Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.10.23. 23:08

Nem bántam volna, ha nyer most (azért az árulkodása nélkül el lettem volna). :)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.10.24. 10:14

Nagy kár, hogy legalább ez az egy nyomorult győzelme nem lehetett meg idén. Annyira szorítottam neki, pedig tudtam csodák nincsenek. Egy Red Bullal most nem kunszt ledolgozni 6-7 mp-et a végén. Mikor láttam, hogy csökken közte és a holland közt az idő, valamint, hogy még hány kör volt hátra, akkor már olyan biztos voltam az előzésben, mint ahogy év közben a holland címvédésében, és a RB konstruktőriben. (Mindent elmond egy járgány kiemelkedéséről a többiek fölé, ha 19-ből 13 x ugyanaz a pilóta tud vele győzni, akárhonnan is indul.) Nagyon megérdemelte volna Lewis és a csapat ezt a győzelmet. Nem adta meg neki a sors. Régebben tenyerén hordozta Fortuna, azt az idén szépen mind visszavette tőle. Ez van. Én azért nagyon elégedett vagyok a teljesítményével. Számomra öröm volt látni ismét a mezőny élén harcolni még akkor is, ha tudtam az esélytelenek játéka az övé egy Red Bullal szemben. Tehát egyik szemem sír, a másik nevet. Ilyen ez.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.10.24. 11:44

Lancelot írta:
2022.10.24. 10:14
Nagy kár, hogy legalább ez az egy nyomorult győzelme nem lehetett meg idén. Annyira szorítottam neki, pedig tudtam csodák nincsenek. Egy Red Bullal most nem kunszt ledolgozni 6-7 mp-et a végén. Mikor láttam, hogy csökken közte és a holland közt az idő, valamint, hogy még hány kör volt hátra, akkor már olyan biztos voltam az előzésben, mint ahogy év közben a holland címvédésében, és a RB konstruktőriben. (Mindent elmond egy járgány kiemelkedéséről a többiek fölé, ha 19-ből 13 x ugyanaz a pilóta tud vele győzni, akárhonnan is indul.) Nagyon megérdemelte volna Lewis és a csapat ezt a győzelmet. Nem adta meg neki a sors. Régebben tenyerén hordozta Fortuna, azt az idén szépen mind visszavette tőle. Ez van. Én azért nagyon elégedett vagyok a teljesítményével. Számomra öröm volt látni ismét a mezőny élén harcolni még akkor is, ha tudtam az esélytelenek játéka az övé egy Red Bullal szemben. Tehát egyik szemem sír, a másik nevet. Ilyen ez.
És szépen tartotta is magát Verstappen mögött, míg ki nem került a DRS távolságból. Kár volt azért az egy kis hibáért, anélkül végig szorongathatta volna a hollandot és akkor talán pont Verstappen hibázott volna egyet.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.11.15. 01:22

Nem véletlen lett a futem embere. A legnagyobb teljesítményt ő tett le az asztalra. Jó volt látni újra a régi Lewist. Ha a holland nem bassza ki, akkor simán megnyeri a futamot. A kislánynak maccsa sem lett voln vele szemben.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.15. 10:15

Lancelot írta:
2022.11.15. 01:22
Nem véletlen lett a futem embere. A legnagyobb teljesítményt ő tett le az asztalra. Jó volt látni újra a régi Lewist. Ha a holland nem bassza ki, akkor simán megnyeri a futamot. A kislánynak maccsa sem lett voln vele szemben.
(:u (:u (:u (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.16. 21:13

Nigel Hill írta:
2022.11.15. 10:15
Lancelot írta:
2022.11.15. 01:22
Nem véletlen lett a futem embere. A legnagyobb teljesítményt ő tett le az asztalra. Jó volt látni újra a régi Lewist. Ha a holland nem bassza ki, akkor simán megnyeri a futamot. A kislánynak maccsa sem lett voln vele szemben.
(:u (:u (:u (:u
persze vicces, de azér megnéztem volna ha nem rakja ki a VER, mert azért az visszavett neki, lássuk be..
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.17. 09:09

Button írta:
2022.11.16. 21:13
Nigel Hill írta:
2022.11.15. 10:15


(:u (:u (:u (:u
persze vicces, de azér megnéztem volna ha nem rakja ki a VER, mert azért az visszavett neki, lássuk be..
Én meg SC-k nélkül megnéztem volna :) Azzal vissza is nyerte amit vesztett, vagy talán még többet is mivel akkor már 10mp-re volt Russell Hamiltontól, a tappen féle manőverrel nem bukott ennyit Hamilton. Az SC után meg láthattuk mi lett volna ha...
A "maccsa se lett volna" elég erős költői túlzás, lássuk be.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt