George Russell

Versenyzők és csapatok
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.20. 10:26

Phoebe írta:
2021.07.20. 08:59
A válasz inkább itt keresendő, nem a sprinten: http://en.mclarenf-1.com/index.php?page ... %20Russell

A teljes versenytávot tekintve, alig volt gyorsabb, mint Latifi. Egyedül a versenyben futott leggyorsabb körben van komolyabb különbség (4 tized).
ennyi. 5-6 másodpercnél sosem volt előrébb... ha annyira gyors, legalább stratégiával előreugorhattak volna.
a 8. helyről amúgy miért ne lehetne 4 pozit hátraesni? :O
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.21. 08:53

trutya írta:
2021.07.20. 10:26
Phoebe írta:
2021.07.20. 08:59
A válasz inkább itt keresendő, nem a sprinten: http://en.mclarenf-1.com/index.php?page ... %20Russell

A teljes versenytávot tekintve, alig volt gyorsabb, mint Latifi. Egyedül a versenyben futott leggyorsabb körben van komolyabb különbség (4 tized).
ennyi. 5-6 másodpercnél sosem volt előrébb... ha annyira gyors, legalább stratégiával előreugorhattak volna.
a 8. helyről amúgy miért ne lehetne 4 pozit hátraesni? :O
Hát pont ezaz. ez az autó kevés ahhoz, hogy stratégiával előreugorjon. Maximum az van, hogy jó a rajthely és kibekkeli a végéig hátha sikerül egy pont. A sprintfutam kb ettől a lehetőségtől is megfosztja az underdogokat. Hiába raksz össze briliáns kört ha a jobb autóval rendelkezők kétszer is esélyt kapnak, hogy versenyen könnyedén lelépjenek.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.21. 09:01

Nigel Hill írta:
2021.07.21. 08:53
trutya írta:
2021.07.20. 10:26


ennyi. 5-6 másodpercnél sosem volt előrébb... ha annyira gyors, legalább stratégiával előreugorhattak volna.
a 8. helyről amúgy miért ne lehetne 4 pozit hátraesni? :O
Hát pont ezaz. ez az autó kevés ahhoz, hogy stratégiával előreugorjon. Maximum az van, hogy jó a rajthely és kibekkeli a végéig hátha sikerül egy pont. A sprintfutam kb ettől a lehetőségtől is megfosztja az underdogokat. Hiába raksz össze briliáns kört ha a jobb autóval rendelkezők kétszer is esélyt kapnak, hogy versenyen könnyedén lelépjenek.
idén már csak két ilyen lesz.
Monzában pl. szerintem nem lesz esélytelen a Williams, ott még a Stroll-Szirotkin korszakban is jók voltak - pedig az minden idők egyik leggyengébb párosa lehetett náluk.
de nem azért, de ha össze tud rakni olyan kört hogy 4-5 tizeddel jobb időmérőn Latifinél úgy átlagban, akkor úgy gondolom versenyen is hozhatna legalább stabil 2-3 tizedeket.
Ami azt illeti Ausztriában nem volt sprintfutam, de versenyen ott is hátrafelé lépdelt (nyilván a második versenyről beszélek). de leginkább szerintem akkor is a rajton ment el most a versenye, ha -4 helyett mondjuk +2 pozit hoz, az az első kör végén már egy 9. hely, onnan meg már sok minden történhet.
a lényeg hogy a versenyeit még így három év rutin után se tudja összerakni kellő megbízhatósággal - legalábbis mikor az esély ott lenne rá tempóból. biztos voltak kurva jó versenyei is szarásig mikor a kocsi alapból sokkal lassabb tempót tudott.
ezzel együtt is megérdemli a mercedeses helyet, csak nem tartom helyesnek a körülményeket okolni ebben az esetben.
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.21. 09:20

trutya írta:
2021.07.21. 09:01
Nigel Hill írta:
2021.07.21. 08:53

Hát pont ezaz. ez az autó kevés ahhoz, hogy stratégiával előreugorjon. Maximum az van, hogy jó a rajthely és kibekkeli a végéig hátha sikerül egy pont. A sprintfutam kb ettől a lehetőségtől is megfosztja az underdogokat. Hiába raksz össze briliáns kört ha a jobb autóval rendelkezők kétszer is esélyt kapnak, hogy versenyen könnyedén lelépjenek.
idén már csak két ilyen lesz.
Monzában pl. szerintem nem lesz esélytelen a Williams, ott még a Stroll-Szirotkin korszakban is jók voltak - pedig az minden idők egyik leggyengébb párosa lehetett náluk.
de nem azért, de ha össze tud rakni olyan kört hogy 4-5 tizeddel jobb időmérőn Latifinél úgy átlagban, akkor úgy gondolom versenyen is hozhatna legalább stabil 2-3 tizedeket.
Ami azt illeti Ausztriában nem volt sprintfutam, de versenyen ott is hátrafelé lépdelt (nyilván a második versenyről beszélek). de leginkább szerintem akkor is a rajton ment el most a versenye, ha -4 helyett mondjuk +2 pozit hoz, az az első kör végén már egy 9. hely, onnan meg már sok minden történhet.
a lényeg hogy a versenyeit még így három év rutin után se tudja összerakni kellő megbízhatósággal - legalábbis mikor az esély ott lenne rá tempóból. biztos voltak kurva jó versenyei is szarásig mikor a kocsi alapból sokkal lassabb tempót tudott.
ezzel együtt is megérdemli a mercedeses helyet, csak nem tartom helyesnek a körülményeket okolni ebben az esetben.
+1

Russell állati gyors és tehetséges, de valahogy mégsem az igazi még. Rendszeresen olyan időket fut kvalin, ami ebben a Williamsben látszólag nincs benne, a versenyek pedig sokszor megközelítőleg sem alakulnak olyan jól neki. Azért az szerintem nem véletlen, hogy lassan 50 rajtja volt már a Williamsszel, és annak ellenére, hogy úgy teljesít a kvalikon, ahogy, pontot csak a Hamilton helyettesítős versenyén tudott eddig szerezni két és fél év alatt. Nehezen hihető, hogy dacára annak, hogy legalább húsz alkalommal jutott tovább a Q2-be eddig, azért nem jött neki össze legalább egy tizedik hely soha, mert mindig csak pechje van valamivel.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.21. 09:35

Phoebe írta:
2021.04.26. 10:54
Viszont az is igaz, hogy Kubica és Latifi nem tekinthető igazi mércének, illetve nekem az a benyomásom, hogy Russell egy körön lényegesen jobb, mint teljes versenytávot tekintve. Nekem hiányzik tőle az igazi kiemelkedő eredmény versenyen is. Elfogadom, hogy frusztráló lehet, hogy csak káosz esetén lehet pontot szerezni a Williamsel, de eddig mindkét lehetőséget elszúrta.
Jó, hogy leírtam kb. 3 hónapja, nem kell újra. :D Trutyával és Volléval értek egyet a kérdésben.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.21. 10:11

aztán az is lehet, hogy Latifi nem időmérőmenő, sokkal jobb a versenytempója. nem tudhatjuk (bár ennek sok jelét úgy őszintén nem adta eddig, de lehet egy ilyen is benne van)
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.21. 11:14

trutya írta:
2021.07.21. 09:01
Nigel Hill írta:
2021.07.21. 08:53

Hát pont ezaz. ez az autó kevés ahhoz, hogy stratégiával előreugorjon. Maximum az van, hogy jó a rajthely és kibekkeli a végéig hátha sikerül egy pont. A sprintfutam kb ettől a lehetőségtől is megfosztja az underdogokat. Hiába raksz össze briliáns kört ha a jobb autóval rendelkezők kétszer is esélyt kapnak, hogy versenyen könnyedén lelépjenek.
idén már csak két ilyen lesz.
Monzában pl. szerintem nem lesz esélytelen a Williams, ott még a Stroll-Szirotkin korszakban is jók voltak - pedig az minden idők egyik leggyengébb párosa lehetett náluk.
de nem azért, de ha össze tud rakni olyan kört hogy 4-5 tizeddel jobb időmérőn Latifinél úgy átlagban, akkor úgy gondolom versenyen is hozhatna legalább stabil 2-3 tizedeket.
Ami azt illeti Ausztriában nem volt sprintfutam, de versenyen ott is hátrafelé lépdelt (nyilván a második versenyről beszélek). de leginkább szerintem akkor is a rajton ment el most a versenye, ha -4 helyett mondjuk +2 pozit hoz, az az első kör végén már egy 9. hely, onnan meg már sok minden történhet.
a lényeg hogy a versenyeit még így három év rutin után se tudja összerakni kellő megbízhatósággal - legalábbis mikor az esély ott lenne rá tempóból. biztos voltak kurva jó versenyei is szarásig mikor a kocsi alapból sokkal lassabb tempót tudott.
ezzel együtt is megérdemli a mercedeses helyet, csak nem tartom helyesnek a körülményeket okolni ebben az esetben.
Szóval azt állítod, hogy jó, de szar mert a csapattársát szerinted nem verte el elég meggyőzően. (úgy hogy a futamát nem követted egyáltalán). Oké elfogadom. De az én indoklásomat ez nem írja felül, legalábbis szerintem.
Ez az autó eleve alkalmatlan pontszerzésre, a legutolsó pontot is Kubica a 2019-es hockenheimi káoszfutamon szerezte. Már szerintem az is csodaszámba megy (bármennyire is megszokott) hogy Q2-be, mostanában meg a Q3-ba bekerül. Én mindig kiemelten figyelem a versenyeit. Egyszerűen ennek az autónak a versenytempója egy kaki. Amióta George itt van, mindig is az volt. A fent említett Sirotkin-Stroll páros is ezerszer jobb technikával mehetett. Csak a Haas rosszabb náluk idén. Ez már 3 éve tart. Egyik évben sem volt pontszerzésre alkalmas ez a technika alatta. Így nem róható fel neki hogy 50 futam van mögötte és nincs pontja a Williams-el. Nincs olyan, hogy esély tempóból. Ezzel a vassal nincs olyan, hogy tempó. Mák van vagy nincs. Ennyi. Vagy kinyomja a szemét és jó helyről indul majd a futamot kibekkeli (mint azt írtam előbb) vagy "no chance at all". Tavaly a mercivel bebizonyította 2 perc alatt, hogy bizony nincs gond a versenytempójával és a képességeivel. Csak hát ott is ugye a balszerencse utolérte. Neki a 3 év alatt nem volt akkora mákja mint sok másnak a mezőnyben.A mezőny végén szopni folyamatosan a brét, miközben mindenki tudja körülötted, hogy a fél mezőnyt simán agyonvernéd és a kortársaid jobb autókban ülve fürdenek a lehetőségekben és a pontokban szerintem a legrosszabb helyzet amibe egy fiatal pilóta lehet. De közben maradj képben, és vágj jó pofát hozzá. Alap elvárások.
Azzal meg nem értek egyet, hogy ha a 8. helyről bukik 4 helyet vagy a 12-helyről az ugyanazt éri. (nem is értem hogy lett volna elvárható tőle, hogy 2-3 helyet jöjjön előre, amikor előtte csak gyorsabb autók voltak) A 12. helyre meg a sprintfutam juttatta. És a meglátásom az hogy a többi ilyen spint szarságon sem lesz jobb a helyzet, elveszi a kevés eséllyel rendelkezők lehetőségét, mert 1 helyett 1,5 futamnyi lehetőség van rá, hogy a sokkal jobb technikával rendelkezők leléphessék. (ráadásul a gumiválasztás mint stratégiai előny sem él ilyenkor) Nem a körülményeket okolom, hanem a sprintfutamot magát. Itt (az elrontott főfutam rajton kívül) az volt az oka, hogy elmaradt a hazai pontszerzés esélye.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.21. 14:19

ha nincs sprintfutam, akkor használt lágyakon kell indulnia, ami szerintem szintén nem az ideális stratégia lett volna.
(ha jól emlékszem, lágyon jutott be?)

mindegy, azt senki nem mondta, hogy szar lenne, vagy nem érdemelne pontszerzést - egyszerűen csak úgy tűnik, hogy sokszor nem rajta kívül álló okok miatt nem jön össze.
az elcseszett rajt többet számított, mint a sprintfutam. ja, hogy ott is eleve büntetést kapott? nem kell ütközni a rajtnál (bár az ő belső kamerás képét még mindig nem láttam, kíváncsi vagyok jött-e valaki mellette-mögötte balról)
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.21. 15:11

trutya írta:
2021.07.21. 14:19
ha nincs sprintfutam, akkor használt lágyakon kell indulnia, ami szerintem szintén nem az ideális stratégia lett volna.
(ha jól emlékszem, lágyon jutott be?)

mindegy, azt senki nem mondta, hogy szar lenne, vagy nem érdemelne pontszerzést - egyszerűen csak úgy tűnik, hogy sokszor nem rajta kívül álló okok miatt nem jön össze.
az elcseszett rajt többet számított, mint a sprintfutam. ja, hogy ott is eleve büntetést kapott? nem kell ütközni a rajtnál (bár az ő belső kamerás képét még mindig nem láttam, kíváncsi vagyok jött-e valaki mellette-mögötte balról)
Ausztriában mindkét futamon így volt pl.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.21. 15:55

Nigel Hill írta:
2021.07.21. 15:11
trutya írta:
2021.07.21. 14:19
ha nincs sprintfutam, akkor használt lágyakon kell indulnia, ami szerintem szintén nem az ideális stratégia lett volna.
(ha jól emlékszem, lágyon jutott be?)

mindegy, azt senki nem mondta, hogy szar lenne, vagy nem érdemelne pontszerzést - egyszerűen csak úgy tűnik, hogy sokszor nem rajta kívül álló okok miatt nem jön össze.
az elcseszett rajt többet számított, mint a sprintfutam. ja, hogy ott is eleve büntetést kapott? nem kell ütközni a rajtnál (bár az ő belső kamerás képét még mindig nem láttam, kíváncsi vagyok jött-e valaki mellette-mögötte balról)
Ausztriában mindkét futamon így volt pl.
a másodikon mi is volt a rajta kívülálló ok? mert nekem egy sem rémlik. ha jól emlékszem ott is bukott 1 vagy 2 helyet a rajtnál, de amúgy teljesen tiszta versenye volt.
még csak az a stratégiai hátrány sem érte, hogy lágyakon kellett rajtolnia, mert közepessel jutott be.
itt is, imolában is megvolt a lehetőség tempóból a pontszerzésre, ahogy silverstone-ban is csak beért a pontzónában a sprintfutamon, szóval nem értem, hogy amúgy miért előzték volna meg.
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.21. 18:38

trutya írta:
2021.07.21. 15:55
Nigel Hill írta:
2021.07.21. 15:11


Ausztriában mindkét futamon így volt pl.
a másodikon mi is volt a rajta kívülálló ok? mert nekem egy sem rémlik. ha jól emlékszem ott is bukott 1 vagy 2 helyet a rajtnál, de amúgy teljesen tiszta versenye volt.
még csak az a stratégiai hátrány sem érte, hogy lágyakon kellett rajtolnia, mert közepessel jutott be.
itt is, imolában is megvolt a lehetőség tempóból a pontszerzésre, ahogy silverstone-ban is csak beért a pontzónában a sprintfutamon, szóval nem értem, hogy amúgy miért előzték volna meg.
A második futamon. Biztos Russell volt az oka, hogy senki nem esett ki aznap előle, és Alonso is utolérte a végére, gondolom azért mert a Williams sokkal gyorsabb volt. Pedig mindent jól csinált. Nem tudott mit tenni, nem tehetett mást ennyit tud a technika.
Imola teljesen más történet, ott eső nélkül a pontok közelébe sincs. Vezetési tudásának köszönhette, hogy a pontszerző zónában volt (meg Hamilton balfaszkodásának) aztán történt ami történt. A mezőnyből ezzel az autóval erőből pontot senki sem tudna szerezni. Mert kb ezt hozod fel, hogy ezt hiányolod tőle. Amivel nem tudok kicsit sem egyetérteni. Nincs mákja mint egyeseknek, mindenért duplán küzd meg. Eddig egy igazi lehetőséget kapott az F1-ben. Ez van.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.07.21. 20:06

trutya írta:
2021.07.21. 14:19
ha nincs sprintfutam, akkor használt lágyakon kell indulnia, ami szerintem szintén nem az ideális stratégia lett volna.
(ha jól emlékszem, lágyon jutott be?)

mindegy, azt senki nem mondta, hogy szar lenne, vagy nem érdemelne pontszerzést - egyszerűen csak úgy tűnik, hogy sokszor nem rajta kívül álló okok miatt nem jön össze.
az elcseszett rajt többet számított, mint a sprintfutam. ja, hogy ott is eleve büntetést kapott? nem kell ütközni a rajtnál (bár az ő belső kamerás képét még mindig nem láttam, kíváncsi vagyok jött-e valaki mellette-mögötte balról)
http://forma1f1.hu/kepek/russell-brit-gp.mp4

Valamelyik Aston érkezik balról, már az ütközés után. Mivel Russell elmérte a tempót. Látható, hogy a kanyar belső ívét sem tudta tartani, fokozatosan csúszik egyre kijjebb, a végén még próbál a kormányon fordítani, de blokkolnak a kerekei, így védhetetlenül csúszik bele Sainzba.
Az apa férfi, a rezsi nő!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.07.21. 21:46

bertone írta:
2021.07.21. 20:06
trutya írta:
2021.07.21. 14:19
ha nincs sprintfutam, akkor használt lágyakon kell indulnia, ami szerintem szintén nem az ideális stratégia lett volna.
(ha jól emlékszem, lágyon jutott be?)

mindegy, azt senki nem mondta, hogy szar lenne, vagy nem érdemelne pontszerzést - egyszerűen csak úgy tűnik, hogy sokszor nem rajta kívül álló okok miatt nem jön össze.
az elcseszett rajt többet számított, mint a sprintfutam. ja, hogy ott is eleve büntetést kapott? nem kell ütközni a rajtnál (bár az ő belső kamerás képét még mindig nem láttam, kíváncsi vagyok jött-e valaki mellette-mögötte balról)
http://forma1f1.hu/kepek/russell-brit-gp.mp4

Valamelyik Aston érkezik balról, már az ütközés után. Mivel Russell elmérte a tempót. Látható, hogy a kanyar belső ívét sem tudta tartani, fokozatosan csúszik egyre kijjebb, a végén még próbál a kormányon fordítani, de blokkolnak a kerekei, így védhetetlenül csúszik bele Sainzba.
ja igen ezt a videót én is láttam, abból hogy az Aston milyen hirtelen megjelenik ott al ecsúszás után, gondoltam arra hogy esetleg már ott lehetett mellette a belső íven, de nem vagyok biztos benne.. elég sok sebességet vesztett már a kanyarban. az Aston belső kameráját lett volna hasznos látni :)
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.25. 16:22

https://gphirek.origo.hu/f1/20210723-f1 ... jutni.html

Ezért sem elvárható a pontszerzés ezzel az autóval.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.31. 19:39

Komolyan. Folyamat olyan érzésem van mint 2001-ben.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.01. 17:22

Végre megtört az átok! :)
A sors fintora, hogy Latiffi előrébb végzett egy hellyel, de mindketten megdolgoztak a pontszerzésén. A Williams ma kicsit végre ünnepelhet.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.08.01. 17:33

Egyébként hogy került Latifi előrébb? Pont hívtak tekefonon. Mintha Russell jött volna ki először a bokszból, aztán elkezdtek elmenni mellette.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.01. 17:35

Willy írta:
2021.08.01. 17:33
Egyébként hogy került Latifi előrébb? Pont hívtak tekefonon. Mintha Russell jött volna ki először a bokszból, aztán elkezdtek elmenni mellette.
Megkerestem Williams Twitterén. Elvileg előnyt szerzett a boxban, ezért maga elé engedett több embert is. Én sem értettem miért előzgették olyan könnyen. Ez volt az oka.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.08.01. 17:54

Phoebe írta:
2021.08.01. 17:35
Megkerestem Williams Twitterén. Elvileg előnyt szerzett a boxban, ezért maga elé engedett több embert is. Én sem értettem miért előzgették olyan könnyen. Ez volt az oka.
Hm... Ez érdekes indok. Köszi! Remélem, lesz erről részletesebb cikk vagy videó.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.01. 18:37

Phoebe írta:
2021.08.01. 17:35
Willy írta:
2021.08.01. 17:33
Egyébként hogy került Latifi előrébb? Pont hívtak tekefonon. Mintha Russell jött volna ki először a bokszból, aztán elkezdtek elmenni mellette.
Megkerestem Williams Twitterén. Elvileg előnyt szerzett a boxban, ezért maga elé engedett több embert is. Én sem értettem miért előzgették olyan könnyen. Ez volt az oka.
Gondoltam, hogy ez lehetett az oka. Amikor elengedte a megelőzötteket, kiírták, hogy no further action. Akkor esett le, hogy Russell a box kijáratánál szépen eljött jobboldalt :D Gondolom, rászóltak, hogy adja vissza a helyeket és akkor nem lesz bünti.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.08.01. 20:44

Nigel Hill írta:
2021.08.01. 18:37
Phoebe írta:
2021.08.01. 17:35


Megkerestem Williams Twitterén. Elvileg előnyt szerzett a boxban, ezért maga elé engedett több embert is. Én sem értettem miért előzgették olyan könnyen. Ez volt az oka.
Gondoltam, hogy ez lehetett az oka. Amikor elengedte a megelőzötteket, kiírták, hogy no further action. Akkor esett le, hogy Russell a box kijáratánál szépen eljött jobboldalt :D Gondolom, rászóltak, hogy adja vissza a helyeket és akkor nem lesz bünti.
di Grassi 2.0 :D
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.08.01. 21:21

amúgy csóri Latifit le se szarta senki, pedig jó versenyt ment ő is most (és ugye 2x annyi pontja van mint a zseninek)
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.02. 10:12

trutya írta:
2021.08.01. 21:21
amúgy csóri Latifit le se szarta senki, pedig jó versenyt ment ő is most (és ugye 2x annyi pontja van mint a zseninek)
Szerintem a csapat rendesen megünnepelte. Egyébként meg jókor volt jó helyen a rajnál. Nem azt mondom, hogy nem érdemelte meg, mert jól ment. De az egész futama arról szólt hogy egyre lassabb és lassabb lett és araszolt hátrafelé, a végére már Russell is utolérte (pedig 20+mp-re volt tőle) és a leggyorsabb köre is jócskán elmaradt a csapattársától. Ha még van 2 kör, akkor a csapattársa mögé kerül. Végülis mindkét versenyzőnek jó futama lett. ja és már nincs 2x annyi pontja.
Egyébként Russell-en látszott és a hangján is érződött, hogy hatalmas nyomástól szabadult most fel. Hihetetlen görcsösen kellett már neki ez az eredmény. Biztos vagyok benne, hogy fog még villantani idén. Mert egy zseni :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.04. 19:26

"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.08.08. 13:07

Le a kalappal előtte, nagyon jól van összerakva.

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt