Sebastian Vettel

Versenyzők és csapatok
Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.03.15. 08:52

rdaneelolivaw írta:
Sánta Gepárd írta: Persze, hogy nem kap ennyit. Csak nem lesz olyan síma, mint eddig. Van külső vetélytárs, és lehet egy belső is. Azt pedig rosszul tűri. Már láttuk.
Rosszul tűri?
Nekem tavaly malájzia jut eszembe, kb. Megette a másikat a pályán.
Ott Webber hisztizett, nem a német. :D
Valóban, a pályán, egyszer Vebber hisztizett. A pálya mögött viszont Vettel teszi. Neki kell a szárny, neki kell a jó alkatrész stb.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.15. 10:49

Benne volt a Red Bull 1-2. A teszteket látva, nem lett volna semmi.

http://www.f1-live.hu/f1-hirek/a-red-bu ... lalkoznak/" onclick="window.open(this.href);return false;

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.15. 11:00

Úgyanúgy "hisztizik" minden pilóta. De én inkább kicserélném a szót. Dühös. A kettő nem ugyanaz, csak mi szeretjük itt keverni.
És joggal dühös, az ő autója nem jó míg a csapattársé úgymond szárnyal.

De bármit mondok nem számít, örömködjünk azon hogy Ricciardo hogy főldbe döngölte. (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.15. 14:31

Phoebe írta:
Magic írta:Igen persze ennyit kap Ricciardo-tól. Ezt ugye ti se gondoljátok komolyan? Nem jó az autója, ahogy a Kimié sem. Amint megoldják a gondot nem lesz itt ennyi örömködés.
Ez a reális hozzáállás. Én konkrétan nem is Vettel vergődésének örülök, hanem, hogy lehet valamivel cseszegetni a brutális Vettel fölényes, +2sec/körös gárdát, jelzem a Ricciardo az Isten, Vettel egy lúzer hozzáállás is legalább ilyen gáz.
(:taps (:taps

AZ nevet aki a végén nevet.. Korainak érzem az örömöt. Az aláhúzott rész kik?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.15. 14:33

Alghar írta:
Bandee írta:Nyilván Alghar hiszen Kiminek szurkolsz, Vettel meg leszarod. :) semmivel nincs rosszabb helyzetben. Én azt nem tudom mit vagytok meglepodve, a tesztek után tudtuk, hogy lesznek gondok az elején. TURELEM, idő kell.
Ha a 20. helyekért harcol, akkor is Kimi-szurkoló maradok (:i csak megkeseredettebb...
Nyilván. De ilyen nem lesz, még ha most elég szarul is áll a helyzet. Remélem nem nyárra oldják meg a gondjait. :szom02

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.15. 14:46

Bandee írta:
(:taps (:taps

AZ nevet aki a végén nevet.. Korainak érzem az örömöt. Az aláhúzott rész kik?
Bandi, pont arról van szó, hogy tisztában vagyunk vele, hogy ez nem reális erőviszony a RedBullosoknál.

Nem olvasol fórumot? :D Bár igaz, a többesszám helytelen, a mondat eleje Dani, a vége Carlos. Csupán arról van szó, ha valaki egész szezonon keresztül, unalomig ismételgetve azt tolja, hogy +2sec, meg brutális fölény, akkor jól esik neki odavágni, hogy itt a +2sec, csak épp a csapattárstól...Kicsinyes, de ez van.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.15. 14:57

Phoebe írta:
Bandee írta:
(:taps (:taps

AZ nevet aki a végén nevet.. Korainak érzem az örömöt. Az aláhúzott rész kik?
Bandi, pont arról van szó, hogy tisztában vagyunk vele, hogy ez nem reális erőviszony a RedBullosoknál.

Nem olvasol fórumot? :D Bár igaz, a többesszám helytelen, a mondat eleje Dani, a vége Carlos. Csupán arról van szó, ha valaki egész szezonon keresztül, unalomig ismételgetve azt tolja, hogy +2sec, meg brutális fölény, akkor jól esik neki odavágni, hogy itt a +2sec, csak épp a csapattárstól...Kicsinyes, de ez van.
Csak a többes számot nem értettem minden mást igen. Valamiért azt érzem lesz még csalódás egyeseknek. :mosoly:

A mentális dologban megszólítva érzem magamat is... Én sosem azt mondtam, hogy örömmel kap ki mert nem, sőt ilyen téren a fején látszik a hiszti s tényleg hülyegyerek módjára viselkedik. De ez is csak a maximalizmusának az eredménye talán. Én a mentális erősségét arra értettem, hogy ki tudja zárni a körülményeket, amikor dolog van, tét van. Időmérőn, versenyen. Nagy teher alatt (VB cím sorsa) is teljesít, nem inog meg, nem izgulja el.. Ilyesmi... Talpra fog állni, előbb mint hinnénk

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.03.15. 15:17

Bandee írta:
Talpra fog állni, előbb mint hinnénk
Tegye. Azt szeretném, ha a versenyzők valamelyike győzné le, nem a műszaki hiba.

Avatar
MagicNando
gokartos
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.12.28. 18:57
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: MagicNando » 2014.03.15. 15:39

Gratula, szep volt!

Sárki

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.03.15. 15:57

Bandee írta:
Csak a többes számot nem értettem minden mást igen. Valamiért azt érzem lesz még csalódás egyeseknek. :mosoly:

A mentális dologban megszólítva érzem magamat is... Én sosem azt mondtam, hogy örömmel kap ki mert nem, sőt ilyen téren a fején látszik a hiszti s tényleg hülyegyerek módjára viselkedik. De ez is csak a maximalizmusának az eredménye talán. Én a mentális erősségét arra értettem, hogy ki tudja zárni a körülményeket, amikor dolog van, tét van. Időmérőn, versenyen. Nagy teher alatt (VB cím sorsa) is teljesít, nem inog meg, nem izgulja el.. Ilyesmi... Talpra fog állni, előbb mint hinnénk
2009: meginogott, nem egyszer.
2010: az esélytelenek nyugalmával vághatott neki az utolsó futamnak, a csapat támogatásával a háta mögött. SC nélkül vígan elbukták volna az egyénit, szal nem rajta múlott.
2011: nem volt reális ellenfele, miért inogott volna meg? Azért Japánban mégis durcás kisgyerekként fogadta az újabb címét, csak mert ketten is meg találták előzni...
2012: jah, ott tényleg ász volt.
2013: ellenfele itt se nagyon volt.

Szóval azért igazából egyetlen eset volt, amikor nem inogott meg nyomás alatt, igaz, akkor is tudnia kellett, hogy a Red Bull klasszisokkal jobb a Ferrarinál. Egyébként abban az évben Hamilton volt a legjobb, csak a csapata elkrta. Vettelnek erőből nem sok köze lett volna a címhez.
Na mind1, teher alatt nő a pálma, várom mit mutat idén addig, amíg nem lesz űrautója.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.15. 16:22

MagicNando írta:Gratula, szep volt!
Élvezd ki, mert nem sokáig lesz ez így. :D

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.15. 18:30

Sárki írta:
Bandee írta:
Csak a többes számot nem értettem minden mást igen. Valamiért azt érzem lesz még csalódás egyeseknek. :mosoly:

A mentális dologban megszólítva érzem magamat is... Én sosem azt mondtam, hogy örömmel kap ki mert nem, sőt ilyen téren a fején látszik a hiszti s tényleg hülyegyerek módjára viselkedik. De ez is csak a maximalizmusának az eredménye talán. Én a mentális erősségét arra értettem, hogy ki tudja zárni a körülményeket, amikor dolog van, tét van. Időmérőn, versenyen. Nagy teher alatt (VB cím sorsa) is teljesít, nem inog meg, nem izgulja el.. Ilyesmi... Talpra fog állni, előbb mint hinnénk
2009: meginogott, nem egyszer.
2010: az esélytelenek nyugalmával vághatott neki az utolsó futamnak, a csapat támogatásával a háta mögött. SC nélkül vígan elbukták volna az egyénit, szal nem rajta múlott.
2011: nem volt reális ellenfele, miért inogott volna meg? Azért Japánban mégis durcás kisgyerekként fogadta az újabb címét, csak mert ketten is meg találták előzni...
2012: jah, ott tényleg ász volt.
2013: ellenfele itt se nagyon volt.

Szóval azért igazából egyetlen eset volt, amikor nem inogott meg nyomás alatt, igaz, akkor is tudnia kellett, hogy a Red Bull klasszisokkal jobb a Ferrarinál. Egyébként abban az évben Hamilton volt a legjobb, csak a csapata elkrta. Vettelnek erőből nem sok köze lett volna a címhez.
Na mind1, teher alatt nő a pálma, várom mit mutat idén addig, amíg nem lesz űrautója.

2010-et Alonsotól kapta ajándékba... Nem vagyok egyikük szurkolója sem, de az az év nekem csalódás volt a spanyol szempontjából. A világ összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy az utolsó futamot Alonso abszolválja (ott abban a helyzetben). De csak nem tudta megelőzni Petrovot. Pedig talán másként alakul az utána következő ma már történelemként ismert periódus (arról nem is beszélve, ha ne adj isten - adta volna - Webber nyerte/nyerhette volna a bajnokságot ).

Szó ami szó, ha az autó klappol akkor Buksit nem nagyon lehet megingatni (értsd ha valaki képes élni az eséllyel, akkor ő az), ha viszont szorongatni kezdenek az ellenfelek, akkor azért nem annyira rendíthetetlen srác.
Nagy tehetség, de már most legendát próbálnak csinálni belőle. És eredmények tekintetében elég jó úton haladnak. Pedig...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.15. 18:42

LyBaanbck írta:2010-et Alonsotól kapta ajándékba... Nem vagyok egyikük szurkolója sem, de az az év nekem csalódás volt a spanyol szempontjából. A világ összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy az utolsó futamot Alonso abszolválja (ott abban a helyzetben). De csak nem...
Az az évszázad futama volt. :lol:
Pedig úgy volt, hogy nem is akarom megnézni... :mrgreen: :lol: :lol:

Sárki

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.03.15. 18:59

LyBaanbck írta:

2010-et Alonsotól kapta ajándékba... Nem vagyok egyikük szurkolója sem, de az az év nekem csalódás volt a spanyol szempontjából. A világ összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy az utolsó futamot Alonso abszolválja (ott abban a helyzetben). De csak nem tudta megelőzni Petrovot.
Emlékeim szerint nem csak hogy Petrovot, de aztán talán Hulkenberget és Rosberget is meg kellett volna előznie ahhoz a címhez. Pechére a Renault magas végsebességre volt állítva, nem véletlen, hogy alonso nem tudta átrágni magát az oroszon.
A másik ahol elbszták, hogy Webbert beáldozta a Red Bull, rossz taktikát kapott, tudták, hogy a Ferrari az esélyesebb bajnoki aspiránsra fog figyelni. Így is történt, emiatt került egyáltalán Petrov mögé a spanyol. Ja meg azért mert Liuzzi és MS összeakadt és emiatt SC fázis volt, mely alatt Petrov kereket cserélt és többször nem jött ki a boxba. Szóval soktényezős volt a dolog, ne kenjük Alonsora. Ahogy vettelre se a sikert, alig volt köze hozzá.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.15. 19:12

Sárki írta:
LyBaanbck írta:

2010-et Alonsotól kapta ajándékba... Nem vagyok egyikük szurkolója sem, de az az év nekem csalódás volt a spanyol szempontjából. A világ összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy az utolsó futamot Alonso abszolválja (ott abban a helyzetben). De csak nem tudta megelőzni Petrovot.
Emlékeim szerint nem csak hogy Petrovot, de aztán talán Hulkenberget és Rosberget is meg kellett volna előznie ahhoz a címhez. Pechére a Renault magas végsebességre volt állítva, nem véletlen, hogy alonso nem tudta átrágni magát az oroszon.
A másik ahol elbszták, hogy Webbert beáldozta a Red Bull, rossz taktikát kapott, tudták, hogy a Ferrari az esélyesebb bajnoki aspiránsra fog figyelni. Így is történt, emiatt került egyáltalán Petrov mögé a spanyol. Ja meg azért mert Liuzzi és MS összeakadt és emiatt SC fázis volt, mely alatt Petrov kereket cserélt és többször nem jött ki a boxba. Szóval soktényezős volt a dolog, ne kenjük Alonsora. Ahogy vettelre se a sikert, alig volt köze hozzá.
Való igaz, nem lehet kizárólag Alonso számlájára írni. Inkább akkor úgy fogalmazok... azon a versenyen Vettel volt aki megtette ami tőle maximálisan telt. Megnyerte a futamot. Többet nem tehetett volna ha meggebed sem. Másokkal ellentétben (legyen az csapat vagy pilóta).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LyBaanbck 2014.03.15. 19:38-kor.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.15. 19:17

rdaneelolivaw írta:
LyBaanbck írta:2010-et Alonsotól kapta ajándékba... Nem vagyok egyikük szurkolója sem, de az az év nekem csalódás volt a spanyol szempontjából. A világ összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy az utolsó futamot Alonso abszolválja (ott abban a helyzetben). De csak nem...
Az az évszázad futama volt. :lol:
Pedig úgy volt, hogy nem is akarom megnézni... :mrgreen: :lol: :lol:
Évszázad futama? Na azt azért nem mondanám. 2007 Brazil, 2008 Brazil, na azok igen. De ez? (még a 2012 Brazil is jobb volt )

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.15. 20:28

LyBaanbck írta:

Évszázad futama? Na azt azért nem mondanám. 2007 Brazil, 2008 Brazil, na azok igen. De ez? (még a 2012 Brazil is jobb volt )
Dani kicsit más szemüvegen keresztűl látja azt a futamot. (:n

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.15. 21:30

Magic írta:
LyBaanbck írta:

Évszázad futama? Na azt azért nem mondanám. 2007 Brazil, 2008 Brazil, na azok igen. De ez? (még a 2012 Brazil is jobb volt )
Dani kicsit más szemüvegen keresztűl látja azt a futamot. (:n
Minden valószínűség szerint.:)

Avatar
MagicNando
gokartos
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.12.28. 18:57
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: MagicNando » 2014.03.16. 15:38

rdaneelolivaw írta:
MagicNando írta:Gratula, szep volt!
Élvezd ki, mert nem sokáig lesz ez így. :D
Igyekszem minden percét kiélvezni. :-D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.18. 19:57

jajj... majdnem elfelejtettem...

yeeeeesssss..!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 18:37

Muhahaha...

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2014.03.27. 19:53

rdaneelolivaw írta:Muhahaha...

" onclick="window.open(this.href);return false;
a 2. sor nem pitlák, 23 VB-cím: Mick -5, Marc-3, Giacomo-15 csak így szerényen...

Kép
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.27. 20:38

rdaneelolivaw írta:Muhahaha...

" onclick="window.open(this.href);return false;
erre mikor volt ideje...?

mert ez elég töklógatós elfoglaltságnak tűnik.... :pf04

ja, hogy most ezért nem hasítanak az élen a szörpösök... még!

nincsenek kétségeim, hamarosan ismét minden hétvégén, a szörpösöket kell majd nézni...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.31. 12:25

Vihar a biliben. Nekem tetszett az ominózus esett. No nem a "trágársága" miatt. Hanem hogy nem jött a pr dumával hogy: "a sportnak szüksége van változásra" meg hogy "majd hozzászokik mindenki" vagy a kedvencem az "El lehet innen menni" (:u

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke, Jean Todt állítólag cseppet sem örült annak, hogy Sebastian Vettel nyomdafestéket nem tűrő szóval illette a 2014-es F1-es motorok hangját. A németek világbajnokát egy csütörtöki sajtótájékoztatón arról faggatták, mi a véleménye az új turbómotorokról és azok hangjáról, melyre egyszerűen csak annyit felelt: „Sz*r.” Majd elárulta, ha rajta múlna, még ma is V12-es erőforrások dübörögnének az autókban, mert az idei V6-osok már nem jelentenek akkora élményt sem a versenyzők, sem a szurkolók számára; a hibrid technológiához kapcsolódó akkumulátorokat pedig szerinte meg kellene hagyni a mobiltelefon-gyártóknak.

http://www.telesport.hu/2014/03/31/horn ... o-vettelt/" onclick="window.open(this.href);return false;

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.31. 12:36

Magic írta:Vihar a biliben. Nekem tetszett az ominózus esett. No nem a "trágársága" miatt. Hanem hogy nem jött a pr dumával hogy: "a sportnak szüksége van változásra" meg hogy "majd hozzászokik mindenki" vagy a kedvencem az "El lehet innen menni" (:u

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke, Jean Todt állítólag cseppet sem örült annak, hogy Sebastian Vettel nyomdafestéket nem tűrő szóval illette a 2014-es F1-es motorok hangját. A németek világbajnokát egy csütörtöki sajtótájékoztatón arról faggatták, mi a véleménye az új turbómotorokról és azok hangjáról, melyre egyszerűen csak annyit felelt: „Sz*r.” Majd elárulta, ha rajta múlna, még ma is V12-es erőforrások dübörögnének az autókban, mert az idei V6-osok már nem jelentenek akkora élményt sem a versenyzők, sem a szurkolók számára; a hibrid technológiához kapcsolódó akkumulátorokat pedig szerinte meg kellene hagyni a mobiltelefon-gyártóknak.

http://www.telesport.hu/2014/03/31/horn ... o-vettelt/" onclick="window.open(this.href);return false;
ultra gáz volt... ilyet ne nyilatkozzon egy 4x-es vb, főleg, hogy épp abba a kézbe harapott, amelyik 4 vb címmel ajándékozta meg!

Lezárt