SCUDERIA FERRARI

Versenyzők és csapatok
Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.02.05. 19:17

Kép

(:i
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.05. 19:20

zsír... (:i

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.05. 20:54

maTTeus írta:Kép

(:i
Nekem erről hirtelen az ugrott be, hogy az egyik lefagy, a másik meg el(le)ég. :mosoly:

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.06. 00:27

bertone írta: Nekem erről hirtelen az ugrott be, hogy az egyik lefagy, a másik meg el(le)ég. :mosoly:
:mosoly:

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.02.07. 21:05

bertone írta:
maTTeus írta:Kép

(:i
Nekem erről hirtelen az ugrott be, hogy az egyik lefagy, a másik meg el(le)ég. :mosoly:
Nekem meg az , hogy jól kioltják egymást.

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.08. 22:46

Kép

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.02.10. 08:30

still írta:Kép
I want to break free..... (:j

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.10. 15:44

Ez azért nem semmi munka, le a kalappal. :D
Főleg a porszívó király. :D

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.10. 23:58

Jadrina írta:
still írta:Kép
I want to break free..... (:j
Itt az eredeti:

Kép


Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.11. 03:06

still írta: Itt az eredeti:

Kép


Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 09:40

bertone írta:
still írta: Itt az eredeti:

Kép


Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u

(:u

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.11. 09:46

bertone írta: Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u
mert ő a legnagyobb abban, amit csinál :)
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.11. 09:49

still írta:
Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Deacon egyébként a legjobb fej volt szerintem a bandából. Mercury emlékkoncertje után mindössze kétszer, kénytelen-kelletlen lépett fel a többiekkel (1993-ban és 1997-ben, utóbbi csak egyetlen szám erejéig), előtte és azóta is teljesen visszavonultan él. Azt mondta, nincs igénye részt venni a Queen örökségének és Mercury emlékének a sárba tiprásában. Nem nyilatkozgat exkluzív bagóért, nem haknizik, nem producerkedik, nem talksózik, meg tehetségkutatózik - tökéletesen civil életet él, még fényképet sem nagyon lehet róla találni az azóta eltelt időszakáról. Még a banda Rock And Roll Hall Of Fame beiktatására sem ment el 2001-ben.

Azért a valaha volt egyik legnagyobb rockbanda tagjaként ilyen emelt fővel, méltóságot megőrízve elvonulni a világ elől, nagyon erős jellemre vall.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.11. 09:50

trutya írta:
bertone írta: Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u
mert ő a legnagyobb abban, amit csinál :)
2014 legjobb válasza, már most :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.02.11. 09:56

vollebak írta:
Deacon egyébként a legjobb fej volt szerintem a bandából. Mercury emlékkoncertje után mindössze kétszer, kénytelen-kelletlen lépett fel a többiekkel (1993-ban és 1997-ben, utóbbi csak egyetlen szám erejéig), előtte és azóta is teljesen visszavonultan él. Azt mondta, nincs igénye részt venni a Queen örökségének és Mercury emlékének a sárba tiprásában. Nem nyilatkozgat exkluzív bagóért, nem haknizik, nem producerkedik, nem talksózik, meg tehetségkutatózik - tökéletesen civil életet él, még fényképet sem nagyon lehet róla találni az azóta eltelt időszakáról. Még a banda Rock And Roll Hall Of Fame beiktatására sem ment el 2001-ben.

Azért a valaha volt egyik legnagyobb rockbanda tagjaként ilyen emelt fővel, méltóságot megőrízve elvonulni a világ elől, nagyon erős jellemre vall.
Brian May-ék viszont ismét terveznek néhány fellépést az idei évben. Nincs ezzel sem baj szerintem, a Queen sem volt csak és kizárolag egyenlő Freddy Mercuryval, igaz hangilag pótolhatatlan, ahogy más zenekarok is vesztettek el jelentős tagokat és mégis folytatják. Miért is ne?
ON

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 10:01

Jadrina írta:
vollebak írta:
Deacon egyébként a legjobb fej volt szerintem a bandából. Mercury emlékkoncertje után mindössze kétszer, kénytelen-kelletlen lépett fel a többiekkel (1993-ban és 1997-ben, utóbbi csak egyetlen szám erejéig), előtte és azóta is teljesen visszavonultan él. Azt mondta, nincs igénye részt venni a Queen örökségének és Mercury emlékének a sárba tiprásában. Nem nyilatkozgat exkluzív bagóért, nem haknizik, nem producerkedik, nem talksózik, meg tehetségkutatózik - tökéletesen civil életet él, még fényképet sem nagyon lehet róla találni az azóta eltelt időszakáról. Még a banda Rock And Roll Hall Of Fame beiktatására sem ment el 2001-ben.

Azért a valaha volt egyik legnagyobb rockbanda tagjaként ilyen emelt fővel, méltóságot megőrízve elvonulni a világ elől, nagyon erős jellemre vall.
Brian May-ék viszont ismét terveznek néhány fellépést az idei évben. Nincs ezzel sem baj szerintem, a Queen sem volt csak és kizárolag egyenlő Freddy Mercuryval, igaz hangilag pótolhatatlan, ahogy más zenekarok is vesztettek el jelentős tagokat és mégis folytatják. Miért is ne?
ON

(:i

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.11. 10:02

Jadrina írta: Brian May-ék viszont ismét terveznek néhány fellépést az idei évben. Nincs ezzel sem baj szerintem, a Queen sem volt csak és kizárolag egyenlő Freddy Mercuryval, igaz hangilag pótolhatatlan, ahogy más zenekarok is vesztettek el jelentős tagokat és mégis folytatják. Miért is ne?
ON
Hát ez az - akkor meg mi értelme? :) Jimmy Page-ék abbahagyták az egész Zeppelint a karrierjük csúcsán, alig 11 év zenélés után, amikor Bonham meghalt. Én is azzal a felfogással értek egyet, hogy ami majdnem az, az nem az, akkor meg minek. De, kinek kinek mi, ugye.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 10:03

trutya írta:
bertone írta: Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u
mert ő a legnagyobb abban, amit csinál :)
Brian May-t mindig is sokkal többre tartottam, Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az. (:v

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.11. 10:11

High-End írta: Brian May-t mindig is sokkal többre tartottam, Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az. (:v
És amellett nemcsak a tökéletes, koncerten is hozott éneke miatt legenda, hanem a színpadi jelenléte miatt és a kompozíciós kvalitásai miatt is (:i Queent hallgatni azért "veszélyes", mert elhiszed, hogy hát igen, az énekes azt csinálja, hogy felénekli a lemezt, utána élőben tökéletesen ugyanúgy, ugyanazt visszaadja, mindig, mindenkor. Mercury erre képes volt, azóta is egy kezemen meg tudom számolni, ki ilyen még.

Én May-t azért bírom, mert a zenélés mellett az azóta eltelt időszakban visszatért a tudományok pályához, 2007-ben doktorált asztrofizikából és már maga sem tudja, hogy inkább zenészként, vagy tudósként definiálja-e magát. Csípem az ilyet :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.02.11. 10:13

vollebak írta:
Jadrina írta: Brian May-ék viszont ismét terveznek néhány fellépést az idei évben. Nincs ezzel sem baj szerintem, a Queen sem volt csak és kizárolag egyenlő Freddy Mercuryval, igaz hangilag pótolhatatlan, ahogy más zenekarok is vesztettek el jelentős tagokat és mégis folytatják. Miért is ne?
ON
Hát ez az - akkor meg mi értelme? :) Jimmy Page-ék abbahagyták az egész Zeppelint a karrierjük csúcsán, alig 11 év zenélés után, amikor Bonham meghalt. Én is azzal a felfogással értek egyet, hogy ami majdnem az, az nem az, akkor meg minek. De, kinek kinek mi, ugye.
Azért mert attól, hogy nem ugyan az, még lehet jó. ;)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 10:35

vollebak írta:
High-End írta: Brian May-t mindig is sokkal többre tartottam, Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az. (:v
És amellett nemcsak a tökéletes, koncerten is hozott éneke miatt legenda, hanem a színpadi jelenléte miatt és a kompozíciós kvalitásai miatt is (:i Queent hallgatni azért "veszélyes", mert elhiszed, hogy hát igen, az énekes azt csinálja, hogy felénekli a lemezt, utána élőben tökéletesen ugyanúgy, ugyanazt visszaadja, mindig, mindenkor. Mercury erre képes volt, azóta is egy kezemen meg tudom számolni, ki ilyen még.Én May-t azért bírom, mert a zenélés mellett az azóta eltelt időszakban visszatért a tudományok pályához, 2007-ben doktorált asztrofizikából és már maga sem tudja, hogy inkább zenészként, vagy tudósként definiálja-e magát. Csípem az ilyet :)
Kari Bremnes, Rebekka Bakken, Tori Amos, Patricia Barber és még millióan. Dave Gaham nem tudja? Brian Johnson? Még Bruce Dickinson sem volt sokkal gyengébb élőben tekintetel arra, hogy egyfolytában fel alőá rohangál. Ezek jutottak eszembe nagyon hirtelen.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.11. 11:14

High-End írta: Kari Bremnes, Rebekka Bakken, Tori Amos, Patricia Barber és még millióan. Dave Gaham nem tudja? Brian Johnson? Még Bruce Dickinson sem volt sokkal gyengébb élőben tekintetel arra, hogy egyfolytában fel alőá rohangál. Ezek jutottak eszembe nagyon hirtelen.
jaj de szánalmas ez a kapálózás :)
Mercury zseni volt, ahogy Alonso is az. egyikőjük sem az egyetlen a szakmájában, de hogy közéjük tartoznak, azt nem lehet elvitatni.
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 11:16

trutya írta:
High-End írta: Kari Bremnes, Rebekka Bakken, Tori Amos, Patricia Barber és még millióan. Dave Gaham nem tudja? Brian Johnson? Még Bruce Dickinson sem volt sokkal gyengébb élőben tekintetel arra, hogy egyfolytában fel alőá rohangál. Ezek jutottak eszembe nagyon hirtelen.
jaj de szánalmas ez a kapálózás :)
Mercury zseni volt, ahogy Alonso is az. egyikőjük sem az egyetlen a szakmájában, de hogy közéjük tartoznak, azt nem lehet elvitatni.
De szánalmas...

5 perce még ezt írtad és én erre reagáltam.

mert ő a legnagyobb abban, amit csinál

:neem01

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.11. 11:17

High-End írta:
De szánalmas...

5 perce még ezt írtad és én erre reagáltam.

mert ő a legnagyobb abban, amit csinál

:neem01
valami riposztot ki kellett találni a rejtett homoszexuális utalásra, amin "fetrengve röhögtél"
EZ a szánalmas.
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 11:19

trutya írta:
High-End írta:
De szánalmas...

5 perce még ezt írtad és én erre reagáltam.

mert ő a legnagyobb abban, amit csinál

:neem01
valami riposztot ki kellett találni a rejtett homoszexuális utalásra, amin "fetrengve röhögtél"
EZ a szánalmas.
Egyrészt fordulj bertone-hoz, másrészt szerintem ő sem a homoszexualitására utalt.

Lezárt