Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.05.31. 09:27

Wolff: "Először is ott volt a balesete Estebannal, amiért büntetés is járt. Aztán igen, ott lettünk volna, Lando kiállási ablakában, talán még harcolhatott is volna Landóval és George-dzsal az elején, mert a tempója megvolt hozzá. A szabályok viszont szabályok, nincs mit mondani. Ez egy további lecke arról, hogy Monacóban a pályán elfoglalt pozíció a minden.”
Hamilton: „Ki tudja? Fogalmam sincs, mire lett volna lehetőségünk. Az biztos, hogy nem segített, hogy beragadtam a fickó mögé.

Őszintén szólva nem éreztem frusztrálónak. Monacóban egyszerűen erre számítasz. Amikor Alonso mögé kvalifikáltam magam, már tudtam, hogy valami ilyesmi lesz. Reméltem, hogy az eső megnyit bizonyos lehetőségeket előttünk, de ezen a hétvégén nem így lett. Az ember mindig tanul, majd továbblép”
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/0 ... yorgesen

Ez van.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.06.01. 11:22

Wolff a Hamilton vs. Russel közötti pozíció különbségről, és a Mercedes jelenlegi helyzetéről:

https://f1vilag.hu/hirek/wolff-hamilto ... -mogott/

https://formula.hu/f1/2022/06/01/wolff ... k-peches
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.06.13. 08:16

https://f1vilag.hu/hirek/a-mercedes-att ... mai-miatt/

Gondolni bármit lehet, de nem ő az egyetlen, akinek fájdalmai vannak. Ricciardo és Magnussen gerince is fáj.
Felül kne vizsgálni a ground effect koncepciót, mert erre nem készültek fel. Úgy tudom, a szélcsatornában azért nem bukott ki, mert nem tudják akkora sebességre felgyorsítani a modelleket, mint a valódi autókat, így ott semmi ilyesmit nem tapasztaltak.
A korábbi érában is volt ebből baj, ott a delfinezés nagy részét a versenyző gerince érezte meg, nem a futómű.

A gerincet nem nagyon kéne piszkálni, mert minimum sérvet okozhat, de akár bénulást is, plusz menet közben átmeneti látászavart, hogy mást ne említsek.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.06.13. 18:57

Willy írta:
2022.06.13. 08:16
https://f1vilag.hu/hirek/a-mercedes-att ... mai-miatt/

Gondolni bármit lehet, de nem ő az egyetlen, akinek fájdalmai vannak. Ricciardo és Magnussen gerince is fáj.
Felül kne vizsgálni a ground effect koncepciót, mert erre nem készültek fel. Úgy tudom, a szélcsatornában azért nem bukott ki, mert nem tudják akkora sebességre felgyorsítani a modelleket, mint a valódi autókat, így ott semmi ilyesmit nem tapasztaltak.
A korábbi érában is volt ebből baj, ott a delfinezés nagy részét a versenyző gerince érezte meg, nem a futómű.

A gerincet nem nagyon kéne piszkálni, mert minimum sérvet okozhat, de akár bénulást is, plusz menet közben átmeneti látászavart, hogy mást ne említsek.
Én minden gokartozás után vérző háttal szálltam ki kartból. Ez nem annyira újkeletű dolog pl olyan alkatúaknál mint én.
Létezik a jelenség, az tény. De hogy a díszfeka is túldrámázza az is fix.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.06.13. 19:28

Nigel Hill írta:
2022.06.13. 18:57
De hogy a díszfeka is túldrámázza az is fix.
Azt én is aláírom, de másoknál is van probléma, még ha nem is ekkora. Viszont ha a gerincvelő egy picit is sérül, abból bénulás vagy halál is lehet.

Mitől vérzett a hátad? :o Ha a horzsolódáshoz volt köze, az a kisebb baj.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.06.15. 22:50

Nigel Hill írta:
2022.06.13. 18:57


Én minden gokartozás után vérző háttal szálltam ki kartból. Ez nem annyira újkeletű dolog pl olyan alkatúaknál mint én.
Létezik a jelenség, az tény. De hogy a díszfeka is túldrámázza az is fix.
egyszer mennék Veled :)
nekem az utolsó kiszállásom (Vácott) egy előzés közben rámhúzta a srác a célegyenesben.. és a beleim mint a kolbász előre mentek pár métert.. :D
ok, ott megálltunk kb 60-ról azonnal..
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.06.16. 09:36

Willy írta:
2022.06.13. 19:28
Nigel Hill írta:
2022.06.13. 18:57
De hogy a díszfeka is túldrámázza az is fix.
Azt én is aláírom, de másoknál is van probléma, még ha nem is ekkora. Viszont ha a gerincvelő egy picit is sérül, abból bénulás vagy halál is lehet.

Mitől vérzett a hátad? :o Ha a horzsolódáshoz volt köze, az a kisebb baj.
A derekam táján 3 csigolyám kintebb van a többinél és erre extra nyomás nehezedik az üléskor. A gokartban meg ez a 3 mindig jól odaverődik. Régebben emiatt folyamat feszített háttal vezettem. Ma már kérem a csajoknak fenntartott habszivacs ülőbetétet :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.06.16. 09:38

Button írta:
2022.06.15. 22:50
Nigel Hill írta:
2022.06.13. 18:57


Én minden gokartozás után vérző háttal szálltam ki kartból. Ez nem annyira újkeletű dolog pl olyan alkatúaknál mint én.
Létezik a jelenség, az tény. De hogy a díszfeka is túldrámázza az is fix.
egyszer mennék Veled :)
nekem az utolsó kiszállásom (Vácott) egy előzés közben rámhúzta a srác a célegyenesben.. és a beleim mint a kolbász előre mentek pár métert.. :D
ok, ott megálltunk kb 60-ról azonnal..
Hasonlót éreztem amikor egy velem szembefordult karttal ütköztem hasonló tempóban. Akkor jössz rá, hogy azért ennek is van ereje :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.06.16. 20:36

Nigel Hill írta:
2022.06.16. 09:38
Button írta:
2022.06.15. 22:50


egyszer mennék Veled :)
nekem az utolsó kiszállásom (Vácott) egy előzés közben rámhúzta a srác a célegyenesben.. és a beleim mint a kolbász előre mentek pár métert.. :D
ok, ott megálltunk kb 60-ról azonnal..
Hasonlót éreztem amikor egy velem szembefordult karttal ütköztem hasonló tempóban. Akkor jössz rá, hogy azért ennek is van ereje :D
bármit is csináltok, a lábatokat semmiképp ne tegyétek ki, hogy majd megtámasztjátok magatokat.
láttam már, mi történik olyankor...
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.06.17. 18:19

trutya írta:
2022.06.16. 20:36
Nigel Hill írta:
2022.06.16. 09:38


Hasonlót éreztem amikor egy velem szembefordult karttal ütköztem hasonló tempóban. Akkor jössz rá, hogy azért ennek is van ereje :D
bármit is csináltok, a lábatokat semmiképp ne tegyétek ki, hogy majd megtámasztjátok magatokat.
láttam már, mi történik olyankor...
háát, erre ott idő nem volt (szerencsémre :D)
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.06.19. 22:11

jó volt újra dobogón látni. még ha nem is csak önerőből. "Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli."
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.06.19. 22:17

FAsza volt, még harap szerencsére. Szurkolok a csalás sikeréért amit Bertone prognosztizál!!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.06.20. 10:13

Bandee írta:
2022.06.19. 22:17
FAsza volt, még harap szerencsére. Szurkolok a csalás sikeréért amit Bertone prognosztizál!!
Milyen csalás? Végre sikerültegy dobogó neki, és máris csalásról elmélkedik valaki? Ezt nem hiszem el.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.06.20. 10:21

Lancelot írta:
2022.06.20. 10:13
Bandee írta:
2022.06.19. 22:17
FAsza volt, még harap szerencsére. Szurkolok a csalás sikeréért amit Bertone prognosztizál!!
Milyen csalás? Végre sikerültegy dobogó neki, és máris csalásról elmélkedik valaki? Ezt nem hiszem el.
Állítólag az új szabályváltoztatásokkal új autót csinál a Merci vagy valami ilyesmi. Nekem mindegy lenne örülnék ha levernék a csalókat, ha így akkor így

Erre gondoltam. Tegnapi szerintem (gondolom) nem része ennek, csak azért került oda mert felborult a status quo az időmérőn. De lehet, hogy már ez is része

Azon csodálkoztam elküldték tegnap a lekörözötteket. Most nem kellett volna mert a RB és Verstappen elől voltak. A többi meg előzze meg

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.06.20. 10:27

Bandee írta:
2022.06.20. 10:21

Állítólag az új szabályváltoztatásokkal új autót csinál a Merci vagy valami ilyesmi. Nekem mindegy lenne örülnék ha levernék a csalókat, ha így akkor így

Erre gondoltam. Tegnapi szerintem (gondolom) nem része ennek, csak azért került oda mert felborult a status quo az időmérőn. De lehet, hogy már ez is része

Azon csodálkoztam elküldték tegnap a lekörözötteket. Most nem kellett volna mert a RB és Verstappen elől voltak. A többi meg előzze meg
Aha, értem!

A tegnapi eredménye Hamiltonnak egyértelműen csak az extrém időmérőnek köszönhető és annak, hogy Russel felesleges kockázatot vállalt a slickekkel, hogy Perez falazott szombaton, hogy Leclerc-et büntették. Önerőből ez nem ment volna. Ilyen számára szerencsés konstelláció nem mostanában lesz.

Sajnálatos, hogy már a javuló eredmény láttán is csalást ordítanak egyesek. De mindegy is. Nem kell aggódniuk, ezek időszakos fellángolások, ahogy Barcelona is csak az volt. Az F1-ben nincsenek egyik napról másikra csodák.

Utolsó mondatodra: (:n (:u
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.07.04. 12:20

Kifejezetten jó versenye volt. Látszik rajta, ha van a technikájában egy kis remény, akkor mindent képes kipréselni belőle. Nagyon tetszett, ahogy dolgozta le hátrányát a Ferrarikkal szemben. A keményre váltásnál sajnos elcseszték a kerékcseréjét, és amíg felmelegítette azokat sokat veszített is a Ferrarikkal szemben. Ám aztán jött volna fel ismét rájuk, de közbejött az SC.

Az első ránézésre segített neki a Ferrarikhoz képest, de igazándiból veszített vele ő is. Hiszen Perez közvetlenül mögé került, és már akkor tudtam, őt nem fogja tudni tartani. A Red Bullokat ugyanis egyenesben nem lehet tartani még ezzel a Mercedessel, ha ütőképesek. És Perezé sajnos az volt.

Nagyon jó, szépségdíjas csatákat vívott Leclerc-el (aki a kemények ellenére nem adta ingyen a bőrét), és Perezzel is oda-vissza. Ez volt az igaz F1, amit ők hárman - sőt Alonsoval négyen - csináltak a végén. Szerintem lubickoltak ők is az adrenalinnal töltött boldogságban. Sajnos Lewis nem jól jött ki belőle, így "csak" 3. lett.

Amit persze ő is (talán) meg én is a futam előtt elfogadtam volna látatlanban. Ám a futamon történteket nézve, szerintem minimum a 2. hely meglehetett volna SC nélkül a végén, de talán a győzelem is. Nagyon szép lett volna.

Mindegy! "Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli!" Örülök annak a 16 pontnak (az külön öröm, hogy már a leggyorsabb kört is el tudta hozni a Mercedessel a Redbullok és Ferrarik elől, még ha MV gondjait bele is számolom!) Jelentős mértékben csökkentette lemaradását a csapattársával szemben is, és ha a járgány ilyen jól kezd összeállni hamar megfordulhat a cspaton belüli sorrend is, abban biztos vagyok.

Szóval örvendetes reménysugár. Jó lenne az Alpok között sem újra csalódni!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.04. 12:26

Lancelot írta:
2022.07.04. 12:20
Kifejezetten jó versenye volt. Látszik rajta, ha van a technikájában egy kis remény, akkor mindent képes kipréselni belőle. Nagyon tetszett, ahogy dolgozta le hátrányát a Ferrarikkal szemben. A keményre váltásnál sajnos elcseszték a kerékcseréjét, és amíg felmelegítette azokat sokat veszített is a Ferrarikkal szemben. Ám aztán jött volna fel ismét rájuk, de közbejött az SC.

Az első ránézésre segített neki a Ferrarikhoz képest, de igazándiból veszített vele ő is. Hiszen Perez közvetlenül mögé került, és már akkor tudtam, őt nem fogja tudni tartani. A Red Bullokat ugyanis egyenesben nem lehet tartani még ezzel a Mercedessel, ha ütőképesek. És Perezé sajnos az volt.

Nagyon jó, szépségdíjas csatákat vívott Leclerc-el (aki a kemények ellenére nem adta ingyen a bőrét), és Perezzel is oda-vissza. Ez volt az igaz F1, amit ők hárman - sőt Alonsoval négyen - csináltak a végén. Szerintem lubickoltak ők is az adrenalinnal töltött boldogságban. Sajnos Lewis nem jól jött ki belőle, így "csak" 3. lett.

Amit persze ő is (talán) meg én is a futam előtt elfogadtam volna látatlanban. Ám a futamon történteket nézve, szerintem minimum a 2. hely meglehetett volna SC nélkül a végén, de talán a győzelem is. Nagyon szép lett volna.

Mindegy! "Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli!" Örülök annak a 16 pontnak (az külön öröm, hogy már a leggyorsabb kört is el tudta hozni a Mercedessel a Redbullok és Ferrarik elől, még ha MV gondjait bele is számolom!) Jelentős mértékben csökkentette lemaradását a csapattársával szemben is, és ha a járgány ilyen jól kezd összeállni hamar megfordulhat a cspaton belüli sorrend is, abban biztos vagyok.

Szóval örvendetes reménysugár. Jó lenne az Alpok között sem újra csalódni!
Lewisre mindig is jellemző volt hogy gyengép vassal is tudott jó eredményeket elérni. Anno a McLarennél ezt sokszor bizonyította főként 2010 - 2012 között.
A király visszatért?
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.09. 19:21

Redbull írta:
2022.07.04. 12:26
Lewisre mindig is jellemző volt hogy gyengép vassal is tudott jó eredményeket elérni. Anno a McLarennél ezt sokszor bizonyította főként 2010 - 2012 között.
A király visszatért?
(:k
Ezt főleg ma bizonyította.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.07.11. 09:58

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.11. 10:38

Szerintem meg nem is annyira ajándék.
Technikai sport és itt bizony sok tényező játszik.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.07.12. 18:11

"A mór megtette kötelességét, a mór mehet..." (by Shakespeare)

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/0 ... ael-masi

Soha tőbbé ne is halljak róla!

:angry01 :angry01
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.07.12. 21:14

Lancelot írta:
2022.07.12. 18:11
"A mór megtette kötelességét, a mór mehet..." (by Shakespeare)

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/0 ... ael-masi

Soha tőbbé ne is halljak róla!

:angry01 :angry01
Innentől Masi árnyéka vetül Max 1. VB címére.

(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.07.13. 16:38

Redbull írta:
2022.07.12. 21:14
Lancelot írta:
2022.07.12. 18:11
"A mór megtette kötelességét, a mór mehet..." (by Shakespeare)

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/0 ... ael-masi

Soha tőbbé ne is halljak róla!

:angry01 :angry01
Innentől Masi árnyéka vetül Max 1. VB címére.

(:u
Eddig is ott volt. Csak aki nem akarja, az nem látja.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.26. 10:54

Nigel Hill írta:
2022.06.16. 09:36
A derekam táján 3 csigolyám kintebb van a többinél és erre extra nyomás nehezedik az üléskor. A gokartban meg ez a 3 mindig jól odaverődik. Régebben emiatt folyamat feszített háttal vezettem. Ma már kérem a csajoknak fenntartott habszivacs ülőbetétet :D
Ajjaj, az nagyon nem szerencsés. Nyílt gerinccel lehet, nem is engednék ezt a hobbit.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.26. 10:54

(:r

Kép
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt