Sebastian Vettel

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.31. 12:39

t-oom írta:
Magic írta:Vihar a biliben. Nekem tetszett az ominózus esett. No nem a "trágársága" miatt. Hanem hogy nem jött a pr dumával hogy: "a sportnak szüksége van változásra" meg hogy "majd hozzászokik mindenki" vagy a kedvencem az "El lehet innen menni" (:u

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke, Jean Todt állítólag cseppet sem örült annak, hogy Sebastian Vettel nyomdafestéket nem tűrő szóval illette a 2014-es F1-es motorok hangját. A németek világbajnokát egy csütörtöki sajtótájékoztatón arról faggatták, mi a véleménye az új turbómotorokról és azok hangjáról, melyre egyszerűen csak annyit felelt: „Sz*r.” Majd elárulta, ha rajta múlna, még ma is V12-es erőforrások dübörögnének az autókban, mert az idei V6-osok már nem jelentenek akkora élményt sem a versenyzők, sem a szurkolók számára; a hibrid technológiához kapcsolódó akkumulátorokat pedig szerinte meg kellene hagyni a mobiltelefon-gyártóknak.

http://www.telesport.hu/2014/03/31/horn ... o-vettelt/" onclick="window.open(this.href);return false;
ultra gáz volt... ilyet ne nyilatkozzon egy 4x-es vb, főleg, hogy épp abba a kézbe harapott, amelyik 4 vb címmel ajándékozta meg!
Mi az összefüggés? (:q

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.31. 15:27

Bandee írta:
t-oom írta:
ultra gáz volt... ilyet ne nyilatkozzon egy 4x-es vb, főleg, hogy épp abba a kézbe harapott, amelyik 4 vb címmel ajándékozta meg!
Mi az összefüggés? (:q
hogy ugyanaz a szervezet alkotta meg ezt a jelenlegi szabályzatot, mint aki megalkotta azt, hogy zsinórban 4x ők legyenek a világverők...

pilótaként, hol a francba érdekes az, hogy milyen hangja van a verdának...? ki nem szarja le..?! csak gyors legyen! nekem ez lenne a véleményem.... most ez az előírás... ezt kell betartani.

mondjuk egyértelmű, hogy a turbó miatt eleve halkabb a kipufogó...

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.03.31. 15:45

t-oom írta: hogy ugyanaz a szervezet alkotta meg ezt a jelenlegi szabályzatot, mint aki megalkotta azt, hogy zsinórban 4x ők legyenek a világverők...

pilótaként, hol a francba érdekes az, hogy milyen hangja van a verdának...? ki nem szarja le..?! csak gyors legyen! nekem ez lenne a véleményem.... most ez az előírás... ezt kell betartani.

mondjuk egyértelmű, hogy a turbó miatt eleve halkabb a kipufogó...

túlspilázod. az RB gárdának és neki köszönhető a 4 címe nem a FIAnak.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.31. 15:51

t-oom írta:
hogy ugyanaz a szervezet alkotta meg ezt a jelenlegi szabályzatot, mint aki megalkotta azt, hogy zsinórban 4x ők legyenek a világverők...

pilótaként, hol a francba érdekes az, hogy milyen hangja van a verdának...? ki nem szarja le..?! csak gyors legyen! nekem ez lenne a véleményem.... most ez az előírás... ezt kell betartani.

mondjuk egyértelmű, hogy a turbó miatt eleve halkabb a kipufogó...
Nézd meg amit betettem az Indycarrol.. Na az hang

Szerintem csacsiság, mert a hang igenis az F1 része volt és nyilván nekik se mindegy mit hallanak. Más mikor egy V8 van a fejed mögött meg más mikor egy kávédaráló hangú fos. Egyébként ez olyasmi, mintha mostantól Te csak papírból építhetnél házakat.. Csak szólnál valamit.. Vagy ennyi erővel azt is el kéne viselniük, hogy valaki kitalálja ezentúl egy kört tolni is kell az autót.. Nem feltételnül kell tapsolnia egy versenyzőnek valamihez, ami szar csak azért mert ott versenyez

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.03.31. 15:52

jövőre feltesznek valami orgonasípot a kipufogóra oszt a hangkérdés meg van oldva.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.31. 15:54

Nigel írta:jövőre feltesznek valami orgonasípot a kipufogóra oszt a hangkérdés meg van oldva.
Ha olyan egyszerű lenne :mosoly: Mondjuk Koppányék lehet megoldanák (:u

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.31. 16:08

Bandee írta:
t-oom írta:
hogy ugyanaz a szervezet alkotta meg ezt a jelenlegi szabályzatot, mint aki megalkotta azt, hogy zsinórban 4x ők legyenek a világverők...

pilótaként, hol a francba érdekes az, hogy milyen hangja van a verdának...? ki nem szarja le..?! csak gyors legyen! nekem ez lenne a véleményem.... most ez az előírás... ezt kell betartani.

mondjuk egyértelmű, hogy a turbó miatt eleve halkabb a kipufogó...
Nézd meg amit betettem az Indycarrol.. Na az hang

Szerintem csacsiság, mert a hang igenis az F1 része volt és nyilván nekik se mindegy mit hallanak. Más mikor egy V8 van a fejed mögött meg más mikor egy kávédaráló hangú fos. Egyébként ez olyasmi, mintha mostantól Te csak papírból építhetnél házakat.. Csak szólnál valamit.. Vagy ennyi erővel azt is el kéne viselniük, hogy valaki kitalálja ezentúl egy kört tolni is kell az autót.. Nem feltételnül kell tapsolnia egy versenyzőnek valamihez, ami szar csak azért mert ott versenyez
jó, de azt gondolom, hogy itt mérnöki alkotásokról beszélünk, ahol az elsődleges prioritást a teljesítmény élvez... a hang lényegtelen ilyen téren... bizonyára méretezték a kipufogó rendszert, és a teljesítményhez optimalizálták... azt sem tartom kizártnak, hogy a közös kivezetés következtében, egyes hanghullámok kioltják egymást... de ehhez nem értek, illetve az indycar esetén nem tudom, hogy ott milyen a kipufogó elrendezés...

illetve az indycar esetén is van MGU-H ráépítve a turbóra...? mert gondolom ez is egy plusz ellenállás, ami halkítja a kipufogót.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.31. 16:31

t-oom írta:
jó, de azt gondolom, hogy itt mérnöki alkotásokról beszélünk, ahol az elsődleges prioritást a teljesítmény élvez... a hang lényegtelen ilyen téren... bizonyára méretezték a kipufogó rendszert, és a teljesítményhez optimalizálták... azt sem tartom kizártnak, hogy a közös kivezetés következtében, egyes hanghullámok kioltják egymást... de ehhez nem értek, illetve az indycar esetén nem tudom, hogy ott milyen a kipufogó elrendezés...

illetve az indycar esetén is van MGU-H ráépítve a turbóra...? mert gondolom ez is egy plusz ellenállás, ami halkítja a kipufogót.
Természetesen van összefüggés, a kipufogó méretezése illeszkedik a keverékképzéshez. Mivel nincs "elegendő" mennyiségű üzemanyag, a kipufogó se lehet eléggé "megnyitva" így hang sincs. Indycarban 100% nincs visszanyerő szarság no meg azok 2.2- esek.. Szerintem csak az üzemanyag mennyiség növelésével lehetne hangot csinálni, de majd Bertone megmondja mit gondol erről. Vagy marad Nigel sípja (:v

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.31. 16:48

Bandee írta:
t-oom írta:
jó, de azt gondolom, hogy itt mérnöki alkotásokról beszélünk, ahol az elsődleges prioritást a teljesítmény élvez... a hang lényegtelen ilyen téren... bizonyára méretezték a kipufogó rendszert, és a teljesítményhez optimalizálták... azt sem tartom kizártnak, hogy a közös kivezetés következtében, egyes hanghullámok kioltják egymást... de ehhez nem értek, illetve az indycar esetén nem tudom, hogy ott milyen a kipufogó elrendezés...

illetve az indycar esetén is van MGU-H ráépítve a turbóra...? mert gondolom ez is egy plusz ellenállás, ami halkítja a kipufogót.
Természetesen van összefüggés, a kipufogó méretezése illeszkedik a keverékképzéshez. Mivel nincs "elegendő" mennyiségű üzemanyag, a kipufogó se lehet eléggé "megnyitva" így hang sincs. Indycarban 100% nincs visszanyerő szarság no meg azok 2.2- esek.. Szerintem csak az üzemanyag mennyiség növelésével lehetne hangot csinálni, de majd Bertone megmondja mit gondol erről. Vagy marad Nigel sípja (:v
Plussz az ugye hogy fordulatszám-ügyileg is eléggé le vannak fojtva, míg az indycar-ban max fordulaton használják a motorokat. Vagy legalábbis a közelében.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.31. 16:54

Magic írta:
Bandee írta: Természetesen van összefüggés, a kipufogó méretezése illeszkedik a keverékképzéshez. Mivel nincs "elegendő" mennyiségű üzemanyag, a kipufogó se lehet eléggé "megnyitva" így hang sincs. Indycarban 100% nincs visszanyerő szarság no meg azok 2.2- esek.. Szerintem csak az üzemanyag mennyiség növelésével lehetne hangot csinálni, de majd Bertone megmondja mit gondol erről. Vagy marad Nigel sípja (:v
Plussz az ugye hogy fordulatszám-ügyileg is eléggé le vannak fojtva, míg az indycar-ban max fordulaton használják a motorokat. Vagy legalábbis a közelében.
itt meszze nem használják a limit közelében, felesleges is lenne... hiszen a maximális nyomaték már 10-11 ezer körül leadja a motor, magasabb fordulaton, meg már csökken a nyomaték... így nincs értelme tovább forgatni...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.31. 17:07

t-oom írta: itt meszze nem használják a limit közelében, felesleges is lenne... hiszen a maximális nyomaték már 10-11 ezer körül leadja a motor, magasabb fordulaton, meg már csökken a nyomaték... így nincs értelme tovább forgatni...
Semmi értelme, meg ugye nincs hozzá üzemanyag :mosoly: Benzint nekik oszt gyíí. Takarékoskodjanak máshol

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.04.08. 07:46

Azt nyilatkozta Webber, hogy mig riccardo hozza van szokva a problemasabb autokhoz addig Seb jo idej ekiváló autokat vezetett. Ettol fuggetlenul aki azt hiszi, hogy ennk a meccsnek veke az koppanni fog. Szeretnem az hinni, hogy egy negyszeres rekordert nem lehet csak ugy lenyomni.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.04.08. 08:05

Gyilok írta:egy negyszeres rekordert nem lehet csak ugy lenyomni.
(:p :szery

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.04.08. 08:37

Gyilok írta: Szeretnem az hinni, hogy egy negyszeres rekordert nem lehet csak ugy lenyomni.
mint a picsa, úgy lenyomja még ez a zöldfülű is..

Kimi és Alo volt a hülye, hogy nem ment oda ingyen..
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.04.08. 08:40

carlos78 írta:
mint a picsa, úgy lenyomja még ez a zöldfülű is..

Kimi és Alo volt a hülye, hogy nem ment oda ingyen..
Nem eszik azt olyan forrón, Alonsot nem akarták mert "problémás", Kimit meg öregnek titulálták. Hamilton se kellett nekik, pedig ő is lobbizott. Nem vállalták be, na. Erre most Ricsi ugyanúgy pörköli a bajszát keményen. :D
Én élvezem. :))

Viszont azt gondolom, ha RB újra sínautó lesz - ha lesz - Vettel megint dominálni fog (csapaton belül). Ilyen fickó, ha nincsenek problémák megy mint az atom.
De ha gondok vannak, akkor nem tudja kompenzálni az autót. Vagyis kevésbé, mint azok akik nem kellettek mellé.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.04.08. 08:50

LyBaanbck írta:
carlos78 írta:
mint a picsa, úgy lenyomja még ez a zöldfülű is..

Kimi és Alo volt a hülye, hogy nem ment oda ingyen..
Nem eszik azt olyan forrón, Alonsot nem akarták mert "problémás", Kimit meg öregnek titulálták. Hamilton se kellett nekik, pedig ő is lobbizott. Nem vállalták be, na. Erre most Ricsi ugyanúgy pörköli a bajszát keményen. :D
Én élvezem. :))

Viszont azt gondolom, ha RB újra sínautó lesz - ha lesz - Vettel megint dominálni fog (csapaton belül). Ilyen fickó, ha nincsenek problémák megy mint az atom.
De ha gondok vannak, akkor nem tudja kompenzálni az autót. Vagyis kevésbé, mint azok akik nem kellettek mellé.

ha ricciardó szar kocsiban jobb nála, akkor sínben is többet tud kihozni a gépből.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.08. 08:51

LyBaanbck írta:
carlos78 írta:
mint a picsa, úgy lenyomja még ez a zöldfülű is..

Kimi és Alo volt a hülye, hogy nem ment oda ingyen..
Nem eszik azt olyan forrón, Alonsot nem akarták mert "problémás", Kimit meg öregnek titulálták. Hamilton se kellett nekik, pedig ő is lobbizott. Nem vállalták be, na. Erre most Ricsi ugyanúgy pörköli a bajszát keményen. :D
Én élvezem. :))

Viszont azt gondolom, ha RB újra sínautó lesz - ha lesz - Vettel megint dominálni fog (csapaton belül). Ilyen fickó, ha nincsenek problémák megy mint az atom.
De ha gondok vannak, akkor nem tudja kompenzálni az autót. Vagyis kevésbé, mint azok akik nem kellettek mellé.
Már most is az szerintem, máskülönben nem érte volna be a Ferrarikat

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.08. 09:28

Gyilok írta:Azt nyilatkozta Webber, hogy mig riccardo hozza van szokva a problemasabb autokhoz addig Seb jo idej ekiváló autokat vezetett. Ettol fuggetlenul aki azt hiszi, hogy ennk a meccsnek veke az koppanni fog. Szeretnem az hinni, hogy egy negyszeres rekordert nem lehet csak ugy lenyomni.
4 évet húzott le egy zsinórban egy olyan autóval ami jó volt, nagyon-nagyon jó. Ehhez van hozzászokva.
Most kicsit döcögős van jobb autó mint az övé, persze hogy flusztrált. Mindenki az lenne, aki azt mondja hogy ő nem az hazudik. Nem hittem volna hogy az elmúlt 4 év után ezt még le fogom írni, de már várom mikor fog talpra állni. Mert kíváncsi leszek akkor a szagértő urak véleményére.
Tegnap viszont hivatalosan is Vettel szurkoló lettem úgyhogy le is csarélem az avatarom. (:u

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.04.08. 15:41

Bandee írta:
LyBaanbck írta:
Nem eszik azt olyan forrón, Alonsot nem akarták mert "problémás", Kimit meg öregnek titulálták. Hamilton se kellett nekik, pedig ő is lobbizott. Nem vállalták be, na. Erre most Ricsi ugyanúgy pörköli a bajszát keményen. :D
Én élvezem. :))

Viszont azt gondolom, ha RB újra sínautó lesz - ha lesz - Vettel megint dominálni fog (csapaton belül). Ilyen fickó, ha nincsenek problémák megy mint az atom.
De ha gondok vannak, akkor nem tudja kompenzálni az autót. Vagyis kevésbé, mint azok akik nem kellettek mellé.
Már most is az szerintem, máskülönben nem érte volna be a Ferrarikat
A Ferrarikat most más is beérte.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.08. 18:14

Sánta Gepárd írta:
A Ferrarikat most más is beérte.
Igen, az összes merci motoros de a RB Renault motorral megy ami nem erős. Ők a kanyarokban érték be őket.. Megmondta Kimi, nem csak a motorral van gond, az autó építése is rossz

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.04.08. 18:47

Bandee írta:
Sánta Gepárd írta:
A Ferrarikat most más is beérte.
Igen, az összes merci motoros de a RB Renault motorral megy ami nem erős. Ők a kanyarokban érték be őket.. Megmondta Kimi, nem csak a motorral van gond, az autó építése is rossz
Megmondom, mi a rossz. A pilótákat leszámítva minden. Még épp néztem, hogy egyik-másik kerékcsere sem volt túl acélos. Volt egy pár 4mp feletti is. De asszem ez a legkevesebb gond, csak megjegyeztem, hogy még ez sem megy.
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.04.08. 22:14

Nigel írta:ha ricciardó szar kocsiban jobb nála, akkor sínben is többet tud kihozni a gépből.
Ilyen ha valaki csak fekete-fehérben gondolkodik. :)
Alapvetően helytelen gondolat, szerintem.

Ricciardo valószínűleg jobban be meri tenni mindenhova a vasat egyelőre, ha tényleg szarabb a verda. (bár én eleve szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban amit itt egyesek "verésnek" titulálnak a német felé.
Mintha Vettelnek több pontja is lenne. (tudom persze, Ricsit büntették agyba-főbe, igen. :) )

Legrosszabb esetben is 1:1 az állás, Vettel a malájoknál verte az ausztrált, az pedig klasszikus Tilke-pálya. Ausztráliában pedig Vettel kiesett.
Bahreinben műszaki gondokkal küzdött a német, persze itt páran azt állították, hogy NEM, csak kamuzik a rádióban, hogy elkendőzze a verést.
Igen, a kibaszott tévén keresztül ezt jobban tudja bárki mint a csapat, óóó hogyne... :) :) :)

Teniszben pl. NTRP skálán mérik a játékosokat. (1-7)
A 7-es az ATP-szint, a 6-os az már nagyon durva versenyzői szint, de felnőtt ATP-hez kevés.
Ha kapnék egy kezdő ütőt (fejnehéz), mondjuk egy sima többszálú húrral behúroztatva... igencsak megizzadnék egy nálam gyengébb játékossal szemben is.
Eltelne vagy 1 hónap mire megszoknám az új cuccot.
Az autó is csak egy eszköz, semmi több. Azt vagy érzi valaki, vagy nem... de ha nem a megszokottat kapja, akkor el kell telnie egy rövid időnek míg belejön. Apró kis tapasztalatmorzsákból áll össze a vezetési stílus is, amely raktározódik az agyban.
Minden sport így működik.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.08. 22:24

rdaneelolivaw írta:
Nigel írta:ha ricciardó szar kocsiban jobb nála, akkor sínben is többet tud kihozni a gépből.
Ilyen ha valaki csak fekete-fehérben gondolkodik. :)
Alapvetően helytelen gondolat, szerintem.

Ricciardo valószínűleg jobban be meri tenni mindenhova a vasat egyelőre, ha tényleg szarabb a verda. (bár én eleve szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban amit itt egyesek "verésnek" titulálnak a német felé.
Mintha Vettelnek több pontja is lenne. (tudom persze, Ricsit büntették agyba-főbe, igen. :) )

Legrosszabb esetben is 1:1 az állás, Vettel a malájoknál verte az ausztrált, az pedig klasszikus Tilke-pálya. Ausztráliában pedig Vettel kiesett.
Bahreinben műszaki gondokkal küzdött a német, persze itt páran azt állították, hogy NEM, csak kamuzik a rádióban, hogy elkendőzze a verést.
Igen, a kibaszott tévén keresztül ezt jobban tudja bárki mint a csapat, óóó hogyne... :) :) :)

Teniszben pl. NTRP skálán mérik a játékosokat. (1-7)
A 7-es az ATP-szint, a 6-os az már nagyon durva versenyzői szint, de felnőtt ATP-hez kevés.
Ha kapnék egy kezdő ütőt (fejnehéz), mondjuk egy sima többszálú húrral behúroztatva... igencsak megizzadnék egy nálam gyengébb játékossal szemben is.
Eltelne vagy 1 hónap mire megszoknám az új cuccot.
Az autó is csak egy eszköz, semmi több. Azt vagy érzi valaki, vagy nem... de ha nem a megszokottat kapja, akkor el kell telnie egy rövid időnek míg belejön. Apró kis tapasztalatmorzsákból áll össze a vezetési stílus is, amely raktározódik az agyban.
Minden sport így működik.
Miket beszélsz itt össze? Van aki "szőrén üli a lovat". Azt hiszem ez a szójárás manapság a fórumon. Vannak, akik bármivel tudnak menni rohadt gyorsan. Nem tudtad? :mosoly: És aki ezzel a képességgel nem bír az béna (:i

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.04.08. 22:49

Magic írta: 4 évet húzott le egy zsinórban egy olyan autóval ami jó volt, nagyon-nagyon jó. Ehhez van hozzászokva.
Most kicsit döcögős van jobb autó mint az övé, persze hogy flusztrált. Mindenki az lenne, aki azt mondja hogy ő nem az hazudik. Nem hittem volna hogy az elmúlt 4 év után ezt még le fogom írni, de már várom mikor fog talpra állni. Mert kíváncsi leszek akkor a szagértő urak véleményére.
Tegnap viszont hivatalosan is Vettel szurkoló lettem úgyhogy le is csarélem az avatarom. (:u
Istenem! HOgy egyeseknek milyen rövid az emlékezete!? Ez döbbenetes!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Sebastian Vettel

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.08. 22:56

Lancelot írta:
Magic írta: 4 évet húzott le egy zsinórban egy olyan autóval ami jó volt, nagyon-nagyon jó. Ehhez van hozzászokva.
Most kicsit döcögős van jobb autó mint az övé, persze hogy flusztrált. Mindenki az lenne, aki azt mondja hogy ő nem az hazudik. Nem hittem volna hogy az elmúlt 4 év után ezt még le fogom írni, de már várom mikor fog talpra állni. Mert kíváncsi leszek akkor a szagértő urak véleményére.
Tegnap viszont hivatalosan is Vettel szurkoló lettem úgyhogy le is csarélem az avatarom. (:u
Istenem! HOgy egyeseknek milyen rövid az emlékezete!? Ez döbbenetes!
Épp az a baj hogy nem.
Most is ugyan azt látom mint az elmúltnégyévben csak most nem kék-piros autó megy elől hanem szűrke. És nem 1mp-t osztogat hanem 3-4-et.
És amiért Vettel fikázva volt eddig, azért most Lewis-Nico istenítve.

Lezárt