SCUDERIA FERRARI

Versenyzők és csapatok
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.11. 11:22

High-End írta:
Egyrészt fordulj bertone-hoz, másrészt szerintem ő sem a homoszexualitására utalt.
akkor, mégis mire utalhatott SZERINTED, amin akkorát nevettél? :)
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.11. 11:22

trutya írta:Mercury zseni volt, ahogy Alonso is az. egyikőjük sem az egyetlen a szakmájában, de hogy közéjük tartoznak, azt nem lehet elvitatni.
De!
ALO nem tartozik ebbe a halmazba.

Avatar
Torrente
gokartos
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2014.01.01. 17:45

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Torrente » 2014.02.11. 11:31

trutya írta:
High-End írta:
Egyrészt fordulj bertone-hoz, másrészt szerintem ő sem a homoszexualitására utalt.
akkor, mégis mire utalhatott SZERINTED, amin akkorát nevettél? :)
...semmi buzulás, buzulás az nuku! (:v
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.11. 11:32

rdaneelolivaw írta:
De!
ALO nem tartozik ebbe a halmazba.

Csak szeretnéd.
De komolyan, lassan kezdem tisztelni a kitartásod. (:v

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.11. 11:41

High-End írta: Egyrészt fordulj bertone-hoz, másrészt szerintem ő sem a homoszexualitására utalt.
trutya írta: akkor, mégis mire utalhatott SZERINTED, amin akkorát nevettél? :)
Szerintem senki nem gondolja, hogy Alonso homo lenne. És én sem arra akartam utalni, így ebben a formában. :mosoly:

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.11. 11:54

bertone írta:
still írta: Itt az eredeti:

Kép


Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u
Eccerű. Alonso a frontember, ugyanakkor időként hisztis díva.

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.11. 11:58

vollebak írta:
still írta:
Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Deacon egyébként a legjobb fej volt szerintem a bandából. Mercury emlékkoncertje után mindössze kétszer, kénytelen-kelletlen lépett fel a többiekkel (1993-ban és 1997-ben, utóbbi csak egyetlen szám erejéig), előtte és azóta is teljesen visszavonultan él. Azt mondta, nincs igénye részt venni a Queen örökségének és Mercury emlékének a sárba tiprásában. Nem nyilatkozgat exkluzív bagóért, nem haknizik, nem producerkedik, nem talksózik, meg tehetségkutatózik - tökéletesen civil életet él, még fényképet sem nagyon lehet róla találni az azóta eltelt időszakáról. Még a banda Rock And Roll Hall Of Fame beiktatására sem ment el 2001-ben.

Azért a valaha volt egyik legnagyobb rockbanda tagjaként ilyen emelt fővel, méltóságot megőrízve elvonulni a világ elől, nagyon erős jellemre vall.
Tudom, másodállásban Queen-rajongó vagyok. (:n Mellesleg Deacon vitte a banda pénzügyeit a nyolcvanas évektől, volt hozzá affinitása. Csinált hat gyereket, és visszavonultan, boldogan él a millióin ücsörögve, míg meg nem hal.
Brian May egy kurva, és Taylor sem sokkal különb.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.11. 12:09

still írta: Tudom, másodállásban Queen-rajongó vagyok. (:n
(:o
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.02.11. 15:37

Magic írta:Csak szeretnéd.
De komolyan, lassan kezdem tisztelni a kitartásod. (:v
Kimi idén helyreteszi a figurát... oda ahová való.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.11. 15:49

szeretem, amikor a legtöbb amit a fanyalgók elő tudnak hozni Alonso ellen az, hogy rinya, meg kis buzi, meg lóarc, meg szemöldök.
olyankor tudom, hogy ö a legjobb a pályán. :)
(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.11. 16:10

rdaneelolivaw írta:
Magic írta:Csak szeretnéd.
De komolyan, lassan kezdem tisztelni a kitartásod. (:v
Kimi idén helyreteszi a figurát... oda ahová való.
Az tuti. Ne tudd meg hogy rettegünk ettől. :lol:

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 16:36

carlos78 írta:szeretem, amikor a legtöbb amit a fanyalgók elő tudnak hozni Alonso ellen az, hogy rinya, meg kis buzi, meg lóarc, meg szemöldök.
olyankor tudom, hogy ö a legjobb a pályán. :)
(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
Nálam sunyi btk-s, a rinya meg a többi nem is számít.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.11. 16:37

carlos78 írta:(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
Meg sem fordult a fejemben a homo vonal. :mosoly:

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.11. 20:50

carlos78 írta:szeretem, amikor a legtöbb amit a fanyalgók elő tudnak hozni Alonso ellen az, hogy rinya, meg kis buzi, meg lóarc, meg szemöldök.
olyankor tudom, hogy ö a legjobb a pályán. :)
(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
Azért az vicces, hogy az magyaráz bele valamit mások gondolataiba, aki egyébként folyamatosan azt magyarázza, hogy őt mindenki félre érti, és csak az van, amit leír, nem pedig az, amit más abba belegondol.

(:z

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.11. 21:21

bertone írta:
carlos78 írta:szeretem, amikor a legtöbb amit a fanyalgók elő tudnak hozni Alonso ellen az, hogy rinya, meg kis buzi, meg lóarc, meg szemöldök.
olyankor tudom, hogy ö a legjobb a pályán. :)
(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
Azért az vicces, hogy az magyaráz bele valamit mások gondolataiba, aki egyébként folyamatosan azt magyarázza, hogy őt mindenki félre érti, és csak az van, amit leír, nem pedig az, amit más abba belegondol.

(:z
(:j (:v

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.11. 23:47

bertone írta:
carlos78 írta:szeretem, amikor a legtöbb amit a fanyalgók elő tudnak hozni Alonso ellen az, hogy rinya, meg kis buzi, meg lóarc, meg szemöldök.
olyankor tudom, hogy ö a legjobb a pályán. :)
(aki meg még buzizni sem mer egy értelmeset, csak utalgat.. nos az elég beszari viselkedés nálam :)
Azért az vicces, hogy az magyaráz bele valamit mások gondolataiba, aki egyébként folyamatosan azt magyarázza, hogy őt mindenki félre érti, és csak az van, amit leír, nem pedig az, amit más abba belegondol.

(:z
na nee, csak nem magadra vetted.. (:i
én le szoktam írni a véleményemet, A, B, vagy C. ti hozzá hallucináltok D-t meg E-t. :D

amit viszont te írtál, (' most már értem, blabla..') semmilyen véleményt nem tartalmaz. trutya kérte hogy konkretizáld, de így sem sikerült.
hát ennyi a bátor különbség.. :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.12. 05:56

carlos78 írta: na nee, csak nem magadra vetted.. (:i
1.én le szoktam írni a véleményemet, A, B, vagy C. ti hozzá hallucináltok D-t meg E-t. :D

2.amit viszont te írtál, (' most már értem, blabla..') semmilyen véleményt nem tartalmaz.
3.trutya kérte hogy konkretizáld, de így sem sikerült.
hát ennyi a bátor különbség.. :)
Kezdelek megérteni. Neked olvasási-értelmezési problémáid vannak, így ezután majd ezt is mérlegelem, amikor a Te hozzászólásaidat olvasom.

1. Amikor a kóbor kutya és a gumibot dologról írtál és a körül némi vita alakult ki, abban hol volt "vélemény"?

2. Ha szerinted abban az ominózus hozzászólásomban nem volt vélemény, akkor mégis honnan veszed, hogy buzinak tartottam benne, ami ugye vélemény? Másrészt, idézni csak pontosan illik.
bertone írta:
still írta: Itt az eredeti:

Egyébként telitalálat, Domenicali ugyanolyan szürke kisegér, mint John Deacon, míg Kimi feje a korábban tivornyázó, drogproblémákkal küzdő Roger Taylor arcberendezésére lett ráfotóboltolva.
Innentol nem kerdezem, Alonso vajon miert pont Freddie Mercuryt kapta. (:q (:u
Ebben (amit én írtam), hol van az, hogy "most már értem"? Ugyanis az, hogy "Innentől nem kérdezem", az két lehetőségre utal:
a) Van róla elképzelésem (és akkor ez egy vélemény)
b) Nincs róla elképzelésem, de nem is akarom megtudni
A marmadikat, miszerint csak poén volt, bármelyik előző kettőhöz hozzá lehet csapni.

3.
trutya írta:
High-End írta:
Egyrészt fordulj bertone-hoz, másrészt szerintem ő sem a homoszexualitására utalt.
akkor, mégis mire utalhatott SZERINTED, amin akkorát nevettél? :)
Mint itt olvasható, trutya NEM tőlem kért konkretizálást, hanem High-Endtől. Ettől függetlenül azért leírtam:
bertone írta:Szerintem senki nem gondolja, hogy Alonso homo lenne. És én sem arra akartam utalni, így ebben a formában. :mosoly:
És ezzel egy időben trutyának privátban ténylegesen leírtam, milyen összefüggésre gondoltam. Azért privátban, mert nem akartam tovább ezen kavarni. De jöttél Te és bár már H-E és én is kijelentettük, hogy NEM buzulásra gondoltunk, elkezdtél ezen a vonalon erőlködni. Mivel szeretnék segíteni Neked mélyebb összefüggések megértésében (nem, nem tartalak gyenge elméjűnek, mielőtt még majd most erre kezdenél gyúrni), ezért úgy döntöttem, mégis leírom, amit elküldtem trutyának:

Tehát, az összefüggés Mercury és Alonso között a következő kifejezés: köcsög.
Ám míg ez Mercurynál a homoszexualitásra utal, addig Alonsonál a viselkedésére. De azt is hozzá tettem, hogy alapvetően én nem tartom Alonsot annak, de mint MINDEN versenyző hajlamos néha így viselkedni, ő is. Amit neki elfelejtettem hozzá tenni: néhány versenyzőnél ezt sokszor és sokan felfújják, addig másoknál ez teljesen elfogadhatónak tartott, a versenyzői erények közé sorolt tulajdonság.

És végül, magáról a két képről és a személyek kiválasztásáról a véleményem:
Räikkönen, Montezemolo és Alonso arca tökéletesen összevethető az eredeti személyek arcával, hasonlítanak, emlékeztetnek rájuk (itt, ezen a képen). Domenicali kicsit kilóg ebből, de valakit csak kellett betenni negyediknek is.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.12. 07:34

bertone írta: Tehát, az összefüggés Mercury és Alonso között a következő kifejezés: köcsög.
Ám míg ez Mercurynál a homoszexualitásra utal, addig Alonsonál a viselkedésére. .

hát ez majdnem olyan logikus, mint a " két medve jön le a hegyről, az egyik jobbra, a másik barna" jellegű viccek.
hogyhogy nem jöttem rá erre a csavarra, az egyik így köcsög, a másik meg úgy. fenomenális :)

egyébként engem legkevésbé sem érdekel ha valaki Alonsot lebuzizza, stb.
maga a módszer - utalok rá, de nem mondok semmit - volt bátortalan
az jutott eszembe róla, amikor az utcán egy jó csaj után fütyörésznek az útmunkások a haverok előtt, de mondani már nem mernének neki semmit :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.02.12. 08:12

bertone írta: Tehát, az összefüggés Mercury és Alonso között a következő kifejezés: köcsög.

arcberendezés szerint lett leosztva a történet, és csak egy jó poén. köcsögözni meg nem kellene sem Mercuryt, sem Alonsot.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.12. 10:32

no, ha már ilyen vitát kavartam :D :
köszönöm Lacinak a felvilágosítást. egyébként én nem vettem véresen komolyan az utalást, és hasonlóan poénnak szántam a választ is.
ami viszont zavart, hogy miután H-E elpoénkodta a Te beszólásod, utána nekiállt fél oldalon keresztül bizonyítani, hogy miért is jobb bármely random rockbanda énekese mint Mercury. továbbá, hogy ő még azóta se konkretizálta, min nevetett mégis akkorát (pedig igen, tőle kértem a felvilágosítást, nem Lacitól) :)
hogyismondjam, szerintem ez gáz.

de béke
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.12. 12:09

trutya írta:no, ha már ilyen vitát kavartam :D :
köszönöm Lacinak a felvilágosítást. egyébként én nem vettem véresen komolyan az utalást, és hasonlóan poénnak szántam a választ is.
ami viszont zavart, hogy miután H-E elpoénkodta a Te beszólásod, utána nekiállt fél oldalon keresztül bizonyítani, hogy miért is jobb bármely random rockbanda énekese mint Mercury. továbbá, hogy ő még azóta se konkretizálta, min nevetett mégis akkorát (pedig igen, tőle kértem a felvilágosítást, nem Lacitól) :)
hogyismondjam, szerintem ez gáz.

de béke

Bazzeg, olvassál már. Hogy legyek ennél konkrétabb. (:s

Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.12. 12:21

High-End írta: Bazzeg, olvassál már. Hogy legyek ennél konkrétabb. (:s

Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az.
tehát ez volt annyira vicces. értem :)
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.12. 13:22

High-End írta:
Mercury egy irritáló ego király volt....Ja tényleg..Alonso is az.
enélkül senki nem jut el oda, ahová ők. ez biztos.
Kimi is biztos benne, hogy ő jobb, mint mások, csak nem mondja ki.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.19. 20:52

na, hogyhogy senki nem kezdte el itt a ferka szurkolók közül, hogy vb-k leszünk, második hely a teszten, blabla.. ? :szom01

meki topikban így szokott menni.. :D (:v
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: SCUDERIA FERRARI

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.02.19. 20:56

carlos78 írta:na, hogyhogy senki nem kezdte el itt a ferka szurkolók közül, hogy vb-k leszünk, második hely a teszten, blabla.. ? :szom01

meki topikban így szokott menni.. :D (:v
(:t

Nem kell a feszültséget keltened nem vagyok vevő rá..
Eredj és nézd meg mit írtam a Meki topicba mint vérbeli MecLaren szurkoló, OK?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt