Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.24. 19:24

Nigel írta:
előtte is elviselhetetlen voltam hidd el, még ki is lettem tiltva örökre. :) az új fórummal kaptam még egy esélyt. szal ez nem jött be...
A poltopikban. De ez Formula 1...az egész más tészta...de legalább belátod, hogy elviselhetetlen vagy. Az első lépés a javulás felé vezető úton...

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.05.24. 19:28

Sárki írta:Hamilton közben azt mondja, lehet hogy Senna módra fogja elintézni a dolgot... Elég nagy faszfejség lenne és szomorú ha tényleg ezt mondta :(
Link a nyilatkozatról esetleg? Mármint eredeti nyelvűre gondolok.

bertone

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.24. 19:39

gaborc írta:
Sárki írta:Hamilton közben azt mondja, lehet hogy Senna módra fogja elintézni a dolgot... Elég nagy faszfejség lenne és szomorú ha tényleg ezt mondta :(
Link a nyilatkozatról esetleg? Mármint eredeti nyelvűre gondolok.
http://www.bbc.com/sport/0/formula1/27558177" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.autosport.com/news/report.php/id/114110" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/159869.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nem arra utal, hogy kilökné Rosberget.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.05.24. 19:54

Köszi a linkeket. Szerintem szurkolói hovatartozástól függően így is, úgy is lehet értelmezni.

Egyrészt általánosságban von párhuzamot a Senna/Prost viszonnyal és annak kezelésével, másrészt abból a csapattársi kapcsolatból mindenkinek egy dolog, az ütközés ugrik be elsőre.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.05.24. 20:38

Nigel írta:az új fórummal kaptam még egy esélyt. szal ez nem jött be...
tényleg nem...
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.05.24. 20:43

gaborc írta:Köszi a linkeket. Szerintem szurkolói hovatartozástól függően így is, úgy is lehet értelmezni.

Egyrészt általánosságban von párhuzamot a Senna/Prost viszonnyal és annak kezelésével, másrészt abból a csapattársi kapcsolatból mindenkinek egy dolog, az ütközés ugrik be elsőre.
hát nem tudom....
Hamilton said: "I found the time at the end and wasn't able to execute it so it wasn't a true showing of my true pace. But I should have known that was going to happen and done it the lap before."

When it was suggested the two drivers would have to sit down and discuss the incident, Hamilton said: "I don't know if Senna and Prost sat down and talked it out. I quite like the way Senna dealt with it, so I'm going to take a page out of his book."
olyan, mint egy hisztis, sértődött hülyegyerek az oviban, akinek elvették a játékát, ezért cserébe a szomszéd legóházát cseszi szét.
a kivastagított rész meg gáz, ha jól értelmezem (nem tudom hogy máshogy lehet, mint hogy "tudhattam volna, hogy ez lesz"- szerintem az elfékezésre gondol)-erre mondják, hogy mindenki magából indul ki?
Kép

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.05.25. 10:26

Ugyan Robi, Alonso szurkolókként nekünk a hisztit hivatalból szeretnünk kell, nem? :D

bertone

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.25. 11:15

trutya írta:
gaborc írta:Köszi a linkeket. Szerintem szurkolói hovatartozástól függően így is, úgy is lehet értelmezni.

Egyrészt általánosságban von párhuzamot a Senna/Prost viszonnyal és annak kezelésével, másrészt abból a csapattársi kapcsolatból mindenkinek egy dolog, az ütközés ugrik be elsőre.
hát nem tudom....
Hamilton said: "I found the time at the end and wasn't able to execute it so it wasn't a true showing of my true pace. But I should have known that was going to happen and done it the lap before."

When it was suggested the two drivers would have to sit down and discuss the incident, Hamilton said: "I don't know if Senna and Prost sat down and talked it out. I quite like the way Senna dealt with it, so I'm going to take a page out of his book."
olyan, mint egy hisztis, sértődött hülyegyerek az oviban, akinek elvették a játékát, ezért cserébe a szomszéd legóházát cseszi szét.
a kivastagított rész meg gáz, ha jól értelmezem (nem tudom hogy máshogy lehet, mint hogy "tudhattam volna, hogy ez lesz"- szerintem az elfékezésre gondol)-erre mondják, hogy mindenki magából indul ki?
Jut eszembe, mekkora szövegelés volt, ha Vettel éppen nem vigyorgott a dobogón, vagy éppen az időmérő után, ha nem jól sikerült neki.

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2014.05.25. 11:39

bertone írta: Jut eszembe, mekkora szövegelés volt, ha Vettel éppen nem vigyorgott a dobogón, vagy éppen az időmérő után, ha nem jól sikerült neki.
Nem Hamilton rontotta el a körét, hanem Rosberg, ami miatt Hamiltonnak esélye sem volt hogy jól, vagy rosszul sikerüljön...
Azért érdekes, hogy miközben Rosberg hibázott, nem ő veszít rajta, hanem a többiek, sőt ő nyert rajta.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 11:58

bertone írta:Jut eszembe, mekkora szövegelés volt, ha Vettel éppen nem vigyorgott a dobogón, vagy éppen az időmérő után, ha nem jól sikerült neki.
Mert ő csak egy átlagos, unalmas srác, aki versenyezni van itt.
Se tetkó, se fülbevaló, nem iszik, nem szapulja nyilvánosan a csapat(társ)át, nem flegmázik; így külön szimpátiára nem jogosult.

(most NEM CSAK Hamiltonra céloztam) :)
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.05.25. 11:59

Eddig csak finomkodtak egymással, Monacotól kezdve kőkeményen harcolni fognak.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 13:10

pkonsti írta:
bertone írta: Jut eszembe, mekkora szövegelés volt, ha Vettel éppen nem vigyorgott a dobogón, vagy éppen az időmérő után, ha nem jól sikerült neki.
Nem Hamilton rontotta el a körét, hanem Rosberg, ami miatt Hamiltonnak esélye sem volt hogy jól, vagy rosszul sikerüljön...
Azért érdekes, hogy miközben Rosberg hibázott, nem ő veszít rajta, hanem a többiek, sőt ő nyert rajta.
így van. szabályosnak szabályos volt, de felháborítóan igazságtalan.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.25. 13:36

Nigel írta:
így van. szabályosnak szabályos volt, de felháborítóan igazságtalan.
Ez bizony a monacoi utcákkal együtt jár...még ha igazságtalan is.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 16:53

Eléggé beszédes számomra az, ahogyan Lewis ma viselkedett. Nyilván barom volt, de nem ez az érdekes.
Tegnap minden bizonnyal a fejesek komolyan elbeszélgettek a pilótákkal, teljesen zárt ajtók mögött rendezték el az ügyet.
Viszont, az hogy a fejmosás ellenére is így viselkedett, az csak egy dolgot jelent: tudják, hogy Rosberg bűnös, csak inkább elsimitották a dolgot.

Egyébként az egész boxutca szerint csalt. Link: " onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 17:02

Bitang írta:Viszont, az hogy a fejmosás ellenére is így viselkedett, az csak egy dolgot jelent: tudják, hogy Rosberg bűnös, csak inkább elsimitották a dolgot.
Még szerencse, hogy Hamiltonnak soha nem volt miért viszkessen az orra.
:szom02
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 17:10

Johnny Herbert szerint is

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 17:14

Villeneuve mikor szólal már meg? :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.05.25. 19:25

„Ez az én véleményem. Amikor a McLarennél versenyeztem, ott két stratégánk volt, mindkét pilótának külön, és az én stratégám csak azon dolgozott, hogy én minél jobb eredményt érjek el” - mutatott rá. „Sajnos itt most egyetlen ember hozza a stratégiai döntéseket, aki ugyan nagyszerűen végzi a dolgát, de a feladata mégis csak az, hogy vigyázzon az elöl haladó versenyzőre, míg a mögötte lévő csak második lehet a döntéseknél. Így már a rajtnál tudtam, hogy kevesebb esélyem lesz a győzelemre, és hogy egy ilyen pályán ehhez csodára lesz szükségem.”

Ha fordított lenne a helyzett, akkor is menne a sírás? Ha én vezetek kedvezzetek nekem, ha nem én vezetek kedvezzetek nekem??? (:t

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:49

Hamiltonnak egy dolgot kéne kurvára megtanulni ez pedig a türelem. Úgy látom idén neki áll a zászló, képes lenyomni Rosberget, de....
A ha nem klappolnak a dolgok akkor nem klappolnak. Azt hiszem a 2. hely volt legtöbb amit hozhatott (ugye Rosberg nem hibázott) és semmi oka nem volt a búslakodásra vagy a verseny közben "ez a bajom az a bajom" rinyára. Nem tudom mi volt ez a mai de EJ is megjegyezte hogy ez nem éppen profi, bár Vettel is benyögött ma olyanokat, hogy.... mondjuk neki volt rá oka. Na mindegy Én csak bízok abba hogy nem az lesz a Mercedesnél hogy amikor a másik nyer akkor a vesztes hisztizik.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.05.25. 20:20

Phoebe írta:„Ez az én véleményem. Amikor a McLarennél versenyeztem, ott két stratégánk volt, mindkét pilótának külön, és az én stratégám csak azon dolgozott, hogy én minél jobb eredményt érjek el” - mutatott rá. „Sajnos itt most egyetlen ember hozza a stratégiai döntéseket, aki ugyan nagyszerűen végzi a dolgát, de a feladata mégis csak az, hogy vigyázzon az elöl haladó versenyzőre, míg a mögötte lévő csak második lehet a döntéseknél. Így már a rajtnál tudtam, hogy kevesebb esélyem lesz a győzelemre, és hogy egy ilyen pályán ehhez csodára lesz szükségem.”

Ha fordított lenne a helyzett, akkor is menne a sírás? Ha én vezetek kedvezzetek nekem, ha nem én vezetek kedvezzetek nekem??? (:t
Persze. A McLarennél azért volt jó, mert ott neki kedveztek.
Ennyi.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.05.25. 20:20

Nigel Hill írta:Hamiltonnak egy dolgot kéne kurvára megtanulni ez pedig a türelem. Úgy látom idén neki áll a zászló, képes lenyomni Rosberget, de....
A ha nem klappolnak a dolgok akkor nem klappolnak. Azt hiszem a 2. hely volt legtöbb amit hozhatott
szerintem is sorsdonto lehet, hogy tudja lewis kezelni a frusztraciojat.

Sárki

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 20:22

Számomra csak akkor van magyarázat Hamilton viselkedésére, ha biztos abban, hogy Rosberg elcsalta az időmérőt. Ha így van, akkor kezdhet félni Nicotól, nem sok ember van a mezőnyben aki egy ilyet képes lenne büntetlenül megúszni :D

Sárki

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 20:23

Sánta Gepárd írta: Persze. A McLarennél azért volt jó, mert ott neki kedveztek.
Ennyi.
Jah, egyébként Kovalainen vb lett volna :D Amúgy többnyire ő jött ki rosszabbul a rizikós taktikai csatákból ha Button volt az ellenfél :D

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.05.25. 20:27

Sárki írta:
Sánta Gepárd írta: Persze. A McLarennél azért volt jó, mert ott neki kedveztek.
Ennyi.
Jah, egyébként Kovalainen vb lett volna :D Amúgy többnyire ő jött ki rosszabbul a rizikós taktikai csatákból ha Button volt az ellenfél :D
Kova gyengébb volt, mint ő. Button? Ez jó kérdés. De látod, hogy most visszasírja az ottani bánásmódot.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Lewis Hamilton > csillogó gyémánt vagy kiégett szén?

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.05.25. 20:27

Sárki írta:Számomra csak akkor van magyarázat Hamilton viselkedésére, ha biztos abban, hogy Rosberg elcsalta az időmérőt. Ha így van, akkor kezdhet félni Nicotól, nem sok ember van a mezőnyben aki egy ilyet képes lenne büntetlenül megúszni :D
nico megcsinalta a tokeletes idomero-buntenyt, ha ilyen stilusban fog raftoskodni, akkor lewisnak annyi ;)

Lezárt