Fernando Alonso

Versenyzők és csapatok
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.01.31. 21:12

Én azért inkább megtartanám.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.02.03. 21:43

Kép
FA Racing Formula Renault 2019.
Ma mutatkozott be Alonso csapatának az új autója. Ha igaz akkor maga Alonso is kipróbálja.
https://www.crash.net/f3/news/912451/1/ ... ault-debut
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.04.10. 16:13


Alonso már Texasban tesztel.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.04.23. 19:12

Kép
Csak szólok,akit érdekel.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.04.24. 20:58


Élő az Indianapolisi nyílt tesztről. :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.05.13. 22:12



66-os út, a McLaren visszatér a legendás Indy 500 versenyhez.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.05.15. 22:37



Kicsit sok volt.
Az apa férfi, a rezsi nő!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.05.15. 23:46

Eddig nem úgy alakult, ahogy szerették volna. De sebaj, inkább, most, mint a futamon!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.05.19. 09:51

ez az Indy nem egy diadalmenet eddig.
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.05.20. 07:49

Jó nagy blama... Lehet egy futamra készülés kevés, főleg nulláról epítkezve...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.05.20. 08:01

hát szerintem azt a baj, hogy alonso úgy gondolja, jövök, beugrok egy, max még egy "teszt" futamra és megnyerem.
Ami mondjuk ment is pl le mans-ban, mivel a mezőny legjobb autójába ült be (gyakorlatilag az egyetlen értelmes lmp1-be) és utána fényévekre jött a következő társaság, de itt....

sajnos le kéne tolni, egy jó 2-3 idényt ebben, az ovál kurvára más, raikkonen is esett kelt rajta...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.05.20. 08:51

9_46_20 írta:
2019.05.20. 08:01
hát szerintem azt a baj, hogy alonso úgy gondolja, jövök, beugrok egy, max még egy "teszt" futamra és megnyerem.
Ami mondjuk ment is pl le mans-ban, mivel a mezőny legjobb autójába ült be (gyakorlatilag az egyetlen értelmes lmp1-be) és utána fényévekre jött a következő társaság, de itt....

sajnos le kéne tolni, egy jó 2-3 idényt ebben, az ovál kurvára más, raikkonen is esett kelt rajta...
Ez hülyeség. Akkor mivel magyarázod a két évvel ezelőtti próbálkozást? Akkor is "csak" beugrott, aztán 27 körön át vezette a versenyt és ha nem rohad le a motor alatta, akár nyerhetett is volna - ötödik, vagy hanyadik helyről esett ki pár körrel a vége előtt.

Semmi köze az idei égésnek az ovál jellegzetességeihez vagy Alonso általad vélt fölényeskedő felkészületlenségéről. Amióta kiderült, hogy a McLaren nem az Andrettivel indít közös autót, mint két éve (a Honda miatt szinte kizárt is volt), hanem a Carlinnal voltak kénytelenek technikai partnerséget kötni, tudni lehetett, hogy ebből nem sok jó fog kisülni. Későn is döntötték el, hogy elindulnak idén, és szarul is készültek fel.

A körülmények ismeretében épp, hogy Alonso volt itt a legerősebb láncszem az egész történetben - csoda, hogy ilyen hevenyészett és későn kötött technikai partnerséggel is csak két századon múlt, hogy kvalifikáljon.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.05.20. 09:22

Akkor olvasd el meg a penske is segített neki...
A múltkori sehogy sem nyerte volna meg. Az hogy vezetett 30 kört pont lényegtelen. Ordanare tapasztalat kell ide...
Nem értek hozzá de elég sok ovalt néztem és olyan nem nagyon volt a modern kori eraban hogy valaki jött más szériából és csak úgy nyert, mégha Alonso is a neve

Kevés a különbség, majdnem sikerült? Ez egy padlogazas 2.5 mérföldes ovál... Mit várunk hogy 5 mpet ad a következőnek? Ugyan már....

Plusz egyen kasztni, egyen motor, itt senkinek nincs gyártási technikai fölénye, egy két dolgot leszámítva.

De végülis ennyi. Nagyon nem érdekel mit csinál.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.05.20. 10:13

Már miért ne nyerhetett volna Alonso? Komolyan érdekelne, mire alapozva jelented ki, hogy "sehogy sem nyerte volna meg". Amikor kiesett, ott ment az élbolyban, azzal a Satóval, aki végül győzött. Én nem mondom, hogy biztosan nyert volna, csak azt, hogy akár nyerhetett is volna, az esélye megvolt, te viszont azt állítod, hogy esélye sem volt. Miért is?

"Az, hogy vezetett 30 kört, pont lényegtelen". Annyiból egyrészt nem, hogy ez kiválóan mutatja, hogy minden gond nélkül és azonnal adaptálódott az oválpálya sajátosságaihoz – nem gyógyította a falba a kocsit 20 kör után, nem ütközött senkivel, csak technikai hiba miatt nem ért célba. Másrészt valamit csak jelent a tempójára és az esélyeire nézve, hogy nála többet csak Hunter-Relay és Chilton vezették a versenyt = vagyis ott volt az élmezőnyben, nem a futottak még kategóriában körözgetett.

Senki sem mondta, hogy 5 másodperceket adott volna bárkinek is, nem is tudom, ez hogy jött ide.

Egyébként meg erősen túl van misztifikálva ez az Indy 500 meg az ovál, úgy érzem. 2013-ban Munoz élete második indycaros futamán vett részt az Indy 500-on, és csak azért nem próbálhatott meg előzni a győzelemért, mert sárga zászló alatt intették le őket – "csak" második lett. Rossi meg három éve úgy nyert, hogy életében egyetlen oválfutamot teljesített az Indy 500 előtt, ami meg összesen csak a hatodik indycaros futama volt.

Micsoda tapasztalathegyek, mi? :)

Engem sem érdekel különösebben, hogy Alonso mivel múlatja manapság az idejét, de ezzel a két állításoddal abszolút nem értek egyet, ezért szóltam hozzá, A nulla vagy nullához közeli tapasztalattal nem lehet csak úgy Indy 500-azni dologra már két éve is rácáfolt (hogy akkor Munozt és Rossit ne is említsük), az meg tényleg érdekelne, hogy miért is ilyen biztos, hogy nem nyert volna akkor sem, ha nem esik ki.

De ha ilyen jól működik a kristálygömböd, esetleg az e heti nyertes lottószámokat is elárulhatnád (:y
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2019.05.20. 11:26

9_46_20 írta:
2019.05.20. 08:01
hát szerintem azt a baj, hogy alonso úgy gondolja, jövök, beugrok egy, max még egy "teszt" futamra és megnyerem.
Ami mondjuk ment is pl le mans-ban, mivel a mezőny legjobb autójába ült be (gyakorlatilag az egyetlen értelmes lmp1-be) és utána fényévekre jött a következő társaság, de itt....

sajnos le kéne tolni, egy jó 2-3 idényt ebben, az ovál kurvára más, raikkonen is esett kelt rajta...
Ha ezt a McLaren-re írtad volna akkor sem értenék teljesen egyet vele. De pont nem Alonso volt a hibás azért mert nem volt megfelelően beállítva a kocsi. Az időmérőre annak ellenére tudott gyorsulni, hogy előtte nem volt alkalma tesztelni az új alkatrészeket és a beállításokat. Két évvel ezelőtt pedig reális esélye volt a győzelemre addig ameddig a Honda meg nem adta magát.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.05.20. 11:40

vollebak írta:
2019.05.20. 10:13
Már miért ne nyerhetett volna Alonso? Komolyan érdekelne, mire alapozva jelented ki, hogy "sehogy sem nyerte volna meg". Amikor kiesett, ott ment az élbolyban, azzal a Satóval, aki végül győzött. Én nem mondom, hogy biztosan nyert volna, csak azt, hogy akár nyerhetett is volna, az esélye megvolt, te viszont azt állítod, hogy esélye sem volt. Miért is?

"Az, hogy vezetett 30 kört, pont lényegtelen". Annyiból egyrészt nem, hogy ez kiválóan mutatja, hogy minden gond nélkül és azonnal adaptálódott az oválpálya sajátosságaihoz – nem gyógyította a falba a kocsit 20 kör után, nem ütközött senkivel, csak technikai hiba miatt nem ért célba. Másrészt valamit csak jelent a tempójára és az esélyeire nézve, hogy nála többet csak Hunter-Relay és Chilton vezették a versenyt = vagyis ott volt az élmezőnyben, nem a futottak még kategóriában körözgetett.

Senki sem mondta, hogy 5 másodperceket adott volna bárkinek is, nem is tudom, ez hogy jött ide.

Egyébként meg erősen túl van misztifikálva ez az Indy 500 meg az ovál, úgy érzem. 2013-ban Munoz élete második indycaros futamán vett részt az Indy 500-on, és csak azért nem próbálhatott meg előzni a győzelemért, mert sárga zászló alatt intették le őket – "csak" második lett. Rossi meg három éve úgy nyert, hogy életében egyetlen oválfutamot teljesített az Indy 500 előtt, ami meg összesen csak a hatodik indycaros futama volt.

Micsoda tapasztalathegyek, mi? :)

Engem sem érdekel különösebben, hogy Alonso mivel múlatja manapság az idejét, de ezzel a két állításoddal abszolút nem értek egyet, ezért szóltam hozzá, A nulla vagy nullához közeli tapasztalattal nem lehet csak úgy Indy 500-azni dologra már két éve is rácáfolt (hogy akkor Munozt és Rossit ne is említsük), az meg tényleg érdekelne, hogy miért is ilyen biztos, hogy nem nyert volna akkor sem, ha nem esik ki.

De ha ilyen jól működik a kristálygömböd, esetleg az e heti nyertes lottószámokat is elárulhatnád (:y
nem árulok lottószámokat, de a 2017-es indy500 elsőt megtippeltem castroneves személyében, aki amúgy a 19-. helyről indult
ebben az évben ezt nem teszem meg, mert tavaly és ebben az évben semmit sem láttam egy futamot sem

Alonso azért nem nyerhette meg, mert ha jól emlékszem egy box-szal el volt maradva...

Az, hogy ki mennyi tapasztalattal nyer, azt gondolom, félreértelmezed a valószínűségeket. Nyilván lesz zöldfülű aki nyer, de ez nem jelenti azt, hogy az az általános példa.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára 9_46_20 2019.05.20. 11:50-kor.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.05.20. 11:43

Peresztrojka írta:
2019.05.20. 11:26
9_46_20 írta:
2019.05.20. 08:01
hát szerintem azt a baj, hogy alonso úgy gondolja, jövök, beugrok egy, max még egy "teszt" futamra és megnyerem.
Ami mondjuk ment is pl le mans-ban, mivel a mezőny legjobb autójába ült be (gyakorlatilag az egyetlen értelmes lmp1-be) és utána fényévekre jött a következő társaság, de itt....

sajnos le kéne tolni, egy jó 2-3 idényt ebben, az ovál kurvára más, raikkonen is esett kelt rajta...
Ha ezt a McLaren-re írtad volna akkor sem értenék teljesen egyet vele. De pont nem Alonso volt a hibás azért mert nem volt megfelelően beállítva a kocsi. Az időmérőre annak ellenére tudott gyorsulni, hogy előtte nem volt alkalma tesztelni az új alkatrészeket és a beállításokat. Két évvel ezelőtt pedig reális esélye volt a győzelemre addig ameddig a Honda meg nem adta magát.
rendben, ez a jó, hogy nem kell bólogatni mindenkinek mindenre.
De azért egy olyan embertől, aki 5 éves kora óta, azaz mennyi kb? 30-33 éve ezzel foglalkozik, több megfelelő beállítást várhat a rajongó, hiszen, ahogy említettem ez egy egyensorozat..

:mosoly:

Félreértés ne essék, örülnék, ha meglenne neki ez a három korona, de nekem az az érzésem, hogy ő tudja, hogy lehetett volna benne több f1 vb, és ez amolyan kompenzáció...

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2019.05.20. 12:52

9_46_20 írta:
2019.05.20. 11:43
Peresztrojka írta:
2019.05.20. 11:26


Ha ezt a McLaren-re írtad volna akkor sem értenék teljesen egyet vele. De pont nem Alonso volt a hibás azért mert nem volt megfelelően beállítva a kocsi. Az időmérőre annak ellenére tudott gyorsulni, hogy előtte nem volt alkalma tesztelni az új alkatrészeket és a beállításokat. Két évvel ezelőtt pedig reális esélye volt a győzelemre addig ameddig a Honda meg nem adta magát.
rendben, ez a jó, hogy nem kell bólogatni mindenkinek mindenre.
De azért egy olyan embertől, aki 5 éves kora óta, azaz mennyi kb? 30-33 éve ezzel foglalkozik, több megfelelő beállítást várhat a rajongó, hiszen, ahogy említettem ez egy egyensorozat..

:mosoly:

Félreértés ne essék, örülnék, ha meglenne neki ez a három korona, de nekem az az érzésem, hogy ő tudja, hogy lehetett volna benne több f1 vb, és ez amolyan kompenzáció...
Alonso annyiban hibás szerintem, hogy túlértékelte a McLaren képességeit. Nem gondolta, hogy nem képesek olyan autót összehozni amivel nem lehet bejutni a versenyre sem.Oké hogy szoros volt az idei mezőny időmérős eredménye de ez akkor sem lett volna teljesíthetetlen több F1-es csapattól sem.Hogyan várhat "több megfelelő beállítást" a rajongó ha még magát az alkatrészt is úgy kapták kölcsön a selejtező előtt, amin a beállítást el kellett volna végezni.
A második részhez. Szerintem is ez van de magában azt is tudja, hogy ez nem kompenzál semmit(annak ellenére, hogy ez nagy dolog lenne)csak már nem volt valamire való csapat aki foglalkoztatta volna F1-ben.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.05.20. 13:00

De azért azt is vegyük figyelembe hogy Alonso pontosan ismeri belülről a mclarent. És azt is látja, hogy lehetséges, hogy ez a csapat elindult a williamsi unton. Innentől pedig megint megkérdőjeleződik, hogy ugyan honnan gondolta azt hogy ha ez a McLaren évek óta sikertelen az f1ben és lassan kiderül, hogy nem a Honda miatt, akkor majd pont az indyre raknak alá győztes konstrukciót?

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2019.05.20. 13:30

9_46_20 írta:
2019.05.20. 13:00
De azért azt is vegyük figyelembe hogy Alonso pontosan ismeri belülről a mclarent. És azt is látja, hogy lehetséges, hogy ez a csapat elindult a williamsi unton. Innentől pedig megint megkérdőjeleződik, hogy ugyan honnan gondolta azt hogy ha ez a McLaren évek óta sikertelen az f1ben és lassan kiderül, hogy nem a Honda miatt, akkor majd pont az indyre raknak alá győztes konstrukciót?
Szerintem nem volt nagyon sok lehetősége az indulásra, talán csak ez. Nem tudom mi lehetett az amiért nem az Andretti autóba ült. Talán ott sem volt olyan rózsás a kapcsolat mint amit kifelé mutattak. Viszont az utóbbi időbe tett nyilatkozatai közül a tegnapi annyiban eltért az előzőektől, hogy már nem azt mondta hogy válogathat a lehetőségek között, hol fogja fojtatni. Hanem meglátja mi marad.Ez már szimpatikusabb nyilatkozat volt mint pá éve mikor a Ferrarit otthagyta és azóta egyfolytába......

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.05.21. 13:00

Wéber Gábor oldaláról hoztam, kivastagítottam a kedvenc részem.

Szerintem a Honda hibája, esetleg még Ericssonra tudok gondolni. :lol:
Gábor Wéber
2 órája ·
Tanulságos történet a McLaren Indy 500 fiaskója, egyfajta kutyakomédia. Hogy egy klasszikust idézzek “ilyen nincs és mégis van”.

Röviden a lényeg:
- az első teszt előtti héten döbbentek rá, hogy nincs kormánykerék az autóhoz, Zak Brown intézett egyet a Coswort-tól kölcsönbe, de így is kimaradt a tesztnap délelőttje,
- az autók a Carlintól jöttek, de nem a megfelelő papaya-narancs színben, ezért visszaküldték azokat újrafestésre
- az elsőszámú kasztni el is készült, azonban a tartalék egy hónappal később is a festőműhelyben volt, amikor Alonso balesete után szükség lett volna rá a pályán, amivel majdnem két teljes nap veszett oda,

- a Carlin eredetileg két autóval indult volna a McLaren támogatása mellett, ám amikor ez háromra bővült nem maradt elég erőforrás Alonso autójára, ráadásul a Carlin három autójából csak egy jutott a mezőnybe, tehát a britek know-howja is inkább don’t know how volt,
- Brown saját maga szerint is későn bízta meg Gil de Ferrant a projekt vezénylésével,
- visszatérő elektromos problémák és rossz specifikációjú guminyomás szenzor, ami miatt nem vették észre Alonso defektjét az első időmérőn,
- a Bump Day-re teljesen átalakított beállítások a többi csapattól kapott/vett információk birtokában, azonban az angolszász mértékegységről metrikusra való átváltást valahol elrontották, így Alonso autója a földet súrolva szikrázott bemelegítés helyett, majd jött az eső, így az egyetlen megmaradt kvalifikációs lehetőségének egy ismeretlen setuppal vágott neki,
- utólag kiderült, hogy tévedésből a tervezettnél rövidebb végáttétellel mentek, 229 helyett 227,5-essel.

Alonso Indy 500-as győzelme idén biztos nem jön össze, de a McLaren megírta a vázát a “Hogyan ne induljunk neki Indianapolisnak!” kézikönyvének.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2019.05.21. 13:09

Nekem ez a kedvencem:
a Bump Day-re teljesen átalakított beállítások a többi csapattól kapott/vett információk birtokában, azonban az angolszász mértékegységről metrikusra való átváltást valahol elrontották, így Alonso autója a földet súrolva szikrázott bemelegítés helyett, majd jött az eső, így az egyetlen megmaradt kvalifikációs lehetőségének egy ismeretlen setuppal vágott neki,

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.05.21. 13:40

azért ezt Alonsora se nagyon lehet kenni. vagy neki kellett volna átszámolgatni a beállításokat?
viszont így érthető a nyilatkozata, hogy belenyugszik, hogy nem érdemlik meg a bejutást, ha nem sikerül. de hát ilyet... ez azért tényleg komédia.

az a végáttétel viszont igencsak sokat számíthatott. ennyi szopás után is, simán elhinném hogy azon az egy apróságon ment el az egész.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.05.21. 13:50

trutya írta:
2019.05.21. 13:40
azért ezt Alonsora se nagyon lehet kenni. vagy neki kellett volna átszámolgatni a beállításokat?
viszont így érthető a nyilatkozata, hogy belenyugszik, hogy nem érdemlik meg a bejutást, ha nem sikerül. de hát ilyet... ez azért tényleg komédia.

az a végáttétel viszont igencsak sokat számíthatott. ennyi szopás után is, simán elhinném hogy azon az egy apróságon ment el az egész.
A magam részéről a Meki kritikájának szántam, véletlenül sem Alonsoénak. A kivastagított részben benne van lényegében, ami miatt nem tudom őket szívből sajnálni, pedig kár ezért a csapatért. Valahol az is szomorú, hogy annak kell/kellene örülni, hogy 5-6 év vergődés után visszaszenvedték magukat kb. oda ahonnan elindultak a lejtőn. De legalább az autó papaya színű...

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fernando Alonso

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.05.21. 13:51

Phoebe írta:
2019.05.21. 13:50
trutya írta:
2019.05.21. 13:40
azért ezt Alonsora se nagyon lehet kenni. vagy neki kellett volna átszámolgatni a beállításokat?
viszont így érthető a nyilatkozata, hogy belenyugszik, hogy nem érdemlik meg a bejutást, ha nem sikerül. de hát ilyet... ez azért tényleg komédia.

az a végáttétel viszont igencsak sokat számíthatott. ennyi szopás után is, simán elhinném hogy azon az egy apróságon ment el az egész.
A magam részéről a Meki kritikájának szántam, véletlenül sem Alonsoénak. A kivastagított részben benne van lényegében, ami miatt nem tudom őket szívből sajnálni, pedig kár ezért a csapatért. Valahol az is szomorú, hogy annak kell/kellene örülni, hogy 5-6 év vergődés után visszaszenvedték magukat kb. oda ahonnan elindultak a lejtőn. De legalább az autó papaya színű...
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt