Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.25. 12:06

Itt a megoldás lehetősége:
„Persze mindenki ugyanabban a hajóban evez. Egy F1-es versenyző útja, aki a bajnokságért harcol, sokszor érződhet magányos utazásnak. Ez idén különösen felerősödik, mert korlátozni kell, hogy kik lehetnek a buborékodban, és hogy hová mehetsz.”

„Korábban mindig utazgattam, és próbáltam egyéb pozitív dolgokat keresni. Viszont barátok mellett lenni, és megtalálni a tökéletes egyensúlyt ebben az évben; sokkal-sokkal nehezebb megvalósítani ezeket a dolgokat most” – véli Hamilton.
https://hu.motorsport.com/f1/news/hami ... =widget-1
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.27. 21:38

„Lewis a legjobb. Egy kiemelkedő, természetadta tehetség, határtalan tudásvággyal és kitartással”

„Lewis egy valódi sportember, a csapat motiválója, egy kirívó tehetség. Példamutató teljesítménye mindenkit arra ösztönöz, hogy felnézzenek, és azt gondolják, nekik is ezt a szintet kell nyújtaniuk. Ugyanakkor amikor hozzászól az értekezleteken… Pár éve az egyik futam utáni megbeszélésen, amikor én a gyárban voltam, azt mondta: ’Andy, tudom, hogy hallasz minket, több motorerőre van szükség’. Az ilyen üzenetek zseniálisan összetartják a csapatot. És sportszerű is. Nem akar megúszni ügyeket, tisztán akar nyerni. Úgy gondolom, kiegyensúlyozott mezőnyt szeretne a Formula-1-ben. Rettentően csodálom Lewist egyénként és versenyzőként is”
https://formula.hu/f1/2020/08/27/lewi ... versenyez
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.27. 22:15

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.30. 12:03

Csodálatos volt az a pole köre tegnap. Csak lestem, hogy még Bottast is ennyivel lenyomta. Kérdés, hogy ma milyen időjárás lesz, és ha száraz körülmények között mennek, a "silvertone-i gumik" most miképpen működnek a Mercedesek alatt?

Ricciardo meglepheti őket a lágy gumikon. Vigyázni kell az első kör(ök)ben nagyon. Remélem senki nem fog kiesni az élen lévők közül az elején. Attól tartok az kettős kiesés lenne egyszersmind.

https://formula.hu/f1/2020/08/29/szel ... ire-kepes
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2020.08.30. 12:50-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.08.30. 12:37

Lancelot írta:
2020.08.30. 12:03
Csodálatos volt az a pole köre tegnap. Csak lestem, hogy még Bottast is ennyivel lenyomta. Kérdés, hogy ma milyen időjárás lesz, és ha száraz körülmények között mennek, a "silvertone-i gumik" most miképpen működnek a Mercedesek alatt?

Ricciardo meglepheti őket a lágy gumikon. Vigyázni kell az első kör(ök)ben nagyon. Remélem senki nem fog kiesni az élen lévők közül az elején. Attól tartok az kettős kiesés lenne egyszersmind.
Ricsi veszélyes lehet rájuk de inkább Maxi lesz könyörtelen a rajt után és főként az Eau-Rouge-tól a Les-Combes-ig.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.08.30. 13:48

Redbull írta:
2020.08.30. 12:37
Lancelot írta:
2020.08.30. 12:03
Csodálatos volt az a pole köre tegnap. Csak lestem, hogy még Bottast is ennyivel lenyomta. Kérdés, hogy ma milyen időjárás lesz, és ha száraz körülmények között mennek, a "silvertone-i gumik" most miképpen működnek a Mercedesek alatt?

Ricciardo meglepheti őket a lágy gumikon. Vigyázni kell az első kör(ök)ben nagyon. Remélem senki nem fog kiesni az élen lévők közül az elején. Attól tartok az kettős kiesés lenne egyszersmind.
Ricsi veszélyes lehet rájuk de inkább Maxi lesz könyörtelen a rajt után és főként az Eau-Rouge-tól a Les-Combes-ig.
Ricsi - sajnos - nem lesz veszélyes rájuk. Még mindig nem tanult meg rajtolni. Majd a hatodik helyről szenvedi magát - esetleg - kicsit előrébb.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.30. 17:09

Jól van. Ez is zsebben. Egyre jobban leszakadtak az üldözők. Csak így tovább!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.31. 11:32

„A szurkolóknak meg kell érteniük, hogy ez nem a mi hibánk. Pilótaként a ranglétrát megmászva kiérdemeltük a helyünket. A versenyhétvégéket elkötelezetten, mindent beleadva teljesítjük. Azokra a döntéshozókra kell nyomást gyakorolni, akik a szabályokat alkotják, és az autókat formálják. Remélem, hogy a 2022-es szabályváltozásokkal eljön a szorosabb versenyzés ideje”
https://formula.hu/f1/2020/08/31/hamil ... -nezoknek
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.08.31. 13:26

amikor a nemetek ugyeskednek, rendre tullonek a celon. errol most az jut az eszembe, amikor lenin elvtarsat kitomtek penzzel, aztan lepecsetelt vagonban vittek ororszorszagba, hogy keverje mar egy kicsit a szart.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.01. 10:48

Kép

Brawn:

"Kifogyok a szuperlatívuszokból, melyekkel Lewis idei formáját tudom jellemezni. A Mercedes-pilóta újabb példás teljesítményt nyújtott attól a pillanattól fogva, hogy megérkezett Spába és pénteken a pályára gurult, addig, amikor meglátta a kockás zászlót vasárnap délután. A leglátványosabb Hamilton kapcsán ebben a szezonban a könyörtelen kiegyensúlyozottsága. Jobban vezet, mint bármikor, és hétvégéről hétvégére képes rá. A zsenialitása sűrűn megvillan, most például az időmérős köre során” – írta az F1 sportfőnöke.
https://formula.hu/f1/2020/09/01/brawn ... -ideges

:mosoly: :mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2020.09.01. 11:03-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.01. 10:53

Egy igazi tehetség mindig meg tud újulni, mindig tud még a teljesítményén valahol javítani (Jó-jó, tudom, ahhoz megfelelő technika is szükséges!):
"Tavaly Valtteri remek köröket produkált, amiket mindig is csinál, de szerintem én egyértelműen alulteljesítettem az időmérőkön. Ez alapvetően az én egyik erősségem, de ez arról szólt, hogy ténylegesen megértsem a gumikat és hogy hogyan tudom ezt összehangolni a vezetési stílusommal. Erre a szezonra meg kellett húznom néhány változtatást és úgy tűnik, hogy ezek a mostani autóval elég jól működnek. Szóval most már újra olyan időmérős köröket tudok hozni, mint a tavalyi év előtt."
https://formula.hu/f1/2020/09/01/hamil ... z-kepest
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.03. 10:49

Ars poetica:
„Két oldalam van. Az egyik az, amit a tévében láttok. A mindent beleadó, sikeréhes versenyző, aki akkor jön elő belőlem, amikor lecsukom a sisakrostélyt. Ekkor vagyok igazán elememben, minden félelmemet, bizonytalanságomat és kételyemet félredobom, és teljesen koncentrált vagyok. Ez az állapot egészen addig tart, amíg el nem végzem a munkát. Amikor a volán mögött ülök, úgy érzem, rendelkezem minden szuperképességgel, amiről valaha is álmodtam.”

„A másik oldalam viszont csak én vagyok. Valaki, aki napról napra próbál megbirkózni az élet kihívásaival, akárcsak te. Próbálom megtalálni a belső békémet, beosztani az időmet, megtalálni az egyensúlyt a munka és az élet között, időt szánni a családra és a barátokra, kordában tartani az érzelmeimet és foglalkozni egyéb dolgokkal, amiket szenvedélyesen szeretek. Ahogy sokan közületek, én is csak próbálok boldogulni és a legjobbamat nyújtani mindenben.”
https://formula.hu/bulvar/2020/09/03/h ... -mint-te
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.05. 19:47

https://f1vilag.hu/hirek/hamilton-mond ... -minket/

Örülök a pole-nak. Tényleg legtöbbször ki tudja magából varázsolni azt, amire akkor, és ott éppen szükség van. Most ez össze is jött megint. :mosoly: :mosoly:

Nagyon jó volt az utolsó kör első szektora, a második szektor briliáns, ott hozott a legtöbbet Bottason. Viszont az utolsón valamit elrontott, ugyanis az csak sárga lett. Ha az is zöld legalább, akkor nagyobb előnnyel lehetett volna a pole-ban. Természetesen a világért sem elégedetlenkedek, csak gondoltam leírom az ezzel kapcsolatos gondolataimat. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.06. 17:15

Nagy mentés volt. Önhibáján kívül került ebbe a helyzetbe.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.09.06. 17:33

azért most is látszott hogy mi teszi a különbséget Bottas és közötte. nagy mentés volt...
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.06. 18:06

(:k
trutya írta:
2020.09.06. 17:33
azért most is látszott hogy mi teszi a különbséget Bottas és közötte. nagy mentés volt...
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.09.07. 09:18

lekéste a térdelést :D
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.07. 09:40

trutya írta:
2020.09.07. 09:18
lekéste a térdelést :D
(:u Ez jó

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.09. 08:42

Kép

:D
Készen van ez a fazon...

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.09. 08:51

rdaneelolivaw írta:
2020.09.09. 08:42
Kép

:D
Készen van ez a fazon...
BLM - Black Lewis Mule

(:n
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.09.09. 10:30

bertone írta:
2020.09.09. 08:51

BLM - Black Lewis Mule

(:n
Ez az öszvér lesz hamarosan az F-1 legeredményesebb versenyzője.
Csak szólok.

(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.09. 13:44

Kép

Így kell nézni! Így nincs semmi gond vele. És ez a fontos, nem az, amit és ahogy a pályán kívül tesz. Amit a sisakrostély leengedése, és a pályára való kiérkezése után tesz, az a mérvadó. Akik kedvelik és tisztelik, azok is a pályán mutatott teljesítményéért teszik 99 %-ban és ők el tudnak vonatkoztatni attól, amiket akkor csinál, mikor kiszáll a versenygépből. Én annak örülök, hogy csak olyanok miatt tud szinte minden opponense fogást találni rajta, amit apályán kívül tesz. Amíg ez így van, addig nincs semmi baj. :mosoly: :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.09. 16:03

Redbull írta:
2020.09.09. 10:30
bertone írta:
2020.09.09. 08:51

BLM - Black Lewis Mule

(:n
Ez az öszvér lesz hamarosan az F-1 legeredményesebb versenyzője.
Csak szólok.

(:n
A mule nem csak öszvért jelent, hanem csökönyös embert is. Ami ezzel a BLM szarral illik is rá.

Csak mondom.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.09.09. 16:49

Lancelot írta:
2020.09.09. 13:44
Kép

Így kell nézni! Így nincs semmi gond vele. És ez a fontos, nem az, amit és ahogy a pályán kívül tesz. Amit a sisakrostély leengedése, és a pályára való kiérkezése után tesz, az a mérvadó. Akik kedvelik és tisztelik, azok is a pályán mutatott teljesítményéért teszik 99 %-ban és ők el tudnak vonatkoztatni attól, amiket akkor csinál, mikor kiszáll a versenygépből. Én annak örülök, hogy csak olyanok miatt tud szinte minden opponense fogást találni rajta, amit apályán kívül tesz. Amíg ez így van, addig nincs semmi baj. :mosoly: :mosoly:
ez mondjuk addig nagyon szép megindoklása a dolgoknak, amíg valaki nem kezd el mondjuk egy NFL-es sztárnak szurkolni, aki amúgy a leggyorsabb a pályán, ontja a pontokat, otthon viszont szarráveri a 6 hónapos gyerekét, plusz késsel fenyegeti a feleségét (valós eset). Modnhatom, hogy amíg rajta van a sisak tök fasza gyerek, azonkívül nem érdekel. Az én életfilozófiámban nem.

Persze Hamilton nincs ilyen szinten mint a fenti durva példa, ezért Hamilton pályán kívüli tettei többé kevésbé vállalhatóak, el kell fogadni, hogy divatmajom, most a BLM, 4 hónapja még a bálnákat védte.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.09.09. 18:33

bertone írta:
2020.09.09. 16:03
Redbull írta:
2020.09.09. 10:30


Ez az öszvér lesz hamarosan az F-1 legeredményesebb versenyzője.
Csak szólok.

(:n
A mule nem csak öszvért jelent, hanem csökönyös embert is. Ami ezzel a BLM szarral illik is rá.

Csak mondom.
Nem vagyok anglisztikás, a legkisebb fiam viszont az. Megkérdezem tőle ha hétvégén találkozok vele.
Amúgy köszi.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt