Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2022.05.07. 08:15

Redbull írta:
2022.05.06. 21:02
bertone írta:
2022.05.06. 20:48

A versenyzőt.
Akkor ne viseljen tűzálló overált sem? Bukósisakot stb...?
Én nem vonnék egyenlőséget testékszer (nyaklánc, gyűrű, pirszing) és aktív és passzív biztonsági felszerelés között.
Szegény Grojeannak a balesete után alig tudták levenni a jeggyűrűjét és röntgen, vagy Mri vizsgálatnál ez időveszteség. Az égési sérülésekről meg ne is beszéljünk. Innen jött ez az egész, hogy szigorubban ellenőrzik a már meglevő szabályt.
Egy felnött embernek ezen nincs mit magyarázni.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.05.07. 11:30

Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.05.07. 14:57

Jadrina írta:
2022.05.07. 08:15
Redbull írta:
2022.05.06. 21:02


Én nem vonnék egyenlőséget testékszer (nyaklánc, gyűrű, pirszing) és aktív és passzív biztonsági felszerelés között.
Szegény Grojeannak a balesete után alig tudták levenni a jeggyűrűjét és röntgen, vagy Mri vizsgálatnál ez időveszteség. Az égési sérülésekről meg ne is beszéljünk. Innen jött ez az egész, hogy szigorubban ellenőrzik a már meglevő szabályt.
Egy felnött embernek ezen nincs mit magyarázni.
Pontosan, köszönöm.
Emlékeztem rá, hogy volt valami nemrég, csak nem ugrott be, hogy mi volt az.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.05.07. 15:07

9_46_20 írta:
2022.05.07. 11:30
Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278
Vagy csak egyszerűen totál nincs képben, de mutatni akart valamit és arra neki elég a statisztika is.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.08. 10:30

9_46_20 írta:
2022.05.07. 11:30
Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278
Gondolom pártutasításra írnak véleménycikket lajosról 🤣🤣🤣
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.08. 14:32

Eddig szép mentés. Kifacsarta a fostalicska Mercedesből, amit lehetett. De tartok tőle, hogy a futamon elkezd visszafele lépkedni, látván a mögötte lévőket. Különösen Norrist, akinek most sokkal jobb járgánya van.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.08. 23:26

Nibcs idén szerencséje az SC-kkel. Csapattársa vele szemben eddig minden futamon, minden SC-ből profitált. Ezért a nagy különbség csupán közöttük. De remélem egyszer megfordul mindez.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.05.08. 23:32

9_46_20 írta:
2022.05.07. 11:30
Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278
Istenem. :pf02

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.09. 00:19

9_46_20 írta:
2022.05.07. 11:30
Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278
Lol, ez mi a szar? :D Ki ez a névtelenül firkálgató majom?

Rossi tavaly év végén vonult vissza majdnem 43 évesen, már nagyon sokkal a jó formája után. Erről miért nem cikkezett ez a névtelen senki? Nyilván azért, amit te is írsz. Már nem csak Brüsszelbe üzenünk, megmondjuk világklasszis sportolóknak is, mikor kell visszavonulniuk :DDDD Beszarok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.05.09. 13:53

Nigel Hill írta:
2022.05.08. 10:30
9_46_20 írta:
2022.05.07. 11:30
Undorító ganelada lett ez az ország. Szerencsére nagyjából be is fejeztem a hazai noname, aktuális hatalom kiszolgálására "felesküdött" firkaszok olvasását, de ez ma szembe jött és atfutottam.

Ez miért és kinek? Az lmbtq, a tavalyi magyarorszagot, igen így kisbetűvel, ért kritikája miatt... Ezen nem tudunk továbblépni??

Undormany...

https://hirtv.hu/hirtvsport/lewis-hamil ... at-2543278
Gondolom pártutasításra írnak véleménycikket lajosról 🤣🤣🤣
a párt véleményének való megfelelés nézőpontjából

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.12. 12:27

Teljes a zavar az erőben ezek szerint:

https://f1vilag.hu/hirek/kiderult-a-me ... iamiban/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.12. 16:22

Lancelot írta:
2022.05.12. 12:27
Teljes a zavar az erőben ezek szerint:

https://f1vilag.hu/hirek/kiderult-a-me ... iamiban/
Aha. Jó duma! Az elmúlt években kismillió alkalommal jobban tudta a Lajoska hogy mikor és milyen gumi kell, és bírálta felül a csapatát. Most meg nem értette miért kérdezik :pf01 (:v Mondjuk abból a szempontból megértem, hogy évekig csak az élmezőnyre kellett figyeljen, nem számított a matek, bármit csinált simán nyert.
Az látható, hogy a csapat továbbra sem változtat a kommunikációs stratégiáján kifelé. Wolf a múltkor elnézést kért hogy nem adnak sínautót Lajos alá, most meg ez a szánalmas mosdatás, hogy lágy gumikkal Russell mögé került volna... Miért így hova került? Na meg tulajdonképpen Russell jobb helyzetben volt. Ja. Mint mindenki más, aki körülötte rajtolt. Jah nem :D Eleve égbekiáltó hülyeség úgy beállítani hogy a 12. hely értékesebb mint a 6. rajthely. És persze minden és mindenki más is hibás csak a főhős nem. Ugyanez volt más esetekben amikor a csapaton belül emberére akadt. Kíváncsi vagyok, ha esetleg Russell nyerne egy futamot, akkor milyen mesékkel állnának elő mosdatni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.05.13. 08:00

Nigel Hill írta:
2022.05.12. 16:22
Lancelot írta:
2022.05.12. 12:27
Teljes a zavar az erőben ezek szerint:

https://f1vilag.hu/hirek/kiderult-a-me ... iamiban/
Aha. Jó duma! Az elmúlt években kismillió alkalommal jobban tudta a Lajoska hogy mikor és milyen gumi kell, és bírálta felül a csapatát. Most meg nem értette miért kérdezik :pf01 (:v Mondjuk abból a szempontból megértem, hogy évekig csak az élmezőnyre kellett figyeljen, nem számított a matek, bármit csinált simán nyert.
Az látható, hogy a csapat továbbra sem változtat a kommunikációs stratégiáján kifelé. Wolf a múltkor elnézést kért hogy nem adnak sínautót Lajos alá, most meg ez a szánalmas mosdatás, hogy lágy gumikkal Russell mögé került volna... Miért így hova került? Na meg tulajdonképpen Russell jobb helyzetben volt. Ja. Mint mindenki más, aki körülötte rajtolt. Jah nem :D Eleve égbekiáltó hülyeség úgy beállítani hogy a 12. hely értékesebb mint a 6. rajthely. És persze minden és mindenki más is hibás csak a főhős nem. Ugyanez volt más esetekben amikor a csapaton belül emberére akadt. Kíváncsi vagyok, ha esetleg Russell nyerne egy futamot, akkor milyen mesékkel állnának elő mosdatni.
tegyük azt is hozzá, hogy a használt kemény nem sokkal volt lassabb az új keménynél. simán el lehet fogadni a magyarázatot, én talán az "SC SC-t hoz" elv miatt lehet cseréltem volna. ha közvetlenül Russell mögé került volna új lágyon, csak vissza tudta volna előzni kettővel lágyabb gumin? bár gondolom az a hátralévő tizenpár kör pont az a határ volt ami alatt teljesen meg is halhat a lágy.
annyira nem érzem mostadásnak ezt most, a múltkori gázabb volt. kíváncsi vagyok Hami megértette-e vagy továbbra is ilyen pávaként fog viselkedni
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.15. 12:56

Ezzel alapvetően egyetértek:

https://racingline.hu/forma-1/hamilton ... 2/05/15/
1./ "...George Russellnek többször szerencséje is volt, de a teljesítményét sem lehet megkérdőjelezni, amellyel az eddigi öt versenyből négyszer a hétszeres világbajnok előtt végzett....

2./ ...Azt látom, hogy Hamilton sokszor csak kifogásokat keres. Nehéz helyzetben van, mert folyamatosan kapja az ütéseket a csapattársától, és ettől az ember rossz spirálba kerül, amit most Hamilton esetében is láthatunk. Kifogásokat keres....

3./ ...Hamilton túl elfoglalt a percingjeivel, az ékszereivel és egyéb ostobaságokkal a valódi versenyzés helyett...

4./... az is Russell malmára hajtja a vizet, hogy a korábbi években az igen gyenge Williamsszel kellett boldogulnia, így hozzá van szokva ahhoz, hogy alkalmazkodnia kell egy rossz autóhoz, míg Hamilton megszokhatta, hogy győzelemre képes kocsi van alatta....
"
Néhány reakció azért:

1./ Azért az SC-ket idén keményen megszívta, míg Russel szinte mindig jól jött ki belőlük.

2./ Igen, ebben sok igazság van. Túl sok a kesergő duma, az aktivitás helyett. Már a csapatot is kikezdte, ami nem vezet jóra, különösen akkor, mikor Russel láthatóan igyekszik maga mellé állaítani azt. Az "ütésekben" az 1. pont szerint volt sok szerencse elem is Russelnek, de kétségkívül nehéz lehet egy hétszeres vb-nek elviselni a mégoly szerencsével a másik oldalról kapott vereségeket is.

3./ Ezt mindig is kifogásoltam. Bár a csapat tagjaitól meg azt olvasom, hogy rengeteget dolgozik a versenyhelyszaneken, és azok között s zimulátorban is. Ami az írásban van, azt sajnos magam is látom, amit olvasok a csapattagoktól, azt viszont csak hallom. Amit az ékszerekkel kapcsolatban hisztizik, az kiverte nálam a biztosítékot. Wolffnak hatalmi szóval kellene rárivallnia, hogy ebből elég! "Milliókat keresel az F1-el, akkor ennyit minimum meg kell tenned érte!" Faszt érdekel a személyes autonómia. Itt komoly pénzekről van szó, és ilyen értelemben egy pilóta csak egy fogaskerék a gépezetben.

4./ Igen, ez is igaz lehet. Bár - igaz már olyan régen, hogy talán elfelejtette ezt a feelinget! - korábban Hamilton alatt is volt más fostalicska. Ám látván Russel szárnyalását - még, ha sokszor szerencsével is! - ezzel a verdával, minimum ennyit elvárnék egy hétszeres vb-től is.

Ezzel viszont totál nem értek egyet:

https://hu.motorsport.com/f1/news/a-me ... 0304715/
„A Mercedesnél pedig korábban Bottas segítette Hamiltont, azonban a Mercedes Russell leigazolása mellett döntött. Ez pedig fáj Hamiltonnak ....

Windsor ... második számú versenyzőnek szerződtette volna Russellt a csapatfőnök Toto Wolff helyében, hiszen ez szerinte segíthetett volna megoldani a pilótapáros dinamikájának esetleges problémáit:

Ha én lennék a Mercedes csapatfőnöke, akkor Russellt második számúnak igazoltam volna le. Egy olyan szerződést dugtam volna az orra alá, amelyben világosan az áll, hogy nem végezhet Hamilton előtt”
.
Egy szart! Egy hétszeres vb-t ne kelljen már így levédeni! Harcolja ki magának az elsőbbséget a csapatban a pályán, a futamokon. Dehgy szólnék így bele eleve a küzdelembe. Elvenném a kedvét, lehetőségét a fiatalnak. Csak azért, mert van egy hétszeres vb. csapattársa? Ne má! Miféle értéke lenne így a csapaton belül egy-egy jobb helyen történő befutásnak? Attól is hánytam, amikor Barichello Ausztriában átadta a helyet Schumachernek a futamon annó. Én a face to face küzdelem híve vagyok. A saját erőből való teljesítésnek. Attól persze agyfaszt kapok, ha a futamon a pilótán kívül álló okok, események vagy technikai problémák szólnak bele a helyezésekbe. De az egy más tészta.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.15. 13:03

Ezen is el lehet gondolkodni. Bár azért azt megnéztem volna, ha idén is egy küzdelemre képes járgányt kap, akkor is itt tartana-e mentálisan, és a pontok tekintetében.

https://hu.motorsport.com/f1/news/ham ... 10304486/

Továbbá szerintem még mostanáig sem heverte ki a tavalyi utolsó futamon történteket. Ez most fájhat igazán, mikor látja, idén esélye sincs visszavágni ezzel a technikával, miközben tavalyi riválisa szárnyal a sajátjával.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.22. 17:34

Szép mentés volt. Egyszer talán a pech-szériának is vége szakad és akkor ismét azonos esélyekkel versenyezhet.

Istenem! Ma mi lehetett volna, ha nem üti ki az a barom az elején!

Sokan temették már (öreg, motiválatlan, nem erre figyel, stb.). Talán korai volt.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.22. 17:43

Lancelot írta:
2022.05.22. 17:34
Szép mentés volt. Egyszer talán a pech-szériának is vége szakad és akkor ismét azonos esélyekkel versenyezhet.

Istenem! Ma mi lehetett volna, ha nem üti ki az a barom az elején!

Sokan temették már (öreg, motiválatlan, nem erre figyel, stb.). Talán korai volt.
Bár megértem, de engem kicsit zavar, hogy az elején fel akarta adni. Amit utána csinált, abban viszont nem volt hiba, komoly teljesítmény volt.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.22. 18:20

Phoebe írta:
2022.05.22. 17:43

Bár megértem, de engem kicsit zavar, hogy az elején fel akarta adni. Amit utána csinált, abban viszont nem volt hiba, komoly teljesítmény volt.
Nos, ami azt illeti én nem csodálkozom azon, hogy akkor nagyon reménytelenné és motiválatlanná vált. Utolsó helyre visszaesni Barcelonában, az nem sok reményre jogosít. A technikáját akarta menteni a felesleges körözgetés helyett.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.05.22. 19:24

Phoebe írta:
2022.05.22. 17:43
Lancelot írta:
2022.05.22. 17:34
Szép mentés volt. Egyszer talán a pech-szériának is vége szakad és akkor ismét azonos esélyekkel versenyezhet.

Istenem! Ma mi lehetett volna, ha nem üti ki az a barom az elején!

Sokan temették már (öreg, motiválatlan, nem erre figyel, stb.). Talán korai volt.
Bár megértem, de engem kicsit zavar, hogy az elején fel akarta adni. Amit utána csinált, abban viszont nem volt hiba, komoly teljesítmény volt.
Nincs ott fejben. Nekem ez a meglátásom. Hamilton még ott van a sisak mögött valahol, csak elő kéne jönnie. Ma kapott egy agresszív startégiát és remekül nyújtotta el a stinteket. Minden elismerést megérdemel, kijárt volna 4. hely.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.29. 18:25

Fasza volt. Hálás köszönet Alonsonak! cCak tudnám mi a fasz öröme volt ebben a spanyolnak, hogy így elbassza mások futamát. Remélem hamar törleszt neki a sors!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2022.05.29. 18:45

Lancelot írta:
2022.05.29. 18:25
Fasza volt. Hálás köszönet Alonsonak! cCak tudnám mi a fasz öröme volt ebben a spanyolnak, hogy így elbassza mások futamát. Remélem hamar törleszt neki a sors!
Talán előzni kellett volna!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.29. 18:55

Lancelot írta:
2022.05.29. 18:25
Fasza volt. Hálás köszönet Alonsonak! cCak tudnám mi a fasz öröme volt ebben a spanyolnak, hogy így elbassza mások futamát. Remélem hamar törleszt neki a sors!
„Én haladok előrébb, jogom van megszabni, milyen tempóban megyek. Előzzön meg, ha gyorsabb.” – Lewis Hamilton, 2016-os Abu Dzabi Nagydíj, a csapat rádiózására, hogy gyorsítson, ne tartsa fel Rosberget.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.29. 19:09

vollebak írta:
2022.05.29. 18:55

„Én haladok előrébb, jogom van megszabni, milyen tempóban megyek. Előzzön meg, ha gyorsabb.” – Lewis Hamilton, 2016-os Abu Dzabi Nagydíj, a csapat rádiózására, hogy gyorsítson, ne tartsa fel Rosberget.
Na, megint tanultam valamit. Sajnos én nem tudtam, hogy Monacoban ugyanúgy megvannak az előzés feltételei, mint Abu Dzabiban. Bocsánat Mester!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.29. 19:34

Lancelot írta:
2022.05.29. 19:09
vollebak írta:
2022.05.29. 18:55

„Én haladok előrébb, jogom van megszabni, milyen tempóban megyek. Előzzön meg, ha gyorsabb.” – Lewis Hamilton, 2016-os Abu Dzabi Nagydíj, a csapat rádiózására, hogy gyorsítson, ne tartsa fel Rosberget.
Na, megint tanultam valamit. Sajnos én nem tudtam, hogy Monacoban ugyanúgy megvannak az előzés feltételei, mint Abu Dzabiban. Bocsánat Mester!
Az, hogy elöl haladónak joga van megválasztani a sebességet, ez pályafüggetlen versenyzési elv. Alonso futotta a saját versenyét. Lehet, hogy meglepő, Lance, de nem mindenkinek Hamilton a világ közepe ;) Nem azért ment Alonso lassan, hogy Hamilton versenyét tönkretegye, hanem azért, hogy optimális legyen a stratégiája. A saját versenyére figyelt, ahhoz kellett ez a tempó. Lehetett volna mögötte akárki, ugyanígy megy.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.31. 09:10

vollebak írta:
2022.05.29. 19:34

Az, hogy elöl haladónak joga van megválasztani a sebességet, ez pályafüggetlen versenyzési elv. Alonso futotta a saját versenyét. Lehet, hogy meglepő, Lance, de nem mindenkinek Hamilton a világ közepe ;) Nem azért ment Alonso lassan, hogy Hamilton versenyét tönkretegye, hanem azért, hogy optimális legyen a stratégiája. A saját versenyére figyelt, ahhoz kellett ez a tempó. Lehetett volna mögötte akárki, ugyanígy megy.
Miattam olyan tempóban halad Alonso, amilyenben akar. Magánügye valóban, és neki kell látnia a stratégiáját. De ez Monaco!!! Itt egy csiga, az összes mögötte lévőt csigává teszi. Persze, neki ez volt előnyös, hiszen, ha meg tudták volna előzni a mögötte lévők, pontszerező sem lett volna. De azért ezt végig szenvedni a mögötte lévő versenyzők szurkolóinak rémálom volt.

Mint mikor annak idején Mansell üldözte Sennát a láthatóan gyorsabb Williamssal, de az atyaúristennek nem volt lehetősége az előzésre, holott már majdnem lenyomta a pályáról. Akkor is kéb egy évet öregedtem.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Lezárt