Felipe Massa

Versenyzők és csapatok
Lezárt
Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.12.21. 16:50

nikotin írta:
Rocco írta:En nem gondoltam, hogy ez az urge tud meg szanalmasabb lenni.
Megcafolni keszul ezek szerint.
Ez nem erről szól most.
A Williamsnek kell egy rutinos pilóta az ifjonc mellé. Ők keresték meg, hogy /állítólag/ 5 millió FONT-ot fizetnének, ha visszaülne egy évre.
Es ez igy mitol nem gaz?

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.12.21. 21:40

nikotin írta:
Rocco írta:En nem gondoltam, hogy ez az urge tud meg szanalmasabb lenni.
Megcafolni keszul ezek szerint.
Ez nem erről szól most.
A Williamsnek kell egy rutinos pilóta az ifjonc mellé. Ők keresték meg, hogy /állítólag/ 5 millió FONT-ot fizetnének, ha visszaülne egy évre.
Nem tudom mennyi leje lehet neki en kb 2007 es 2008 ban fizettem volna neki penzt azota egy raklap nulla a srac de sacc per kb elrakhatott eddig olyan 50 60 milliot plusz ugye ott a kozeljovoben esetleges megjelenesekre kifizetendo penz amiert en mobdjuk ket fillert nem adnek dehat tudjuk hogy egy ket jo evbol egy csomo sportolo rahednyi penzt keres.
Szoval ha lenne 60 misim es azt mondanak adnak 5 ot hogy szanalomvezessek akkor beintenek nekik mibt a szarnak....

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.12.21. 21:42

Mondjuk szamonra az is embertelenul gaz hogy a merceses egyik fo embere a williams egyik pilotajanak menedzsere amely williams mercedes motorral megy

Ezert is taft ott ez a sorozat ahol. Ha a williams mondjuk top 2 csapat lenne mennyire hajthatna a merci ellen???

Ja semennyire...

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.12.23. 17:45

9_46_20 írta:Mondjuk szamonra az is embertelenul gaz hogy a merceses egyik fo embere a williams egyik pilotajanak menedzsere amely williams mercedes motorral megy

Ezert is taft ott ez a sorozat ahol. Ha a williams mondjuk top 2 csapat lenne mennyire hajthatna a merci ellen???

Ja semennyire...
Ez nekem már a RedBull - Toro Rosso óta csípi a szemem. Pedig kedvelt versenyzők. De versenyeznek egymás ellen? Úgy igazán?

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2016.12.23. 20:20

Jó, de azért a Red Bull és a Toro Rosso nem túl gyakran találkozik a versenypályán úgy, hogy bármi komoly tétje van a dolognak... a Mercedes-Williams párossal ez picit gyakrabban fordult elő az elmúlt 3 évben.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.12.24. 13:32

Azért ezt a Massa reaktiválás dolgot még senki ne vegye készpénznek :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.12.24. 13:39

Nigel Hill írta:Azért ezt a Massa reaktiválás dolgot még senki ne vegye készpénznek :)
szokás szerint megsúgta neked Todt, vagy most valami újabb kamu informátor van a dologban? :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2017.01.04. 20:17

carlos78 írta:
Nigel Hill írta:Azért ezt a Massa reaktiválás dolgot még senki ne vegye készpénznek :)
szokás szerint megsúgta neked Todt, vagy most valami újabb kamu informátor van a dologban? :D
Tán bejelentettek már valamit, vagy csak azt tudod amit német auto und motorsport meg a brazil sajtó összehordott? :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2017.01.05. 14:55

Azok után hogy könnyes búcsút ejtett az F1-nek,oltári gáz lenne folytatnia.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.01.06. 08:14

Ori F1 írta:Azok után hogy könnyes búcsút ejtett az F1-nek,oltári gáz lenne folytatnia.
Igazad van, én is így gondolom, de a könnyek felszáradnak, mert van az a pénz...
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.01.06. 08:36

Nem értem ezt a fanyalgást. Soha nem csíptem Massat, de...
Számomra egyértelmű, hogy nem ő akart visszavonulni. Most viszont új helyzet van. Ha valóban visszatér, az inkább a Williemsre gáz.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.01.06. 14:01

nikotin írta:Nem értem ezt a fanyalgást. Soha nem csíptem Massat, de...
Számomra egyértelmű, hogy nem ő akart visszavonulni. Most viszont új helyzet van. Ha valóban visszatér, az inkább a Williemsre gáz.
Tegyuk fel, hogy te...mar ugyis csak vergodsz hosszu evek ota, reg nem erdekel senkit, hogy mi van veled, gyenge vagy, a munkaltatodnak nem is kellesz, es menned kell, meg ha te nem is akarsz meg. Veszel egy emlekezetes bucsut, ami jol is sikerul, felkeszultel ra, vegigcsinalod, leteszed a lantot. Ja, de aztan megis gyere vissza meg egy evre, mert a lovat elvittek, jo leszel szamarnak. Vagy a szamar szaranak. Visszasetalnal?
Es tegyuk hozza sok-sok millio ember nezi ezt vegig.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.01.06. 14:18

Rocco írta:
nikotin írta:Nem értem ezt a fanyalgást. Soha nem csíptem Massat, de...
Számomra egyértelmű, hogy nem ő akart visszavonulni. Most viszont új helyzet van. Ha valóban visszatér, az inkább a Williemsre gáz.
Tegyuk fel, hogy te...mar ugyis csak vergodsz hosszu evek ota, reg nem erdekel senkit, hogy mi van veled, gyenge vagy, a munkaltatodnak nem is kellesz, es menned kell, meg ha te nem is akarsz meg. Veszel egy emlekezetes bucsut, ami jol is sikerul, felkeszultel ra, vegigcsinalod, leteszed a lantot. Ja, de aztan megis gyere vissza meg egy evre, mert a lovat elvittek, jo leszel szamarnak. Vagy a szamar szaranak. Visszasetalnal?
Es tegyuk hozza sok-sok millio ember nezi ezt vegig.
Sajnos igazad van. Szerethető pilóta a kis brazil, de... egyszer mondott A-t. És vége.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.01.06. 19:53

Rocco írta:
nikotin írta:Nem értem ezt a fanyalgást. Soha nem csíptem Massat, de...
Számomra egyértelmű, hogy nem ő akart visszavonulni. Most viszont új helyzet van. Ha valóban visszatér, az inkább a Williemsre gáz.
Tegyuk fel, hogy te...mar ugyis csak vergodsz hosszu evek ota, reg nem erdekel senkit, hogy mi van veled, gyenge vagy, a munkaltatodnak nem is kellesz, es menned kell, meg ha te nem is akarsz meg. Veszel egy emlekezetes bucsut, ami jol is sikerul, felkeszultel ra, vegigcsinalod, leteszed a lantot. Ja, de aztan megis gyere vissza meg egy evre, mert a lovat elvittek, jo leszel szamarnak. Vagy a szamar szaranak. Visszasetalnal?
Es tegyuk hozza sok-sok millio ember nezi ezt vegig.
1. Massa biztos nem érzi úgy, hogy vergődne, gyenge lenne és nem érdekli senkit
2. ... munkáltatódnak nem is kellesz... - ezzel az erővel minden pilóta, aki csapatot vált, mehetne is nyugdíjba, néhány esetet leszámítva
3. Biztos vagyok benne, hogy Massanak a csapat nem azt mondta, hogy húzz a csába, hanem megmagyarázták, hogy miért van szüksége a csapatnak egy új versenyzőre, ahogy most /esetleg/ azt, hogy mit változott a helyzet.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.01.06. 20:45

A pénz és a hiúság nagy úr! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.01.06. 21:00

nikotin írta:
Rocco írta:
Tegyuk fel, hogy te...mar ugyis csak vergodsz hosszu evek ota, reg nem erdekel senkit, hogy mi van veled, gyenge vagy, a munkaltatodnak nem is kellesz, es menned kell, meg ha te nem is akarsz meg. Veszel egy emlekezetes bucsut, ami jol is sikerul, felkeszultel ra, vegigcsinalod, leteszed a lantot. Ja, de aztan megis gyere vissza meg egy evre, mert a lovat elvittek, jo leszel szamarnak. Vagy a szamar szaranak. Visszasetalnal?
Es tegyuk hozza sok-sok millio ember nezi ezt vegig.
1. Massa biztos nem érzi úgy, hogy vergődne, gyenge lenne és nem érdekli senkit
2. ... munkáltatódnak nem is kellesz... - ezzel az erővel minden pilóta, aki csapatot vált, mehetne is nyugdíjba, néhány esetet leszámítva
3. Biztos vagyok benne, hogy Massanak a csapat nem azt mondta, hogy húzz a csába, hanem megmagyarázták, hogy miért van szüksége a csapatnak egy új versenyzőre, ahogy most /esetleg/ azt, hogy mit változott a helyzet.
1. Eppen ezert nyomorult es szanalmas. 2010 ota vergodik, ami 7 ev, es ha eddig nem vette el a kedvet a tovabbi vergodestol, legalabb egy bucsu utan letehetne a lantot.

Tobbire nem tudok mit mondani, nem sok ertelme volna tovabb nyuzni az erveketg, nekem ez igy nevetseges, es kesz. De nagyon. Egyebkent en nem itlekezem, vagy ilyesmi, egyszeruen tenyleg csak rohejesnek latom ezt. De hat ha ennyire buzog benne a versenyzesi vagy, hajra. Eddig sem tunt fel, hogy a mezonyben van, ezutan sem igazan fog.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.05.14. 17:21

Massa monnyon le.
(mondanám, de úgyis visszajönne)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Felipe Massa

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.12.01. 07:57

https://www.instagram.com/p/BcEykyiFGXo/
Felipe utolsó előzése az F1-ben, asszisztál a McLaren.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Lezárt