Nico Rosberg

Versenyzők és csapatok
Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.07.28. 22:31

vollebak írta:
Alghar írta:
Nem kerülte el, csak az én megállapításaim nem ugyanazok, mint Bandiéi. Ő a csapatokat vetette össze, én meg a két pilóta teljesítményét. Tehát az egész megközelítés más, én egy más aspektusból vizsgáltam a dolgokat: a két pilóta fórumos megítéléséről van szó. Szögezzük le: Hamilton zseniális pilóta lett az évek során...ergo jár neki minden dicséret, megérdemli (a Hringtől most vonatkoztassunk el, nem az a jellemző). Éppen emiatt akartam arra felhívni a figyelmet, hogy Vettel sem érdemel kevesebbet, mint Hamilton. A "ki a jobb?" kérdés megválaszolhatatlan és értelmetlen, ebbe nem is megyek bele. A lényeg, amire a csapatoktól függetlenül utalni akartam: ha Hamiltonnak körbe kell vinnie az autóját, tehát meg kell dolgoznia a győzelemért (evidens), akkor ez Vettelnél miért esett anno más megítélés alá? Volt itt ugye "Bukdács", meg "csak Newey", meg "űrautó"...aztán mikor felvetettük (többek között én is), hogy bizony azzal körbe is kell érni, akkor jött a válasz, hogy azzal az autóval Karthikeyan is vb lenne (lehet, hogy nem az ő neve hangzott el ;) )
Vettel idén teljesen rámcáfolt sok tekintetben, de egyáltalán nem bánom. Mindig vallottam, hogy nyitott vagyok arra, hogy így tegyen.

Egy egyértelműen második-harmadik (a Williamstől függően) erő autóban tíz futamból kettőn parádés győzelmet aratott, hét dobogót szerzett és annyira van az egyik Mercedesestől a pontokban, mint az illető Mercedeses a csapattársától. Egy kiesés Hamiltonnak, vagy még egy balszerencsés futam, amire Vettel lecsaphat (és le fog, efelől már semmi kétségem) és rögtön simán esélyes lehet a végső sikerre is, mert nem tudhatjuk, mennyire tüzelné fel ez a lehetőség, illetve, hogy hogyan hatna Hamiltonra ez (akin megint látható volt, hogy még mindig hajlamos kapkodásba kezdve hibázni, ha nem alakul jól a versenye). Jelenleg sokkal veszélyesebbnek tartom Hamiltonra Rosbergnél (teszem hozzá, hogy sajnos, mert nagyon kedvelem Nicót, de be kell vallanom, hogy egy-két futamtól eltekintve összességében csalódtam benne tavaly Spa óta).

A Vettellel szembeni azon kritikáimat továbbra is fenntartom, hogy a karrierje jóval nagyobb részét töltötte élautóban csapatkedvencként, mint nem és tavaly karrierje első komoly házon belüli versenyhelyzetétől meg is rogyott, mint a tanyatető és rendesen elverték. De nagyon nagyot nőtt a szememben az idei évvel és másképp (jóval jobbnak) értékelem már a kvalitásait. Azt hiszem, ha megkérdeznék, jelenleg őt mondanám a mezőny legjobbjának, amit az idei teljesítménye nélkül sosem mondtam volna. A 2010-es, 2012-es címnyeréseit is másképp látom már, tekintve, hogy amikor a legnagyobb nyomás volt rajta, akkor ugyanúgy nem remegett meg a keze, mint az idei két győzelme behúzásának lehetőségénél sem (a 2012-es interlagosi ütközését Sennával továbbra is inkább ő számlájára írom, de onnantól leszegte a fejét és hibátlanul megtette a célig, amit kellett) és ez az, amit például Hamiltonról nem lehet elmondani még ma sem, ezért gondolom, hogy a német már komplettebb versenyző nála.

Egyetértek, bár azt azért nem mondanám, hogy a legjobb, de biztosan ott van a legjobb 5-ös, 6-osban, ezen a szinten már nincs állandó különbség. Szerintem neki az az erőssége, hogy ha az élre kerül, onnantól kezdve nincs az az esemény, ami őt megingathatná, és könyörtelenül behúzza a győzelmet. Alonso például mezőnyben szerintem jobb, ahogy Hamilton is, de előbbi meg szerződni képtelen így sohasem lesz az élen nagy előnnyel :( Kíváncsi vagyok, mennyire inog most meg Hamilton, és mekkora erővel vág neki az ősznek Vettel és a Ferrari. A jelenlegi különbséggel szerintem esélyük sincs, de ha sikerülne lefaragni a hátrányból, és egyszer-kétszer erőből is megverni a Mercit extra körülmények között, akkor akár még nevető harmadikként a végén is ott lehet az esélyesek között. Egy a lényeg, az utolsó futamon 25 ponton belül kellene lenni, ha egy ponttal is.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.07.28. 22:56

vollebak írta:Azt hiszem, ha megkérdeznék, jelenleg őt mondanám a mezőny legjobbjának, amit az idei teljesítménye nélkül sosem mondtam volna.
most a megöregedett barátjával emosolyognak egymáson, tét nélkül dolgozik, de eddig egyetlen egyszer kellett csapaton belül is küzdenie, Ricsi mosolyogva verte el.

Bottas nem hiszem hogy meg fogja phingatni a Ferkában, de egy versenyző kaliber ellen, aki bírja a nyomást csapaton belül is (pl. Alonso, Button) soha nem tennék rá.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.28. 23:10

carlos78 írta:
vollebak írta:Azt hiszem, ha megkérdeznék, jelenleg őt mondanám a mezőny legjobbjának, amit az idei teljesítménye nélkül sosem mondtam volna.
most a megöregedett barátjával emosolyognak egymáson, tét nélkül dolgozik, de eddig egyetlen egyszer kellett csapaton belül is küzdenie, Ricsi mosolyogva verte el.

Bottas nem hiszem hogy meg fogja phingatni a Ferkában, de egy versenyző kaliber ellen, aki bírja a nyomást csapaton belül is (pl. Alonso, Button) soha nem tennék rá.
A lényeg nem ez, hanem, hogy jobb teljesítményre nem igazán lennének képesek mások sem. Ha lenne vki akivel körbeverik egymást, ugyanitt tartana a csapat. Nem hinném, hogy ALonso, Button vagy akár Hamilton sokkal jobb eredményeket hozna idén mint ő. Jó neki az autó és ő is egyben van. Jót tett neki a váltás mint anno Lewisnak is. Nem is mindenki találja meg ott a számítását, pl. Kiminek Todt óta igazi sűllyesztő az a csapat és csak az, ez nem lehet véletlen. Pl. Hamiltont el se tudom képzelni köztük, lehet ő is ráfaragna velük. Feltehetően közéjük egy megszállott, német precizitással megáldott arc kell.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.28. 23:28

Bandee írta: Feltehetően közéjük egy megszállott, német precizitással megáldott arc kell.
Nem tudom, amikor 1-2 éve felröppent, hogy Button átszerződhetne oda levezetni, nekem egyből az ugrott be, hogy ha valaki, akkor ő könnyedén megtalálná ott is a helyét. Neki ez az egyik legnagyobb erőssége, egy csapattársával, vagy munkakörnyezetével sem volt soha semmilyen feszültsége, mindenhol csak azt mondják róla utólag is, hogy milyen összeférhető, nyugodt fazon. Szerintem az lehet a kulcs a Ferrarinál is, hogy Vettel is alapvetően egy nyugodt, kedélyes figura. Kimi túl leszarom a szaros szart is az olasz temperamentumhoz, Alonso meg a másik véglet lehetett, a túl vibráló, tűz a tűz ellen alkat. Hamilton is hasonlóan frusztrált lehetne emiatt az olaszoknál, mert ebben a vonatkozásában hasonlít Alonsóra.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2015.07.28. 23:38

Kimi a Lotusnál érezte jól magát, szerintem ha nem vonul vissza, oda kéne visszamenjen. Akkor is, ha egy rakás szar az autó, bajnok itt már úgyse lesz, levezetni meg jó az.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.28. 23:41

vollebak írta:
Bandee írta: Feltehetően közéjük egy megszállott, német precizitással megáldott arc kell.
Nem tudom, amikor 1-2 éve felröppent, hogy Button átszerződhetne oda levezetni, nekem egyből az ugrott be, hogy ha valaki, akkor ő könnyedén megtalálná ott is a helyét. Neki ez az egyik legnagyobb erőssége, egy csapattársával, vagy munkakörnyezetével sem volt soha semmilyen feszültsége, mindenhol csak azt mondják róla utólag is, hogy milyen összeférhető, nyugodt fazon. Szerintem az lehet a kulcs a Ferrarinál is, hogy Vettel is alapvetően egy nyugodt, kedélyes figura. Kimi túl leszarom a szaros szart is az olasz temperamentumhoz, Alonso meg a másik véglet lehetett, a túl vibráló, tűz a tűz ellen alkat. Hamilton is hasonlóan frusztrált lehetne emiatt az olaszoknál, mert ebben a vonatkozásában hasonlít Alonsóra.
Jah, lehetséges...

Button jó arc és sokkal kevesebbet "kapott", tudott kivenni a bombonos dobozból, mint ami "járt" volna neki. Mikor bekerült az F1-be sokkal többet reméltem, egyébként szurkoltam is neki. Furcsa lesz, ha mér nem lesznek a mezőnyben Kimivel és Lonzival, a három "öreg". Valósznű mivel kb. velem egy korosztály, kicsit magamat is sajnálom velük sőt leginkább magamat :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.28. 23:45

Krisztián írta:Kimi a Lotusnál érezte jól magát, szerintem ha nem vonul vissza, oda kéne visszamenjen. Akkor is, ha egy rakás szar az autó, bajnok itt már úgyse lesz, levezetni meg jó az.
Nagyon furcsa, mert az angol csapatokkal mindig jól ment, a Ferrarinál van ez a szarozás folyton. Emlékszem 2009-ben is milyen szarul ment őszig (azt se értem miért csak addig..), el is lett temetve meg lesajnálva, aztán láttuk milyen jól ment a Lotussal. Érthetetlen. éppen emiatt nem hiszek abban igazán, hogy megöregedett, meg béna, stb-stb.. Valami más oka van

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.29. 08:51

carlos78 írta:
Bottas nem hiszem hogy meg fogja phingatni a Ferkában, de egy versenyző kaliber ellen, aki bírja a nyomást csapaton belül is (pl. Alonso, Button) soha nem tennék rá.
Egy fifty-fifty-t Bottas is kihoz ellene szerintem bármikor.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2015.07.29. 09:48

Bandee írta: Papír VB nincs, könnyű menet van. Tavaly az volt Lewisnak és idén is az lesz, az ő kvalitásaival. Éppen az mutatja az autó erősségét, hogy Hamiltonhoz Rozi ilyen közel tud lenni. Webber ennyivel nem bénább
De ha úgy tetszik, akkor azt is mondhatjuk, hogy külső ellenfél, mármint valós ellenfél nincs, 1-1 pálya és speciális időjárási körülmények között a Ferrari odaérhet, de igazán 10- ből háromszor voltak megszorongatva.Ebből kettőt buktak, de pl. múlt hétvégén a saját balfaszságuk vezetett ide, nem az, hogy a Ferrari jobb autó lett. Gondolom láttad az időmérőt.
Azért mert rámondod hogy az könnyű menet még nem győzöl meg, leírtam hogy szerintem miért nem az, és Rosberg igenis megszorongatta, a kettős győzelmeknél pontokat vett el tőle, és az utolsó fumaton is lehetett volna még vb. 2011-ben Webber 1 futamot nyert a vb. autóval azt is akkor amikor már Vettel rég világbajnok volt, szinte semmi pontot nem rabolt tőle egész évben. (Azt is csak mert Vettelnek állítólag technikai gondja volt) Nem látom be miért könnyebb 2014 Hamiltonnak mint 2011 volt Vettelnek, aki már futamokkal a vége előtt világbajnok volt.
Egy csomó évben 2 pilóta versengett egymással, csak két különböző gépben, az nagyobb teljesítménynek van beállítva mert ahogy te hívod külső ellenfél. Hamiltonnak belső ellenfele volt Rosberg személyében.

Az egymás elleni eredményeik 2011 illetve 2014:

1 Vettel 1 1 2 1 1 1 2 1 2 4 2 1 1 1 3 1 1 Ret 2 392
3 Webber 5 4 3 2 4 4 3 3 3 3 5 2 Ret 3 4 3 4 4 1 258

1 Hamilton Ret 1 1 1 1 2 Ret 2 1 3 3 Ret 1 1 1 1 1 2 1 384
2 Rosberg 1 2 2 2 2 1 2 1 Ret 1 4 2 2 Ret 2 2 2 1 14 317

Ebben az évben Webber ennyivel volt bénább.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 13:06

Schumixx írta:
Bandee írta: Papír VB nincs, könnyű menet van. Tavaly az volt Lewisnak és idén is az lesz, az ő kvalitásaival. Éppen az mutatja az autó erősségét, hogy Hamiltonhoz Rozi ilyen közel tud lenni. Webber ennyivel nem bénább
De ha úgy tetszik, akkor azt is mondhatjuk, hogy külső ellenfél, mármint valós ellenfél nincs, 1-1 pálya és speciális időjárási körülmények között a Ferrari odaérhet, de igazán 10- ből háromszor voltak megszorongatva.Ebből kettőt buktak, de pl. múlt hétvégén a saját balfaszságuk vezetett ide, nem az, hogy a Ferrari jobb autó lett. Gondolom láttad az időmérőt.
Azért mert rámondod hogy az könnyű menet még nem győzöl meg, leírtam hogy szerintem miért nem az, és Rosberg igenis megszorongatta, a kettős győzelmeknél pontokat vett el tőle, és az utolsó fumaton is lehetett volna még vb. 2011-ben Webber 1 futamot nyert a vb. autóval azt is akkor amikor már Vettel rég világbajnok volt, szinte semmi pontot nem rabolt tőle egész évben. (Azt is csak mert Vettelnek állítólag technikai gondja volt) Nem látom be miért könnyebb 2014 Hamiltonnak mint 2011 volt Vettelnek, aki már futamokkal a vége előtt világbajnok volt.
Egy csomó évben 2 pilóta versengett egymással, csak két különböző gépben, az nagyobb teljesítménynek van beállítva mert ahogy te hívod külső ellenfél. Hamiltonnak belső ellenfele volt Rosberg személyében.

Az egymás elleni eredményeik 2011 illetve 2014:

1 Vettel 1 1 2 1 1 1 2 1 2 4 2 1 1 1 3 1 1 Ret 2 392
3 Webber 5 4 3 2 4 4 3 3 3 3 5 2 Ret 3 4 3 4 4 1 258

1 Hamilton Ret 1 1 1 1 2 Ret 2 1 3 3 Ret 1 1 1 1 1 2 1 384
2 Rosberg 1 2 2 2 2 1 2 1 Ret 1 4 2 2 Ret 2 2 2 1 14 317

Ebben az évben Webber ennyivel volt bénább.
Nem igazán arról beszélek, kinek könnyebb vagy nem. Az egész abból indult, hogy ilyen dominancia az ő idejében nem volt, ezt az összes adat alátámasztja. Sokkal érdekesebb szezon volt pl. 2010 vagy 2012 mint idén van vagy tavaly volt.. De 11- ben és 13- ban, a legkönnyebb Vettel években is jóval több futamgyőztes volt mint tavaly vagy idén, na jó az idei év nem ért véget de nagy változásra gondolom magad sem számítasz.. Rosberg jó ilóta, de nem hiszem, hogy Webbernél jobb legalábbis ennyivel, egyszerűen annyira jó az autó (vagy a többi annyira szar), hogy az 1-2 szinte biztos velük.

De mindegy kinek könnyű avgy kinek nem , Lewis 08-as címe sokkal verejtékesebben jött össze és a szememben sokkal szebb cím mint a tavalyi. Már ha ennek egyáltalán van bármi értelme.. Tavaly egyébként peches volt, sokkal jobban verte volta Rosberget tehát nem maga miatt verte csak annyival, amennyivel..

De mindegy, szerintem többet nem ér a téma, véleményem úgyse változik.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.29. 13:08

Lance!!

Várom a válaszaidat, ha már .. :mosoly: :mosoly:

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.07.29. 13:15

A pechek teljesen kiegyenlitodtek Rosberg es Hamilton kozt, dot, Rosberg jobban beszopta h a dupla pontos buzisagon esett ki. De valo igaz, az utolso futamig Hamilton pluszban volt a pechek tekinteteben

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2015.07.29. 16:04

Csináltam egy olyan statisztikát, hogy melyik futam eredménye mennyire tért el a bajnokság eredményétől, azaz mennyire borult a papírforma. A dolog lényege, hogy az adott versenyző versenyen elért helyezésének és a vb helyezésének különbségét (előjel nélkül) megszoroztam az adott versenyen szerzett pontszámával. Csak egy példa, pl. Vettel 3. a bajnokságban és nyert a Hungaroringen, a különbség 2, a pontszám 25, tehát ez 50 pont.
A futamok átlaga az elmúlt 3 évből:
2015: 175,1 (a Ring 508 pontos lett, anélkül 138,1 lenne)
2014: 173,1
2013: 213,6
2012: 329,6 (és itt van a "rekorder", a spanyol nagydíj, ahol Maldonado győzelme hozott 350 pontot, így lett összesen 545 :D)
2011: 161,3 (ez egy borzalmas egyhangú év volt, a StatsF1-en ha megnézitek a konstruktőri bajnokság grafikonját, teljesen különálló vonalat alkot a top4 - az idei hasonló ehhez egyébként)
2010: 247,5
A legmagasabb 3 pontszám:
2015: 508, 233, 199 (Magyarország, Monaco, Ausztria)
2014: 382, 282, 212 (Ausztrália, Magyarország, Kanada)
2013: 316, 315, 296 (Monaco, Bahrein, India)
2012: 545, 447, 413 (Spanyolország, Kína, Kanada)
2011: 248, 216, 212 (Ausztrália, Kanada, Németország)
2010: 382, 353, 320 (Ausztrália, Kína, Magyarország)
A legalacsonyabb 3 pontszám:
2015: 67, 84, 87 (Spanyolország, Kína, Nagy-Britannia + Kanada is csak 95 pontot ért el, ez 4 futam 100 pont alatt és még 9 vissza van)
2014: 79, 87, 100 (Spanyolország, USA, Japán)
2013: 105, 109, 124 (Belgium, Szingapúr, Malajzia)
2012: 97, 204, 249 (India, USA, Korea - nem elírás, tényleg 200 feletti volt az összes Indiát leszámítva)
2011: 72, 101, 107 (Szingapúr, Belgium, India)
2010: 81, 129, 142 (Brazília, Szingapúr, Japán)

Persze ez nem méri, hogy mennyire volt izgalmas egy futam, és a pályákat se minősíti, inkább csak az egyes éveket. Szerintem ez nem alkalmas az egyes futamok minősítésére, hiszen önkényes számítással jött ki az eredmény, de az egyes szezonokban megfigyelhető tendenciákat szerintem jól szemlélteti.

Érdemes megnézni, hogy a tavalyi évig sosem volt 1-nél több 100 alatti pontszám, de tavaly is csak kettő volt, idén meg már most 4 van, és még csak a szezon felénél járunk. Persze az idei számok még változhatnak, mert a bajnokság eredménye is változhat. A magyar nagydíj még rekordot is dönthet, ha úgy alakul a végeredmény, de akár 500 alá is mehet a pontszáma. De az biztos, hogy enélkül a verseny nélkül az idei év az összes létező negatív rekordot megdöntötte volna eddig - de még az is lehet, hogy nem is lesz 100 alatti futam idén.

No persze mindez csak a vizsgált időszakra érvényes, tervezem megcsinálni a többi évet is, de ahhoz ki kell számolni a bajnokságok eredményét a mostani pontrendszerrel, hogy össze lehessen egyáltalán hasonlítani.

Egy megjegyzés a végére, autóval számoltam és nem pilótával, tehát ha év közben lecseréltek egy versenyzőt, akkor összeadtam kettejük pontszámát, és azt a helyezést vettem figyelembe. Ez 2011-ben a Heidfeld-Senna párosra érvényes (11. hely) és 2010-ben a de la Rosa-Heidfeld párosra (16. hely).

És mindezt a Rosberg topikban. :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.30. 11:48

Bandee írta:Lance!!

Várom a válaszaidat, ha már .. :mosoly: :mosoly:
?

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.07.30. 18:04

Bandee írta:
Bandee írta:Lance!!

Várom a válaszaidat, ha már .. :mosoly: :mosoly:
?
Mire Bandeem? Mire? :szom01
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

FreHeiGloRosRen fan
gokartos
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2014.01.22. 18:17
Mi vagy?: Forma-1 fan
Tartózkodási hely: Tura

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: FreHeiGloRosRen fan » 2015.11.03. 22:16

Rosberg végre nyert egy futamot Mexikóban. Remélem ha a vb cím nem is de a 2. hely azért idén össze fog jönni neki majd. :)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2015.11.03. 23:17

A 2. hely ezzel az autóval már meg kéne legyen neki.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.11.16. 23:00

A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.16. 23:04

Hagyjatok mar ezt a mini vb-s faszsagot. Minden tiszteletem az ove, hogy meg mindig kuzd, foleg az Austini szerencsetlenkedes utan, ami rohadt gaz volt. Inkabb azzal a takonnyal foglalkoznatok, aki azok utan, hogy megnyerte a vb-t sem tud egy pillanatra sem emberi kepet vagni a masik sikerenel.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.11.16. 23:08

Én a hemperegve ünnepelek képen mulatok jókat.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.16. 23:11

Nem is csak Neked szol, csak sokszor hallottam mar ezt. En tisztelem, amiert igy hajt. Remelem jovore kifizetodik, a baromarcunak is most mar lassan majd az agyara megy az autofellacio.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.11.16. 23:14

Rocco, van egy fogadásom.
Szerintem az utolsó futamot Lewis behúzza. Mostmár neki is birizgálja a csőrét Nico sikerei az időmérőn és az utóbbi futamokon.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.11.17. 00:16

Szerencsetlen...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.11.17. 00:18

t-oom írta:Szerencsetlen...
Mert aztan a takonyzo miylen szerencses evek ota. (:u

Te, figyu mar. Most fogja beszedni 3. vereseget a 3. csapattarsatol. Ebbol mi lesz? Kotel? Milyen szamuraj az iylen? (:u

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.11.17. 09:44

Rocco írta:
t-oom írta:Szerencsetlen...
Mert aztan a takonyzo miylen szerencses evek ota. (:u

Te, figyu mar. Most fogja beszedni 3. vereseget a 3. csapattarsatol. Ebbol mi lesz? Kotel? Milyen szamuraj az iylen? (:u
talán valamiről lemaradtam. ki a 3.? :D
Kép

Lezárt