Nico Rosberg

Versenyzők és csapatok

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.08.29. 16:47

bertone írta: Rendben, mosolyogj meg minket, azt a pár millió embert, aki abban hisz, hogy Hamilton a tehetségesebb.
Te arról akarsz mindenáron meggyőzni minket, hogy Rosberg legalább akkora tehetség, mint Hamilton. Mi "csak" arról, hogy mi ezt másként gondoljuk, hiába hozol még pár millió érvet. :mosoly:
Nem a megmosolygás volt a lényeg, hanem az, hogy attól még, hogy valakik nagyon hisznek valamit, nem intézed el egy legyintéssel.

Szerintem pedig neked, vagy bárkinek, aki szerinte Hamilton a tehetségesebb, nem böki úgy a szemed az, amikor azt látod leírva, hogy Rosberg van olyan gyors, mint Hamilton, mint nekem az, amikor azt látom, hogy hm, milyen meglepő, hogy az ügyes iparos Rosberg is talál szemet vastyúkként az "egyértelműen nála tehetségesebb" Hamilton mellett.

Már csak a puszta különbségből adódóan sem, hogy hány alkalommal láthatod te az egyiket, én meg a másikat leírva.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.08.29. 18:07

bertone írta: Rendben, mosolyogj meg minket, azt a pár millió embert, aki abban hisz, hogy Hamilton a tehetségesebb.
Te arról akarsz mindenáron meggyőzni minket, hogy Rosberg legalább akkora tehetség, mint Hamilton. Mi "csak" arról, hogy mi ezt másként gondoljuk, hiába hozol még pár millió érvet. :mosoly:
Jól adjátok egymás alá Volle-vel. Még talán tudna is az ember mosolyogni ezen az ironikus játékotokon. De azt hiszem egy Hamilton szurkoló az idei év, az utolsó futam, és a kialakult helyzet miatt nincs olyan állapotban, hogy ezen derülni tudjon. Azért látom nagy örömötöket lelitek benne. Ti legalább jól szórakoztok (leginkább Hamiltonon és a szurkolóin persz).
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Obelisk of Light
gokartos
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.02.16. 23:36
Mi vagy?: okos

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Obelisk of Light » 2014.08.29. 18:59

Lancelot írta:
bertone írta: Rendben, mosolyogj meg minket, azt a pár millió embert, aki abban hisz, hogy Hamilton a tehetségesebb.
Te arról akarsz mindenáron meggyőzni minket, hogy Rosberg legalább akkora tehetség, mint Hamilton. Mi "csak" arról, hogy mi ezt másként gondoljuk, hiába hozol még pár millió érvet. :mosoly:
Jól adjátok egymás alá Volle-vel. Még talán tudna is az ember mosolyogni ezen az ironikus játékotokon. De azt hiszem egy Hamilton szurkoló az idei év, az utolsó futam, és a kialakult helyzet miatt nincs olyan állapotban, hogy ezen derülni tudjon. Azért látom nagy örömötöket lelitek benne. Ti legalább jól szórakoztok (leginkább Hamiltonon és a szurkolóin persz).
Egy Hamilton rajongó számára ez az év csak derű és kacagás lehet. Világbajnoki autó, lehetőség. Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de szerintem te még akkoris "sírnál", ha Hamilton nyerne minden futamot. Kicsit pozitívabban is hozzá lehetne állnod a dolgokhoz. De én csak egy senki vagyok, bocs a belepofáért.

bertone

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.08.29. 19:13

Lancelot írta:
bertone írta: Rendben, mosolyogj meg minket, azt a pár millió embert, aki abban hisz, hogy Hamilton a tehetségesebb.
Te arról akarsz mindenáron meggyőzni minket, hogy Rosberg legalább akkora tehetség, mint Hamilton. Mi "csak" arról, hogy mi ezt másként gondoljuk, hiába hozol még pár millió érvet. :mosoly:
Jól adjátok egymás alá Volle-vel. Még talán tudna is az ember mosolyogni ezen az ironikus játékotokon. De azt hiszem egy Hamilton szurkoló az idei év, az utolsó futam, és a kialakult helyzet miatt nincs olyan állapotban, hogy ezen derülni tudjon. Azért látom nagy örömötöket lelitek benne. Ti legalább jól szórakoztok (leginkább Hamiltonon és a szurkolóin persz).
Basszus, Lance!
Te mindig es mindenhol ellenseget latsz?! Nekem szimpatikusabb Rosberg, de ettol meg tehetsegesebbek tartom Hamiltont,ahogy meg nagyon sokan rajtam kivul. Ne lass bele ebbe a vitaba tobbet, mint amirol szol.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.08.29. 20:04

Lancelot írta:
bertone írta: Rendben, mosolyogj meg minket, azt a pár millió embert, aki abban hisz, hogy Hamilton a tehetségesebb.
Te arról akarsz mindenáron meggyőzni minket, hogy Rosberg legalább akkora tehetség, mint Hamilton. Mi "csak" arról, hogy mi ezt másként gondoljuk, hiába hozol még pár millió érvet. :mosoly:
Jól adjátok egymás alá Volle-vel. Még talán tudna is az ember mosolyogni ezen az ironikus játékotokon. De azt hiszem egy Hamilton szurkoló az idei év, az utolsó futam, és a kialakult helyzet miatt nincs olyan állapotban, hogy ezen derülni tudjon. Azért látom nagy örömötöket lelitek benne. Ti legalább jól szórakoztok (leginkább Hamiltonon és a szurkolóin persz).
Könyörgöm, miért látsz ENNYIRE ellenségeskedést, ármánykodást mindig mindenhol? :shock: Mi volt az, amiből te megint Hamiltont, meg a szurkolóit láttad fikázva? :pf04

Bertone szerint tehetségesebb Hamilton, mint Rosberg, szerintem nem így van és ezt beszéltük meg. Ebben mi volt olyan borzalmas? :pf01

Tényleg őszintén remélem, hogy nem vagy ilyen gyanakvó a valóságban, mert akkor kegyetlenül energiagyilkos, stresszes életed lenne.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.08.30. 10:22

(:u (:u (:u


Kép


Ha valaki nem értené:

Kép

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.08.30. 11:04

vollebak írta:
Bocs, hogy ezt mondom, de most nem hiszek neked, van is egy sejtésem, hogy milyen nevet használsz odaát.
Tévedsz, "barátom"! :) Tudod mit? Átugrok regisztrálni, de nem ér banolni ;)

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.09.22. 12:35

Azart latszik Nicon, hogy Hamilton hisztije eredmenyes volt. Remelem nem engedi h igy gyozzek le.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.22. 18:46

Gyilok írta:Azart latszik Nicon, hogy Hamilton hisztije eredmenyes volt. Remelem nem engedi h igy gyozzek le.

Lewis széthisztizett egy kábelköteget Nico autójában? (:v Vagy hogy érted ezt?

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.10.03. 06:10

Alghar írta:

Lewis széthisztizett egy kábelköteget Nico autójában? (:v Vagy hogy érted ezt?
Nem. Arra gondoltam, hogy a picsogasaval azzal hogy ugy allitotta be magat mintha o lenne az aldozat sikerult a mediat a csapatot es a szurkolok hulyebbik felet Rozi ellen forditani. Latszik h ez megzavarta nicot. Na de tud forditani ebben bizros vagyok es fog is. :)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.10.03. 11:26

Gyilok írta:Nem. Arra gondoltam, hogy a picsogasaval azzal hogy ugy allitotta be magat mintha o lenne az aldozat sikerult a mediat a csapatot es a szurkolok hulyebbik felet Rozi ellen forditani. Latszik h ez megzavarta nicot. Na de tud forditani ebben bizros vagyok es fog is. :)
Javaslom, Te egy szót se szólj a Hamilton szurkolókra! Ugyanis amit te Rosberg ügyében művelsz az idén az semmivel sem különb a legelvakultabb Hamilton szurkolók itteni megnyilvánulásainál.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.10.03. 15:44

Gyilok írta: Nem. Arra gondoltam, hogy a picsogasaval azzal hogy ugy allitotta be magat mintha o lenne az aldozat sikerult a mediat a csapatot es a szurkolok hulyebbik felet Rozi ellen forditani. Latszik h ez megzavarta nicot. Na de tud forditani ebben bizros vagyok es fog is. :)
Hmm, ez igen!
Igaz, hogy ez a megállapításod ellentmond minden cikknek és véleménynek, ami kettejükről szólt a szezonkezdet óta. Sőt, még saját magadnak is ellent mondasz, mert úgy emlékszem Te is ecsetelted már Nico magasabb szintű pszichikai teherbírását és hadviselését...
:mosoly:

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.11.01. 20:15

Ez hibatlan volt! Harcra fel, gyozni kell!!!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.11.01. 22:51

Gyilok írta:Ez hibatlan volt! Harcra fel, gyozni kell!!!
Valóban, hiba nélkül ment, jogos a pole.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.11.02. 03:39

Hinnye! Ez szép volt. Ahogy tegnap megmondta, van még mi a tarsolyomban holnapra...

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.11.09. 20:41

Mesés hétvege. Hajra Rozi!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.11.09. 21:04

Gyilok írta:Mesés hétvege. Hajra Rozi!
Te nem Kimi szurkoló vagy?
(:q
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.11.09. 22:50

Redbull írta:
Gyilok írta:Mesés hétvege. Hajra Rozi!
Te nem Kimi szurkoló vagy?
(:q
Kimi is jol ment

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.11.22. 15:04

Rosberg gyorsabb egy koron mint hamilton. Nem hittem volna, de ez a helyzet.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.22. 15:26

Gyilok írta:Rosberg gyorsabb egy koron mint hamilton. Nem hittem volna, de ez a helyzet.
Egyetértek, Nico a leggyorsabb egy körön az egész mezőnyben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.11.22. 15:27

Ez nagyon szép volt. Kár a késői ébredésért. Azért holnap mindent bele.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.11.22. 15:28

vollebak írta:
Gyilok írta:Rosberg gyorsabb egy koron mint hamilton. Nem hittem volna, de ez a helyzet.
Egyetértek, Nico a leggyorsabb egy körön az egész mezőnyben.
hogyne. tavalyelőtt még Vettelé volt ez a titulus. meg mindig azé, akié a legjobb autó éppen.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.11.22. 15:31

Carlos, botor kijelentes Hamiltonnal egygarazsban.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.11.22. 15:32

Gyilok írta:Carlos, botor kijelentes Hamiltonnal egygarazsban.
Már nem azért de Carlos melyik kijelentése nem az? (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt