George Russell

Versenyzők és csapatok
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.27. 20:26

A tegnapi és a mai interjúit is elnézve az az érzésem, hogy nem megy a Mercibe. De ne legyen igazam.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.08.27. 22:08

Nigel Hill írta:
2021.08.27. 20:26
A tegnapi és a mai interjúit is elnézve az az érzésem, hogy nem megy a Mercibe. De ne legyen igazam.
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.27. 23:43

Lancelot írta:
2021.08.27. 22:08
Nigel Hill írta:
2021.08.27. 20:26
A tegnapi és a mai interjúit is elnézve az az érzésem, hogy nem megy a Mercibe. De ne legyen igazam.
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
Bottasnak mi a bűne, hogy nincs kikiáltva űber tehetségnek.
Ha nem lenne ott Hami, már rég a Merci pilótája lenne eź tiszta sor.
Ezt azért írom mert nagyon lenézik itt páran a finn srácot.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.28. 12:23

Lancelot írta:
2021.08.27. 22:08
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
Lance, olvasva ezt és más topikban a kommentjeidet Hamilton témában. Szerintem belül te is érzed, hogy a Hamiltonnal kapcsolatos főbb kritikák:
- több esetben is hatalmas mázlija volt idén és szinte minden történés a kezére játszik
- a korábbi években a technikai fölény miatt simán nyerte a címeket
- minden alkalommal a szuper biztonságos csapattárs Bottas mellett kampányol, ahelyett, hogy ennyi címmel a háta mögött szó nélkül bevállalna egy ifjú titánt

Egyrészt jogosak, másrészt belül téged is zavarnak, mert nem férnek bele a Hamiltonról kialakított versenyállat képedbe. Te is érzed, hogy Verstappennel emberére akadt, és zavarna, ha úgy nyerné ezt az évet, hogy a mázlik segítik hozzá.

Nyilván a fekakirályozás és hasonló dolgok joggal bántanak és kritikán aluli megnyilvánulások, de ezek csak pár emberhez köthetők, közel sem általánosak. Nem kellene, hogy ezek a dolgok távol tartsanak a fórumtól és ennyire negatív irányba tereljék az itteni kommentjeid. Egy humoros, pozitív Lancelotra, mindig szükség van itt. ;)

Amit írtam semmiképp sem bántó, vagy sértő szándékkal írtam.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.28. 13:49

Phoebe írta:
2021.08.28. 12:23
Lancelot írta:
2021.08.27. 22:08
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
Lance, olvasva ezt és más topikban a kommentjeidet Hamilton témában. Szerintem belül te is érzed, hogy a Hamiltonnal kapcsolatos főbb kritikák:
- több esetben is hatalmas mázlija volt idén és szinte minden történés a kezére játszik
- a korábbi években a technikai fölény miatt simán nyerte a címeket
- minden alkalommal a szuper biztonságos csapattárs Bottas mellett kampányol, ahelyett, hogy ennyi címmel a háta mögött szó nélkül bevállalna egy ifjú titánt

Egyrészt jogosak, másrészt belül téged is zavarnak, mert nem férnek bele a Hamiltonról kialakított versenyállat képedbe. Te is érzed, hogy Verstappennel emberére akadt, és zavarna, ha úgy nyerné ezt az évet, hogy a mázlik segítik hozzá.

Nyilván a fekakirályozás és hasonló dolgok joggal bántanak és kritikán aluli megnyilvánulások, de ezek csak pár emberhez köthetők, közel sem általánosak. Nem kellene, hogy ezek a dolgok távol tartsanak a fórumtól és ennyire negatív irányba tereljék az itteni kommentjeid. Egy humoros, pozitív Lancelotra, mindig szükség van itt. ;)

Amit írtam semmiképp sem bántó, vagy sértő szándékkal írtam.
Egyet értve veled, csak azt akarom mondani, hogy azért nem a szél fújta össze azt a 7 VB címet.
Hamilton korszakos pilóta. Pályafutása végső szakaszában nem akar belegebedni a csapaton belüli küzdelembe, én megértem.
Max jelenleg a méltó kihívója ez is tény. Lehetne neki még vagy 5-6 méltó kihívója ha azoknak a srácoknak a technikája engedné ezt. Kire gondolok?
Kimi
Alonso
Norris
Russel
Gasly
Sainz.

(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.28. 14:00

Redbull írta:
2021.08.28. 13:49
Hamilton korszakos pilóta.
Csak a saját nevemben beszélhetek, de szerintem ezt nemcsak én, hanem a többség nem vitatja, nem is lenne értelme, vagy alapja, ugyanakkor látni kell azt is, hogy milyen lehetőségek között versenyezte végig az eddigi pályafutását.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.28. 15:05

vollebak írta:
2021.08.08. 13:07
Le a kalappal előtte, nagyon jól van összerakva.
Amellett, hogy szimpatikus megnyilvánulás volt, azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy könnyebb úgy nagyvonalúnak lenni, hogy mindenki látja, hogy te mennyivel jobb versenyző vagy, és valószínűleg már azt is tudod, hogy egy jobb csapatnál fogsz versenyezni.

Tudom, neki is fontos volt, hogy végre meg legyen a pontszerzése a Williamssel, de az előbbiek szerintem mindenképp árnyalják a dolgot.

Van egy olyan szubjektív benyomásom, hogy Latifi normális figura lehet és szeretik a csapatnál. Nem tudom miért, de valamiért ezt érzem. Akár ez is benne lehetett.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.28. 17:06

Lancelot írta:
2021.08.27. 22:08
Nigel Hill írta:
2021.08.27. 20:26
A tegnapi és a mai interjúit is elnézve az az érzésem, hogy nem megy a Mercibe. De ne legyen igazam.
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
Te ennek ugyanúgy örülnél, mint a kedvenced. :mosoly:
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.08.28. 18:26

Nagyot ment ma a lerágott csont hajrá! (:p :hajra01
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.08.28. 21:13

Phoebe írta:
2021.08.28. 12:23
Lancelot írta:
2021.08.27. 22:08
Akkor nem megy. És akkor mi ven? Gumicsont.
Lance, olvasva ezt és más topikban a kommentjeidet Hamilton témában. Szerintem belül te is érzed, hogy a Hamiltonnal kapcsolatos főbb kritikák:
- több esetben is hatalmas mázlija volt idén és szinte minden történés a kezére játszik
- a korábbi években a technikai fölény miatt simán nyerte a címeket
- minden alkalommal a szuper biztonságos csapattárs Bottas mellett kampányol, ahelyett, hogy ennyi címmel a háta mögött szó nélkül bevállalna egy ifjú titánt

Egyrészt jogosak, másrészt belül téged is zavarnak, mert nem férnek bele a Hamiltonról kialakított versenyállat képedbe. Te is érzed, hogy Verstappennel emberére akadt, és zavarna, ha úgy nyerné ezt az évet, hogy a mázlik segítik hozzá.

Nyilván a fekakirályozás és hasonló dolgok joggal bántanak és kritikán aluli megnyilvánulások, de ezek csak pár emberhez köthetők, közel sem általánosak. Nem kellene, hogy ezek a dolgok távol tartsanak a fórumtól és ennyire negatív irányba tereljék az itteni kommentjeid. Egy humoros, pozitív Lancelotra, mindig szükség van itt. ;)

Amit írtam semmiképp sem bántó, vagy sértő szándékkal írtam.
Hidd vel, értettem mnden gondolatodat.... (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.29. 19:19

Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.08.29. 21:09

No, az azért eléggé durva, ha valaki ezért ünnepelni tudja.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.30. 10:35

Lancelot írta:
2021.08.29. 21:09
No, az azért eléggé durva, ha valaki ezért ünnepelni tudja.
Szerinted egy F1 versenyző az első dobogóját nem ünnepli meg, még ha önhibáján kívül egy időmérős eredmény lett a futam?
Ne már.
Hami nem ünnepelt különösebben és érthető, Max sem volt a csúcsponton, de Russelneķ még nem volt dobogója eddig persze hogy örült.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.08.30. 10:54

Redbull írta:
2021.08.30. 10:35
Lancelot írta:
2021.08.29. 21:09
No, az azért eléggé durva, ha valaki ezért ünnepelni tudja.
Szerinted egy F1 versenyző az első dobogóját nem ünnepli meg, még ha önhibáján kívül egy időmérős eredmény lett a futam?
Ne már.
Hami nem ünnepelt különösebben és érthető, Max sem volt a csúcsponton, de Russelneķ még nem volt dobogója eddig persze hogy örült.
Azzal együtt, hogy ha valakinek nagyon kijárt már egy dobogó, az épp Russell, a nagy ünneplés nekem is érthetetlen, mert a versenynapon semmit nem kellett érte csinálnia. A kvalin parádés volt, de az kvali, semmi köze a versenynap szükséges teljesítményhez.

Ha vigyorogva széttárja a karját, és azt mondja, hogy hát nem épp így akartam bezsákolni az elsőt, de panaszkodni nem fogok, arra senkinek sem lett volna egy rossz szava sem, sőt. De tényleg úgy szaladgált körbe a boxban mindenkivel lepacsizva, mintha 39 körön át kellett volna az esőben védekeznie Hamilton gyorsabb Mercedese ellen ezárt a második helyért.

Értem én Balázsékat, hogy védik Russellt, de az örömködés mértéke és az örömködés tárgyához szükséges vasárnapi versenyteljesítmény ( = 0, rajta kívül álló okokból, de akkor is) nagyon aránytalan, szerintem csak ennyi az, amit kritizáltak Lance-ék.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.30. 11:51

vollebak írta:
2021.08.30. 10:54
Redbull írta:
2021.08.30. 10:35


Szerinted egy F1 versenyző az első dobogóját nem ünnepli meg, még ha önhibáján kívül egy időmérős eredmény lett a futam?
Ne már.
Hami nem ünnepelt különösebben és érthető, Max sem volt a csúcsponton, de Russelneķ még nem volt dobogója eddig persze hogy örült.
Azzal együtt, hogy ha valakinek nagyon kijárt már egy dobogó, az épp Russell, a nagy ünneplés nekem is érthetetlen, mert a versenynapon semmit nem kellett érte csinálnia. A kvalin parádés volt, de az kvali, semmi köze a versenynap szükséges teljesítményhez.

Ha vigyorogva széttárja a karját, és azt mondja, hogy hát nem épp így akartam bezsákolni az elsőt, de panaszkodni nem fogok, arra senkinek sem lett volna egy rossz szava sem, sőt. De tényleg úgy szaladgált körbe a boxban mindenkivel lepacsizva, mintha 39 körön át kellett volna az esőben védekeznie Hamilton gyorsabb Mercedese ellen ezárt a második helyért.

Értem én Balázsékat, hogy védik Russellt, de az örömködés mértéke és az örömködés tárgyához szükséges vasárnapi versenyteljesítmény ( = 0, rajta kívül álló okokból, de akkor is) nagyon aránytalan, szerintem csak ennyi az, amit kritizáltak Lance-ék.
Nekem nincs semmi bajom Russellel de nem is a kedvencem. Azt viszont megértettem, hogy mocskosul örült az első dobogójának ami kis szerencsével hullott az ölébe. Kárpótlás a Mercédeszes kiruccanásáért.
(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.08.30. 11:57

vollebak írta:
2021.08.30. 10:54
Azzal együtt, hogy ha valakinek nagyon kijárt már egy dobogó, az épp Russell, a nagy ünneplés nekem is érthetetlen, mert a versenynapon semmit nem kellett érte csinálnia. A kvalin parádés volt, de az kvali, semmi köze a versenynap szükséges teljesítményhez...
Így van. Szomorú, hogy ezt külön magyarázni kell és nem megy át elsőre.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.08.30. 12:12

Szerintem meg az az szomorú ha valaki más örömét is csak kritikával tudja illetni, mert abban sem a jót látja. Ha Hamiltonnak vagy Verstappennek ezen múlt volna a VB címe, akkor ők is örültek volna. Hamilton minek örüljön? Hogy verseny nélkül hozott rajta Verstappen? Vagy dobogóra állhatott 232. alkalommal? Miféle összehasonlítási alap ez? Csak sajnálni tudom, akinek ez a kis ünneplés is fájt. Én is azt mondom hogy futam nélkül nem kellett volna eredményt hirdetni, de ha már így történt, akkor így történt. Nem változtat a dolgon hogy most pacsizik és ellocsolja a pezsgőt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.08.30. 14:47

Azért Hamilton már annyiszor megkapta itt egy - egy szerencsés győzelem után, hogy minek örül, hogy Lance reakciója nekem érthető.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.09.06. 15:54

Miután hivatalos, hogy jövőre Bottas az Alfa versenyzője, így Russell meg a Mercedes versenyzője lesz. Lássuk, mennyire fog csicskulni.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.06. 18:25

bertone írta:
2021.09.06. 15:54
Miután hivatalos, hogy jövőre Bottas az Alfa versenyzője, így Russell meg a Mercedes versenyzője lesz. Lássuk, mennyire fog csicskulni.
Szerintem nem kell neki, és Russel nem is fog főként abban az esetben ha Lewis ez évben a 8. VB címet is begyűjti. Amennyiben Max nyeri idén a VB-t, akkor a Mercedesznél jövőre vérremenő küzdelmet láthatunk.
Kedvemre való lenne.
:mosoly: :dorzsi01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.06. 20:34

Redbull írta:
2021.09.06. 18:25
bertone írta:
2021.09.06. 15:54
Miután hivatalos, hogy jövőre Bottas az Alfa versenyzője, így Russell meg a Mercedes versenyzője lesz. Lássuk, mennyire fog csicskulni.
Szerintem nem kell neki, és Russel nem is fog főként abban az esetben ha Lewis ez évben a 8. VB címet is begyűjti. Amennyiben Max nyeri idén a VB-t, akkor a Mercedesznél jövőre vérremenő küzdelmet láthatunk.
Kedvemre való lenne.
:mosoly: :dorzsi01
Russell! :)
Buttontól minden esetre már kapott tanácsokat :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.07. 11:05

Na végre, már ideje volt. Gratula :)

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 11:23

vollebak írta:
2021.09.07. 11:05
Na végre, már ideje volt. Gratula :)
Neki fogok drukkolni. :mosoly:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.07. 11:30

High-End írta:
2021.09.07. 11:23
Neki fogok drukkolni. :mosoly:
Lesz is miért. Érzésem szerint Hamilton bicskája bele fog törni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: George Russell

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 11:32

vollebak írta:
2021.09.07. 11:30
Lesz is miért. Érzésem szerint Hamilton bicskája bele fog törni.
Én is ezt érzem. És ha megteszi, akkor meg végképp az új kedvenc lesz.

Lezárt