Nikita Mazepin

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.14. 18:34


Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.14. 22:06

Phoebe írta:
2021.11.14. 18:34
Kezdem sajnáli ezt a srácot.

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/11 ... a-el-magat
Én a múltkor láttam vele egy interjút, ahol elmondta, jelenleg is egyetemre jár és a futamok között ténylegesen bejár az egyetemre tanulni, miközben a többi srác pihen, vagy éppen szórakozik.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.14. 22:24

bertone írta:
2021.11.14. 22:06
Phoebe írta:
2021.11.14. 18:34
Kezdem sajnáli ezt a srácot.

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/11 ... a-el-magat
Én a múltkor láttam vele egy interjút, ahol elmondta, jelenleg is egyetemre jár és a futamok között ténylegesen bejár az egyetemre tanulni, miközben a többi srác pihen, vagy éppen szórakozik.
Néhány hete volt egy videó, ahol egy mozgássérült kisfiút kísérgetett a Haas boxában. Nyilván az ilyen dolgok PR szempontból is előnyösek, de szeretném hinni, hogy ez nem (csak) erről szólt. Mindenesetre nekem eléggé őszintének és emberinek tűnt, ahogy például saját maga emelte ki-be a kissrácot az autóba, megmutatta neki a dolgokat stb.

Ettől még persze nem lesz jó F1-es versenyző, és meg vannak a maga viselt dolgai, de azért nem az a patás ördög, mint amilyennek sokan gondolják. A helyzete is elég speciális. Tulajdonképpen ugyanaz mint Strollé, csak ő ráadásul még egy jó átlagos szintet sem tud jelenleg hozni.

Valószínű Kis Schumi mellett sem lehet neki egyszerű csapaton belül, aki eleve egy eladhatóbb és népszerűbb karakter. Nem lehet könnyű megbirkozni azzal sem, hogy ő lett az ügyeletes pofozózsák, akin bátran lehet élcelődni. Elég sok oldalról nehezedik nyomás erre a srácra, szóval én kezdek rá kicsit másképp tekinteni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.14. 23:19

Hát, nem tudom. Ha valakit, őt aztán nem látom másképp ilyesmitől.

Azon túl, hogy megcsöcsörészett egy lányzót, két dolog volt, amivel nálam bebetonozta magát, mint egy beteg lelkű szarházi.

Az egyik, hogy amikor egyéves évfordulója volt a koronavírus kitörésének, egy szívecskés-puszikázós posztot dobott ki az Instagramjára, hogy boldog szülinapot, Covid.

A másik, hogy az apja konszernjének, az Uralkalinak a tulajdonában lévő egyik bányában bányakatasztrófa történt, kilenc bányász belehalt, Oroszországban nemzeti gyászt rendeltek el, Mazepin pedig ezt a napot találta megfelelőnek arra, hogy Moszkvában kibéreljen egy éjszakai klubot (mivel a kutya sem ment sehova, egy csomó minden zárva is volt), és a haverjaival dorbézoljon, állítólag azon röhögcsélve, hogy legalább könnyű volt kibérelni a klubot, mert nincs tolongás a városban.

Most ezek nem kamaszos csínyek, meg rosszul fésült nyilatkozatok. Ilyet csak nagyon elbaszott értékrendű, aljas ember csinál, és azt sem gondolom, hogy az ilyesmi kinőhető.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.14. 23:32

vollebak írta:
2021.11.14. 23:19
Hát, nem tudom. Ha valakit, őt aztán nem látom másképp ilyesmitől.

Azon túl, hogy megcsöcsörészett egy lányzót, két dolog volt, amivel nálam bebetonozta magát, mint egy beteg lelkű szarházi.

Az egyik, hogy amikor egyéves évfordulója volt a koronavírus kitörésének, egy szívecskés-puszikázós posztot dobott ki az Instagramjára, hogy boldog szülinapot, Covid.

A másik, hogy az apja konszernjének, az Uralkalinak a tulajdonában lévő egyik bányában bányakatasztrófa történt, kilenc bányász belehalt, Oroszországban nemzeti gyászt rendeltek el, Mazepin pedig ezt a napot találta megfelelőnek arra, hogy Moszkvában kibéreljen egy éjszakai klubot (mivel a kutya sem ment sehova, egy csomó minden zárva is volt), és a haverjaival dorbézoljon, állítólag azon röhögcsélve, hogy legalább könnyű volt kibérelni a klubot, mert nincs tolongás a városban.

Most ezek nem kamaszos csínyek, meg rosszul fésült nyilatkozatok. Ilyet csak nagyon elbaszott értékrendű, aljas ember csinál, és azt sem gondolom, hogy az ilyesmi kinőhető.
Utóbbi kettő storyról nem tudok/tudtam eddig. A lányos történet viszont fel volt fújva elég rendesen. Nem tudok azonosulni az ilyen viselkedéssel, számomra nagyon közönséges, de a lány partner volt ebben, nem erőszakról volt szó. Most komolyan vegyünk elő mindenkit, aki hülyeségeket tölt fel a közösségi oldalára? Elég álszent dolog volt, ahogy meghurcolták ezért.

Gondolom a családi háttere miatt lett olyan, amilyen. Talán egy olyan közeg, mint most az F1, ahol ő lényegében egy senki esetleg helyre billentheti. Ha meg nem, akkor továbbra is lesz kit utálni. Nekem sem lett a szívem csücske, de valószínű azért mégis árnyaltabb a kép, mint ahogy gondoljuk.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.14. 23:36

Phoebe írta:
2021.11.14. 23:32
vollebak írta:
2021.11.14. 23:19
Hát, nem tudom. Ha valakit, őt aztán nem látom másképp ilyesmitől.

Azon túl, hogy megcsöcsörészett egy lányzót, két dolog volt, amivel nálam bebetonozta magát, mint egy beteg lelkű szarházi.

Az egyik, hogy amikor egyéves évfordulója volt a koronavírus kitörésének, egy szívecskés-puszikázós posztot dobott ki az Instagramjára, hogy boldog szülinapot, Covid.

A másik, hogy az apja konszernjének, az Uralkalinak a tulajdonában lévő egyik bányában bányakatasztrófa történt, kilenc bányász belehalt, Oroszországban nemzeti gyászt rendeltek el, Mazepin pedig ezt a napot találta megfelelőnek arra, hogy Moszkvában kibéreljen egy éjszakai klubot (mivel a kutya sem ment sehova, egy csomó minden zárva is volt), és a haverjaival dorbézoljon, állítólag azon röhögcsélve, hogy legalább könnyű volt kibérelni a klubot, mert nincs tolongás a városban.

Most ezek nem kamaszos csínyek, meg rosszul fésült nyilatkozatok. Ilyet csak nagyon elbaszott értékrendű, aljas ember csinál, és azt sem gondolom, hogy az ilyesmi kinőhető.
A lányos történet viszont fel volt fújva elég rendesen. Nem tudok azonosulni az ilyen viselkedéssel, számomra nagyon közönséges, de a lány partner volt ebben, nem erőszakról volt szó. Most komolyan vegyünk elő mindenkit, aki hülyeségeket tölt fel a közösségi oldalára? Elég álszent dolog volt, ahogy meghurcolták ezért.
Csatlakozom.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.14. 23:54

Erről a molesztálós dologról már volt szó korábban, sosem fogok egyetérteni azokkal, akik szerint fel van fújva/benne volt a csaj. Két dolog miatt nem:

1) Nézzétek meg a videót. Timi, főleg, te, nőként. Nézd meg a legelső, az ösztönös reakcióját a csajnak – az őszinte, első másodperces reakcióját. Ijedtség, sokk, meglepettség, és próbálja lerázni magáról. Aztán „szerepbe kerül”, mert fiatal és buta, és veretni kell, mert videóznak, rájátszik – akkor már vágja a pofákat, imitálja a pippantást, satöbbi. De ez púder, mert egy csitriről van szó. Nézd meg az ösztönös, első reakciót, és akkor mondd azt őszintén, hogy benne volt, meg poén, meg játék csak, és nem azt érzi, hogy az akarata ellenére és beleegyezése nélkül hozzáértek.

2) Mielőtt kipattant a dolog a nagy nyilvánosság előtt, a csaj az eset kapcsán a nők bántalmazásáról, szexuális zaklatásról posztolt, komoly hangvételben. Csak azt követően és napokkal később lett ebből „jaj, haverok vagyunk”, hogy nemzetközi üggyé dagadt. Ismerve Mazepin faterját, aki maga is szügyig gázolt a kétes ügyekben, vagy megfenyegették a csajt, vagy fizettek neki, hogy az első reakcióját törölje, és előadja magát, mint Mazepin csöcsörészésre bármikor kapható kis csajbarátja.

Bandi, neked kislányod van. Ha vele csinálná meg ezt egy kis takony, nem akarnád eltörni a kezét ott helyben? Mindig ebbe gondoljatok bele, hogy ha a szeretteitekkel történik meg, akkor is felfújt dolognak tartanátok-e az adott ügyet.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.15. 00:05

Nem láttam a videót, majd megkeresem. Ennyire nem mélyedtem el a dologban.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.15. 00:06

Phoebe írta:
2021.11.14. 23:32
Utóbbi kettő storyról nem tudok/tudtam eddig.
1) Kép

2)

https://handofmoscow.com/2018/12/24/the ... -mine/?amp

De ezen kívül is egy rakás olyan ügye volt (Illott arcának ököllel megütése, mert egy szaros szabadedzésen szerinte Illott feltartotta, például), ami miatt egy utolsó, aljas reteknek tartom. Biztos, hogy a családi háttere (is) szerepet játszott abban, hogy ilyen lett a személyisége, de az a baj ezzel, hogy ez számomra lényegében nullát jelent. Csak a jelenlegi mezőnyből: nézd meg Norrist, akinek az apja az 50 leggazdagabb brit egyike, vagy Strollt, akinek az apja zsebre teszi még Mazepinéket is, ha a pénztárca vastagságáról van szó, nem beszélve Mickről, aki luxusban nőtt fel, és az apja egy élő legenda. Egyikből sem lett olyan karakter, aki lépten-nyomon valamilyen ügybe keveredik, szóval nálam legfeljebb adalék lehet ilyenkor, hogy milyen a családi háttér, magyarázat/enyhítő körülmény nem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.15. 00:12

Phoebe írta:
2021.11.15. 00:05
Nem láttam a videót, majd megkeresem. Ennyire nem mélyedtem el a dologban.
:shock: De akkor hogy mondhatod, hogy fel lett fújva? Nem értem, éppen te, aki sosem foglalsz állást dolgokban úgy, hogy jól körül ne járnád.

Mindegy, annyira nem fontos, mert egyébként azok, amiket említettem az én szememben is nagyobb súlyú dolgok, amik sokkal beszédesebbek. Én még 18-20 éve főiskolás suhancként sem ittam magam lányokat csöcsörésző baromra (pedig hát abban a korban az ember a legyet is röptében, ugye :D), de ettől függetlenül ez inkább egy szarul nevelt, nőket nem tisztelő paraszt kis csíra ittas hülyesége, a másik két dolog meg egy torz lélek megnyilvánulása.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.15. 11:25

vollebak írta:
2021.11.15. 00:12
Phoebe írta:
2021.11.15. 00:05
Nem láttam a videót, majd megkeresem. Ennyire nem mélyedtem el a dologban.
:shock: De akkor hogy mondhatod, hogy fel lett fújva? Nem értem, éppen te, aki sosem foglalsz állást dolgokban úgy, hogy jól körül ne járnád.

Mindegy, annyira nem fontos, mert egyébként azok, amiket említettem az én szememben is nagyobb súlyú dolgok, amik sokkal beszédesebbek. Én még 18-20 éve főiskolás suhancként sem ittam magam lányokat csöcsörésző baromra (pedig hát abban a korban az ember a legyet is röptében, ugye :D), de ettől függetlenül ez inkább egy szarul nevelt, nőket nem tisztelő paraszt kis csíra ittas hülyesége, a másik két dolog meg egy torz lélek megnyilvánulása.
Az alapján, amennyit olvastam és hallottam a dologról így ítéltem meg. Próbáltam videót találni, mindenhol ki van takarva a lényeg, ennyiből én nem tudom megítélni a lány reakcióját. Nyilván van abban is ráció, hogy apuka elsimította a dolgot, viszont, ha jól tudom a lány osztotta meg a videót Mazepin Instagram oldalán.

Azt nem tudhatom, hogy mit szeretett volna bemutatni, a zaklatás tényét, ami aztán máshogy lett tálalva apuka nyomására, vagy szimplán kettejük hülyéskedését.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Nikita Mazepin

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.12.12. 10:59

vollebak írta:
2021.11.14. 23:54
Nézd meg a legelső, az ösztönös reakcióját a csajnak – az őszinte, első másodperces reakcióját. Ijedtség, sokk, meglepettség, és próbálja lerázni magáról.
Hááááát...
Én is rühellem mazespint, de ez műbalhé.

Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt