Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.05.22. 16:19

Értékelhetetlen.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.22. 16:24

5 tized Bottastól. Értékelhető ez csak nem akarjuk.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.05.22. 18:12

Schumixx írta:
2021.05.22. 16:24
5 tized Bottastól. Értékelhető ez csak nem akarjuk.
Hát ja, az autóban láthatóan több volt, ezt Bottas mutatta. A baleset előtt Ő is igen jó első szektort ment, szóval akár még több is benne lehetett volna. Lajos bazzeg, ez a kvali felejtős. Asszem itt az ideje kirándulni egyet holnap... :)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 19:30

A sky-on időmérő előtt szó volt róla, hogy annak ellenére hogy Bottas csütörtökön és ma is jobban érezte magát az autóban teljesen más beállítást kért a futóműre, ezzel elszakadt Lewistól. Ami számomra a furcsa, hogy Hamilton azok után, hogy panaszkodott a kigyorsításokra, nem kért változtatást. A Q3-as első köre langyos volt, a másodikra kíváncsi lettem volna. Sajnos sosem tudjuk meg mi lett volna benne. Holnap vonatozás, esetleg SC-vel előre tud lépni. Minden esetre a 7. hely nem jó itt az fix.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.05.24. 11:23

z egész mezőnyből a csillagosok léptek elsőként: Hamiltont a 29. köre végén hívták ki friss kemény gumikért, amivel beindították az egész mezőnyön végiggyűrűző láncreakciót.

Hamar szembesülniük kellett viszont azzal, hogy a nehezen melegedő keményebb gumik miatt ezen a délutánon nem az elévágás, hanem a fordított elévágás (vagyis a további kint maradás) a működő stratégiai fegyver.
Nem is tetszett Hamiltonnak, amit lát. Csapatán többször is számon kérte a stratégiát. „Hogy vagyok még mindig mögötte, ember?!” – kérdezte, amikor meglátta maga előtt Gaslyt a francia kerékcseréje után. Aztán amikor Vettel is feltűnt előttük, jött az újabb kérdés: „Hogy történt ez, srácok? Két helyet vesztettem!”

Hamilton nem sokkal később jelezte, ő eleve fordított taktikára készült. „Nem értem ezt, srácok! Óvtam a gumimat, hogy sokáig menjünk, erre előbb hívtok ki.”
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/0 ... nye-miatt
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.05.24. 11:30

„Együtt nyerünk és együtt veszítünk, csapatként. Együttesen nem végeztünk jó munkát, a fedélzeten senki. És én ezt nem veszem könnyedén, de nincs értelme depresszióba esni sem.”

„A következő napokban jön pár elemzés és megbeszélés, ami után mindenkit össze fogunk hívni. Természetesen mind válaszokat akarunk kapni a csapaton belül, és tudom, hogy mindenki gőzerővel fog dolgozni, hogy biztos legyen, nem történik meg még egyszer ugyanez. Időről időre bizonyítjuk, hogy a következő hétvégén vissza tudunk vágni, ezért nem aggódom igazán.”

„Ez szoros lesz. Én már kezdettől azt mondom, hogy egy bajnokautójuk van, és nagyon nehéz lesz legyőzni őket. Egész évben komolyan gondoltam ezt.”

„Nyertünk versenyeket, amiket nem nekünk kellett volna, mint például a bahreinit. De még nincs vége. Hosszú út áll még előttünk, és nem engedhetünk meg még egy olyan hétvégét, mint ez a mostani. Már azért hálás vagyok, hogy célba értem és szereztem pár pontot, valamint megfutottam a leggyorsabb kört. Minden kis pontocska, amit egy ilyen rossz hétvégén szerezhetünk, számíthat a végén.”

„Sok mindent csinálhattunk volna jobban, a hétvégére való felkészülésben is. A hétvégén volt pár jó beszélgetésünk, de ez nem elég jó tőlünk”
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/0 ... fer-bele
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.05.25. 08:42

https://formula.hu/f1/2021/05/24/webbe ... iltonnal
Max végig nyugodtan vezetett, kézben tartotta a versenyt. Most már tudja, hogyan kell kezelni az ilyen szituációkat, de jobb, ha nem engedi el magát, mert egy legyőzött Lewis Hamiltonnál talán nincs is veszélyesebb a Formula-1-ben!
No, majd meglátjuk. Persze ehhez a technikának és a szerencsének is lesz "némi" beleszólása.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.25. 18:03

Lancelot írta:
2021.05.25. 08:42
https://formula.hu/f1/2021/05/24/webbe ... iltonnal
Max végig nyugodtan vezetett, kézben tartotta a versenyt. Most már tudja, hogyan kell kezelni az ilyen szituációkat, de jobb, ha nem engedi el magát, mert egy legyőzött Lewis Hamiltonnál talán nincs is veszélyesebb a Formula-1-ben!
No, majd meglátjuk. Persze ehhez a technikának és a szerencsének is lesz "némi" beleszólása.
Sokszor győzhették le az elmúlt 5-6 évben. (:u
Gyakorlatilag vitorlázott elől az űrautóval.

Most egy kicsit versenyre van kényszerítve... és máris megy a dumálgatás.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.05.28. 08:03

Ezen kicsit meglepődtem. Az idő mindent megszépít.
Lajos és a Rosberg család együtt yachoznak.

Lewis seen chatting with Toto Wolff, Susie Wolff, Angela Cullen, Penni Thow and Nico Rosberg https://t.co/JVoOiBxRme

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.28. 10:31

KisVadász írta:
2021.05.28. 08:03
Ezen kicsit meglepődtem. Az idő mindent megszépít.
Lajos és a Rosberg család együtt yachoznak.

Lewis seen chatting with Toto Wolff, Susie Wolff, Angela Cullen, Penni Thow and Nico Rosberg https://t.co/JVoOiBxRme
Azért ennek túl nagy jelentősége nincs. Mindannyian Phillip Green üzletember meghívására mentek egy kis rongyrázásra. Szokása hírességeket meghívni. Volt már a jachtján c Ronaldo, Kate Moss, stb Mindenkit családostól meghívott (Hamilton meg vitte a be nem vallott nőjét) ha már Monacoban voltak. Kell a reklám, ha már csődbe ment az aranytojást tojó tyúkja (BHS).
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.05.28. 13:10

KisVadász írta:
2021.05.28. 08:03
Ezen kicsit meglepődtem. Az idő mindent megszépít.
Lajos és a Rosberg család együtt yachoznak.

Lewis seen chatting with Toto Wolff, Susie Wolff, Angela Cullen, Penni Thow and Nico Rosberg https://t.co/JVoOiBxRme
bottas meg hol maradt, szerelte a kereket??

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.28. 13:23

9_46_20 írta:
2021.05.28. 13:10


bottas meg hol maradt, szerelte a kereket??
Azt Barckley-ban szedték le. A Mercedes újabb rekordot állított be a 42 órás kerékcserével (:u

"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.05.28. 21:45

Nigel Hill írta:
2021.05.28. 10:31


Azért ennek túl nagy jelentősége nincs....
Jó, hát annyira nem is tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Csak meglepett és ennyi, de Te többet tudsz mint én. :D

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.06. 17:02

Na ezt a vb.-t Verstappen érdemli!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.06.06. 18:27

Kicsit ki kellett mennem, kiszellőztetni magam, mert gondoltam nem lenne jó, ha közvetlenül a történés után írnék valamit.

De most, hogy átgondoltam sem tudom másképpen folytatni, mint a Tv elől felugorva:

"Barom, barom, barom, kapitális barom!...."

A sos tálcán kínált neki egy hatalmas lehetőséget és ilyen otobán eldobni ... Hihetetlen ... Még ő mondta a csapatnak az újra indítás során, hogy nem sprintfutam az idei, hanem maratoni. Erre i történik? Mégis annak nézte és egy idióta hibába belebukott. Mikor tudta, hogy melegítési gondjaik vannak régóta, hideg gumikkal ilyet bevállalt.

Nem tudom sajnálni! Úgy kell neki. Megérdemli azt a helyet, ahol maradt. De ennél tovább is megyek szurkolójaként:

Egyáltalán nem érdemli meg a világbajnoki címet, aki ilyen böszme tud lenni ennyi idősen, ilyen tapasztalattal. Verstappent szerencsétlen önhibáján kívül esett ki egy olyan vezető helyről, melyért nagyon megdolgozott. Hamilton meg a saját ostobasága miatt bukta el az összes játszi könnyedséggel bezsebelhető, ölébe hullott pontot. Megbűnhődött a kapzsisága miatt. Mintha Mazeppin ült volna abban a Mercedesben az újraindítás után.

Szégyenletes volt amit tett. Rohadtul kell szégyellnie magát a csapa és a szurkolói, de talán leginkább önmaga előtt.

Szóval az eddigiek alapján valóban Verstappen érdemli meg az idei vb címet. Talán ezért is történt ma Hamiltonnal, az, ami.

Szerk: Ennek ismeretben is fenntartom, hiszen ő vezeti a járgányt, nem más: https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/0 ... -hamilton
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.06.06. 18:56

Lancelot írta:
2021.06.06. 18:27
"Barom, barom, barom, kapitális barom!...."

A sos tálcán kínált neki egy hatalmas lehetőséget és ilyen otobán eldobni ...
lacikam, egy nemesemberhez meltatlan az ingyenleves
;)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.06.07. 08:10

mudd írta:
2021.06.06. 18:56
Lancelot írta:
2021.06.06. 18:27
"Barom, barom, barom, kapitális barom!...."

A sos tálcán kínált neki egy hatalmas lehetőséget és ilyen otobán eldobni ...
lacikam, egy nemesemberhez meltatlan az ingyenleves
;)
Ja, ... tényleg. (:i
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.07. 09:43

Imolában is óriási mák volt egy falazásból és most is szerencse volt az ellenfél defektje, amit még ki se sikerült használni. Ha Verstappen 30 ponttal vezetne akkor se lehetne egy szavunk se.
Sajnos ez a helyzet.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.07. 10:34

Most én mondom azt Lajosnak egyáltalán nem szurkolóként, hogy nagyon szigorúak vagytok vele.

Elszokott a bajnoki harctól, ez látszik. De nem félek attól, hogy ez így is marad. Hosszú még az év. Jelenleg igen, Verstappen teljesít jobban egyéni szinten, ez vitán felül áll. De akármikor bakizhat Max is, főleg úgy, hogy most életében először fog a címért ténylegesen, valós esélyekkel is harcolni. Ez egész más kávéház, itt elválik a szar a májtól.

Szóval nyugi, Lajosnak nem a legyek hordták össze azt a hét címet, akkor sem, ha az elmúlt években nem kellett megizzadnia. Lesztek ti még büszkék rá az idén ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.07. 10:47

vollebak írta:
2021.06.07. 10:34
Most én mondom azt Lajosnak egyáltalán nem szurkolóként, hogy nagyon szigorúak vagytok vele.

Elszokott a bajnoki harctól, ez látszik. De nem félek attól, hogy ez így is marad. Hosszú még az év. Jelenleg igen, Verstappen teljesít jobban egyéni szinten, ez vitán felül áll. De akármikor bakizhat Max is, főleg úgy, hogy most életében először fog a címért ténylegesen, valós esélyekkel is harcolni. Ez egész más kávéház, itt elválik a szar a májtól.

Szóval nyugi, Lajosnak nem a legyek hordták össze azt a hét címet, akkor sem, ha az elmúlt években nem kellett megizzadnia. Lesztek ti még büszkék rá az idén ;)
Én továbbra is azt vallom, hogy a Mercedes az amcsi show kedvéért bohóckodik kicsit. Ezért is a beszólogatós nyilatkozatok a RB felé. Ez a show része. Aztán majd az év második felében jön a Hammertime és a 8. VB. Egy szemernyi kétely sincs bennem efelől.
(arról nem is beszélve hogy közben ki tudja már mennyire gőzerővel dolgoznak a 22-es kocsin)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.06.07. 23:23

vollebak írta:
2021.06.07. 10:34
Most én mondom azt Lajosnak egyáltalán nem szurkolóként, hogy nagyon szigorúak vagytok vele.

Elszokott a bajnoki harctól, ez látszik. De nem félek attól, hogy ez így is marad. Hosszú még az év. Jelenleg igen, Verstappen teljesít jobban egyéni szinten, ez vitán felül áll. De akármikor bakizhat Max is, főleg úgy, hogy most életében először fog a címért ténylegesen, valós esélyekkel is harcolni. Ez egész más kávéház, itt elválik a szar a májtól.

Szóval nyugi, Lajosnak nem a legyek hordták össze azt a hét címet, akkor sem, ha az elmúlt években nem kellett megizzadnia. Lesztek ti még büszkék rá az idén ;)
Csak a kiemelt részhez.
Nagyon remélem, hogy összeszedi magát, mert pont nemrég említettem, hogy Maxi még igazán sosem volt a VB közelében és ezért túlzásnak érzem az egekbe magasztalását. Öööö, hát izé. Most egy kicsit így:
Kép

Na de azért én még nem megyek bele ilyen ki, mit érdemel idén dolgokba... :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.06.21. 10:02

Lassan elmegy a hajó. És még örülhet, hogy Imolában vissza tudott érni a 2. helyre, Bakuban meg Verstappen kiesett. Csúnya lenne rá nézve is a pont táblázat már most, ha ezek nem így történnek.

De csúnya lesz év végére is. Nem sokáig lesz már küzdelemben a bajnoki címért. Sima Verstappen vb-cím lesz idén. Olyan, mint előtte neki szokott. Hát ja. Ez van az, ha egy jó pilóta ül a jó járgányban.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.21. 10:36

Lancelot írta:
2021.06.21. 10:02
Lassan elmegy a hajó. És még örülhet, hogy Imolában vissza tudott érni a 2. helyre, Bakuban meg Verstappen kiesett. Csúnya lenne rá nézve is a pont táblázat már most, ha ezek nem így történnek.

De csúnya lesz év végére is. Nem sokáig lesz már küzdelemben a bajnoki címért. Sima Verstappen vb-cím lesz idén. Olyan, mint előtte neki szokott. Hát ja. Ez van az, ha egy jó pilóta ül a jó járgányban.
Legfeljebb VB 2. lesz, az szerinrem nem tragédia.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.21. 11:24

Majd elmorzsolok érte 1-2 könnycseppet.
de én még mindig tartom, hogy a Mercedes lelépi a RB, bár kérdés ezér mennyire áldozzák be 22-t. és ugyanez a kérdés a RB-nál is. meddig hagyják az idei autót csiszolni a jövő évi ellenében.
szóval ez még nincs lefutva.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.21. 15:14

Lancelot írta:
2021.06.21. 10:02
Lassan elmegy a hajó. És még örülhet, hogy Imolában vissza tudott érni a 2. helyre, Bakuban meg Verstappen kiesett. Csúnya lenne rá nézve is a pont táblázat már most, ha ezek nem így történnek.

De csúnya lesz év végére is. Nem sokáig lesz már küzdelemben a bajnoki címért. Sima Verstappen vb-cím lesz idén. Olyan, mint előtte neki szokott. Hát ja. Ez van az, ha egy jó pilóta ül a jó járgányban.
B+ Laci... 12 pont a különbség, egy futamon belül hozható. (kiesésnél főleg)
Még az évad felénél sem járunk.

Egyébként az egész F1-nek jót tenne egy nem-merci egyéni vb-cím.
Lehet Hamiltonnak is.

Lezárt