Nico Rosberg

Versenyzők és csapatok
Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 17:46

Willy írta:
Egyébként én sem tartom Rosberget ma született báránynak, és a szándékosságot sem zárom ki.
Egy csalással megszerzett pole-tól azonban még lehet futamot nyerni. Neki nem sikerül, ezért inkább sértődött óvodást játszik. Ez sokkal inkább zavar.
foglaljuk össze:

szal a) csal b) ezen megsértődik. b) szégyellje magát.

Sárki

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 17:51

bertone írta:Én is rájöttem valamire Nálad és Nigelnél. Nálatok a hülyeség leírása akkor kezdődik, amikor leütitek az első billentyűt. (:i
Mondja ezt a mercis konteó megalkotója :)

bertone

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.25. 18:42

Sárki írta:
bertone írta:Én is rájöttem valamire Nálad és Nigelnél. Nálatok a hülyeség leírása akkor kezdődik, amikor leütitek az első billentyűt. (:i
Mondja ezt a mercis konteó megalkotója :)
Csak jelzem, hogy nem én voltam az első ebben a témában, bár ezt csak később tudtam meg. :mosoly:

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 22:24

Azért eléggé szánalmas, hogy Nico húzását egyesek egyenesen tökösnek titulálják. MS ilyenért közellenség lett.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 22:29

bertone írta:
Bitang írta:Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, hogy tegnap az interjún Rosberg mennyire furán viselkedett, és folyton az orrát piszkálta.
Aki hallott a non-verbális kommunikációról az tudja, hogy miről beszélek. Ezek a közléseink több mint felét teszik ki, nem szándékos, nem tudatos, a tudatalattink irányítja. A gesztusok, a mimika, a testtartás az érzelmeinket fejezik ki.
A lényeg, hogy az orr, az orr alatti rész, áll, arc érintése arra utal, hogy épp füllent!!
Nem én találtam ki. Mindenki azt gondol, amit akar.
Én is rájöttem valamire Nálad és Nigelnél. Nálatok a hülyeség leírása akkor kezdődik, amikor leütitek az első billentyűt. (:i
Látom fingod nincs arról, amit írtam, és csak ennyire futja tőled.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:29

Bitang írta:Azért eléggé szánalmas, hogy Nico húzását egyesek egyenesen tökösnek titulálják. MS ilyenért közellenség lett.
Én nem tartom tökösnek, mert nem volt szándékos. Csak te és Nigel hiszitek az egész fórumról, hogy sumákolt és ezért kezelitek így. De tudod, hogy mondta Richard Dawkins? "Ha x gondolat megnyugvást és kényelmet ad az embernek, akárhányszor is mondja el, attól még x nem lesz igaz."

Ha pedig az előbb twitterezés került szóba, akkor nesze, itt egy mai, frissen pácolt:

Marc Priestley
LH left McL without many fans in the garage because of his attitude & arrogance, won't take long for the same to happen at Merc I'm afraid.

(inglisül kevésbé tudóknak: "LH a McLarent nem túl sok szerelő-rajongójával maga mögött hagyta el a viselkedése és az arroganciája miatt - attól tartok nem sok időbe fog telni, amíg ugyanez megtörténik a Mercedesnél is")
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.25. 22:34

Bitang írta:Azért eléggé szánalmas, hogy Nico húzását egyesek egyenesen tökösnek titulálják. MS ilyenért közellenség lett.
Meg hétszeres világbajnok...mellesleg.

bertone

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.25. 22:41

Bitang írta: Látom fingod nincs arról, amit írtam, és csak ennyire futja tőled.
De, van. Mivel te és Nigel nekem a 19 és 20-1 kategória, így neki írtam, hogy akkor bizonyára Lewis és Daniel is hazudott, mert ők is piszkálták a szájukat, orrukat. Bár lehet, hogy ők csak az izzadtságot törölték?

Sárki

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 23:05

vollebak írta:
Bitang írta:Azért eléggé szánalmas, hogy Nico húzását egyesek egyenesen tökösnek titulálják. MS ilyenért közellenség lett.
Én nem tartom tökösnek, mert nem volt szándékos. Csak te és Nigel hiszitek az egész fórumról, hogy sumákolt és ezért kezelitek így. De tudod, hogy mondta Richard Dawkins? "Ha x gondolat megnyugvást és kényelmet ad az embernek, akárhányszor is mondja el, attól még x nem lesz igaz."

Ha pedig az előbb twitterezés került szóba, akkor nesze, itt egy mai, frissen pácolt:

Marc Priestley
LH left McL without many fans in the garage because of his attitude & arrogance, won't take long for the same to happen at Merc I'm afraid.

(inglisül kevésbé tudóknak: "LH a McLarent nem túl sok szerelő-rajongójával maga mögött hagyta el a viselkedése és az arroganciája miatt - attól tartok nem sok időbe fog telni, amíg ugyanez megtörténik a Mercedesnél is")
A szaros mclarenes szerelők először tanulják ki a szakmájukat. 2012 után nem csoda,. ha Hamilton beoltotta őket, elbukta miattuk a vb-t... Amúgy meg Marc tanuljon meg szöveget értelmezni. Hamilton nem a taktikát szídta, hanem azt a helyzetet, hogy EGYETLEN stratégájuk van, ezért nem tudott trükközni. Kurvára nem mind1 szvsz...

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.25. 23:08

Sárki írta: Hamilton nem a taktikát szídta,
Szidta azt a kerékcsere után rádión eleget...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 23:12

Alghar írta:
Sárki írta: Hamilton nem a taktikát szídta,
Szidta azt a kerékcsere után rádión eleget...
Meg nyilatkozatban is a futam után. Milyen érdekes, semmilyen problémája nem volt ezzel a szisztémával, amikor négyszer futottak be 1-2-ben úgy, hogy Rosberg lett a második, csak most nyíg, amikor nem ő győzött (:u

Szánalmas.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Sárki

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 23:25

vollebak írta:
Meg nyilatkozatban is a futam után. Milyen érdekes, semmilyen problémája nem volt ezzel a szisztémával, amikor négyszer futottak be 1-2-ben úgy, hogy Rosberg lett a második, csak most nyíg, amikor nem ő győzött (:u

Szánalmas.
Mondjuk jah, ez tény hogy csöppet visszás :D

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.05.26. 00:33

Szep volt! Csak így tivabb!

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.05.26. 00:54

Mclardel

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.05.26. 00:55

vollebak írta: Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
TTe eddig is ezt tetgted, hogy tudog még ádáz
abbul tenni? Röhelyes!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.26. 06:16

Lancelot írta:
vollebak írta:
Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
TTe eddig is ezt tetgted, hogy tudog még ádáz
abbul tenni? Röhelyes!
Ezt nem én írtam! (:q

Szerk.: javítottam, bertone.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.26. 08:51

vollebak írta:
Meg nyilatkozatban is a futam után. Milyen érdekes, semmilyen problémája nem volt ezzel a szisztémával, amikor négyszer futottak be 1-2-ben úgy, hogy Rosberg lett a második, csak most nyíg, amikor nem ő győzött (:u

Szánalmas.

Legalábbis azt bizonyítja hogy ő bizony éhesebb mint az aranykanalas rozi :) Nagyon győzni akar. Erkölccsőszi VB címet nem itt osztják ahhoz nézzél mást. Az a szánalmas hogy valaki csalással/hibázással nyer futamot.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.26. 09:30

Lancelot írta:
vollebak írta: Hagyd a fenébe, hadd higgyenek, amit akarnak. Nálam most már Hamilton a folyamatos rosszmájú pofázásával, az itteni szurkerei pedig a tevékenységükkel elérték, hogy megint szó szerint szurkoljak ellene.
TTe eddig is ezt tetgted, hogy tudog még ádáz
abbul tenni? Röhelyes!
Leszarom a nyavalygásod, mert számtalanszor beégtél már azzal, hogy amikor meg el van ismerve a kedvenced, akkor lapítasz, mint szar a gazban, annyit sem böfögsz, hogy "kösz, ez korrekt volt". Az előző fórumon összeszedtem neked egy körülbelül 40 téteből álló listát, amikor megtettem, te pedig szó nékül hagytad nemcsak a lista egyes elemeit, de magát azt a kommentet is, amiben összeszedtem és az orrod alá dugtam. De te csak nyomod ugyanazt a hülyeségedet. Hiteltelen fórumozó vagy, csak akkor jelensz meg, amikor nyávogni támad kedved, mert anyatigrist játszol a kedvenced védelmében.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.26. 09:32

Nigel írta:
Legalábbis azt bizonyítja hogy ő bizony éhesebb mint az aranykanalas rozi :) Nagyon győzni akar. Erkölccsőszi VB címet nem itt osztják ahhoz nézzél mást. Az a szánalmas hogy valaki csalással/hibázással nyer futamot.
Milyen Hamilton golyóin lógni, nem izzadsz bele nagyon? Az olyan pöcsfejek miatt, mint amilyen te vagy, nem bírom már elviselni ezt a kurva fórumot.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.05.26. 18:46

Nigel írta:

a szimulátor telemetriája megmondja hogy szándékosan fékezted el a kanyart ? :)



az a rohadt sok kormányrángatás Herbert szerint pont arra jó hogy kibillentse a kocsit, tök feleslegesen rángatta, :)
Ebből nekem az látszik, hogy az időmérőn rángatja a kormányt, míg a versenyen simán megy. De! Ez semmit sem bizonyít, épp ellenkezőleg. Kérdés, hogy szándékosan rángatja-e, vagy - ahogy már párszor elhangzott - részben elvesztette az autó felett az uralmat, és ezért tudott csak késve fékezni, majd hogy elkerülje a törést, kihúzódott balra.
Kép

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.05.26. 18:59

maTTeus írta:
Nigel írta:

a szimulátor telemetriája megmondja hogy szándékosan fékezted el a kanyart ? :)



az a rohadt sok kormányrángatás Herbert szerint pont arra jó hogy kibillentse a kocsit, tök feleslegesen rángatta, :)
Ebből nekem az látszik, hogy az időmérőn rángatja a kormányt, míg a versenyen simán megy. De! Ez semmit sem bizonyít, épp ellenkezőleg. Kérdés, hogy szándékosan rángatja-e, vagy - ahogy már párszor elhangzott - részben elvesztette az autó felett az uralmat, és ezért tudott csak késve fékezni, majd hogy elkerülje a törést, kihúzódott balra.
Ránézésre úgy tűnik, hogy 15-16 mp környékén beszitált a kocsi és nem is tudott emiatt annyira bal szél felé húzódni, hogy magabiztossan vehesse a jobbost. Aztán nem mert elfordulni, mert ha odavágja nem csak sárga zászló de a kocsinak is annyi.
De ezt ránézésre egy nem pilótának főleg, hogy nem lehet érezni mi történik lehetetlen megmondani. Ettől még lehet akár szándékos is, csak nem tartom Rosberget ilyen sunyinak.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.05.27. 10:21

HA igaz a +7km/h és +10m féktáv érték abban a körben, azt már nem tudom a véletlen hiba kategóriájába sorolni. +2m féktávon még oké, de +10?
sajnos hajlani kezdek arra, hogy szándékosan csinálta, azért sajnos mert belőle nem néztem volna ezt ki.
persze, lehet csak belátta, hogy Hami ugyanilyen, fel kell vennie a kesztyűt, ki tudja kap-e még ilyen esélyt az élettől.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.05.27. 10:25

Visszanéztem sokszor a videót, még szombaton. Én nem vagyok szakértő, de nekem egyszerűen az a fura, hogy iszonyat korán elkezdi rángatni oda-vissza a kormányt, holott, szemre simán kanyarodhatna az ideális ívre. Én emiatt hajlok arra, hogy nem a szokásos rontott időmérő volt tőle, hanem szándékos hiba. Nem Hamilton védelmében, mert eléggé leírta magát a jachtos, elszállt nyilatkozatával, de én Nigel álláspontjával értek egyet.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.05.27. 10:37

Még egy csaló anti-fair play díjas, hurrá. :szom02

bertone

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.27. 14:26

trutya írta:HA igaz a +7km/h és +10m féktáv érték abban a körben, azt már nem tudom a véletlen hiba kategóriájába sorolni. +2m féktávon még oké, de +10?
sajnos hajlani kezdek arra, hogy szándékosan csinálta, azért sajnos mert belőle nem néztem volna ezt ki.
persze, lehet csak belátta, hogy Hami ugyanilyen, fel kell vennie a kesztyűt, ki tudja kap-e még ilyen esélyt az élettől.
Azt a huplit ott az egyenesben nem véletlenül kerülik ki. Nico ebben a körben kicsit kevésbé kerülte el, amit okozhatott az, hogy egy nagyobb tempó miatt az előző kanyarból már nem ideálisan jött ki. Nekem úgy tűnik, ez a hupli kicsit megdobta a hátulját, ezért kellett többször is korrigálnia, s a korrigálás miatt léphetett csak később a fékre.

De tudom, ha nagyon firnyákos, akkor már a huplira is direkt ment jobban rá, hogy aztán az eldobja és nem tudjon rendes féktávot venni.

Lezárt