Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.08.05. 11:13

Nohát. Úgy tűnik lassan lehull indenről a lepel. A McLarenesek örvendhetnek, Ricciardo megy, Piatri érkezik. Érdekes lesz látni a két fiatal mit tud majd kihozni a jövő évi McLarenből.

Mindenesetre immár jogszerűen kell, hogy legyen neki is topikja. Hajrá! :mosoly:

https://f1vilag.hu/hirek/sajtohir-pias ... -valtja/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.08.05. 11:55

Lancelot írta:
2022.08.05. 11:13
Nohát. Úgy tűnik lassan lehull indenről a lepel. A McLarenesek örvendhetnek, Ricciardo megy, Piatri érkezik. Érdekes lesz látni a két fiatal mit tud majd kihozni a jövő évi McLarenből.

Mindenesetre immár jogszerűen kell, hogy legyen neki is topikja. Hajrá! :mosoly:

https://f1vilag.hu/hirek/sajtohir-pias ... -valtja/
Köszi Lance!

Eddig nem követtem őt, csak a hírekből hallottam néhány dolgot a srácról.
Lando mellett nem lesz rossz dolga az szinte biztos, az angol srác nagyon barátkozó típus.
Ricsit abból a szempontból sajnálom, hogy marha sokat költött rá a csapat és nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket. Piastrin kezdetben nem lesz nagy nyomás a csapat részéről, azonban Landóhoz közel kell lennie sebességben, máskülönben neki sem lesz hosszú szerződése a McLarennél.
Eddig minden alsóbb szériában bajnok volt úgy tudom, fiatal, tehetséges. Jó kombinációnak gondolom.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.08.12. 21:21

Nos, egyrészt nagyon kíváncsi leszek, de Piastrit eddig is nagyon szerettem amit művel.
Norris mellett egy jó kihívás lesz.. mindketten nagyon jók..

De most én már elvesztettem a fonalat, hogy ez mennyire biztos..

Illetve nem ártana végre egy nevéhez méltó McLaren.. amit kb 20 éve nem láttunk.. :(


És ami a saját érdekeltségeimet illeti, Gasly itt is jól kutyába lett véve.. :( (Ricsi helye ugye..)
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.08.12. 21:36

Button írta:
2022.08.12. 21:21
Nos, egyrészt nagyon kíváncsi leszek, de Piastrit eddig is nagyon szerettem amit művel.
Norris mellett egy jó kihívás lesz.. mindketten nagyon jók..

De most én már elvesztettem a fonalat, hogy ez mennyire biztos..

Illetve nem ártana végre egy nevéhez méltó McLaren.. amit kb 20 éve nem láttunk.. :(


És ami a saját érdekeltségeimet illeti, Gasly itt is jól kutyába lett véve.. :( (Ricsi helye ugye..)
A fiam megmondta Neked kb mire jó Gasly. (:v

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.08.12. 21:38

rdaneelolivaw írta:
2022.08.12. 21:36
Button írta:
2022.08.12. 21:21
Nos, egyrészt nagyon kíváncsi leszek, de Piastrit eddig is nagyon szerettem amit művel.
Norris mellett egy jó kihívás lesz.. mindketten nagyon jók..

De most én már elvesztettem a fonalat, hogy ez mennyire biztos..

Illetve nem ártana végre egy nevéhez méltó McLaren.. amit kb 20 éve nem láttunk.. :(


És ami a saját érdekeltségeimet illeti, Gasly itt is jól kutyába lett véve.. :( (Ricsi helye ugye..)
A fiam megmondta Neked kb mire jó Gasly. (:v
Igen, okés :)
Még csak tanulja az F1-et :D
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.08.12. 21:41

De amúgy Dani, azt mindig mondtam, az a "legkibaszottegyszerübb" kinézni ki áll azélen azt annak szurkolni..
Ez az opció engem sosenem izgatott :)
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.08.22. 19:23

Button írta:
2022.08.12. 21:41
De amúgy Dani, azt mindig mondtam, az a "legkibaszottegyszerübb" kinézni ki áll azélen azt annak szurkolni..
Ez az opció engem sosenem izgatott :)
10 nap azt sehol egy Dani :mosoly:
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.08.26. 11:04

https://formula.hu/f1/2022/08/26/villen ... ik-piastri

Lehet, hogy nem tudom a háttérben folyó friss információkat, de Villeneuve festi az ördögöt a falra.
Tudtommal Piastri egyszer nyilvánult meg amikor cáfolta az Alpine bejelentését. Nem beszélt más csapatról csupán az Alpine személyét érintő bejelentésére reagált.
Én azt gondolom a franciák nem adták meg neki a kellő tiszteletet, a háta mögött döntöttek (Alonso arculcsapásából ocsúdva) és azt gondolták a fiatal srác kussol. Képletesen: apuka mondta a kissrácnak, hogy edd meg a kajádat - kissrác meg mondta nem eszem. (:v
Willeneuve már hiteltelenségről beszél, akitől a szponzorok el fognak fordulni? Nem osztom a véleményét.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.08.26. 11:43

Redbull írta:
2022.08.26. 11:04
https://formula.hu/f1/2022/08/26/villen ... ik-piastri

Lehet, hogy nem tudom a háttérben folyó friss információkat, de Villeneuve festi az ördögöt a falra.
Tudtommal Piastri egyszer nyilvánult meg amikor cáfolta az Alpine bejelentését. Nem beszélt más csapatról csupán az Alpine személyét érintő bejelentésére reagált.
Én azt gondolom a franciák nem adták meg neki a kellő tiszteletet, a háta mögött döntöttek (Alonso arculcsapásából ocsúdva) és azt gondolták a fiatal srác kussol. Képletesen: apuka mondta a kissrácnak, hogy edd meg a kajádat - kissrác meg mondta nem eszem. (:v
Willeneuve már hiteltelenségről beszél, akitől a szponzorok el fognak fordulni? Nem osztom a véleményét.
Nem olvasom el a cikket, mert nem érdekel JV véleménye.

De azért bujkál bennem a kisördög, vajon akkor is ezt mondanád, ha nem a McLarenhez, hanem mondjuk a Red Bullhoz tartana a srác? (:n
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Oscar Piastri - a legújabb nemzedék egyik reménysége

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.08.26. 12:16

bertone írta:
2022.08.26. 11:43
Redbull írta:
2022.08.26. 11:04
https://formula.hu/f1/2022/08/26/villen ... ik-piastri

Lehet, hogy nem tudom a háttérben folyó friss információkat, de Villeneuve festi az ördögöt a falra.
Tudtommal Piastri egyszer nyilvánult meg amikor cáfolta az Alpine bejelentését. Nem beszélt más csapatról csupán az Alpine személyét érintő bejelentésére reagált.
Én azt gondolom a franciák nem adták meg neki a kellő tiszteletet, a háta mögött döntöttek (Alonso arculcsapásából ocsúdva) és azt gondolták a fiatal srác kussol. Képletesen: apuka mondta a kissrácnak, hogy edd meg a kajádat - kissrác meg mondta nem eszem. (:v
Willeneuve már hiteltelenségről beszél, akitől a szponzorok el fognak fordulni? Nem osztom a véleményét.
Nem olvasom el a cikket, mert nem érdekel JV véleménye.

De azért bujkál bennem a kisördög, vajon akkor is ezt mondanád, ha nem a McLarenhez, hanem mondjuk a Ed Bullhoz tartana a srác? (:n
Pontosan. Nem akartam ilyen nyersen fogalmazni, de JV véleményei nekem sem relevánsak.
Anno mint újonc berobbant az F1-be és kedveltem is. A címszerzése után már nem szimpatizáltam nagyon sem vele sem a Williams csapattal.
A mostani szakértősködése nem igazán fog meg, sőt.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt