehetségtelen lúzer.

"Jacky Ickx szerint Leclerc arról beszélt utána, hogy beragadt a fék. Érdekesség, hogy egy évvel ezelőtt ugyanezen a rendezvényen Jean Alesi is összetörte a 312 B3-at."
Latszik a felvetelen, meg en is bekanyarodtam volna.. elment a hatulja. Persze sok is lehetett de nem gondolnam.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.05.15. 20:26

vollebak írta:
2022.05.15. 15:43
Hát ez kurva nagy blamázs.

:pf02
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 20:29

Phoebe írta:
2022.05.15. 17:29
Biztos kamuzik, hiszen egy tehetségtelen lúzer.

"Jacky Ickx szerint Leclerc arról beszélt utána, hogy beragadt a fék. Érdekesség, hogy egy évvel ezelőtt ugyanezen a rendezvényen Jean Alesi is összetörte a 312 B3-at."
Értem, hogy ezzel nekem akarsz odaszúrni, csak azt nem, hogy miért. Idézd kérlek, mikor mondtam volna olyat rá, hogy tehetségtelen és/vagy lúzer.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.15. 20:35

vollebak írta:
2022.05.15. 20:29
Phoebe írta:
2022.05.15. 17:29
Biztos kamuzik, hiszen egy tehetségtelen lúzer.

"Jacky Ickx szerint Leclerc arról beszélt utána, hogy beragadt a fék. Érdekesség, hogy egy évvel ezelőtt ugyanezen a rendezvényen Jean Alesi is összetörte a 312 B3-at."
Értem, hogy ezzel nekem akarsz odaszúrni, csak azt nem, hogy miért. Idézd kérlek, mikor mondtam volna olyat rá, hogy tehetségtelen és/vagy lúzer.
Érdekes módon, mindig azonnal ott teremsz, ha egy kicsit is le lehet húzni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 21:57

Phoebe írta:
2022.05.15. 20:35
vollebak írta:
2022.05.15. 20:29


Értem, hogy ezzel nekem akarsz odaszúrni, csak azt nem, hogy miért. Idézd kérlek, mikor mondtam volna olyat rá, hogy tehetségtelen és/vagy lúzer.
Érdekes módon, mindig azonnal ott teremsz, ha egy kicsit is le lehet húzni.
Kissé túlértékeltnek tartom, itt is néhányan Max szintjén kezelik, ami meredek szerintem. De ettől még a megjegyzésed indokolatlan volt, ahogy én sem álltam beléd azért, amiért lényegében bármi volt Pérezzel tavaly, az első reakciód az volt, hogy én most mit szólok ehhez, mintha minimum a PR-osa lennék Checónak.

De na, ha most neked ettől jobb volt, hogy odaböktél, ki vagyok én, hogy elrontsam a szórakozásod :P
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.15. 22:39

vollebak írta:
2022.05.15. 21:57
Phoebe írta:
2022.05.15. 20:35


Érdekes módon, mindig azonnal ott teremsz, ha egy kicsit is le lehet húzni.
Kissé túlértékeltnek tartom, itt is néhányan Max szintjén kezelik, ami meredek szerintem. De ettől még a megjegyzésed indokolatlan volt, ahogy én sem álltam beléd azért, amiért lényegében bármi volt Pérezzel tavaly, az első reakciód az volt, hogy én most mit szólok ehhez, mintha minimum a PR-osa lennék Checónak.

De na, ha most neked ettől jobb volt, hogy odaböktél, ki vagyok én, hogy elrontsam a szórakozásod :P
Mivel te védted folyamatosan, amikor viszont lett volna miért kritizálni nem írtál semmit, hanem nagyokat hallgattál. Hidd el, azt sem sokkal izgalmasabb olvasni, hogy minden futam hétvégén Ricciardo van nálad terítéken lassan másfél szezon óta. Szálka, gerenda esete.

Múltkor is leírtam. Én tudom magamról, hogy rá tudok pörögni dolgokra, és bár kicsinyes dolog, de jól esik a saját vélt vagy valós igazamat beigazolódni látni. Érdekelne, hogy neked mi a motivációd, amikor újra és újra és újra leírod ugyanazt. Nem ugyanez? Vagy azt várod, hogy bárkit meggyőzöl, úgy, hogy egyébként te sem engedsz soha az álláspontodból?

Leclerc kapcsán te voltál az első, aki ráugrott Imolára, most pedig szintén te hoztad a hírt, azt a részletet kihagyva, hogy szinte biztos technikai hiba volt. Nem akarod látni, hogy semmivel sem vagy objektívebb, mint bármelyikünk, azt kritizálod, amit te is ugyanúgy megteszel.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 22:46

Phoebe írta:
2022.05.15. 22:39
vollebak írta:
2022.05.15. 21:57


Kissé túlértékeltnek tartom, itt is néhányan Max szintjén kezelik, ami meredek szerintem. De ettől még a megjegyzésed indokolatlan volt, ahogy én sem álltam beléd azért, amiért lényegében bármi volt Pérezzel tavaly, az első reakciód az volt, hogy én most mit szólok ehhez, mintha minimum a PR-osa lennék Checónak.

De na, ha most neked ettől jobb volt, hogy odaböktél, ki vagyok én, hogy elrontsam a szórakozásod :P
Mivel te védted folyamatosan, amikor viszont lett volna miért kritizálni nem írtál semmit, hanem nagyokat hallgattál. Hidd el, azt sem sokkal izgalmasabb olvasni, hogy minden futam hétvégén Ricciardo van nálad terítéken lassan másfél szezon óta. Szálka, gerenda esete.

Múltkor is leírtam. Én tudom magamról, hogy rá tudok pörögni dolgokra, és bár kicsinyes dolog, de jól esik a saját vélt vagy valós igazamat beigazolódni látni. Érdekelne, hogy neked mi a motivációd, amikor újra és újra és újra leírod ugyanazt. Nem ugyanez? Vagy azt várod, hogy bárkit meggyőzöl, úgy, hogy egyébként te sem engedsz soha az álláspontodból?

Leclerc kapcsán te voltál az első, aki ráugrott Imolára, most pedig szintén te hoztad a hírt, azt a részletet kihagyva, hogy szinte biztos technikai hiba volt. Nem akarod látni, hogy semmivel sem vagy objektívebb, mint bármelyikünk, azt kritizálod, amit te is ugyanúgy megteszel.
Na, azért álljon meg a busz. Itt két külön dologról van szó. Az, hogy mindenkinek van becsípődése, így nekem is, az egy dolog.

De amikor Pérez nyert tavaly, vagy volt egy jó futama, én mikor mentem oda hozzád, hogy na, Phoebe, tessék, mi a véleményed, na, na? Te lényegében folyton ezt csináltad visszafelé. Vagyis lehet, hogy nekem van hülyeségem, de elvagyok a kis homokozómban ezzel = nem követelem, hogy bárki, aki más véleményen va mondjuk Ricciardóról, az fejtse ki töredelmesen a véleményét, amikor Ricci csinál valami balfaszságot, vagyis épp az én álláspontom igazolja. Te tavaly Pérez és Sainz kapcsán is rendszeresen nekem szegezted egy-egy gyenge teljesítményük után, hogy na, akkor nyilatkozzam, meg most is a számba adtad az odabökéseddel, mintha Leclerc-t tehetségtelen lúzernek tartanám.

Úgyhogy de, ez egy nagy különbség köztünk, akár elismered, akár nem.

Azt meg nem kihagytam, hogy technikai hiba miatt palánkozott Leclerc most, hanem nem tudtam róla. Szembejött a jútyúbon a videó, betettem ide, kész. Semmi rosszat nem írtam, mert az ilyesmi egyébként mindig blamázs, mert nyilván senkinek sem áll jól egy bemutatón falba állított klasszikus kocsi, akár technikai hiba okozta, akár nem. Nem mondtam, hogy mekkora balfasz, nem mondtam, hogy minek adták oda neki, satöbbi. Leclerc szerintem maga sem tiltakozna a blamázs kifejezés ellen, annak ellenére, hogy a technikai hiba okozta.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.05.16. 11:40

https://f1vilag.hu/hirek/leclerc-fekhib ... errarijat/

Ok. Legyen így.
Ámbátor ha vezetői hiba lett volna azt sem vallaná be a Ferrari. Nagyon égő lett volna Leclercre nézve.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.16. 13:37

vollebak írta:
2022.05.15. 22:46

Na, azért álljon meg a busz. Itt két külön dologról van szó. Az, hogy mindenkinek van becsípődése, így nekem is, az egy dolog.

De amikor Pérez nyert tavaly, vagy volt egy jó futama, én mikor mentem oda hozzád, hogy na, Phoebe, tessék, mi a véleményed, na, na? Te lényegében folyton ezt csináltad visszafelé. Vagyis lehet, hogy nekem van hülyeségem, de elvagyok a kis homokozómban ezzel = nem követelem, hogy bárki, aki más véleményen va mondjuk Ricciardóról, az fejtse ki töredelmesen a véleményét, amikor Ricci csinál valami balfaszságot, vagyis épp az én álláspontom igazolja. Te tavaly Pérez és Sainz kapcsán is rendszeresen nekem szegezted egy-egy gyenge teljesítményük után, hogy na, akkor nyilatkozzam, meg most is a számba adtad az odabökéseddel, mintha Leclerc-t tehetségtelen lúzernek tartanám.

Úgyhogy de, ez egy nagy különbség köztünk, akár elismered, akár nem.

Azt meg nem kihagytam, hogy technikai hiba miatt palánkozott Leclerc most, hanem nem tudtam róla. Szembejött a jútyúbon a videó, betettem ide, kész. Semmi rosszat nem írtam, mert az ilyesmi egyébként mindig blamázs, mert nyilván senkinek sem áll jól egy bemutatón falba állított klasszikus kocsi, akár technikai hiba okozta, akár nem. Nem mondtam, hogy mekkora balfasz, nem mondtam, hogy minek adták oda neki, satöbbi. Leclerc szerintem maga sem tiltakozna a blamázs kifejezés ellen, annak ellenére, hogy a technikai hiba okozta.
Erre a részre reagálnék. Az, hogy megtaláltalak vele, részben zrika volt, részben pedig annak szólt, hogyha olyan esemény történt, ami épp nem támasztotta alá az álláspontodat, akkor afelett nagyvonalúan átsiklottál. Nem kellett vele megtalálnod, mert valószínűleg magamtól is leírtam, hogy ez egy korrekt teljesítmény volt.

Arra is emlékszem, Sainz kapcsán tavaly, milyen hevesen bizonygattad, hogy mennyire jól ment, a csapattársa balszerencséiről tudomást sem akartál venni. Idén, amikor Sainz elkezdett gyengébben menni, már azzá szelidült visszamenőleg a véleményed, hogy te csak úgy értetted, hogy magához képest milyen jól ment. Nem szégyen ám elismerni, ha valamiben esetleg még sincs 100%-ig igazad.

Leclerct túlértékeltnek tartod, odacsapta egy bemutató versenyen. Jól esett berakni, hisz a te álláspontodat támasztotta alá, amíg nem tudtad, hogy valószínűleg technikai hiba volt. Ennyire nehéz ezt elismerni? Persze valószínűleg, ez annyira fontos történés volt, hogy nem szeretted volna, ha a fórum közössége véletlenül lemarad róla, és semmi rosszmájúság nem volt benne, ugye? :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.16. 16:06

Phoebe írta:
2022.05.16. 13:37
Erre a részre reagálnék. Az, hogy megtaláltalak vele, részben zrika volt, részben pedig annak szólt, hogyha olyan esemény történt, ami épp nem támasztotta alá az álláspontodat, akkor afelett nagyvonalúan átsiklottál. Nem kellett vele megtalálnod, mert valószínűleg magamtól is leírtam, hogy ez egy korrekt teljesítmény volt.

Arra is emlékszem, Sainz kapcsán tavaly, milyen hevesen bizonygattad, hogy mennyire jól ment, a csapattársa balszerencséiről tudomást sem akartál venni. Idén, amikor Sainz elkezdett gyengébben menni, már azzá szelidült visszamenőleg a véleményed, hogy te csak úgy értetted, hogy magához képest milyen jól ment. Nem szégyen ám elismerni, ha valamiben esetleg még sincs 100%-ig igazad.

Leclerct túlértékeltnek tartod, odacsapta egy bemutató versenyen. Jól esett berakni, hisz a te álláspontodat támasztotta alá, amíg nem tudtad, hogy valószínűleg technikai hiba volt. Ennyire nehéz ezt elismerni? Persze valószínűleg, ez annyira fontos történés volt, hogy nem szeretted volna, ha a fórum közössége véletlenül lemarad róla, és semmi rosszmájúság nem volt benne, ugye? :)
Hát lassan ott tartunk, hogy jobban értesz a saját fejemhez, mint én. Ha gondolod, megadom a jelszavam, kommentelj innentől helyettem :)

Vicces ez az egész analízised, na. Főleg az, hogy nem akarsz dolgokat másképp elfogadni, mint ahogy te gondolod, közben engem vádolsz ezzel, az különösen. Látszik, hogy kizártnak tartod, hogy esetleg tényleg úgy gondoljam a véleményem, ahogy, és ne a vita kedvéért vitázzak. Sainz kapcsán nem idénre „szelídült” a véleményem azzá, hogy a relatív teljesítményplafonjuk/helyzetük ismeretében Sainz végezte a jobb munkát tavaly. Ne haragudj, de ez nettó hazugság. Csak egyetlen bizonyíték: már akkor ezt mondtam, amikor tavaly év végén a csapatvezetők legjobb versenyzőre szavazásakor Binotto Sainzot Leclerc elé tette a listán.

Én voltam az is, aki ezt linkelte 2019. július 12-én, percekkel a hír elérhetősége után, amikor még nyilvános videó sem volt a dologról, mert egy promóeseményen történt:
vollebak írta:
2019.07.12. 10:04
Nem elég, hogy gusztustalan pattanások vannak a hülye formájú fején, még vezetni sem tud!

Tegnap Herbertet vitte körbe Silverstone-ban egy McLaren 720S-sel, és kicsit elszálltak a Maggots-Beckettsben. Megfogta őket a kavicságy, vontatóval kellett elvinni a kocsit.

A csapat poénből azt twittelte, hogy majd küldik a javítási költségekről a számlát Norrisnak, Stallard meg erre az alábbi képet válaszolta, és aláírta, hogy „szerencsére nem hiszem, hogy bárki látta volna a garázsban a dolgot” :D

Kép
Biztosan azért, mert utálom és túlértékeltnek tartom Norrist is, alig vártam, hogy betehessem a hírt, még egy nyilvános videót sem voltam képes kivárni (:u

Az meg külön mutatja, milyen remek véleménnyel lehetsz az intelligenciámról, ha már úgy gondolod, szerintem egy ilyen PR-eseményen palánkozás a tehetségtelenség tagadhatatlan fokmérője. Biztosan Verstappent is tehetségtelen tartottam, amikor linkeltem a videót arról, ahogy 2014-ben Rotterdamban egy bemutatón odacsapta a Toro Rossót a palánkhoz (azt most nem találtam meg, nem emlékszem már, melyik topikban történt).

De megígérem, hogy mostantól főleg Ricciardo és Leclerc kapcsán megvárom bármivel, hogy más linkelje először, jó? :D Majd arról még tájékoztass, légyszi, hogy mondjuk Hamiltonról, aki szintén nem tartozik a lieblingjeim közé, hogyan nyilatkozhatok mostantól, hogy ne csak a rosszul leplezett utálatom csalhatatlan bizonyítéka legyen minden, amikor bárhogyan megemlítem (ha már Ricci és Leclerc kapcsán a Phoebe-féle statáriális bíróság ezt az ítéletet hozta).

Ezt az egész cécót a részemről lezártnak tekintem. Nem csak Leclerc topikjába nem való, de ne haragudj, nem érzem úgy, hogy meg kéne magyaráznom neked vagy bárkinek, mit miért gondolok vagy posztolok úgy, ahogy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2022.05.16. 16:21-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.16. 16:14

Rendben. Elnézést kérek, ha túl sokat láttam bele. Annyi még. Nem szoktam hazudni, rosszul emlékezhetek dolgokra, de szándékosan nem ferdítek.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.05.18. 10:16

Redbull írta:
2022.05.16. 11:40
https://f1vilag.hu/hirek/leclerc-fekhib ... errarijat/

Ok. Legyen így.
Ámbátor ha vezetői hiba lett volna azt sem vallaná be a Ferrari. Nagyon égő lett volna Leclercre nézve.
(:u
Kép

Pár pillanattal a megforgás előtt a BE féktárcsa darabjai hullanak az aszfaltra.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.21. 17:29

Nagy kört rakott ma össze! Nem ártana most már győzelemre váltani.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.05.21. 20:06

Nigel Hill írta:
2022.05.21. 17:29
Nagy kört rakott ma össze! Nem ártana most már győzelemre váltani.
jó lenne, mert eddig a rb versenyen mindig erősebb volt

szeretném.. :)

mer a fórumban nem lehet megjelölni második kedvencet (:c
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.22. 13:29

Button írta:
2022.05.21. 20:06
Nigel Hill írta:
2022.05.21. 17:29
Nagy kört rakott ma össze! Nem ártana most már győzelemre váltani.
jó lenne, mert eddig a rb versenyen mindig erősebb volt

szeretném.. :)

mer a fórumban nem lehet megjelölni második kedvencet (:c
Hát nekem a második kedvencem is viríthatna, mert eddig elverte a szuperjapó :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.22. 15:50

El van átkozva ez a gyerek. :(

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.22. 19:25

Nigel Hill írta:
2022.05.21. 17:29
...Nem ártana most már győzelemre váltani.
Nem rajta múlt :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.05.23. 19:32

Nigel Hill írta:
2022.05.22. 13:29
Button írta:
2022.05.21. 20:06


jó lenne, mert eddig a rb versenyen mindig erősebb volt

szeretném.. :)

mer a fórumban nem lehet megjelölni második kedvencet (:c
Hát nekem a második kedvencem is viríthatna, mert eddig elverte a szuperjapó :(
Ez övön aluli. Még akkor is ha igaz.. Passz :(
Ill nem. Nyilván vannak teóriáim.
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Charles Leclerc - "A jövő újabb letéteményese?"

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.23. 20:12

Button írta:
2022.05.23. 19:32
Nigel Hill írta:
2022.05.22. 13:29


Hát nekem a második kedvencem is viríthatna, mert eddig elverte a szuperjapó :(
Ez övön aluli. Még akkor is ha igaz.. Passz :(
Ill nem. Nyilván vannak teóriáim.
Halljuk :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt