SCUDERIA FERRARI

Versenyzők és csapatok
Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.10.19. 13:23

http://www.f1-live.hu/f1-hirek/berger-v ... elszallni/" onclick="window.open(this.href);return false;

"Gerhard Berger biztos benne, hogy Sebastian Vettel még a Ferrari színeiben is ugyanaz az ember marad majd, mint aki volt mindig is."

na abban én is biztos vagyok :D

tökéletes kombó lesz, egy csapat aki 7 éve nem tudott egy versenyképes autót összerakni - egy pilótával, aki űrhajó nélkül nem tud nyerni... az szép lesz.
és még szebb, hogy ha összejön az űrhajó, akkor még ott van a csapattárs, aki bármikor nagyon elverheti Vettelt.
és a piramis csúcsán a legszebb - akár nyer, akár nem, Vettel negatív PR értéke garantálja a katasztrófát a Ferrarinak és a szponzoroknak is üzletileg.

nagyon megették a 4 papírcímet, lássuk a műsort. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.10.19. 16:18

carlos78 írta:http://www.f1-live.hu/f1-hirek/berger-v ... elszallni/

"Gerhard Berger biztos benne, hogy Sebastian Vettel még a Ferrari színeiben is ugyanaz az ember marad majd, mint aki volt mindig is."

na abban én is biztos vagyok :D

tökéletes kombó lesz, egy csapat aki 7 éve nem tudott egy versenyképes autót összerakni - egy pilótával, aki űrhajó nélkül nem tud nyerni... az szép lesz.
és még szebb, hogy ha összejön az űrhajó, akkor még ott van a csapattárs, aki bármikor nagyon elverheti Vettelt.
és a piramis csúcsán a legszebb - akár nyer, akár nem, Vettel negatív PR értéke garantálja a katasztrófát a Ferrarinak és a szponzoroknak is üzletileg.

nagyon megették a 4 papírcímet, lássuk a műsort. :D
Ez a mai nap nálam mindent visz.
(:v :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.22. 19:39

"Az olasz Autosprint jelentése is azt erősítheti meg, hogy a Ferrari jövőre sem érhet vissza a csúcsra, mivel a jövő évi autóval komoly gondok lehetnek. Az Autosprint egy megbízható forrásból megtudta, hogy a Ferrari 666 kódnéven futó versenygép tesztmodellje a korai visszajelzések szerint még lassabb, mint a nem túl acélos F14-T. A szélcsatornás és a szimulátoros tesztek egyelőre nem sok jóval kecsegtetnek."
http://www.f1-live.hu/f1-hirek/mar-most ... anellobol/

Azéé esse semmi. Tudom, hogy pletykalap idézi, de azért...

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.22. 20:43

Sánta Gepárd írta:"Az olasz Autosprint jelentése is azt erősítheti meg, hogy a Ferrari jövőre sem érhet vissza a csúcsra, mivel a jövő évi autóval komoly gondok lehetnek. Az Autosprint egy megbízható forrásból megtudta, hogy a Ferrari 666 kódnéven futó versenygép tesztmodellje a korai visszajelzések szerint még lassabb, mint a nem túl acélos F14-T. A szélcsatornás és a szimulátoros tesztek egyelőre nem sok jóval kecsegtetnek."
http://www.f1-live.hu/f1-hirek/mar-most ... anellobol/

Azéé esse semmi. Tudom, hogy pletykalap idézi, de azért...
Ennél hogy lehet rosszabb?
Kép

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.22. 20:55

maTTeus írta:
Sánta Gepárd írta:"Az olasz Autosprint jelentése is azt erősítheti meg, hogy a Ferrari jövőre sem érhet vissza a csúcsra, mivel a jövő évi autóval komoly gondok lehetnek. Az Autosprint egy megbízható forrásból megtudta, hogy a Ferrari 666 kódnéven futó versenygép tesztmodellje a korai visszajelzések szerint még lassabb, mint a nem túl acélos F14-T. A szélcsatornás és a szimulátoros tesztek egyelőre nem sok jóval kecsegtetnek."
http://www.f1-live.hu/f1-hirek/mar-most ... anellobol/

Azéé esse semmi. Tudom, hogy pletykalap idézi, de azért...
Ennél hogy lehet rosszabb?
Az ember egy gödör fenekén is képes maga alá ásni...

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.10.22. 22:13

Sánta Gepárd írta:
Az ember egy gödör fenekén is képes maga alá ásni...
Ez kész!.. Mondtam már, hogy alkalmasint marhára bírom a humorodat? (:v (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.10.23. 19:00

altatnak :)
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.10.23. 20:48

trutya írta:altatnak :)
abban nagyok, már 7. éve folyamatosan altatnak...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.09. 21:48

tetszett a mai házicsata... szépen eljátszottak egymással... kár, hogy a 6. helyért ment a küzdelem, a futottak még kategóriában.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.11.20. 11:23

Nem mondhatnám, hogy sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.
De azt igen, hogy csak így tovább. (:v
Örülök, hogy végre pont került a dolog végére.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.11.20. 11:40

Jadrina írta:Nem mondhatnám, hogy sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.
De azt igen, hogy csak így tovább. (:v
Örülök, hogy végre pont került a dolog végére.
Hasonló jókat Nektek (:v

Viccet félretéve ezzel a Vettel-Kimi kombóval vagy elérik minden idők mélypontját, kb. Alesi-Berger korszak, vagy kva jó lesz. Majd meglátjuk. A hangulat remek lesz, az biztos (:u

Alonso jó döntést hozott, más kérdés, hogy nem tudom hogyan illeszkedik majd a stílusa az angolokhoz és a McLaren is elég balfasz banda már régóta. Legyen szerencséje

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.11.20. 12:23

Hasonlóan gyönyörű, sikerekkel teli éveket kívánok Vettelnek, mint amiben nekünk részünk volt az elmúlt 5 évben. (:x

Mostantól Alonso mellett azért Kiminek is szurkolni fogok. :)

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.20. 12:55

Jadrina írta:Nem mondhatnám, hogy sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.
De azt igen, hogy csak így tovább. (:v
Örülök, hogy végre pont került a dolog végére.
gaborc írta:Hasonlóan gyönyörű, sikerekkel teli éveket kívánok Vettelnek, mint amiben nekünk részünk volt az elmúlt 5 évben. (:x

Mostantól Alonso mellett azért Kiminek is szurkolni fogok. :)
Én is remélem, hogy Alonso is hasonló éveket él meg a McLarennél (már amennyiben tényleg ott köt ki), mint Buttonék az elmúlt 5 évben. (:x

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.11.20. 13:11

„Ferrari-pilóta. Egy élmény. Egy büszkeség. Köszönöm" – írta Alonso

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.11.20. 14:31

bertone írta:
Jadrina írta:Nem mondhatnám, hogy sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.
De azt igen, hogy csak így tovább. (:v
Örülök, hogy végre pont került a dolog végére.
gaborc írta:Hasonlóan gyönyörű, sikerekkel teli éveket kívánok Vettelnek, mint amiben nekünk részünk volt az elmúlt 5 évben. (:x

Mostantól Alonso mellett azért Kiminek is szurkolni fogok. :)
Én is remélem, hogy Alonso is hasonló éveket él meg a McLarennél (már amennyiben tényleg ott köt ki), mint Buttonék az elmúlt 5 évben. (:x
Igazság szerint kb erre számítok, csak én már hozzászoktam és beletörődtem. Az idei kijózanító év ellenére meglepne, ha ti is így lennétek ezzel ;)

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.20. 16:23

gaborc írta:
bertone írta:
Én is remélem, hogy Alonso is hasonló éveket él meg a McLarennél (már amennyiben tényleg ott köt ki), mint Buttonék az elmúlt 5 évben. (:x
Igazság szerint kb erre számítok, csak én már hozzászoktam és beletörődtem. Az idei kijózanító év ellenére meglepne, ha ti is így lennétek ezzel ;)
Nem tudom, itt kikre gondolsz. Engem az idei év legfeljebb abban józanított ki, hogy az F1 ma nem az, amit megszerettem a 60-as évek végén.

De az még mindig meg tud lepni, hogy Vettel mennyire szúrja sok ember szemét. Én is heti rendszerességgel írhatnám, hogy Hamilton ilyen-olyan (Tényleg, ha már itt tartunk: HÁNY IGAZI HAMILTON SZURKOLÓ VAN?), de valahogy nem érzek állandó késztetést erre. Ahogy én is örülök annak, hogy Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.11.20. 16:54

bertone írta: Nem tudom, itt kikre gondolsz. Engem az idei év legfeljebb abban józanított ki, hogy az F1 ma nem az, amit megszerettem a 60-as évek végén.

De az még mindig meg tud lepni, hogy Vettel mennyire szúrja sok ember szemét. Én is heti rendszerességgel írhatnám, hogy Hamilton ilyen-olyan (Tényleg, ha már itt tartunk: HÁNY IGAZI HAMILTON SZURKOLÓ VAN?), de valahogy nem érzek állandó késztetést erre. Ahogy én is örülök annak, hogy Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.
A ti alatt a Vettel szurkolókat értettem, de elismerem, a többes szám használata ebben az esetben erős túlzás.

Vettelt nem kedvelem, ez tény, de nem gondolnám, hogy az itteni nagyon ritka jelenlétem kimeríti az állandó késztetés kategóriát. Itteni szolid jelenlétemre mi sem jobb bizonyíték, mint hogy téged (látens?) Vettel-szurkolónak tart(ott)alak. :D

Illetve még annyi, hogy azért a válaszodban csak sikerült kicsit betalálnod Hamiltont. ;)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.20. 17:19

bertone írta:
gaborc írta:
Igazság szerint kb erre számítok, csak én már hozzászoktam és beletörődtem. Az idei kijózanító év ellenére meglepne, ha ti is így lennétek ezzel ;)
Nem tudom, itt kikre gondolsz. Engem az idei év legfeljebb abban józanított ki, hogy az F1 ma nem az, amit megszerettem a 60-as évek végén.

De az még mindig meg tud lepni, hogy Vettel mennyire szúrja sok ember szemét. Én is heti rendszerességgel írhatnám, hogy Hamilton ilyen-olyan (Tényleg, ha már itt tartunk: HÁNY IGAZI HAMILTON SZURKOLÓ VAN?), de valahogy nem érzek állandó késztetést erre. Ahogy én is örülök annak, hogy Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.
azt én sem, mert még bizonyítványa is van róla... a többit inkább le sem írom... :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.11.20. 17:27

bertone írta:
Jadrina írta:Nem mondhatnám, hogy sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.
De azt igen, hogy csak így tovább. (:v
Örülök, hogy végre pont került a dolog végére.
gaborc írta:Hasonlóan gyönyörű, sikerekkel teli éveket kívánok Vettelnek, mint amiben nekünk részünk volt az elmúlt 5 évben. (:x

Mostantól Alonso mellett azért Kiminek is szurkolni fogok. :)
Én is remélem, hogy Alonso is hasonló éveket él meg a McLarennél (már amennyiben tényleg ott köt ki), mint Buttonék az elmúlt 5 évben. (:x
Nem a pilótának kívántam rosszat, hanem a csapatnak.
Persze ezáltal a pilótáknak sem lesz jó, ezt elismerem, de még egy szenvedő csapatban is nyújthat egy-egy pilóta jó, sőt kiváló teljesítményt.
De köszönjük a jókívánságokat, a McLaren formájától függetlenül én csal Alonso teljesítményében bízom ahogy eddig is. A többire úgysincs befolyásunk.

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.20. 18:08

gaborc írta:
bertone írta: Nem tudom, itt kikre gondolsz. Engem az idei év legfeljebb abban józanított ki, hogy az F1 ma nem az, amit megszerettem a 60-as évek végén.

De az még mindig meg tud lepni, hogy Vettel mennyire szúrja sok ember szemét. Én is heti rendszerességgel írhatnám, hogy Hamilton ilyen-olyan (Tényleg, ha már itt tartunk: HÁNY IGAZI HAMILTON SZURKOLÓ VAN?), de valahogy nem érzek állandó késztetést erre. Ahogy én is örülök annak, hogy Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.
A ti alatt a Vettel szurkolókat értettem, de elismerem, a többes szám használata ebben az esetben erős túlzás.

Vettelt nem kedvelem, ez tény, de nem gondolnám, hogy az itteni nagyon ritka jelenlétem kimeríti az állandó késztetés kategóriát. Itteni szolid jelenlétemre mi sem jobb bizonyíték, mint hogy téged (látens?) Vettel-szurkolónak tart(ott)alak. :D

Illetve még annyi, hogy azért a válaszodban csak sikerült kicsit betalálnod Hamiltont. ;)
Ha megnézed azt, amit elsőre írtam, egyáltalán nem címeztem sem Neked, sem Jadrinának, hanem általánosságban írtam. Sosem voltam Vettel szurkoló. A Red Bullnak szurkolok, azon belül elsősorban korábban Webbernek, most meg Ricciardonak.

Ha megkérdezem, hány igazi szurkolója van Hamiltonnak, az már "betalálás"? (:q

Az apropóját az adta egyébként, hogy a napokban beszélgettem egy fórumtárssal, s az merült fel bennünk, hogy bár Vettelről az a nézet van itt, hogy (szinte) nincs is szurkolója (lásd éppen most Te is), de én azt gondolom, hogy Hamiltonnak sincs több.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.11.20. 18:33

bertone írta: Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.
már csak egy kérdés maradt: miért nem?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.11.20. 18:48

carlos78 írta:
bertone írta: Ricciardo (akit nagyon kedvelek) jól elverte Vettelt, de nem gondolom, hogy ettől Vettel nem 4x-es vb.
már csak egy kérdés maradt: miért nem?
Mert nem olyan csökkentagyú mint akik ezt állítják. A VB címeket nem két szép szemért és nem csak úgy osztogatják. Az lehet h Vettel szerencsésebb csillagzat alatt született h a neki megfelelő technika volt alatta közel 5 évig, de a címekért meg is dolgozott. Lehet azzal jönni hogy "persze azzal bárki" de ez Webberre nézve nem túl hízelgő, pedig láthattuk milyen kemény és gyors pilóta. Az az elmélet is totálisan megbukott, hogy a RB csak Vettelt favorizálja, hiszen akkor Ricciardo nem hiszem h labdába rúgott volna. Biztos vagyok benne, hogy a Ferrarinál is eredményes lesz. Aztán majd jönnek a fanyalgók :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.11.20. 19:09

Nekem dezsavűm lett,mikor meghalottam Vettel szerzödését.
Mintha jövőre ismét 1996-ot írnánk. :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.20. 20:56

Nigel Hill írta:
carlos78 írta: már csak egy kérdés maradt: miért nem?
Mert nem olyan csökkentagyú mint akik ezt állítják. A VB címeket nem két szép szemért és nem csak úgy osztogatják. Az lehet h Vettel szerencsésebb csillagzat alatt született h a neki megfelelő technika volt alatta közel 5 évig, de a címekért meg is dolgozott. Lehet azzal jönni hogy "persze azzal bárki" de ez Webberre nézve nem túl hízelgő, pedig láthattuk milyen kemény és gyors pilóta. Az az elmélet is totálisan megbukott, hogy a RB csak Vettelt favorizálja, hiszen akkor Ricciardo nem hiszem h labdába rúgott volna. Biztos vagyok benne, hogy a Ferrarinál is eredményes lesz. Aztán majd jönnek a fanyalgók :D
ha űrkamion lesz a Ferrari, akkor biztosan... ha küzdeni kell a vassal, mert ugyanolyanra készítik, mint az elmúlt 7 év Ferrariját, akkor kb. Massa szintet fogja hozni... egy-egy elfékezés, megpördülés, kicsúszás... 1-1,5 mp hátrány/kör esetén, ezek már nem nagyon férnek bele...

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.11.20. 21:20

Jadrina írta:...a McLaren formájától függetlenül én csal Alonso teljesítményében bízom ahogy eddig is. ...
Freudi elszólás? (:u (:u (:u

Lezárt