Nico Rosberg

Versenyzők és csapatok
Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.24. 20:14

Bitang írta:Most már tudjuk, hogy mire gondolt a minap, amikor azt nyilatkozta, hogy tudja mivel zökkentheti ki Hamiltont.

Az örömködése ma gyomorforgató volt.

Remélem, hogy holnap le lesz nyomva, mint a bélyeg.
A tények ennyire nem zavarnak Benneteket (Téged és Nigelt)? NEM VOLT SZÁNDÉKOS! Nem én mondom, a telemetria mondja a versenybíróság szerint. Időnként le kellene venni a Hamilton-szemüveget...

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.24. 20:26

Alghar írta:
Bitang írta:Most már tudjuk, hogy mire gondolt a minap, amikor azt nyilatkozta, hogy tudja mivel zökkentheti ki Hamiltont.

Az örömködése ma gyomorforgató volt.

Remélem, hogy holnap le lesz nyomva, mint a bélyeg.
A tények ennyire nem zavarnak Benneteket (Téged és Nigelt)? NEM VOLT SZÁNDÉKOS! Nem én mondom, a telemetria mondja a versenybíróság szerint. Időnként le kellene venni a Hamilton-szemüveget...
Azt senki sem tudhatja csak Rosberg, hogy direkt fékezte-e el magát, vagy sem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.24. 20:36

Alghar írta:
Bitang írta:Most már tudjuk, hogy mire gondolt a minap, amikor azt nyilatkozta, hogy tudja mivel zökkentheti ki Hamiltont.

Az örömködése ma gyomorforgató volt.

Remélem, hogy holnap le lesz nyomva, mint a bélyeg.
A tények ennyire nem zavarnak Benneteket (Téged és Nigelt)? NEM VOLT SZÁNDÉKOS! Nem én mondom, a telemetria mondja a versenybíróság szerint. Időnként le kellene venni a Hamilton-szemüveget...
Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.24. 20:39

vollebak írta:
Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
Ne csináld már hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Ennyi erővel nekem szívből gyűlölnöm kellene Vettel-t. Ugye Dani? (:y :mosoly:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.24. 20:47

Magic írta:
vollebak írta:
Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
Ne csináld már hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Ennyi erővel nekem szívből gyűlölnöm kellene Vettel-t. Ugye Dani? (:y :mosoly:
Igazad van, bár ha ez megnyugtat, az arány 90%-10% Hamilton idei szájalhatnékja és viselkedése javára az itteni szurkerei tevékenységével szemben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.05.24. 22:07

most nem azért a perecért, de úgy leparkolta a kocsit ahogy elő van írva!
Rozi tököt növesztett, ez tetszik! (:i

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.05.25. 00:15

Gyilok írta:most nem azért a perecért, de úgy leparkolta a kocsit ahogy elő van írva!
Rozi tököt növesztett, ez tetszik! (:i
nem vagy te látens Alonso drukker?.. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.05.25. 07:04

Magic írta: Ne csináld már hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Ennyi erővel nekem szívből gyűlölnöm kellene Vettel-t. Ugye Dani? (:y :mosoly:
Vettel sosem ugatott Alora.
Kifejezetten korrekt nyilatkozatai vannak a németnek.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.25. 09:16

rdaneelolivaw írta:
Magic írta: Ne csináld már hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Ennyi erővel nekem szívből gyűlölnöm kellene Vettel-t. Ugye Dani? (:y :mosoly:
Vettel sosem ugatott Alora.
Kifejezetten korrekt nyilatkozatai vannak a németnek.
Tudom. Nem is arra írtam. Hanem hogy ha a szurkolói miatt utálnom kellene a pilótát. (:n
Ismerve az Alonso-hoz fűződő viszonyodat. (:v

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.05.25. 11:06

carlos78 írta:
nem vagy te látens Alonso drukker?.. :D
Egy sikerorientalt szemet allat vagyok. Próbálom titkolni. :D

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 15:26

Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, hogy tegnap az interjún Rosberg mennyire furán viselkedett, és folyton az orrát piszkálta.
Aki hallott a non-verbális kommunikációról az tudja, hogy miről beszélek. Ezek a közléseink több mint felét teszik ki, nem szándékos, nem tudatos, a tudatalattink irányítja. A gesztusok, a mimika, a testtartás az érzelmeinket fejezik ki.
A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Nem én találtam ki. Mindenki azt gondol, amit akar.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.25. 15:29

Bitang írta:Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, hogy tegnap az interjún Rosberg mennyire furán viselkedett, és folyton az orrát piszkálta.
Aki hallott a non-verbális kommunikációról az tudja, hogy miről beszélek. Ezek a közléseink több mint felét teszik ki, nem szándékos, nem tudatos, a tudatalattink irányítja. A gesztusok, a mimika, a testtartás az érzelmeinket fejezik ki.
A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Nem én találtam ki. Mindenki azt gondol, amit akar.
Ááá én meg a kávézaccból olvastam ki ugyanezt. (:v

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 16:20

Bitang írta: A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Aki meg nem fogadja egy másik pilóta gratulációját, az arra utal, hogy épp egy seggfej.
Kimi csinálta utoljára 2003-ban.
:|
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Sárki

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 16:29

Willy írta:
Bitang írta: A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Aki meg nem fogadja egy másik pilóta gratulációját, az arra utal, hogy épp egy seggfej.
Kimi csinálta utoljára 2003-ban.
:|
Az egyik megsértődik arra, hogy a másik szerinte és a komplett boxutca, valamint a rajongók fele szerint csalt. És ki a seggfej? Nyilván az egyik :P

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.05.25. 16:43

Willy írta: Aki meg nem fogadja egy másik pilóta gratulációját, az arra utal, hogy épp egy seggfej.
Kimi csinálta utoljára 2003-ban.
:|
na ne. erre nem is emlékszem :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 16:53

Sárki írta: Az egyik megsértődik arra, hogy a másik szerinte és a komplett boxutca, valamint a rajongók fele szerint csalt. És ki a seggfej? Nyilván az egyik :P
Meg a versenybírók, telemetria adatok is, amelyek szerint nem csalt. Mindenki Hami ellen dolgozik :(
carlos78 írta:na ne. erre nem is emlékszem :D
Ha jól emlékszem, az USA-ban volt, amikor Schumi már sokadszorra nyert, és Kimi nem lehetett bajnok egy győzelemmel.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Sárki

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 17:06

Willy írta:
Sárki írta: Az egyik megsértődik arra, hogy a másik szerinte és a komplett boxutca, valamint a rajongók fele szerint csalt. És ki a seggfej? Nyilván az egyik :P
Meg a versenybírók, telemetria adatok is, amelyek szerint nem csalt. Mindenki Hami ellen dolgozik :(
Miért, a telemetria adatokkal a szándékosságot is lehet vizsgálni? :P

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 17:12

Sárki írta:Miért, a telemetria adatokkal a szándékosságot is lehet vizsgálni? :P
Azt nem, de aki tönkre akar tenni egy edzést, az azt csinálja, mint MS 2006-ban. Összetöri a verdát, törmeléket hagy a pályán, hogy más már ne tudjon javítani. Nem pedig biztonságos helyre vezeti az autót, hogy más el tudjon menni mellette.

De jó, legyen szándékos!
Rosberg direkt csalt, hogy kicsesszen Hamiltonnal.
A Merci csapat meg azért kussolt, mert ők is ugyanúgy hátráltatni és megalázni akarják Hamiltont, mint anno a McLaren.

Hamiltonnak is voltak már arcpirító hazugságai, lásd 2009 Ausztrália.

(amúgy Hamilton 2007-2012 között az egyik, ha nem a legnagyobb kedvencem volt, de az exhibicionizmusa miatt mostanra vesztettem el a szimpátiámat :( )
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.25. 17:14

Sárki írta: Miért, a telemetria adatokkal a szándékosságot is lehet vizsgálni? :P
Neeem a telemetria csak azért van hogy legyen sok szám egy monitoron amit nem ért senki de tök jó hogy ott van.

Még azt is megmondják azokból a számokból hogy fingott-e XY a 13-as kanyarban vagy sem. És ezt tapasztalatból mondom. Nézz meg egy szimulátorhoz készűlt telemetria programot. És az finoman szólva is kispályás azokhoz képest amiket ezek a mérnökök használnak.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 17:26

Willy írta:
Sárki írta:Miért, a telemetria adatokkal a szándékosságot is lehet vizsgálni? :P
Azt nem, de aki tönkre akar tenni egy edzést, az azt csinálja, mint MS 2006-ban. Összetöri a verdát, törmeléket hagy a pályán, hogy más már ne tudjon javítani. Nem pedig biztonságos helyre vezeti az autót, hogy más el tudjon menni mellette.

De jó, legyen szándékos!
Rosberg direkt csalt, hogy kicsesszen Hamiltonnal.
A Merci csapat meg azért kussolt, mert ők is ugyanúgy hátráltatni és megalázni akarják Hamiltont, mint anno a McLaren.

Hamiltonnak is voltak már arcpirító hazugságai, lásd 2009 Ausztrália.

(amúgy Hamilton 2007-2012 között az egyik, ha nem a legnagyobb kedvencem volt, de az exhibicionizmusa miatt mostanra vesztettem el a szimpátiámat :( )
a sárga akkor is kijön, ha nem töri össze, minek kockáztatná a kocsija épségét ha felesleges?

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 17:29

Magic írta:
Sárki írta: Miért, a telemetria adatokkal a szándékosságot is lehet vizsgálni? :P
Neeem a telemetria csak azért van hogy legyen sok szám egy monitoron amit nem ért senki de tök jó hogy ott van.

Még azt is megmondják azokból a számokból hogy fingott-e XY a 13-as kanyarban vagy sem. És ezt tapasztalatból mondom. Nézz meg egy szimulátorhoz készűlt telemetria programot. És az finoman szólva is kispályás azokhoz képest amiket ezek a mérnökök használnak.

a szimulátor telemetriája megmondja hogy szándékosan fékezted el a kanyart ? :)



az a rohadt sok kormányrángatás Herbert szerint pont arra jó hogy kibillentse a kocsit, tök feleslegesen rángatta, :)

bertone

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.25. 17:29

Bitang írta:Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, hogy tegnap az interjún Rosberg mennyire furán viselkedett, és folyton az orrát piszkálta.
Aki hallott a non-verbális kommunikációról az tudja, hogy miről beszélek. Ezek a közléseink több mint felét teszik ki, nem szándékos, nem tudatos, a tudatalattink irányítja. A gesztusok, a mimika, a testtartás az érzelmeinket fejezik ki.
A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Nem én találtam ki. Mindenki azt gondol, amit akar.
Én is rájöttem valamire Nálad és Nigelnél. Nálatok a hülyeség leírása akkor kezdődik, amikor leütitek az első billentyűt. (:i

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.25. 17:34

Nigel írta:

a szimulátor telemetriája megmondja hogy szándékosan fékezted el a kanyart ? :)



az a rohadt sok kormányrángatás Herbert szerint pont arra jó hogy kibillentse a kocsit, tök feleslegesen rángatta, :)
Meg hát. Ne legyetek már naívak. Szerintetek minek van a telemetria? Hogy a motor fordulatszámát nézegessék vele? Hát nem igazán.

Leszarom hogy szándékos volt e vagy sem. Szerintem igen, de nem érdekel. Sárkinak írtam mert hitetlenkedett hogy miért is kérették be az adatokat.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 17:42

bertone írta:
Bitang írta:Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, hogy tegnap az interjún Rosberg mennyire furán viselkedett, és folyton az orrát piszkálta.
Aki hallott a non-verbális kommunikációról az tudja, hogy miről beszélek. Ezek a közléseink több mint felét teszik ki, nem szándékos, nem tudatos, a tudatalattink irányítja. A gesztusok, a mimika, a testtartás az érzelmeinket fejezik ki.
A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Nem én találtam ki. Mindenki azt gondol, amit akar.
Én is rájöttem valamire Nálad és Nigelnél. Nálatok a hülyeség leírása akkor kezdődik, amikor leütitek az első billentyűt. (:i
Akkor le is írlak (:x

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 17:44

Magic írta:
Nigel írta:Szerintem igen, de nem érdekel.
Egyébként én sem tartom Rosberget ma született báránynak, és a szándékosságot sem zárom ki.
Egy csalással megszerzett pole-tól azonban még lehet futamot nyerni. Neki nem sikerül, ezért inkább sértődött óvodást játszik. Ez sokkal inkább zavar.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt