Nico Rosberg

Versenyzők és csapatok
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.05.24. 17:15

Lancelot írta:
Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Neki igen! Ha Hamilton tenné, már öt oldal fika ment volna.
Igen, minden bizonnyal (:u
Sajnáljuk még együtt egy kicsit Hamilton-t, mert Ő egy igazi áldozat! :szom01
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.05.24. 17:28

Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Főleg úgy röhejes ez a kirohanás, hogy Alonso drukker vagy. Alonso hogy ünnepelt 2008 Szingapúrban, vagy 2010-ben Hockenheimben, vagy 2012-ben Valenciában, a szerencsés győzelmei után? Az illő volt?

Rosberg ráadásul semmit nem csinált, nem engedtette el magát a csapattársával, nem lökte ki, nem tett neki keresztbe. Nem csinált semmit, csak szerencséje volt. Ráadásul ezt mondta is a dobogón.

Rohadt nagy képmutatás lenne előadni, hogy nem volt őszinte az öröme. Eddig mindig az volt a sirám, hogy PR-robotok lettek. Rosberg most őszintén örült, mert egész versenyen verve volt, aztán nagy szerencsével mégis ő nyert. Semmi rosszat, semmi aljasat, semmi sportszerűtlent nem csinált, egyszerűen szerencséje volt és pontokat nyert ezzel a riválisa ellen. Én is örültem és ünnepeltem volna a helyében, és ti is! Aki mást mond, az hazudik, ilyen egyszerű.

2008-ban Hamilton szerencsével került az élre és így ugrándozott örömében:

Kép

Ez illő volt?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.24. 17:29

Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Jadri, nekem úgy rémlik te bírtad régebben. Mi történt? Vagy szenilis vagyok? :D

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.24. 17:32

vollebak írta:
Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Főleg úgy röhejes ez a kirohanás, hogy Alonso drukker vagy. Alonso hogy ünnepelt 2008 Szingapúrban, vagy 2010-ben Hockenheimben, vagy 2012-ben Valenciában, a szerencsés győzelmei után? Az illő volt?

Rosberg ráadásul semmit nem csinált, nem engedtette el magát a csapattársával, nem lökte ki, nem tett neki keresztbe. Nem csinált semmit, csak szerencséje volt. Ráadásul ezt mondta is a dobogón.

Rohadt nagy képmutatás lenne előadni, hogy nem volt őszinte az öröme. Eddig mindig az volt a sirám, hogy PR-robotok lettek. Rosberg most őszintén örült, mert egész versenyen verve volt, aztán nagy szerencsével mégis ő nyert. Semmi rosszat, semmi aljasat, semmi sportszerűtlent nem csinált, egyszerűen szerencséje volt és pontokat nyert ezzel a riválisa ellen. Én is örültem és ünnepeltem volna a helyében, és ti is! Aki mást mond, az hazudik, ilyen egyszerű.

2008-ban Hamilton szerencsével került az élre és így ugrándozott örömében:

Kép

Ez illő volt?
Pontosan ezek az esetek miatt tettem fel a kérdést!!
Rosberg tenyérbemászóságát pedig nem ezért érzem. Egyszerűen nekem ez jön le az emberről, de ez szubjektív.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.24. 17:33

Phoebe írta:
Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Jadri, nekem úgy rémlik te bírtad régebben. Mi történt? Vagy szenilis vagyok? :D
Rosberget???
Szerintem soha nem érte el az ingerköszöbömet. (:v Ezek szerint szenilis vagy. (:v
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jadrina 2015.05.24. 17:34-kor.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.24. 17:34

Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Nem vagyok szakértő, de a véleményem, hogy visszatetsző volt az ugrálás. A hangulat viszont felfokozottá vált, mintha egy izgalmas versenyt produkáltak volna, talán ez átragadt Rosberg-re. Viszont nyilatkozta, hogy Lewis a király, amit a javára írok.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.05.24. 17:35

Jadrina írta: Rosberget???
Szerintem soha nem érte el az ingerköszöbömet. (:v Ezek szerint szenilis vagy. (:v
Nyugtass meg hogy Vettelt igen. :D

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.24. 17:35

Phoebe írta:
Jadrina írta: Rosberget???
Szerintem soha nem érte el az ingerköszöbömet. (:v Ezek szerint szenilis vagy. (:v
Nyugtass meg hogy Vettelt igen. :D
Vettelt igen. (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.05.24. 22:11

vollebak írta:
Jadrina írta:Ritka egy tényérbemászó figura!

Kérdezem a szakértőktől egy ilyen győzelem után illik így örömködni és ugrándozni a dobogón?
Főleg úgy röhejes ez a kirohanás, hogy Alonso drukker vagy. Alonso hogy ünnepelt 2008 Szingapúrban, vagy 2010-ben Hockenheimben, vagy 2012-ben Valenciában, a szerencsés győzelmei után? Az illő volt?

Rosberg ráadásul semmit nem csinált, nem engedtette el magát a csapattársával, nem lökte ki, nem tett neki keresztbe. Nem csinált semmit, csak szerencséje volt. Ráadásul ezt mondta is a dobogón.

Rohadt nagy képmutatás lenne előadni, hogy nem volt őszinte az öröme. Eddig mindig az volt a sirám, hogy PR-robotok lettek. Rosberg most őszintén örült, mert egész versenyen verve volt, aztán nagy szerencsével mégis ő nyert. Semmi rosszat, semmi aljasat, semmi sportszerűtlent nem csinált, egyszerűen szerencséje volt és pontokat nyert ezzel a riválisa ellen. Én is örültem és ünnepeltem volna a helyében, és ti is! Aki mást mond, az hazudik, ilyen egyszerű.

2008-ban Hamilton szerencsével került az élre és így ugrándozott örömében:

Kép

Ez illő volt?
Nem érezted az iróniát... ;-)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.05.24. 22:32

továbbra is azt gondolom, hogy az idei évet simán behuzza Lulu, de nem volt bajom azzal sem, hogy ő nyert...

Így talán még lesz mit nézni...

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.24. 23:21

nekem nem volt bajom az ünnepléssel, az még lélektani hadviselésnek is jó volt.

viszont ahogy belecsapott a pacsiba a kis puncikirály a többi milliárdosnak a dobogón, kb. így képzelem el mészárost és lázárt egy-egy többmilliárdos közbeszerzési győzelem után valami sznob elit klubban.

nagyon tré sznobtali volt.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.05.24. 23:35

t-oom írta:továbbra is azt gondolom, hogy az idei évet simán behuzza Lulu, de nem volt bajom azzal sem, hogy ő nyert...

Így talán még lesz mit nézni...
Szerintem is. Hamilton simán VB lesz idén is. Rosbergben még annyi sincs mint tavaly. Én jót röhögtem a Mercedesen, egyszerűen nem lehet ilyen hülye. Ha igen, rohadt nagy mákjuk van hogy Hamilton szerződésén megszáradt a tinta.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.05.24. 23:45

carlos78 írta:nekem nem volt bajom az ünnepléssel, az még lélektani hadviselésnek is jó volt.

viszont ahogy belecsapott a pacsiba a kis puncikirály a többi milliárdosnak a dobogón, kb. így képzelem el mészárost és lázárt egy-egy többmilliárdos közbeszerzési győzelem után valami sznob elit klubban.

nagyon tré sznobtali volt.
Egyébként a Sky Sportson is azt pedzegették, hogy azért csinálta Rosberg az ünneplést, hogy "bedörgölje a sebbe a sót". Az ilyen pillanatok fontosak tudnak lenni nagyon lélektanilag, fordulópontot is jelenthet.

A dobogón pacsizásról meg annyit, hogy nem sokan tudják, de Rosberg kisgyerekkora óta ismeri a komplett királyi családot, épp volt a futam előtt egy interjú, ahogy Albert herceggel ülve arról beszélgettek, milyen volt Nico gyerekként, hogy az apja révén milyen korán kapcsolatba kerültek, satöbbi. Ne felejtsd el, Rosbergnek ez volt a szó szerinti hazai versenye: ezeken az utcákon nőtt fel, itt járt iskolába és mondom, amióta az eszét tudja, ez az "elit" neki részét képezi az ottani ismerősi körének. Így azért egész más a dolog, szerintem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.25. 00:26

vollebak írta:
Egyébként a Sky Sportson is azt pedzegették, hogy azért csinálta Rosberg az ünneplést, hogy "bedörgölje a sebbe a sót". Az ilyen pillanatok fontosak tudnak lenni nagyon lélektanilag, fordulópontot is jelenthet.

A dobogón pacsizásról meg annyit, hogy nem sokan tudják, de Rosberg kisgyerekkora óta ismeri a komplett királyi családot, épp volt a futam előtt egy interjú, ahogy Albert herceggel ülve arról beszélgettek, milyen volt Nico gyerekként, hogy az apja révén milyen korán kapcsolatba kerültek, satöbbi. Ne felejtsd el, Rosbergnek ez volt a szó szerinti hazai versenye: ezeken az utcákon nőtt fel, itt járt iskolába és mondom, amióta az eszét tudja, ez az "elit" neki részét képezi az ottani ismerősi körének. Így azért egész más a dolog, szerintem.
ezeket mind tudtam, és pontosan erről beszéltem. sznobtali, sznoboknak.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.05.25. 06:49

carlos78 írta:
ezeket mind tudtam, és pontosan erről beszéltem. sznobtali, sznoboknak.
Akkor most ő tehetett róla hogy oda született és az édesapja híres autóversenyző volt??

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.05.25. 09:31

Magic írta:
carlos78 írta:
ezeket mind tudtam, és pontosan erről beszéltem. sznobtali, sznoboknak.
Akkor most ő tehetett róla hogy oda született és az édesapja híres autóversenyző volt??
Nem! Arról tehet, hogy mi nem vagyunk benne. Ha erted..

Egyébként nem tudom a Monacói hercegi család mitől sznob de lehet én nem ismerem a jelentést pontosan:)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 11:15

Gocpont írta:
Nem vagyok szakértő, de a véleményem, hogy visszatetsző volt az ugrálás. A hangulat viszont felfokozottá vált, mintha egy izgalmas versenyt produkáltak volna, talán ez átragadt Rosberg-re. Viszont nyilatkozta, hogy Lewis a király, amit a javára írok.
Erről az a régi A1 ringes futam utáni helyzet jut eszembe, amikor Schumacher feltessékelte a pdium tetejére Barichellót, miközben füttykoncert vette őket körül.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 11:18

carlos78 írta:nekem nem volt bajom az ünnepléssel, az még lélektani hadviselésnek is jó volt.

viszont ahogy belecsapott a pacsiba a kis puncikirály a többi milliárdosnak a dobogón, kb. így képzelem el mészárost és lázárt egy-egy többmilliárdos közbeszerzési győzelem után valami sznob elit klubban.

nagyon tré sznobtali volt.
Örülök, hogy ez nem csak nekem tűnt fel. Olyan volt az egész, mintha családtagok találkoztak volna. A nő szinte lesmárolta, a többiek meg mintha csak azt mondták volna neki: "Ezt vártuk tőled ecsé, így családon belül maradt a dolog..."
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.25. 11:19

Nigel Hill írta:

Szerintem is. Hamilton simán VB lesz idén is. Rosbergben még annyi sincs mint tavaly. Én jót röhögtem a Mercedesen, egyszerűen nem lehet ilyen hülye. Ha igen, rohadt nagy mákjuk van hogy Hamilton szerződésén megszáradt a tinta.
Bizony elég ünnepropntóvá silányították a történteket. Milyen emlékezetes lehetett volna neki: szerződés, pole, győzelem ... Mindez meg is lett volna önerőből.... de valakik nem akarták úgy tűnik.....
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.25. 11:21

Lancelot írta: Örülök, hogy ez nem csak nekem tűnt fel. Olyan volt az egész, mintha családtagok találkoztak volna. A nő szinte lesmárolta, a többiek meg mintha csak azt mondták volna neki: "Ezt vártuk tőled ecsé, így családon belül maradt a dolog..."
És valószínűleg tényleg ezt várták. Ez miért baj?

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.05.25. 11:28

Sánta Gepárd írta: És valószínűleg tényleg ezt várták. Ez miért baj?
és ha valakinek ez nem tetszik. az miért baj?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.25. 11:58

carlos78 írta:
Sánta Gepárd írta: És valószínűleg tényleg ezt várták. Ez miért baj?
és ha valakinek ez nem tetszik. az miért baj?
Az sem baj!

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.29. 19:31

Rettenetesen töröm az agyam, hogy Rosberg mitől német. (Bernie felhánytorgatta neki, hogy a német szurkolókat nem sikerült maga mellé állítania) Apja finn, apró pici kora óta Monte Carlo-ban lakik. Gondolom mert beszél németül és anyja német. Útlevelében vajon mi van? Schumacher még szinte vissza sem vonult, Vettel nyert 4 címet, Glock, Heidfeld vagy Sutil sokkal inkább németek.

Meg a Mercedes is Honda. Úgyhogy Lonzi reménykedhet. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.05.29. 21:42

Gocpont írta: Meg a Mercedes is Honda. Úgyhogy Lonzi reménykedhet. :-)
Monacoban meg a Honda is Mercedes. legalábbis a programfüzet szerint :)
Kép

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nico Rosberg

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2015.05.30. 16:23

Gocpont írta:Rettenetesen töröm az agyam, hogy Rosberg mitől német. (Bernie felhánytorgatta neki, hogy a német szurkolókat nem sikerült maga mellé állítania) Apja finn, apró pici kora óta Monte Carlo-ban lakik. Gondolom mert beszél németül és anyja német. Útlevelében vajon mi van? Schumacher még szinte vissza sem vonult, Vettel nyert 4 címet, Glock, Heidfeld vagy Sutil sokkal inkább németek.

Meg a Mercedes is Honda. Úgyhogy Lonzi reménykedhet. :-)
Ráadásul már az apja is svéd származású volt. :D

Lezárt