Alex Albon

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 18:49

Nekem alapvetően nem hiányzott a mezőnyből, de az volt az érzésem előzetesen, hogy Latifit azért verni fogja. Ez eddig úgy tűnik be is jött. Volt pár ígéretes megmozdulása, nekem a hétvége egyik kellemes meglepetése.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.03.21. 12:25

Phoebe írta:
2022.03.20. 18:49
Nekem alapvetően nem hiányzott a mezőnyből, de az volt az érzésem előzetesen, hogy Latifit azért verni fogja. Ez eddig úgy tűnik be is jött. Volt pár ígéretes megmozdulása, nekem a hétvége egyik kellemes meglepetése.
Nem gondolom rossz pilótának, csak hát Ő is a markó szopórollerren ül..
Innentől nehéz neki is majd egyszer találni egy megfelelő helyet, addig meg bizonyíthat ő is 3x annyit..
(Igen, mindenki tudja, hogy az "is" részemről miről szól :))
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.21. 19:26

Button írta:
2022.03.21. 12:25
Phoebe írta:
2022.03.20. 18:49
Nekem alapvetően nem hiányzott a mezőnyből, de az volt az érzésem előzetesen, hogy Latifit azért verni fogja. Ez eddig úgy tűnik be is jött. Volt pár ígéretes megmozdulása, nekem a hétvége egyik kellemes meglepetése.
Nem gondolom rossz pilótának, csak hát Ő is a markó szopórollerren ül..
Innentől nehéz neki is majd egyszer találni egy megfelelő helyet, addig meg bizonyíthat ő is 3x annyit..
(Igen, mindenki tudja, hogy az "is" részemről miről szól :))
Albon annyival van jobb helyzetben, hogy (többé-kevésbé) kiszakadt már a red bull-kötelékből, ha Russellhez hasonló szinten veri Latifit, akár a karrierjét is újraépítheti a RB-tól függetlenül.
vagy még mindig a RB és Marko hozzájárulása kell mindenhez vajon?
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.04.23. 17:55

trutya írta:
2022.03.21. 19:26
Button írta:
2022.03.21. 12:25


Nem gondolom rossz pilótának, csak hát Ő is a markó szopórollerren ül..
Innentől nehéz neki is majd egyszer találni egy megfelelő helyet, addig meg bizonyíthat ő is 3x annyit..
(Igen, mindenki tudja, hogy az "is" részemről miről szól :))
Albon annyival van jobb helyzetben, hogy (többé-kevésbé) kiszakadt már a red bull-kötelékből, ha Russellhez hasonló szinten veri Latifit, akár a karrierjét is újraépítheti a RB-tól függetlenül.
vagy még mindig a RB és Marko hozzájárulása kell mindenhez vajon?
Szerintem igen, opciós szerződése van ha jól gondolom.
"kölcsön adták"
Valamiért mérhetetlenül megnőtt a szimpátiám ezen pilóták iránt. Pedig Albon az elsőszámú antipatika volt akkor nekem. Nade azóta fordult a világ :mosoly:

(na persze nem Gasly ellenében, de Albon mellett ;))
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.04.25. 21:58

az utóbbi két futamon igen erős versenyeket hozott... szép munka.
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.05.14. 20:35

trutya írta:
2022.04.25. 21:58
az utóbbi két futamon igen erős versenyeket hozott... szép munka.
igen!
de a vörös haj miatt tudja :D
de és valóban..
még a végén megszeretem, pedig tiltólistámon volt .. nem már nincs, már inkább szeretem :)
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.14. 21:14

Button írta:
2022.05.14. 20:35
trutya írta:
2022.04.25. 21:58
az utóbbi két futamon igen erős versenyeket hozott... szép munka.
igen!
de a vörös haj miatt tudja :D
de és valóban..
még a végén megszeretem, pedig tiltólistámon volt .. nem már nincs, már inkább szeretem :)
Talán hülyeség az ok, de én nagyon nem kedvelem.

Láttam vele két videót, amiben nagyon nem volt szimpatikus a reakciója. Mindkét ilyen videó ilyen reakcióvideó volt, hogy az F1-es versenyzőknek mutatnak dolgokat, és mit szólnak hozzá.

Az egyik Verstappen híres hockenheimi kerékcserés tűzesete volt, a másik 1990 Suzuka. Mindkettő rémes látvány, más-más okokból. Albon meg mindkettő mint egy baszatlan kamaszfiú, pókharapó fogsort kivillantva vihogott. Kurvára antipatikus volt.

Mások az emberek, máshogy tudunk reagálni dolgokra, ez oké. De ez a középsikolás nyihogás két ilyen dolog kapcsán nekem sokat elárul valaki karakteréről.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.05.14. 22:18

vollebak írta:
2022.05.14. 21:14
Button írta:
2022.05.14. 20:35


igen!
de a vörös haj miatt tudja :D
de és valóban..
még a végén megszeretem, pedig tiltólistámon volt .. nem már nincs, már inkább szeretem :)
Talán hülyeség az ok, de én nagyon nem kedvelem.

Láttam vele két videót, amiben nagyon nem volt szimpatikus a reakciója. Mindkét ilyen videó ilyen reakcióvideó volt, hogy az F1-es versenyzőknek mutatnak dolgokat, és mit szólnak hozzá.

Az egyik Verstappen híres hockenheimi kerékcserés tűzesete volt, a másik 1990 Suzuka. Mindkettő rémes látvány, más-más okokból. Albon meg mindkettő mint egy baszatlan kamaszfiú, pókharapó fogsort kivillantva vihogott. Kurvára antipatikus volt.

Mások az emberek, máshogy tudunk reagálni dolgokra, ez oké. De ez a középsikolás nyihogás két ilyen dolog kapcsán nekem sokat elárul valaki karakteréről.
okés, de hány éves volt a srác?
magamról sem szeretnék visszanézni 20 éves videókat ;)
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 06:44

Button írta:
2022.05.14. 22:18
vollebak írta:
2022.05.14. 21:14


Talán hülyeség az ok, de én nagyon nem kedvelem.

Láttam vele két videót, amiben nagyon nem volt szimpatikus a reakciója. Mindkét ilyen videó ilyen reakcióvideó volt, hogy az F1-es versenyzőknek mutatnak dolgokat, és mit szólnak hozzá.

Az egyik Verstappen híres hockenheimi kerékcserés tűzesete volt, a másik 1990 Suzuka. Mindkettő rémes látvány, más-más okokból. Albon meg mindkettő mint egy baszatlan kamaszfiú, pókharapó fogsort kivillantva vihogott. Kurvára antipatikus volt.

Mások az emberek, máshogy tudunk reagálni dolgokra, ez oké. De ez a középsikolás nyihogás két ilyen dolog kapcsán nekem sokat elárul valaki karakteréről.
okés, de hány éves volt a srác?
magamról sem szeretnék visszanézni 20 éves videókat ;)
Albon most 26 éves. Maximum 3 éves videókról beszélünk, mert 2019-ben, már F1-es volt. Vagyis alsó hangon 23 éves volt, amikor viccesnek talált autóban égő embereket. Ehhez nem lehet sokat hozzáfűzni. De még a korával sem nagyon lehetne mentegetni, mert nem egy fingós viccet sütött el, vagy ilyesmi. Egy tizenkét éves gyerek is már jó eséllyel tudja, hogy ha ég egy autó, amiben ül egy élő ember, az mondjuk annyira nem vicces.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.05.15. 09:37

vollebak írta:
2022.05.15. 06:44
Button írta:
2022.05.14. 22:18


okés, de hány éves volt a srác?
magamról sem szeretnék visszanézni 20 éves videókat ;)
Albon most 26 éves. Maximum 3 éves videókról beszélünk, mert 2019-ben, már F1-es volt. Vagyis alsó hangon 23 éves volt, amikor viccesnek talált autóban égő embereket. Ehhez nem lehet sokat hozzáfűzni. De még a korával sem nagyon lehetne mentegetni, mert nem egy fingós viccet sütött el, vagy ilyesmi. Egy tizenkét éves gyerek is már jó eséllyel tudja, hogy ha ég egy autó, amiben ül egy élő ember, az mondjuk annyira nem vicces.
Csak kérdem: szerinted Albon korábban nem találkozott még ezekkel a felvételekkel és nem tudta azok végül is pozitív végeredményét?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.15. 10:35

bertone írta:
2022.05.15. 09:37
Csak kérdem: szerinted Albon korábban nem találkozott még ezekkel a felvételekkel és nem tudta azok végül is pozitív végeredményét?
Jos esetéről, ha jól emlékszem, mondta is, hogy nem is hallott, nem is látta addig. De erre nem esküszöm meg.

Ami a lényeg, hogy nálam nem fér bele az, ahogyan reagált. Nem arról volt szó, hogy egy „régen volt, és szerencsére baj sem lett belőle, lehet rajta mosolyogni” valamit eresztett meg, hanem hatvannégy foggal vigyorgott, meg még el is sütött valamit, ha jól emlékszem, hogy Jos tűzeset utáni arca, ahol azért látszik, hogy kicsit megégett, jobban hasonlít Maxra.

Egyébként mindegy is. Nekem nem fér bele, nektek láthatóan igen, mert biztos tudott a végkimenetelről, vagy csak fiatal volt. Valahogy úgyis felmentenétek, nekem meg nem volt szimpatikus, több szót nem érdemel ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.05.21. 19:58

NaH..
Lehetnek hülyén elkapott pillanatok.
Albon szerintem nemhogy a minimumot, de még a Gasly szintet is hozza :) (--egyelőre--)
ne ragadjunk le szerencsétlen kommenten :?
Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.09.13. 16:12

Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.09.13. 16:30

Nem mai hír, és szépen feltupírozta a sajtó. Természetesen mielőbbi jobbulást kívánok neki.

A lényeg itt van:

"Az éjszaka során stabilizálódott az állapota, vasárnap reggel lekerült a lélegeztetőgépről, így visszaszállították az általános osztályra megfigyelésre és várhatóan a keddi nap folyamán hazaengedik."

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.09.13. 16:48

Phoebe írta:
2022.09.13. 16:30
Nem mai hír, és szépen feltupírozta a sajtó. Természetesen mielőbbi jobbulást kívánok neki.

A lényeg itt van:

"Az éjszaka során stabilizálódott az állapota, vasárnap reggel lekerült a lélegeztetőgépről, így visszaszállították az általános osztályra megfigyelésre és várhatóan a keddi nap folyamán hazaengedik."
Ezt már szívesen olvasom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.09.13. 19:30

Phoebe írta:
2022.09.13. 16:30
Nem mai hír, és szépen feltupírozta a sajtó. Természetesen mielőbbi jobbulást kívánok neki.

A lényeg itt van:

"Az éjszaka során stabilizálódott az állapota, vasárnap reggel lekerült a lélegeztetőgépről, így visszaszállították az általános osztályra megfigyelésre és várhatóan a keddi nap folyamán hazaengedik."
Nyilván nem mai hír (bár én ma olvastam), de alapvetően azért raktam fel, hogy egy ma már sima rutin műtétnek számító esetben is léphetnek fel komplikációk az altatásnál. Azért lélegeztetőgépre nem tesznek senki elővigyázatosságból.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.09.13. 19:55

bertone írta:
2022.09.13. 19:30
Phoebe írta:
2022.09.13. 16:30


Nem mai hír, és szépen feltupírozta a sajtó. Természetesen mielőbbi jobbulást kívánok neki.

A lényeg itt van:

"Az éjszaka során stabilizálódott az állapota, vasárnap reggel lekerült a lélegeztetőgépről, így visszaszállították az általános osztályra megfigyelésre és várhatóan a keddi nap folyamán hazaengedik."
Nyilván nem mai hír (bár én ma olvastam), de alapvetően azért raktam fel, hogy egy ma már sima rutin műtétnek számító esetben is léphetnek fel komplikációk az altatásnál. Azért lélegeztetőgépre nem tesznek senki elővigyázatosságból.
Engem is meglepett, hogy egy vakbélműtétnek ilyen következményei is lehetnek. A médiára haragszom, hogy sikerült az egészből azt kihozni, hogy (ez egy konkrét cím) "Élet halál között az F1-es pilóta". Keltik a feszkót a kattintásokért, úgy, hogy valószínűleg nagy ívben tesznek rá, hogy hogy van a srác.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Alex Albon

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.09.13. 20:14

Phoebe írta:
2022.09.13. 19:55
bertone írta:
2022.09.13. 19:30

Nyilván nem mai hír (bár én ma olvastam), de alapvetően azért raktam fel, hogy egy ma már sima rutin műtétnek számító esetben is léphetnek fel komplikációk az altatásnál. Azért lélegeztetőgépre nem tesznek senki elővigyázatosságból.
Engem is meglepett, hogy egy vakbélműtétnek ilyen következményei is lehetnek. A médiára haragszom, hogy sikerült az egészből azt kihozni, hogy (ez egy konkrét cím) "Élet halál között az F1-es pilóta". Keltik a feszkót a kattintásokért, úgy, hogy valószínűleg nagy ívben tesznek rá, hogy hogy van a srác.
Na, azt a hírt nem láttam, csak ezt az egyet. És teljesen egyetértek.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt