George Russell

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.04.23. 09:10

Redbull írta:
2021.04.23. 00:07

Túlsztárolja a srác magát, nekem ez a véleményem. Csak ezt akartam mondani.
Tudom, ha kiköt a McLarennél azonnal sztárolni fogod. (:n (:z
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.24. 14:25

Lancelot írta:
2021.04.23. 09:10
Redbull írta:
2021.04.23. 00:07

Túlsztárolja a srác magát, nekem ez a véleményem. Csak ezt akartam mondani.
Tudom, ha kiköt a McLarennél azonnal sztárolni fogod. (:n (:z
Lance, ne basszus. Maximum hivatalból szurkolnék neki.
:angry01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.04.24. 23:41

Redbull írta:
2021.04.24. 14:25
Lancelot írta:
2021.04.23. 09:10


Tudom, ha kiköt a McLarennél azonnal sztárolni fogod. (:n (:z
Lance, ne basszus. Maximum hivatalból szurkolnék neki.
:angry01
Hát, pedig most igaza van Lance-nek :D

A McLaren-versenyzőkkel nagyon megengedő és elnéző vagy (és akkor finom voltam (:y ). Emlékszem, hogy még Vandoornét is teljes mellszélességgel védted, hogy hát fiatal még, meg nagyon tehetséges, meg idő kell neki, meg Alonso ellen nem könnyű, meg nehéz vezetni az autót... Aztán hálistennek 2018 végén kivágták végre, mint a taknyot, mert azért minden mentségnek és türelemnek volt határa a csapatnál is. A McLaren történetének talán legrosszabb versenyzője volt, ráadásul érthetetlen módon két évet is kapott, hogy bizonyítson. Magnussen és Pérez egy-egy év után repült, pedig ezerszer jobbak voltak mindketten Stoffelnél.

Szóval ja, egyetértek Lance-szal. Ha valaha is McLaren-versenyző lesz Russell, odaleszel érte (:y
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.25. 09:01

Jólvan, igaz. Vandorne nem volt jó választása Ron papának ez már tény. Azonban a személye nem olyan irritáló mint Russelé. Ünnepélyesen kijelentem, hogy nem fogok neki szurkolni sohasem
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.04.25. 12:49

Redbull írta:
2021.04.25. 09:01
Jólvan, igaz. Vandorne nem volt jó választása Ron papának ez már tény. Azonban a személye nem olyan irritáló mint Russelé. Ünnepélyesen kijelentem, hogy nem fogok neki szurkolni sohasem
Érdekes amúgy Russell. Nem tudnám megmondani, mi az, ami miatt azt érzem, hogy a személyisége számomra nem megnyerő. Pedig én nem látom őt úgy, mint te, például ezzel a nyilatkozatával sem volt semmi gond szerintem. Amennyire én emlékszem, egy rossz szava nem volt még (azt leszámítva persze, hogy baromi hülyén reagált a Bottas-esetre, amiről azóta az őt védeni próbáló Sky-féle brit stábot leszámítva lényegében konszenzus van, hogy az ő sara volt, ő is bocsánatot kért érte). És mégis, valahogy azt érzem, hogy valami nagyon erős indulat, agresszió van benne, amit elnyom. Ezt látom a szemén, vagy Ben tudom.

Aztán persze lehet, hogy csak azért van ez, mert szerintem kurvára hasonlít Chuckyra :D

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.25. 13:07

vollebak írta:
2021.04.25. 12:49
Redbull írta:
2021.04.25. 09:01
Jólvan, igaz. Vandorne nem volt jó választása Ron papának ez már tény. Azonban a személye nem olyan irritáló mint Russelé. Ünnepélyesen kijelentem, hogy nem fogok neki szurkolni sohasem
Érdekes amúgy Russell. Nem tudnám megmondani, mi az, ami miatt azt érzem, hogy a személyisége számomra nem megnyerő. Pedig én nem látom őt úgy, mint te, például ezzel a nyilatkozatával sem volt semmi gond szerintem. Amennyire én emlékszem, egy rossz szava nem volt még (azt leszámítva persze, hogy baromi hülyén reagált a Bottas-esetre, amiről azóta az őt védeni próbáló Sky-féle brit stábot leszámítva lényegében konszenzus van, hogy az ő sara volt, ő is bocsánatot kért érte). És mégis, valahogy azt érzem, hogy valami nagyon erős indulat, agresszió van benne, amit elnyom. Ezt látom a szemén, vagy Ben tudom.

Aztán persze lehet, hogy csak azért van ez, mert szerintem kurvára hasonlít Chuckyra :D

Kép
Én olyat amiről írtál nem érzek. Szimplán unszineszkó a mandró.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.04.25. 18:44

vollebak írta:
2021.04.25. 12:49
Aztán persze lehet, hogy csak azért van ez, mert szerintem kurvára hasonlít Chuckyra :D
Rá annyira nem is, de sok netező nem véletlen hívja psycho doll-nak (:v
Kép

Nekem egyébként határozottan szimpatikus, és a "pszichopaták" közül pont Verstappen ellentétje, bent tudja tartani az indulatait :)

Nála egyértelműbben senki nem mutatta meg, hogy mennyire nem a jelenlegi csapatánál van a helye, és ez frusztrálja is. Tavaly egy hirtelen helyzetben, kényelmetlen pozícióban volt esélyes a futamgyőzelemre egy olyan autóban, amit a csapattársa évek óta vezet. A Mercedesnek viszont fontosabb a rekordok megdöntése, meg valamelyest PC maradni. Normál körülmények között Bottas már nem ülne az autóban, csak azt se akarják, hogy valaki veszélyeztesse Hamilton nyolcadik címét.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.04.25. 20:19

Willy írta:
2021.04.25. 18:44


Nekem egyébként határozottan szimpatikus, és a "pszichopaták" közül pont Verstappen ellentétje, bent tudja tartani az indulatait :)

Nála egyértelműbben senki nem mutatta meg, hogy mennyire nem a jelenlegi csapatánál van a helye, és ez frusztrálja is. Tavaly egy hirtelen helyzetben, kényelmetlen pozícióban volt esélyes a futamgyőzelemre egy olyan autóban, amit a csapattársa évek óta vezet. A Mercedesnek viszont fontosabb a rekordok megdöntése, meg valamelyest PC maradni. Normál körülmények között Bottas már nem ülne az autóban, csak azt se akarják, hogy valaki veszélyeztesse Hamilton nyolcadik címét.
Erről van szó. Russell egy nagyon szar helyzetben van. Nála rosszabb helyzetben valószínűleg csak Mick van.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.04.25. 21:14

Nigel Hill írta:
2021.04.25. 20:19
Willy írta:
2021.04.25. 18:44


Nekem egyébként határozottan szimpatikus, és a "pszichopaták" közül pont Verstappen ellentétje, bent tudja tartani az indulatait :)

Nála egyértelműbben senki nem mutatta meg, hogy mennyire nem a jelenlegi csapatánál van a helye, és ez frusztrálja is. Tavaly egy hirtelen helyzetben, kényelmetlen pozícióban volt esélyes a futamgyőzelemre egy olyan autóban, amit a csapattársa évek óta vezet. A Mercedesnek viszont fontosabb a rekordok megdöntése, meg valamelyest PC maradni. Normál körülmények között Bottas már nem ülne az autóban, csak azt se akarják, hogy valaki veszélyeztesse Hamilton nyolcadik címét.
Erről van szó. Russell egy nagyon szar helyzetben van. Nála rosszabb helyzetben valószínűleg csak Mick van.
Kis Schumi sincs jó helyzetben, de azért kettejük között van egy nagy különbség, amit Willy is említett.
Van sok tehetség, akik szenvednek szar autókban és mind azt gondolja, egy jó autóban meg tudná mutatni. De nem kap jó autót, így ez csak egy "álom" marad.
Russellnek magadatott a lehetőség, hogy meg is mutassa mit tud egy jó autóban és sikerült is neki. De mehetett vissza egy szar autóba (ami azért idén talán már nem annyira szar) tovább szenvedni. Szerintem ennél nincs, nem lehet rosszabb egy versenyzőnek.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.04.25. 23:51

Russell fantasztikus tavalyi beugrását semmilyen szinten nem kisebbítve, de azért egy szempontból kényelmesebb neki. A kizárólagos referenciapont vele kapcsolatban az az egyetlen alkalom. Nyilván nem életszerű, hogy pont beletalált csak a jóba azon a hétvégén, amúgy Bottas 2 szintjén lenne, ez kizárt. De egy kicsit olyan ez, mint amit Stewart mondott Prost kapcsán - egy körön sokkal könnyebb gyorsnak lenni, mint egy teljes versenytáv minden körében gyorsnak lenni. Ha megfeleltetjük ebben a gondolatban az egy kört egy futamnak, akkor ez az, amit nem tudunk Russellnél - vajon egy teljes szezonon át mennyire lenne konstans. Egy annyira trágya autóban ülve, mint a Williams, nulla nyomás mellett verheti az egyébként B kategóriás Latifit. Fisichelláról is évekig gondoltuk, hogy csak kapjon egy épkézláb autót, lesz itt ne mulass, aztán mindannyian tudjuk, hogy alakult neki ez a kör.

Még mielőtt Dankson leszedné rólam a keresztvizet: az már ennyiből is világos, hogy Russell > Fisichella, természetesen. De annyiban Russell biztosan ismeretlen faktor, hogy tudna-e egyáltalán úgy menni mondjuk, mint a korosztályából Norris - még csak nem is élautóban, de inkább a mezőny elejében kavarva, futamról futamra bizonyítási kényszer alatt. Sok szempontból nyögi a helyzetét Russell, de ebben biztosan könnyebb neki, mint a többi fiatalnak.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.26. 09:46

vollebak írta:
2021.04.25. 23:51
Russell fantasztikus tavalyi beugrását semmilyen szinten nem kisebbítve, de azért egy szempontból kényelmesebb neki. A kizárólagos referenciapont vele kapcsolatban az az egyetlen alkalom. Nyilván nem életszerű, hogy pont beletalált csak a jóba azon a hétvégén, amúgy Bottas 2 szintjén lenne, ez kizárt. De egy kicsit olyan ez, mint amit Stewart mondott Prost kapcsán - egy körön sokkal könnyebb gyorsnak lenni, mint egy teljes versenytáv minden körében gyorsnak lenni. Ha megfeleltetjük ebben a gondolatban az egy kört egy futamnak, akkor ez az, amit nem tudunk Russellnél - vajon egy teljes szezonon át mennyire lenne konstans. Egy annyira trágya autóban ülve, mint a Williams, nulla nyomás mellett verheti az egyébként B kategóriás Latifit. Fisichelláról is évekig gondoltuk, hogy csak kapjon egy épkézláb autót, lesz itt ne mulass, aztán mindannyian tudjuk, hogy alakult neki ez a kör.

Még mielőtt Dankson leszedné rólam a keresztvizet: az már ennyiből is világos, hogy Russell > Fisichella, természetesen. De annyiban Russell biztosan ismeretlen faktor, hogy tudna-e egyáltalán úgy menni mondjuk, mint a korosztályából Norris - még csak nem is élautóban, de inkább a mezőny elejében kavarva, futamról futamra bizonyítási kényszer alatt. Sok szempontból nyögi a helyzetét Russell, de ebben biztosan könnyebb neki, mint a többi fiatalnak.
Jó meglátás.
Russell természetesen jó pilóta, de minden évben volt eddig kapitális hibája is.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.04.26. 10:54

Többetek álláspontjával is egyetértek. Én is sajnálom Russellt, mert neki nem adatott meg az, ami mondjuk Norrisnak, Leclernek vagy Strollnak, és nem is nagyon látszik, hol lenne számára hely. Merci nem fogja bevállalni Bottas helyére, viszont Hamiltont nem küldik el miatta (miért is tennék???). Tavaly Bahrein után szerintem írtam is, amit most Bertone, hogy elég pocsék lehet egy futamra belekóstolni a jóba, aztán utána vissza a trutyi autóba.

Viszont az is igaz, hogy Kubica és Latifi nem tekinthető igazi mércének, illetve nekem az a benyomásom, hogy Russell egy körön lényegesen jobb, mint teljes versenytávot tekintve. Nekem hiányzik tőle az igazi kiemelkedő eredmény versenyen is. Elfogadom, hogy frusztráló lehet, hogy csak káosz esetén lehet pontot szerezni a Williamsel, de eddig mindkét lehetőséget elszúrta.

Keveset tudunk ezekről a versenyzőkről milyenek civilben, abból a kevésből tudunk következtetni, amit kapunk belőlük (interjúk, rádiók, csapat videók stb.). Nekem ez alapján nem olyan szimpatikus srác. Valahogy azt érzem túl komolyan veszi magát, túl fontoskodja a dolgokat, mintha ő fújná a passzát szelet, ő akarná megmondani a csapatának merre van az előre. Valószínű pont ezek miatt egyszer nagyon sikeres lesz. :)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.04.26. 18:18

Nigel Hill írta:
2021.04.25. 20:19
Erről van szó. Russell egy nagyon szar helyzetben van. Nála rosszabb helyzetben valószínűleg csak Mick van.
Ő legalább még csak első éves. Plusz a neve miatt is várható, hogy feljebb fog jutni. Russell ki van szolgáltatva a Mercedes-nek, és/vagy Hamiltonnak.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.04.27. 21:48

vollebak írta:
2021.04.24. 23:41
Redbull írta:
2021.04.24. 14:25


Lance, ne basszus. Maximum hivatalból szurkolnék neki.
:angry01
Hát, pedig most igaza van Lance-nek :D

A McLaren-versenyzőkkel nagyon megengedő és elnéző vagy (és akkor finom voltam (:y ). Emlékszem, hogy még Vandoornét is teljes mellszélességgel védted, hogy hát fiatal még, meg nagyon tehetséges, meg idő kell neki, meg Alonso ellen nem könnyű, meg nehéz vezetni az autót... Aztán hálistennek 2018 végén kivágták végre, mint a taknyot, mert azért minden mentségnek és türelemnek volt határa a csapatnál is. A McLaren történetének talán legrosszabb versenyzője volt, ráadásul érthetetlen módon két évet is kapott, hogy bizonyítson.
pont emiatt aggódom Alonso miatt, ha nem szedi össze magát a mostani hétvégére! számomra elfogadhatatlan az előző hétvégi teljesítménye! nem szeretnék több ilyen eredményt látni! így még nem kapott ki egyik csapattársától sem, mint legutóbb... lehet ezt magyarázni, meg kifogásokat találni, de ez minden volt, csak nem 2x-es vb szint!!!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.04.27. 22:51

vollebak írta:
2021.04.25. 23:51
Russell fantasztikus tavalyi beugrását semmilyen szinten nem kisebbítve, de azért egy szempontból kényelmesebb neki. A kizárólagos referenciapont vele kapcsolatban az az egyetlen alkalom. Nyilván nem életszerű, hogy pont beletalált csak a jóba azon a hétvégén, amúgy Bottas 2 szintjén lenne, ez kizárt. De egy kicsit olyan ez, mint amit Stewart mondott Prost kapcsán - egy körön sokkal könnyebb gyorsnak lenni, mint egy teljes versenytáv minden körében gyorsnak lenni. Ha megfeleltetjük ebben a gondolatban az egy kört egy futamnak, akkor ez az, amit nem tudunk Russellnél - vajon egy teljes szezonon át mennyire lenne konstans. Egy annyira trágya autóban ülve, mint a Williams, nulla nyomás mellett verheti az egyébként B kategóriás Latifit. Fisichelláról is évekig gondoltuk, hogy csak kapjon egy épkézláb autót, lesz itt ne mulass, aztán mindannyian tudjuk, hogy alakult neki ez a kör.

Még mielőtt Dankson leszedné rólam a keresztvizet: az már ennyiből is világos, hogy Russell > Fisichella, természetesen. De annyiban Russell biztosan ismeretlen faktor, hogy tudna-e egyáltalán úgy menni mondjuk, mint a korosztályából Norris - még csak nem is élautóban, de inkább a mezőny elejében kavarva, futamról futamra bizonyítási kényszer alatt. Sok szempontból nyögi a helyzetét Russell, de ebben biztosan könnyebb neki, mint a többi fiatalnak.
Dehogy könnyebb nekik. A Mercedeses kitérőt kudarcnak élte meg, élete lehetősége volt, nyernie kellett volna. Persze nem rajta múlt, de a futamra lassan már mint Perez fantasztikus győzelmére. Ilyen súlyokkal sem Norris, Stroll vagy Sainz nem rendelkezik és mindegyiknek jobb autója van. A Williams tavaly minden idők legrosszabb szezonját futotta a legrosszabb autójával. Ennek ellenére sosem láttuk esnki-kelni. Stabilan hozta azt (vagy néha többet) ami a technikától elvárható. A fentiek mindegyike hibázott már nagyobbat, csak kevésbé látványosat, de nekik meg van bocsájtva azzal, hogy máskor is hozzák a pontokat, mert olyan autójuk van.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.04.28. 20:21

Phoebe írta:
2021.04.26. 10:54
Többetek álláspontjával is egyetértek. Én is sajnálom Russellt, mert neki nem adatott meg az, ami mondjuk Norrisnak, Leclernek vagy Strollnak, és nem is nagyon látszik, hol lenne számára hely. Merci nem fogja bevállalni Bottas helyére, viszont Hamiltont nem küldik el miatta (miért is tennék???). Tavaly Bahrein után szerintem írtam is, amit most Bertone, hogy elég pocsék lehet egy futamra belekóstolni a jóba, aztán utána vissza a trutyi autóba.

Viszont az is igaz, hogy Kubica és Latifi nem tekinthető igazi mércének, illetve nekem az a benyomásom, hogy Russell egy körön lényegesen jobb, mint teljes versenytávot tekintve. Nekem hiányzik tőle az igazi kiemelkedő eredmény versenyen is. Elfogadom, hogy frusztráló lehet, hogy csak káosz esetén lehet pontot szerezni a Williamsel, de eddig mindkét lehetőséget elszúrta.

Keveset tudunk ezekről a versenyzőkről milyenek civilben, abból a kevésből tudunk következtetni, amit kapunk belőlük (interjúk, rádiók, csapat videók stb.). Nekem ez alapján nem olyan szimpatikus srác. Valahogy azt érzem túl komolyan veszi magát, túl fontoskodja a dolgokat, mintha ő fújná a passzát szelet, ő akarná megmondani a csapatának merre van az előre. Valószínű pont ezek miatt egyszer nagyon sikeres lesz. :)
Pont ez a lényege. Tudja hogy a tehetsége megvan hozzá. Ez egy kőkemény ipar, és nem hagyja hogy egyszerűen beleszürküljön a mezőnybe. Jól teszi.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:37

Ahoz képest, hogy 2x resetelte a futamot, egész jó a 12- hely.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.26. 18:57

Kép

Érted. Nyóc' ezred. Ezzel a fostalicskával. (:j
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.26. 19:04

Tök jó meg minden, csak nem tudom. Ki a mérce, Latifi?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.26. 19:14

Phoebe írta:
2021.06.26. 19:04
Tök jó meg minden, csak nem tudom. Ki a mérce, Latifi?
A mérce? Hát... öhmmm.
(A pluszok Russellhez képest, nem volt technikai gondja senkinek, nem volt sárga zászló, dnf, sem időjárás faktor. "Pure Speed" ahogy szokták mondani.)
12. Carlos Sainz Jr. 1:04.800 +0.129
13. Daniel Ricciardo 1:04.808 +0.137
14. Sebastian Vettel 1:04.875 +0.204

Nem volt akkora különbség Bottas és Gasly között, mint Russell és Vettel között. ;)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.27. 18:12

Én amióta f1-ez nézek, nem emlékszem, hogy egy egyértelmű tehetségnek ennyit kelljen szopni-szívni egy tetves szar istállóban.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.27. 18:15

Én továbbra is azon az állásponton vagyok, ha nem viszi továbbra sem a Merci, akkor igazolja le a Meki.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.27. 18:20

Phoebe írta:
2021.06.27. 18:15
Én továbbra is azon az állásponton vagyok, ha nem viszi továbbra sem a Merci, akkor igazolja le a Meki.
Tulajdonképpen én azon vagyok, hogy a Haas-on kívül bárki igazolja le, mert ennél csak jobb lehet.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.06.27. 19:05

Phoebe írta:
2021.06.27. 18:15
Én továbbra is azon az állásponton vagyok, ha nem viszi továbbra sem a Merci, akkor igazolja le a Meki.
Nem lesz náluk szabad hely. Ahogy a legtöbb csapatnál sem lesz. A Mercinél meg majd akkor, ha Hamilton megelégszik annyi vb-címmel, amennyi van neki.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.03. 16:10

Jajj csak holnap minden rendben legyen. El sem hiszem de jó a versenytempó is, ez a kvali meg így egyenesek király volt. Közepesen továbbjutni, nem gyenge ezzel a szarral.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt